Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XX KOLEJKA] Ruch Chorzów - WISŁA Kraków, 16 grudnia, godz. 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9746)

Herbi1303 19.12.2016 10:29

ten mecz był tak słaby, że lepiej o nim szybko zapomnieć. Chłopaki wyglądały tak jakby dostali sygnał "góry" że tego meczu mają nie wygrać...

funkykoval 19.12.2016 12:30

Przede wszystkim to ustawienie środka pomocy gdzie Brlek i Maka zazwyczaj grają zdecydowanie wyżej - z tyłu jest Popović, spowodował rozstrzelenie pomiędzy atakiem a pomocą na jakieś 40 metrów. jeżeli dodamy słabszą grę Małego (słabiej jest od odejścia Wdowczyka) i dojście z formą Boguskiego do poziomu normalnego (czyt. słabego) to mamy efekty ewentualnej gry w ofensywie - Dzida na Ondraszka, który zbierał wszystkie piłki, ale Brlek i Mąka są za daleko do rozegrania piłki i od razu strata. W obronie zgubiony Bartosz, Guzmics będący myślami w Chinach czy innej Pescarze, Alan który przy Głowie wie co ma robić a przy Ryśku przerażenie w oczach....
Gdyby nie Załuska dostalibyśmy od ostatniej drużyny w tabeli jakieś 4-5 w plecy....

7 kotów 19.12.2016 13:50

Trzeba trzymac teraz kciuki zeby Oberschlesien spod zakladow azotowych wypierdzielili do 2 ligi w polowie sezonu, wtedy obydwie zenujace porazki z nimi nam zamienia na walkowery.


Z Ruchem. Dwa razy w pysk. To jest nieprawdopodobne.

wściekłe pięści węża 19.12.2016 16:06

Jeśli się nie mylę, to w regulaminie jest, że jeśli jakiś klub dograł do połowy sezonu i potem poleciał, to wyniki zostają utrzymane. A przynajmniej tak kiedyś było z Arką, kiedy na chwilę zostali zawieszeni (zdegradowani), a potem wrócili.

brylant17 19.12.2016 16:54

A przypadkiem nie jest tak,że jest walkower 3-0 ? Jeżeli drużyna zostanie zdegradowana/wycofana z rozgrywek ? czy się mylę

alexx6 19.12.2016 18:14

brlylant17 nie. Jeżeli drużyna wycofała sie po rozegranie wiecej niz połowy meczów to wyniki sie liczą

swiety37 20.12.2016 09:10

^^^ a mecze, których nie zdążyli rozegrać to walkowery.

kbr 20.12.2016 12:56

Tak było w sezonie 1996/97, wtedy w trakcie sezonu z rozgrywek wycofał się Sokół Tychy, a później Śląsk Wrocław. Utrzymano wszystkie wyniki z boiska, dopiero od momentu wycofania się tych drużyn przyznawano walkowery. Kluby, które potraciły z nimi punkty mocno protestowały przeciwko takiemu rozwiązaniu. Min. Hutnik, który na wiosnę zremisował z Sokołem 0-0. My na szczęście wygraliśmy obydwa mecze z jednymi i drugimi.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:09.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl