![]() |
Cytat:
|
Nie rozumiem o co tyle placzu. Odkad siegam pamiecia to nasza kadra czy kluby zawsze dostawaly od Bialorusinow. Lepiej zebysmy my nie wylosowali DInama Minska czy Bate Borysow ktokolwiek tam jest mistrzem teraz.
|
Cytat:
niektórych porażek nie warto naprawdę usprawiedliwiać z Vitorią to praktycznie w ogóle nie istnieliśmy, Valerenga w pierwszym meczu wystąpiła częściowo w rezerwowym składzie bo mieli ważniejszy mecz przed sezon , baraże o pozostanie w lidze Cytat:
|
Cytat:
Wiadomo nasze porazki rowniez byly powodem do wstydu,choc w efekcie tego "caloksztaltu" naszych startow pucharowych dajmy na to z ostatnich 8 lat nadrabiamy grami z Interem,2x Parma,Trabzon czy ostatnio Schalke lub Lazio....i to sie troche rownowazy ,choc z naszej storny kompromiatacje byly,zwlaszcza z Tbilisi i po dzis dzien nie wiem jak to mozna byl przegrac. P.S Widze ze ten pasiasty forumowicz lubi dodawac sobie liczy do frekwencjii,to dziwne ze wyszlo mu 6 tys ,jak na innych portalach bylo 4 ,gora 4,5. |
Cytat:
I wtedy LM była złożona tylko z mistrzów krajów, dzisiaj gdy z Anglii startują 4 zespoły zakwalifikować jest się 3 razy trudniej... Cytat:
Zobaczymy co w tym roku pokażą, po raz pierwszy drużyny nie przypadkowe w pucharach... |
Cytat:
|
Szwajcarów a nie Belgów :D Pomyliło się Konradowi.
|
Cytat:
Wisła - faktycznie tutaj nie można mieć wątpliwości zdecydowanie najlepszy polski klub piłkarski obecnie.14 punktowa przewaga nad drugim zespołem w OE robi wrażenie. Legia - ubiegłoroczny blamaż w Wilnie nie nastraja optymistycznie,tym bardziej że teraz w PUEFA już takich słabeuszy jak Wetra raczej nie należy się spodziewać. Lech - ze względu na sympatie do Smudy chciałem żeby ten klub zajął w ubiegłym sezonie miejsce premiujące grą w PUEFA.Jednak patrząc obiektywnie kolejarzowi nie należy się gra w europejskich pucharach(poza intertoto) gdyż na koniec rozgrywek w lidze polskiej został wyprzedzony przez Groclin i tylko na skutek zamieszania spowodowanego perturbacjami w sprawie fuzji Dyskoboli ze Śląskiem Lech dostał się do UEFY kuchennymi drzwiami... |
Jak można porównywać porażki Wisły:
z Vittorią Guimares - gra w lidze portugalskiej, która jest 8 w rankingu UEFA - w tym sezonie wywalczyła bezpośredni awans do ligi mistrzów z Valerengą Oslo - gra w lidze norweskiej, która jest 18 w rankingu uefa - obecnie walczy o najwyższe trofea w tejże lidze Do porażek Cracovii czy Zagłębia Lubin: - z Białorusinami, którzy zajmują 40 miejsce w rankingu UEFA - przy czym Dinamo Mińsk (pokonało Zagłębie) jest wielokrotnym mistrzem Białorusi - zaś Szachtior nawet w swym rodzimym kraju nie znaczy kompletnie nic Legia również miała kilka swoich żałosnych porażek. Wystarczy wspomnieć Vetrę czy też będace na wcale nie lepszym poziomie od Valerengi czy Vittori ekipy Austrii Wiedeń (dwukrotnie) czy też Zurichu. Kolejnym przykładem jest Lech, którego wyeliminował Terek Grozny (niby to klub z Rosji, ale czy ktokolwek kiedykolwiek słyszał o nim przed dwumeczem z Kolejorzem?) oraz Tiraspolem, który gra w jakże wybitnej lidze Mołdawskiej, gdzie poza ich rywalem zza miedzy (Sheriff) nie ma ani jednego cokolwiek znaczącego klubu. |
Kolejna rzecz to jak można wogóle mówić, że wcale nie jest tak źle, bo od czasu do czasu polskiemu klubowi uda się awansować do fazy grupowej UEFA (ktoś podał przykład Wisły i Amici).
Przypominam, że jakieś 5 lat temu obowiązkiem każdego polskiego klubu było dojście do 2 rundy tych rozgrywek (a to jest właśnie ten sam etap co faza grupowa dziś). Zdarzały się również większe sukcesy jak 4 runda w wykonaniu Wisły czy 3 runda Dyskobolii. Gdy któryś z zespołów odpadł w 1 rundzie UEFA był publicznie wyśmiewany, tymczasem dziś jest to szczyt marzeń Legii oraz Lecha, którzy nie będą rozstawieni nawet w rundzie poprzedzającej ten etap i bardzo prawdopodobne, że nawet się na tym szczeblu rozgrywek nie znajdą. Zresztą tak przecież było w poprzednim roku, gdy Dyskobolia dotarła do 1 rundy UEFA, ale nie udało się to GKSowi Bełchatów. W lidze mistrzów jeszcze prawdziwej kompromitacji nie zaznaliśmy. To chyba jedyne rozgrywki, w których polskie zespoły jakoś sobie radzą, choć z drugiej strony faza grupowa zawsze będzie dla nas zbyt wysokim progiem. Wyjątek mieliśmy w poprzednim roku, kiedy to Zagłębie odpadło już w 2 rundzie kwalifikacji, taka sytuacja nie miała miejsca od lat (zawsze mistrz Polski wchodził do 3), ale na ich usprawiedliwienie można rzec, że grali z rozstawionym klubem. |
Terek Grozny wtedy grał w II lidze Rosyjskiej a jest to klub Czeczeński :D
żal, rozumiem jeden mecz wypadek przy pracy ale oba? |
Cytat:
My od 10 lat doznajemy w tych rozgrywkach kompromitacji bo już w kwalifikacjach odpadamy... Co nie zmienia faktu że sam system kwalifikacji do tych rozgrywek jest kompromitacją dla UEFy.No,ale ta kwestia powoli zmienia się na lepsze...:) |
Cytat:
|
A widzisz kompromitacje w tym, że przegraliśmy z Barceloną, Anderlechtem, Realem czy PAO?
|
Zbychu wpierw pomyśl, potem napisz.
Kompromitacje, a to dobre hehe. Wielka Wisła! |
http://www.legialive.pl/news/26499_W...rpucharze.html
Kompletnie nie rozumiem tego typu "newsów"Do czego one mają służyć? Mają nas ośmieszyć?,wywołać burzę na napinki, zwiększyć liczbę wejść na stronę? |
Ja wcale nie twierdzilem ze Cracovia gra dobra pilke,powiem wiecej,gra bardzo slaba.Moze i macie najlepszych kopaczy w kraju ale zrozumcie ze na tle Europy to jest jednak miernota.Regularne baty od Legii juz o czyms swiadcza.Nie wroze nic dobrego po Waszej grze w pucharach,obym sie mylil...
|
Cytat:
też tego nie rozumiem. mam wrażenie że tak legia leczy swoje kompleksy że nie zdobyli mistrza polski. a niektóre komentarze żal.pl |
Wisła dostaje baty od Legi, Legia dostaje od Lecha, Lech dostaje baty od ŁKS`u.
ŁKS na mistrza Polski!!!! |
o co chodzi z tym newsem ?
|
Cytat:
------------------------------- Konrad.,quick Słusznie,już samo stawienie się do pojedynku z Realem,Barceloną czy Anderlechtem należy traktować za ogromne wyróźnienie i szczyt marzeń polskich klubów a już nie mówiąc o jak najniższej porażce,po której tradycyjnie ,,nic się nie stało"....Sęk w tym że z takim podejściem Kasperczak nie osiągnąłby Parmy,Schalke... |
Ej to kto w końcu gra w pucharach? Za Groclin miał grać Lech, ale Groclin chyba będzie dalej, więc jak to jest?
|
Cytat:
|
Cytat:
Co wyscie osiagneli zeby nas krytykowac, nawet w PE zescie dostali lanie o PP nie wspomne. Profesorek kupil pewnie Wam to INTERTOTO pod stolem w PZPNie i sie napinacie, ale juz jutro zobaczycie gdzie jest Wasze miejsce w Europie. 14 pkt przewagi 1 przegrana to robi wrazenie co? Wy o takim wyniku co najwyzej mozecie pomazyc |
To się cieszą tym newsem...
cieszą jakby już ich na mistrza koronowali :lol: Iwański ? Jedna jaskółka wiosny nie czyni. A już pamiętamy jego grę w tychże eliminacjach z Rumunami :p Ja wiem i Ty napewno, że za niespełna rok znów wspólnie będziemy fetować Mistrza Polski 2008/09 A co do samego " Superpucharu " Polski... mamy kilku młodych ciekawych zawodników :rotfl: i oby się nie okazało że Legia im nie sprosta bo satysfakcja wtedy będzie podwójna ;d |
Wie ktoś gdzie można obejrzeć rewanż Cracovii w intertoto?Rok temu Legie transmitowali...
|
Dla mnie bardziej prestiżowy jest sparing z Liverpoolem niż mecz o SUPERPUCHAR z Legią, niema wogóle o czym mówić w tym temacie. News'a dali na legialive no bo wiadomo, dogryzć rywalowi trzeba tak jak i u nas były news'y kiedy to Surma i Vuko tłumaczyli porażkę z Wisłą za Petrescu tym że pogrzali w drodze z Zabrza do Warszawy (ah jaki Vuko był dumny mówiąc na antenie że nie pili TYSKIEGO tylko ŻYWCA hehe).
Cracovia w dupsztala oberwała jak się było można spodziewać i fajnie jest. |
Cytat:
I należy pamietać że TO Barcelona wtedy cały czas goniła wynik i gdyby nie ten karny, to kto wie co by sie zdarzyło |
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:52. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl