Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XI KOLEJKA] Wisła Płock - WISŁA Kraków, 1 października, godz. 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9712)

silver03 03.10.2016 17:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1454732)
Uryga gra slabo, bo jest wystawiany na zlej pozycji. On powinien grac na srodku defensywy a nie w pomocy.

Zaczyna się robić coraz śmieszniej :lol:

Bartosz 03.10.2016 17:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1454732)
Uryga gra slabo, bo jest wystawiany na zlej pozycji. On powinien grac na srodku defensywy a nie w pomocy.

Odpowiednią pozycją dla Alana Urygi jest pozycja siedząca, na trybunach.

Patryko 03.10.2016 17:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1454732)
Uryga gra slabo, bo jest wystawiany na zlej pozycji. On powinien grac na srodku defensywy a nie w pomocy.

Tak, na środku defensywy I albo II-ligowego klubu, gdzie przeciwnik nie obnażałby jego braków szybkościowych. Trzeba uczciwie przyznać, że kiedyś się nieźle zapowiadał, szkoda, może gdyby nie kontuzje, coś by z Alana było.
Na chwilę obecną to niestety zwalisty, powolny gość z zerową technika i blokadą psychiczną jeśli chodzi o podania do przodu. Myślę, że spokojnie 70% jego podań jest do tyłu (ew. w poprzek boiska), tak nie może grać współczesny defensywny pomocnik.

arti 03.10.2016 18:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1454732)
Uryga gra slabo, bo jest wystawiany na zlej pozycji. On powinien grac na srodku defensywy a nie w pomocy.

Może i tak. Wszędzie tylko nie w Wiśle.

Davss875 04.10.2016 14:51

W ogóle kto Urydze kontrakt przedłużył? On dawno powinien zostać pogoniony tak jak Czekaj.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl