![]() |
Od razu mowiłem, ze na dobra gre Brleka sobie poczekamy bo Chorwaci dłuzej sie aklimatyzuja. Dla mnie to był najlepszy zawodnik w meczu z druga Wisłą
|
Jestem mega ale to mega wqrwiony, powinniśmy to wygrać,ale z kaleką Boguskim słabym Małeckim nie da rady.Gonazlez też słabo mało by brakowało aby były dwa swojaki......Jak to jest Boguski przeplata średnie mecze słabymi...akurat z Amiką :/ a może z 2 tyg przerwy ? Jeżeli to ma być "majsrer" Polski to ja dziękuje....
|
Byliśmy świadkami bardzo słabego spotkania w naszym wykonaniu gdzie zawodnicy odpowiedzialni za kreowanie akcji i strzelanie bramek byli w fatalnej dyspozycji. Boguski jest bez formy, czy ktoś to widzi !!! zresztą Małecki dziś nie lepszy.
|
bez przesady z tym bardzo slabym, mecz nie był zly, pierwsza polowa wiecej niz dobra
faktem jest natomaist, ze nad ofensywa trzeba pracowac , 0 strzałów celnych to jednak troche wstyd cel na lato to napastnik i skrzydlowy (chyba, ze ktorys z kolumbijczyków odpali) |
No i zaczyna się .......enie. Ja się cieszę z remisu. Cel to awans do 8. Tabele dobrze odzwierciedla poziom sportowy naszej drużyny. Przegonić kretów w tabeli i będzie ok.
|
A przed meczem wiekszosc brala remis w ciemno...
nie dziwie sie ze na c tak wolno schodzily bilety, sektor byl dobity chyba na 120 % |
Dobra 1 polowa, mizerna druga chociaz w koncowce lepiej to wygladalo. Przy takiej grze remis jest dobrym wynikiem. Troche martwi skutecznosc i 0 celnych strzalow na bramke ale za Kiko pierwszy raz sie to zdarzyło i miejmy nadzieje, ze po raz ostatni. Najsłabszy na boisku Boguski (sam powinien wygrac mecz) najlepszy Brlek. Za tydzien Nieciecza wiec troche slabszy rywal od Lecha ale łatwo nie bedzie i trzeba dobrze sie przygotowac do tego spotkania.
|
Moim zdaniem niezły wynik i całkiem niezła gra.
Ważne, żeby nie przegrać z Niecieczą i wygrać z krecikami. Tak na gorąco dobre spotkanie Brleka, Sadloka i stoperów. Małecki bez szczęścia trochę. Boguski słaby mecz dziś. Reszta solidnie. Ważne, że Semir ma przebłyski dawnej gry. Będzie dobrze! |
Nie wiem czy widzicie, że z trzech ostatnich spotkań rundy zasadniczej, dwa gramy na wyjeździe z zespołami walczącymi o coś także będzie bardzo ciężko.
|
typowy mecz walki
|
kretów ojebiemy bez dwoch zdan, terme tez, druzyne smudy tez nie widze innej mozliwosci
|
davss875 co ty pie...lisz???
|
Cytat:
|
dobry mocny waleczny remis.
|
Davs to wy.... . Ja ma nadzieje ze twoja noga już nigdy na Wiśle nie stanie.
Bardzo dobry mecz taktycznie. Ten niby wielki Kolejorz mial mnie do powiedzenia niz ta biedna szara Wisla ktora miala spasc z ligi z hukiem. Szkoda szczegolnie zlego podania do Brleka w pierwssej polowie bo to musial by byc gol(btw rozwija sie chlopqczyna grubo) |
Fajna atmosfera na stadionie i na mieście dziś, szkoda punktów ale remis było czuć w powietrzu. Parchy dziś się bawiły w łyżwiarstwo figurowe i przesuwanie kijkiem podstawki pod kubek a mimo to całe miasto dzisiaj nasze. Szkoda że znowu przy komplecie kolejny remis po mało spektakularnym widowisku. Skrzydła słabo, Stilic mial ze trzy dobre zagrania, z Załuski robi się nasz własny Malarz czy Szmatuła. Brlek bardzo fajnie, jakby ten rajd pod koniec zakończył bramką to by ukoronowało jego dobrą formę. To co robił dziś Gonzalez to dramat, poza dalekimi podaniami grał bardzo niepewnie. Co do Boguskiego to zauważyłem że jak zszedł to od razu zrobiło się dużo miejsca po prawej stronie i szły groźne akcje a przecież całą 1 połowę to chyba nikt z lecha z lewej nie wyprowadził jednej akcji.
|
Prawda w oczy kole? Załuska,Cywka, Sadlok, Boguski, Brożek oraz paru innych nie zagwarantują nam miejsca na podium! Czy wy tego nie widzicie, czy tylko udajecie? Dzisiejszym remisem właśnie zatrzasnęliśmy sobie drzwi do walki o podium. To jest moje zdanie do którego mam prawo. A ty Wiertar (...) do Szczawnicy baranów doglądać!
|
Mecz dokładnie taki, jakie należało się spodziewać z punktu widzenia stylu gry, jaki od początku stosuje Kiko. Czyli przede wszystkim (skuteczna) defensywa. Raz (na Płock) zrobił wyjątek, ale ogólnie jest konsekwentny. Warto zauważyć, że Lech to kolejny klub z czołówki, który podszedł do nas z widocznym respektem.
|
Remis trza szanować.
Sadlok jak dla mnie super w obornie, Cykwa ok ale ze dwie groźne straty miał. STILIC dno dna, obawiałem się go w 1 skłądzie, chyba dali go na przełamanie z byłym klubem, Pol wszedl i w środku więcej się działo. Szkoda, że Brlek nie grał od początku na pozycji Stilica. Najbardziej rozczarował mnie Zdenek, 30 min i nie pokazał nic, nawet walki, szarpaniny... |
czytam i myślę sobie.. czy my byliśmy na tym samym meczu?
lech piłkarsko jest lepszy, schenaty5sa wyuczone. Graliśmy z najlepszą ekipa obecnie w Polsce. Wypuszczenie Stilica bylo zaskoczeniem.. cieszmy sie z punktu bo to naprawdę wybiegany i wywalczony pkt |
Cytat:
Jak po 10 kolejkach bylismy na miejscu spadkowym to tez myslałeś o podium?Dajże spokój,kazdy wynik w pierwszej spokojnej ósemce uznam za sukces. Róbmy swoje małymi krokami... |
Mecz z gatunku "szachy" amica miała więcej z gry szczególnie w drugiej połowie z remisu trzeba się cieszyć i jedziemy dalej. Cieszy komplet na widowni oby jak najczęściej.
|
Mecz na remis,takie troche szachy obie strony baly sie odkryc do konca.
Podobał mi sie dzis Cywka ,Glowa ,I Mąka. Na plus Kibiice,oprawa i frekwencja ,niespodziewalem sie ze na meczu z Amiką bedzie tyle ludzi,nigdy tyle nie bywało,pozytywna atomosfera dookola klubu jednak robi swoje i to cieszy. generalnie jest OK,wiadomo ze walka osemke bedzie do konca. |
Mecz z typu najważniejsze nie przegrać i tak tez obie drużyny zagrały. Gonzales dziś w | połowie dawał duże wrażenie do przeżycia dobrze nie padła wtedy żadna bramka. Nie wiem kto na interii daje oceny piłkarzom ale wiem że na pewno jest kibicem Wisły :-) http://sport.interia.pl/klub-wisla-k...sy,nId,2376065
|
Najważniejsze dostać się do górnej 8, potem różnice punktowe będą na tyle nieduże, że wszystko jest możliwe.
Brlek dobrze czuje się w tej drużynie? Wszyscy po meczu poszli podziękować kibicom, a on na środku boiska rozmawia z Bjelicą? |
Sprawiedliwy wynik. Trzeba to docenić, bo Lech jest w świetnej formie.
Brlek zawodnik meczu. Dynamicznie, do tego świetny technicznie, utrzymuje sie przy piłce, cały czas napiera do przodu. Na ten moment drużyna dużo lepiej czuje sie w ustawieniu z Llonchem i Brlekiem wyżej. Jak wszedł to odrwazu Lech stracił impet i zaczęła sie nasza gra. Choć Stilic miał kilka takich błysków, podań. Wisła taktycznie bardzo dobrze. Jak przyjdzie napastnik to takie mecze będziemy wygrywać. |
Na dziś wydaje się, że to maks co nasi byli w stanie pokazać. Lepszy punkt niż jego brak. W sumie mogliśmy to przegrać, dlatego nie będę narzekał.
Oby częściej taka frekwencja. Przy takim komplecie, to jest zupełnie inne oglądanie meczu. |
Cytat:
|
Mecz bez historii... lepsze sytuacje dla amicii, ale więcej chęci u Wisły... oby tylko chłop który spadł znad tunelu na beton przeżył i nie był kaleką... bo za głupotę najbardziej będzie cierpieć rodzina...
|
Cytat:
No chyba, ze jakos strasznie niekorzystnie wypadna inne wyniki. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl