Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Kto po Ramirezie? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9896)

ashkeczup 11.12.2017 13:03

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ialej_gwiazdy/

pepe72 11.12.2017 13:07

Janex rulez. W każdym razie w temacie transferów.

obikenobi 11.12.2017 13:17

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ialej_gwiazdy/

Można zmienić nazwę tematu na "Joan Carrillo trenerem Wisły Kraków"

Jedna rzecz, za którą można pochwalić zarząd - po zwolnieniu trenera od razu znany jest następca. Za Cupiała to pewnie Kiko zostałby wywalony i dopiero później myśleliby co dalej. Tutaj wydaje się, że plan B był przygotowany wcześniej i zostaje w tym momencie wdrożony.

enzo 11.12.2017 13:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 1489418)
Musze Cie zasmucic, niestety ale razem z Carillo nie jest planowany powrot do klubu Brleka i Maczynskiego. Nie spodziewalbym sie zatem na twoim miejscu powrotu tego co pol roku temu tak dobrze funkcjonowalo.

Nie smucisz mnie. Mamy na szczęście innych piłkarzy. I śmiem twierdzić, że osób, które płaczą za Mączyńskim na tym forum nie ma.

wwf 11.12.2017 13:25

Nic nie trzeba mówić, wystarczy popatrzyć

https://www.youtube.com/watch?v=0o6TjfyJvjo

Wiem że Chorwaci mają zawodników ale patrząc na ten skrót można powiedzieć że byli bardzo blisko, a skoro nie odstawali od Evertonu pod względem biegania i taktyki to można mówić że sztab szkoleniowy mieli dobry.

Zmiana na duży plus, przychodzi facet z doświadczeniem, który ma jeszcze co zdobywać.
Oby u nas miał same sukcesy


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl