Cytat:
Pierwotnie napisane przez Blaszczu16
(Post 1454732)
Uryga gra slabo, bo jest wystawiany na zlej pozycji. On powinien grac na srodku defensywy a nie w pomocy.
|
Tak, na środku defensywy I albo II-ligowego klubu, gdzie przeciwnik nie obnażałby jego braków szybkościowych. Trzeba uczciwie przyznać, że kiedyś się nieźle zapowiadał, szkoda, może gdyby nie kontuzje, coś by z Alana było.
Na chwilę obecną to niestety zwalisty, powolny gość z zerową technika i blokadą psychiczną jeśli chodzi o podania do przodu. Myślę, że spokojnie 70% jego podań jest do tyłu (ew. w poprzek boiska), tak nie może grać współczesny defensywny pomocnik.
|