Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXVIII KOLEJKA] Legia Warszawa- WISŁA Kraków, 18 marca 2018, godz. 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9933)

Arkadiusz.Czerepach 18.03.2018 18:45

to co sie dzieje w naszym polu karnym , to kryminał , ostatnie minuty przypominaja ostatnie minuty z poznania

brylant17 18.03.2018 18:52

Zamilcz


1906 znaków

Padre1906 18.03.2018 18:52

Weź leki i oglądaj mecz.

Elendil 18.03.2018 18:52

gdyby nie ostatnie minuty, to bym podejrzewał, ze gramy z rezerwami Legii. Tak trzymać!

Krotochwila 18.03.2018 18:56

Taktyczny koncert w pierwszej połowie. Teraz tylko spokojnie grać piłką, szukać szansy na decydujący cios.

Bene Nati 18.03.2018 19:01

Oby w drugiej połowie nie pękli.

A połowa ludzi chciała tutaj zwalniać trenera i wywalać 3/4 składu w lecie...
Ech.

s1mone 18.03.2018 19:02

Czuję się jak dziecko na gwiazdkę :D

Mam nadzieję, że w drugiej połowie nie spuchniemy.

Jak na razie to czapki z głów dla drużyny i trenera. Mam nadzieję, że nie przedwczesne.

Krotochwila 18.03.2018 19:07

Chciałbym trzeciej bomby tak ok 60min i drugiego żółtka dla Krzysia :)

El'kabat 18.03.2018 19:09

Piękna sprawa, obyśmy ten poziom utrzymali

ashkeczup 18.03.2018 19:16

Po 53 minutach jeden ogromny minus. Przykro patrzy się na ten zjazd Sadloka. Top 3 na jesień, całkowicie zaniżający średnią na wiosnę.

Elendil 18.03.2018 19:58

Brawo! Świetnie taktycznie zagrany mecz. Legia nawet nie pierdnęła.

Pierwsza ósemka już pewna!

mitmichael 18.03.2018 20:00

Hahaha to dzieje sie na naszych oczach, w koncu po 8 latach wygrywamy z Legia na wyjezdzie w tak bardzo waznym dla nas momencie w sezonie. Mitrovic nawet spoko zagral dzisiaj, Halilovic bardzo ladnie w pierwszej polowie ale w drugiej juz nie mial sil, swietny mecz Imaza i Carlitosa. Normalnie nie ma sie do kogo tak na prawde dzisiaj przyczepic, no moze troche Sadlok odstawal. Do tego bardzo trafione zmiany, Carillo w koncu zaczal ogarniac ten zespol. Mam nadzieje, ze teraz tak wlasnie bedziemy grali. 2 tygodnie czekania i jazda z AmicoLechem :)

szprotson 18.03.2018 20:01

ja pierdu.

co gosci zjedlismy.
Mitrovic w pierwszej trojce najwiecej biegajacych.....

quimby 18.03.2018 20:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1496607)
Czuję się jak dziecko na gwiazdkę :D

O to, to :)

brylant17 18.03.2018 20:03

Odszczekuję to co mówiłem o Mitrović'u bo dzisiaj to Pan piłkarz w ogóle cała drużyna fajnie zagrała ^^

Wojtator 18.03.2018 20:03

jestem w ogromnym szoku :)
brawo!

Stelio 18.03.2018 20:04

Nie wierzę w to co się stało, ale jest cudownie! LEGŁA WARSZAWA!

heoij 18.03.2018 20:04

Wróciła

http://szaleswl.strefa.pl/Wisla/UWSK...IELKAWISLA.JPG

WSZYSCY na Amicę- kupować bilety!

Patryko 18.03.2018 20:05

Ten mecz po raz kolejny pokazuje, że nawet teoretycznie najsilniejszy kadrowo zespół nie wygra w tej lidze meczu grając stojanowa.

Legia została zgwałcona na własnym stadionie :) Piękny, spóźniony prezent na imieniny :)

Bene Nati 18.03.2018 20:05

Coś pięknego!

Zostawili mnóstwo serca i zdrowia na murawie.

To z jakim spokojem próbują rozgrywać, juz od obrony...
z jakim wyrachowaniem zagrali dziś.
Brawo trenerze.

Obyś został na przyszły sezon, obyś dostał jakieś transfery latem.

AntyMod 18.03.2018 20:06

musze odszczekac zapowiedz przed meczem ........1 polowa to po prostu nie wierzylem wlasnym oczom .... choc przed meczem nie postawilbym nawet zlotowki na Wisle to po prostu klasa , i wykorzystosci mega slabosci przereklamowanej legii ( ktora i tak bedzie MP ) ....pozdrawiam szydercow ktorzy szydzili ze nie ma szans za carlitosa wziasc 3 mln euro...za tydien mam urodziny - dziekuje za prezent chlopaki , ...Halilovic pokazal gdzie jest miejsce RB9

kpn 18.03.2018 20:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1496613)
Hahaha to dzieje sie na naszych oczach, w koncu po 10 latach wygrywamy z Legia na wyjezdzie w tak bardzo waznym dla nas momencie w sezonie. Mitrovic nawet spoko zagral dzisiaj, Halilovic bardzo ladnie w pierwszej polowie ale w drugiej juz nie mial sil, swietny mecz Imaza i Carlitosa. Normalnie nie ma sie do kogo tak na prawde dzisiaj przyczepic, no moze troche Sadlok odstawal. Do tego bardzo trafione zmiany, Carillo w koncu zaczal ogarniac ten zespol. Mam nadzieje, ze teraz tak wlasnie bedziemy grali. 2 tygodnie czekania i jazda z AmicoLechem :)


Po 8 Panie, po 8 latach :)
LLonch - general, Pan pilkarz
Oby z kuchenkami tez tak zagrac i wygrac

ArturBarlinek 18.03.2018 20:07

To było coś niesamowitego jak ich ojebaaliśmy.
Teraz to dopiero będą się bilety na Lecha sprzedawały

St Yabol 18.03.2018 20:09

Mączyński peadu
Pudel pedau

Cała Wisła zagrała zajebisty mecz, nei wiem kogo wskazać jako najsłabszego zawodnika

Bene Nati 18.03.2018 20:10

Szkoda, ze w poniedziałek gramy.

Długie fragmenty graliśmy już takie w niektórych poprzednich meczach.
Brakowało koncentracji, skuteczności.

U siebie z Koroną, na wyjeździe z Jagą pierwsze 30 minut na podobnym poziomie.
Tyle, ze inny wynik był i od razu ludzie pisali, ze dziadostwo.

Vinci 18.03.2018 20:10

Od 8 lat czegoś takiego w Warszawie nie widziałem.

BRAWO BRAWO BRAWO :tsw_raca:

Martinus 18.03.2018 20:12

Świetny mecz taktycznie to raz. Ale dwa to niesłychana wola walki, takiej zaciętości, chęci do wyszarpania każdego kolejnego metra boiska nie widziałem u nas dawno. Cywka i Llonch fantastyczne spotkanie.

mitmichael 18.03.2018 20:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kpn (Post 1496623)
Po 8 Panie, po 8 latach :)
LLonch - general, Pan pilkarz
Oby z kuchenkami tez tak zagrac i wygrac

Zgadza sie, dzieki za poprawe. Rozjechalismy ich na spokojnie tak jak i w tamtym meczu :)

Kamson 18.03.2018 20:13

Brawo drużyna!

Coglin 18.03.2018 20:13

Brawo :tsw_raca::tsw_wisla_flaga::tsw_raca:

p.s. https://youtu.be/hl4hDqAVn_Q


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:03.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl