Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   DERBY KRAKOWA! 13 grudnia, godz. 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9899)

David. 13.12.2017 22:56

Gwałt zbiorowy

Bene Nati 13.12.2017 22:57

Dokładnie Wojtas.

WYNIK MARZENIE
PANOWIE JESTEŚCIE WIELCY.
DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Revolver 13.12.2017 22:57

Piękny wynik. Sąsiadka została ponownie obrzezana, bez znieczulenia. Martwi mnie tylko trochę, z kogo my sklecimy środek na Lubin.

BW.WISŁA 13.12.2017 22:59

Mówiłem że będzie ok? Mówiłem!!!
Brawo Wisła!!!

SlawekS 13.12.2017 22:59

A garbatym zawsze wiatr w oczy.
Trener jak klaun. Stadion jak kurnik. Piłkarze jak amatorzy.

Padre1906 13.12.2017 23:00

Plan na ten sezon wykonany!

TIR_DO_SŁUBIC 13.12.2017 23:00

Brawo piłkarze! Szacunek Sobol!

Harcownik 13.12.2017 23:01

Brawo Sobol, brawo piłkarze!
Dziękujemy! JJJBG!

Upokorzenie icków trwało o kilkanaście minut dłużej na ich własne życzenie. Widok tych gęb na trybunach bezcenny. Chociaż jak Peter2406 zauważył na shoutboxie, była tam co najmniej jedna fajna "dzi wka". Hahaha!

Coglin 13.12.2017 23:01

Brawo!

Tylko Perez musiał s.......ić.

LucjuszWielki 13.12.2017 23:04

WASYL KOCHAM CIE!!!!

NA parenaście zdań przyjdzie czas jak ochłonę z nabuzowania !

Powiem tylko tyle: wpuszczenie tak beznadziejnego Brożka - kulawego PAawła, co kontakt to ŻAŁOSNA strata i przypadek to MAJSTERSZTYK!!!! Odwrócenie uwagi!

Mixu 13.12.2017 23:04

Ostateczne rozwiązanie w Kauflandzie.

Piękny wieczór. Dzięki panowie!

pepe72 13.12.2017 23:05

To było piękne.

heoij 13.12.2017 23:06

Niezapomniany wieczór z Wisełką i piękne upokorzenie sąsiadki.

Zawsze nad Wami...

!!IRIVER!! 13.12.2017 23:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1489633)
Idealny mecz na przełamanie dla nas. Jazda z ....ami!

Dziękuję, dobranoc!
Wisła PANY!!!

Wojtas 13.12.2017 23:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bene Nati (Post 1489868)
Dokładnie Wojtas.

WYNIK MARZENIE
PANOWIE JESTEŚCIE WIELCY.
DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Bo moga przejebać w sezonie wiele meczów,ale zwyciestwem na kurnik arena wymazują wszytsko to co złe.
Pilkarze poprostu wam dziekuje za ten mecz.

Vinci 13.12.2017 23:07

To był udany wieczór :) Jak za starych dobrych czasów. Ostatni raz chyba za Maskanta tam wygraliśmy. A w takich rozmiarach na ich kurniku to już sam nie wiem :)

Carlitos na 6 bramek strzelonych parchatym, zaliczył 3 :)

obikenobi 13.12.2017 23:09

Cytat:

a każdym razem podnoszony jest temat, że stara gwardia ma wytłumaczyć nowym co to są Derby, a efekt jest raczej taki sam, czyli mizerny. A szkoda, bo wygrana w tym meczu zmazałaby wszystkie dotychczasowe niepowodzenia.

Najgorętszy teren, bez trenera, bez formy. Będąc postronnym kibicem nie postawiłbym grosza na Wisłę. Pozostaje trzymać kciuki i liczyć, że Ekstraklasa znów zaskoczy.
Ch*j mi do dupy za brak wiary XD

BRAWO PANOWIE!!!

Sobolewski na 41. urodziny dostał zwycięstwo 4:1 w Derbach na wyjeździe z Probierzem :D
Co za combo :D

Bene Nati 13.12.2017 23:10

Coś mi nie działa, nie mogę cytować.

Jasne, że tak. Wygrana w derbach bezcenna.

Ciekawe co tam u Probierza. :D

mitmichael 13.12.2017 23:10

Brawa dla Wasyla, smiali sie, ze dziadek przychodzi do ekstraklasy a po dzisiejszym meczu wiekszosc chcialaby miec go w swoim zespole :)

Arek95 13.12.2017 23:11

Nie potrzebna strata bramki w ostatniej minucie, ale mimo wszystko wynik cieszy! KRAKÓW JEST NASZ!

AntyMod 13.12.2017 23:13

wynik marzenie , wg mnie kumulacja szczescia i fuksa ktorego nam brakowalo przez ostatnie kilka meczy , dla mnie cichym bohaterem meczu jest Cuesta - gdyby w pierwszej polowie swa kapitalna interwencja nie wyciagnalby tej glowki pewnie wynik bylby odwrotny ...mozna zalowac jeszcze ze 2-3 setek bo wynik bylby hokejowy - zaluje ze w nc+ nie ma opcji wylaczenia komentarza - bo tych szmaciarzy nie moglem sluchac

mitmichael 13.12.2017 23:14

Ale w sumie 4-1 fajnie pasuje do 41 urodzin Sobola :)

FraMat 13.12.2017 23:14

Jak wszystko pójdzie dobrze to ostatnie derby w tym sezonie.
Jak pójdzie jeszcze lepiej ostatnie do przynajmniej 2020 roku

7 kotów 13.12.2017 23:14

Srogi rewanż za ostatnie lata.
Zgnojeni, wydupczeni w sflaczałe styje, i jeszcze im stadion zamkną.

Piękny wieczór.

Dziękujemy.

Kamson 13.12.2017 23:15

Aaaaaaaaaaaaa!!!!!!! Jebać żydowskie ....y! Panowie piłkarze, po dzisiaj wszystkie porażki wybaczone!

Wisła pany! żydów jebać!

Kamson 13.12.2017 23:16

Zostaliście kurvvy wydupczeni po dupach tak jak zasłużyliście! WISŁA PANY!

pepe72 13.12.2017 23:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez obikenobi (Post 1489888)
Ch*j mi do dupy za brak wiary XD

BRAWO PANOWIE!!!

Sobolewski na 41. urodziny dostał zwycięstwo 4:1 w Derbach na wyjeździe z Probierzem :D
Co za combo :D

KLM lata 3 razy dzienne do Amsterdamu :>

jova 13.12.2017 23:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów 17.11.2017, temat transferowy
Wasyl jako wolny piłkarz może zostać zgłoszony i grać ?
Marzy mi się petarda z głowy na 1:0 w najbliższym meczu z cyrankiewiczovią.

Marzenia się spełniają! ;)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus
Ciekawe, jak się teraz czują te osoby, które wielokrotnie obrażały Imaza pisaniem m.in. o nim "hiszpański szrot"?

Nie pochwalam odreagowywania porażek przez obrażanie zawodników, ale Imaz raczej nie uciszy swoich krytyków, bo to grajek do bólu przeciętny. Nie powiedziałbym o nim "hiszpański szrot", ale "hiszpański Boguski" już jak najbardziej tak. Nie chodzi mi o młodszego Rafała u szczytu formy, tylko bardziej tego z ostatniego sezonu, gdzie mimo nienajlepszej gry piłka wpadała mu do siatki.

Garret 13.12.2017 23:22

COŚ NIESAMOWITEGO!

Plejada autentycznych, prawdziwych gwiazd naszej ligi z Ery Cupiała nie potrafiła tak wydupczyć tych k.u.r.v.i.arzy na ich stadionie jak zrobili to dzisiaj nasi aktualni Piłkarze.

Brawo, brawo, brawo!

WISŁA PANY!

Szneka 13.12.2017 23:23

Różnica w środku pola. Llonch pokazał Perezowi jak się gra


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:55.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl