![]() |
|
Janex rulez. W każdym razie w temacie transferów.
|
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ialej_gwiazdy/
Można zmienić nazwę tematu na "Joan Carrillo trenerem Wisły Kraków" Jedna rzecz, za którą można pochwalić zarząd - po zwolnieniu trenera od razu znany jest następca. Za Cupiała to pewnie Kiko zostałby wywalony i dopiero później myśleliby co dalej. Tutaj wydaje się, że plan B był przygotowany wcześniej i zostaje w tym momencie wdrożony. |
Cytat:
|
Nic nie trzeba mówić, wystarczy popatrzyć
https://www.youtube.com/watch?v=0o6TjfyJvjo Wiem że Chorwaci mają zawodników ale patrząc na ten skrót można powiedzieć że byli bardzo blisko, a skoro nie odstawali od Evertonu pod względem biegania i taktyki to można mówić że sztab szkoleniowy mieli dobry. Zmiana na duży plus, przychodzi facet z doświadczeniem, który ma jeszcze co zdobywać. Oby u nas miał same sukcesy |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:27. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl