Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   19,06 - Dla Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9702)

m954 01.03.2018 19:40

https://images82.fotosik.pl/1008/a3f...7096026med.png

serek.c2 02.03.2018 00:58

https://i.imgur.com/doZ6Hm9.jpg

M.Ka 02.03.2018 21:49

http://zmniejszacz.pl/zdjecie/2018/3...DxWkAAlYVw.jpg

WISŁAZWE 04.03.2018 19:25

Drodzy Kibice powoli będziemy finiszować z kolejną akcją dla Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków.
Cała akcja trwa do poniedziałku do godziny 20:00.

Zachęcam Was gorąco aby był to mocny finisz!
Wystarczy, że TYLKO 100 osób wpłaci kwotę 19,06 i już mamy piękną sumkę na koncie Akademii Wisły Kraków.

Oczywiście liczy się każdy grosz także nawet mniejsze wpłaty są miele widziane. Warto wspierać rozwój młodych piłkarzy Wisły Kraków!

#WislaToNaszaPrzyszlosc

WISŁAZWE 19.06.2018 12:34

Witam.

Dziś szczególna data 19.06. Właśnie dziś ruszamy z kolejną akcją wsparcia dla Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków.



Myślę, że warto w tak trudnych i ciężkich czasach dla Wisły Kraków, pokazać, że kibice nadal są jednością i potrafią wspierać młodych i zdolnych adeptów futbolu z pod znaku Białej Gwiazdy. Zachęcam was gorąco do wsparcia Akademii oraz przelania drobnych funduszy na ich konto.



Kwotą umowną jest 19,06 ale nie oznacza to, że to jest minimum czy maksimum wpłat. Każda złotówka się liczy. Głupie 5 złotych czy większa kwota również mile widziana.



Osoby prowadzące AP Wisły Kraków na pewno się ucieszą z takiej formy pomocy i wsparcia. Ostatnio udało się nam zebrać kwotę w wysokości przeszło 7 tys złotych.



Mam nadzieję, że i tym razem pokażemy naszą kibicowską moc i jedność!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:13.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl