Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXVII KOLEJKA] WISŁA Kraków - Śląsk Wrocław, 9 marca, godz. 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9929)

FraMat 09.03.2018 18:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1495943)
Być może Carrillo liczy na mądrość Brożka?
Zwał jak zawał. Ale może liczy na jego zimną krew? Dostawienie nogi w odpowiednim momencie? Tak boiskowa dojrzałość..

To znowu sarkazm?

Ja wierzę, że Brożek, nawet w takim stanie, może zdobyć gola. Ale to będzie czysty przypadek.

s1mone 09.03.2018 19:02

Prosta sprawa, trener ich widzi na treningach i decyduje.

Szkoda, że Kolar i Bałaniuk się nie łapią, ale widocznie prezentują się gorzej niż Paweł. Wielkiej filozofii w tym nie ma.

Charlie 09.03.2018 19:06

Jeśli nieobecność Lloncha w 11 nie jest spowodowana urazem to wygląda to na jakiś kabaret.

Marcinnno 09.03.2018 19:09

Nie chce oceniać trenera po kilku meczach, ale zaczyna mnie delikatnie mówiąc wkur***ć ten Carillo. Tyle w temacie.

pomeran 09.03.2018 19:20

Nie chce sobie wyobrażać nawet jak bardzo straci Carillo na swojej opinii jeśli Llonch jest zdrowy i ląduje na ławce a Mitrović albo Cywka coś zepsują..
Dla mnie jest to tak niezrozumiała decyzja jak wstawianie Ze manuela kilka meczy z rzędu do pierwszej 11...

Abstrahując od dzisiejszego spotkania, jak tragiczni muszą być Kolar i Bałaniuk skoro nie mieszczą się w 18.

AgresywnyChomik 09.03.2018 19:26

Ja naprawde rozumiem ze Cywka jest wybiegany, silny, moze sie podobac jako zawodnik do walki etc ale jezeli Llonch jest zdrowy to jakim prawem Tomasz jest w skladzie

MaLk 09.03.2018 19:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pomeran (Post 1495951)
Nie chce sobie wyobrażać nawet jak bardzo straci Carillo na swojej opinii (...)

Już dawno stracił, bo nie spełnił w dwa miesiące oczekiwań, jakie z nim wiązała część kibiców. Nie okazał się być cudotwórcą i nie przemienił samą swoją obecnością Wisły w Real Madryt... eee, nie, oni za słabo grają w lidze... Barcelonę... eee, nie, oni ostatnio wygrywali tylko w lidze... Manchester City... eee, nie, oni nie potrafią przeskoczyć pewnego poziomu w LM... PSG też nie... hmmm... nie wiem czy jest jakiś klub, który byłby w stanie być dobrym przykładem na ukazanie oczekiwań tej części kibiców, ale ważne, że ich nie spełnił.

Ceterum censeo - wystawia Boguskiego!

El'kabat 09.03.2018 19:42

Chyuj z tym.

Llonch na ławce ? :D

Arkadiusz.Czerepach 09.03.2018 19:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaLk (Post 1495953)
Już dawno stracił, bo nie spełnił w dwa miesiące oczekiwań, jakie z nim wiązała część kibiców. Nie okazał się być cudotwórcą i nie przemienił samą swoją obecnością Wisły w Real Madryt... eee, nie, oni za słabo grają w lidze... Barcelonę... eee, nie, oni ostatnio wygrywali tylko w lidze... Manchester City... eee, nie, oni nie potrafią przeskoczyć pewnego poziomu w LM... PSG też nie... hmmm... nie wiem czy jest jakiś klub, który byłby w stanie być dobrym przykładem na ukazanie oczekiwań tej części kibiców, ale ważne, że ich nie spełnił.

Ceterum censeo - wystawia Boguskiego!


twój sarkazm byłby na miejscu , gdyby Carillo przyszedł tutaj w normalniejszych okolicznościach np zamiast Kiko rok temu

ponieważ jednak wypi..ono Kiko w trybie awaryjnym bo pojawił sie, co zgodnie wszyscy twierdzili, trener o kilka półek wyżej od Kiko , toteż i oczekiwania względem poprawy sa raczej naturalne

Martinus 09.03.2018 20:02

Dodajmy, że Kiko wywalono, bo rzekomo nie potrafił wykorzystać potencjału drużyny, grając zbyt zachowawczy futbol. Cóż, teraz widać jaki ten potencjał był i kto miał rację.
I żeby była jasność. Tak jak nie byłem zwolennikiem zwolnienia Ramireza tak obecnie głosy o zwolnieniu Carillo należy kierować w stronę szpitala na Babińskiego.
Chociaż skład łagodnie mówiąc zaskakuje.

MaLk 09.03.2018 20:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1495955)
ponieważ jednak wypi..ono Kiko w trybie awaryjnym bo pojawił sie, co zgodnie wszyscy twierdzili, trener o kilka półek wyżej od Kiko , toteż i oczekiwania względem poprawy sa raczej naturalne

Oczewkiwania względem "poprawy" - jak najbardziej. Oczywiście pod warunkiem, że oczekiwania te mają jakieś zakotwiczenie w realiach, wiesz, takich drobnostkach typu potencjał sportowy, odpowiedni okres na zmianę systemu, to, że (o dziwo!) przeciwnicy też chcą wygrywać i takie tam...

Krotochwila 09.03.2018 20:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1495954)
Chyuj z tym.

Llonch na ławce ? :D

Trener obserwuje zawodników na treningach i wyciąga wnioski :shock:

ashkeczup 09.03.2018 20:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Martinus (Post 1495956)
Dodajmy, że Kiko wywalono, bo rzekomo nie potrafił wykorzystać potencjału drużyny, grając zbyt zachowawczy futbol. Cóż, teraz widać jaki ten potencjał był i kto miał rację.
I żeby była jasność. Tak jak nie byłem zwolennikiem zwolnienia Ramireza tak obecnie głosy o zwolnieniu Carillo należy kierować w stronę szpitala na Babińskiego.
Chociaż skład łagodnie mówiąc zaskakuje.

A to ciekawe. Oczywiście piszesz to na podstawie opinii z forum całkowicie ignorując argumentacje pani Marzeny? Bardzo, bardzo ciekawe

maciekkk 09.03.2018 20:13

Carillo wyznaje kult pracy na treningach. Grają Ci co trenują najciężej, a że Cywka trenuje, haruje, siłownia dodatkowo, to ma miejsce w składzie. Tak to widzę :D

Martinus 09.03.2018 20:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ashkeczup (Post 1495959)
A to ciekawe. Oczywiście piszesz to na podstawie opinii z forum całkowicie ignorując argumentacje pani Marzeny? Bardzo, bardzo ciekawe

Wskaż sprzeczność między moją opinią a wypowiedziami Prezes.

Arkadiusz.Czerepach 09.03.2018 20:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaLk (Post 1495957)
Oczewkiwania względem "poprawy" - jak najbardziej. Oczywiście pod warunkiem, że oczekiwania te mają jakieś zakotwiczenie w realiach, wiesz, takich drobnostkach typu potencjał sportowy, odpowiedni okres na zmianę systemu, to, że (o dziwo!) przeciwnicy też chcą wygrywać i takie tam...

ogarniasz co napisałeś ?

ashkeczup 09.03.2018 20:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Martinus (Post 1495961)
Wskaż sprzeczność między moją opinią a wypowiedziami Prezes.

Uwaga, wskazuje. Pani Prezes argumentowała decyzję zarządu zmianą osobowości i podejścia Kiko. Czuł się atakowany, uważał, że ludzie otaczający go, doradzający mu byli mu nieprzychylni. Krótko mówiąc, przestało iskrzyć.

Arkadiusz.Czerepach 09.03.2018 20:27

zreszta niewazne, to meczowy , nie spamujcie tutaj , jest temat o Carillo i tam można żale wylewać , oby po dzisiejszym meczu było ich jak najmniej

Cała Polska........!!!!

MaLk 09.03.2018 20:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1495962)
ogarniasz co napisałeś ?

Nie, ja w ogóle coś napisałem? Naprawdę? Co ja bym zrobił bez Twoich głębokich analiz to nie wiem...

El'kabat 09.03.2018 21:21

Patrząc na te 45 minut, to jak Śląsk będzie miał więcej chłodnej głowy to nas pojedzie w 2 połowie.

ZMIANY NA JUŻ.

bridgeburner 09.03.2018 21:22

Nie wiem jak mozna wystawic Mitrovica i Cywke zamaist najlepszego przez cala runde Lloncha
w srodku pola mamy lej po bombie
gol sie zaczal od straty Carlitosa, jednej ze 124 w tym meczu
poki co bardzo slabo to wyglada
Boguski i Mitrovic do zdjecia w przerwie

pomeran 09.03.2018 21:23

Pomijając wszystkie aspekty ...ujowości naszej gry, to na boisku brakuje lidera. Kogoś kto poderwie ten zespół do walki. Wszystko w jednostajnym tempie i do tego te potknięcia o piłkę Boguskiego i kółeczka do tyłu Cywki.

Krotochwila 09.03.2018 21:28

Ale syf. Środka nie ma ani w wyprowadzeniu piłki ani w obronie. Te straty w środku pola za każdym razem pachną bramką dla drużyny z Wrocławia. Jeśli ktoś tym w przerwie nie wstrząśnie, przegramy ten mecz. A łatwiejszego przeciwnika już w terminarzu nie będzie.

Arkadiusz.Czerepach 09.03.2018 21:30

póki co, najgorszy mecz w 2018

Eustachy 09.03.2018 21:30

Centralna pomoc z Cywka i Mitrovicem to jakis zart. Mitrovic porusza sie w tempie Ze Manuela, psuje latwe podania i ogolnie wyglada na goscia, ktory nie ma zadnych atutow. Nawet o umiarkowana ambicje trudno go posadzac.
Z takimi pilkarzami nie da sie wygrac walki o srodek pola z jakimkolwiek przeciwnikiem w tej lidze, a niestety wyglada na to ze Hiszpan zaczyna od nich ustalanie skladu.

Elendil 09.03.2018 21:52

może najzwyczajniej w świecie nie zasługujemy na pierwszą ósemkę?

brylant17 09.03.2018 22:31

Mitrović zszedł i zrobiła się gra :D nie będę się pastwił nad stylem bo ten był tragiczny.Z Zorana będą ludzie tylko trzeba na siłownie pochodzić ;) Czemu nie grał Llonch? Cywka jak mi zaimponował.Na Amikę i Legię Buchal do bramki bo mnie Cuesta nie przekonuje.Brawo ważne 3 pkt!!

Dzimi 09.03.2018 22:31

Na chłodno obserwacje

1. Zszedl Mitrovic i zaczela sie jakakolwiek gra. Mitrović jest okropnie wolny.
2. Halilović >> Mitrović
3. Głowacki >> Velez. Nawet przy nieudanym naszym rożnym wybił na aut będąc 25 metrów od bramki Śląska. Dużo lepsze podania niż Velez. Klasa sama w sobie.
4. Pierwszy skład powinien być z Głowackim, a Mitrović na trybuny już na zawsze

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eustachy (Post 1495972)
Centralna pomoc z Cywka i Mitrovicem to jakis zart. Mitrovic porusza sie w tempie Ze Manuela, psuje latwe podania i ogolnie wyglada na goscia, ktory nie ma zadnych atutow. Nawet o umiarkowana ambicje trudno go posadzac.
Z takimi pilkarzami nie da sie wygrac walki o srodek pola z jakimkolwiek przeciwnikiem w tej lidze, a niestety wyglada na to ze Hiszpan zaczyna od nich ustalanie skladu.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez raindog (Post 1495976)
Cywka + Mitrović w środku to tragedia. Masa strat i w zasadzie pusty środek

Zgadzam się. I albo trener to zmieni od następnego meczu albo szybko wyleci

heoij 09.03.2018 22:33

Wszedł Halilović i od razu gra ruszyła do przodu i zaczęła się układać, nie wiem co ten trener widzi w tym Mitroviću, że wystawia go w wyjściowej jedenastce.

Mitrović OUT na następny mecz!

mitmichael 09.03.2018 22:34

Ten mecz byl tragiczny, Mitrovic i Cywka w pierwszym skladzie to jest po prostu niesmaczny zart, dopiero zejscie tego pierwszego odmienilo gre zespolu, za duzo tych defensywnie nastawionych pilkarzy. Lepsza druzyna od Slaska na spokojnie by nas wypunktowala. Trzeba sie cieszy z tych jakze bardzo waznych 3 punktow bo gdyby nie zmiany w skladzie moglismy stracic 2


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:11.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl