Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Pomoc finansowa dla piłkarskiej Wisły - dyskusja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9693)

!!IRIVER!! 23.08.2016 20:58

Bilet kupiony! Jazda na mecz!!!

Tomasson 23.08.2016 21:14

1 Załącznik(ów)
Jedziemy Panowie dalej. Kto pociągnie wózek?


490 zł !!

Tomasson 23.08.2016 21:16

1 Załącznik(ów)
Żeby nie było, tutaj dokładnie! Mobilizacja

amauri1990 23.08.2016 21:18

http://i65.tinypic.com/2duyp1j.png

Body dla synka +45 zł, w sumie jest 535 zł!

bonawentura 23.08.2016 21:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez amauri1990 (Post 1451275)

Body dla synka +45 zł, w sumie jest 535 zł!

Panowie, jestem z Nas dumny! :) walczmy dalej :) oby udało nam się tutaj uzbierać jak najwięcej i tym samym zachęcać coraz większe grono osób do wsparcia.

rafkur 23.08.2016 21:46

Wolę kupić bilet w ramach wsparcia a mam karnet - da się przez net czy do kasy trzeba? W sensie czy posiadacz karnetu może dodatkowo zakupić bilet online?

R33 23.08.2016 21:53

Dla siebie nie, dla kogoś innego kto ma kartę kibica tak.

kicur 23.08.2016 22:19

Podsumowanie zamówienia

Wartość produktów w koszyku: 110,00 PLN
Koszty dostawy: 20,00 PLN
Kwota do zapłaty: 130,00 PLN

Pisałem o tym w innym temacie, ale widzę, że ten się najlepiej kręci, więc powiem wam, że jeszcze koszulka będzie kupiona. Plus oczywiście bilet.
Mam nadzieje, że pomożemy w odbudowie Wielkiej Wisły

bonawentura 23.08.2016 22:26

To już mamy 645 zł :) dzięki kicur za informację :) jedziemy z akcją dalej :) kto następny ? :)

borsuk 23.08.2016 22:52

O biletach miało nie być ale jednak zamelduję: choć do Krakowa w piątek nie dojadę to bilet już kupiony.

Za to na pewno za miesiąc wsadzam do auta mojego 70-cio letniego staruszka, który zaszczepił we mnie cztery dekady temu miłość do Wisły i stawiamy się na meczu z Legią. Chcę poczuć i zobaczyć na żywo wiślacką siłę, jedność i szacunek!!!

Don Donson 24.08.2016 07:02

Ja w piątek biorę:
koszulkę czerwoną L - 259 zł
i coś jeszcze żeby 3 stówy pękły!!

Napierdalamy!!! Póki my żyjemy!!!

dawiss 24.08.2016 07:39

Jak kupic karnet dla dzieciaka z domu dziecka?

szym_ek 24.08.2016 08:33

Albo jestesm ślepy albo w sklepie internetowym nie widze rozmiarówek na koszulki/bluzy..
poratuje ktoś ?

szprotson 24.08.2016 08:34

wszędzie pod ceną masz rozmiar do wyboru (jesli jest wybór)

szym_ek 24.08.2016 08:41

no tyle to wiem ale chodzi mi o wymiary
bo "M" w dwóch róznych sklepach może oznaczać dwa różne rozmiary..
o to mi właśnie chodzi że z niektórych sklepów kupuje "M" z innych "L"..

szprotson 24.08.2016 08:44

jedyne co Ci zostaje to pojsc do Adidasa i przymierzyć swoj rozmiar.
Albo odnalezc katalog adidasa, tam jest na bank rozmiarówka ile na szerokosc ile w barkach itd.
Niestety , jak tworzono sklep zapomniano o takich pierdołach jak wymiar produktu.

Laszi 24.08.2016 08:44

hmm zrobiłem wczoraj zakupy, przelew poszedł ale nikt mnie nie prosił o potwierdzenie mailem :mysli:

bonawentura 24.08.2016 09:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Laszi (Post 1451328)
hmm zrobiłem wczoraj zakupy, przelew poszedł ale nikt mnie nie prosił o potwierdzenie mailem :mysli:

To wrzucaj tutaj potwierdzenie przelewu kwoty i jedziemy dalej z koksem ! Kupujemy dla dobra Wisły :)

loory 24.08.2016 09:16

bilet kupiony! JJJ!!!

mcrap 24.08.2016 09:22

Aktualnie nie mieszkam w Krakowie i nie wiem kiedy znowu tam zawitam ... bilet więc odpada. Ale dla chcącego nic trudnego :) ... zamówiłem 3 koszulki za 149 zł

http://wrzuc.se/images/57bd580b8864f.png

bonawentura 24.08.2016 09:30

Świetnie!!! Mamy już 794 zł !!! :) prosimy o więcej!!! Ja ze swojej strony obiecuję, że wybiorę się w piątek do W.S. osobiście i jeszcze coś kupię. Tymczasem zapraszam wszystkich do dalszej akcji :) Przesyłajcie zdjęcia zrobionych zakupów z paragonem lub potwierdzenia przelewów. Ruszcie swoje 4 litery na stadion już dziś. Kupcie bilet, wyróbcie KK, a przy okazji zróbcie zakupy w W.S.!!!

cierpliwy 24.08.2016 10:15

Wisła może finansowo pomóc sobie sama (w zasadzie ludzie w Wiśle), np. powiększając liczbę kas/udostępniając więcej punktów/ułatwiając sprzedaż biletów przed meczami... Kolejki do kas zawsze! są gigantyczne już na godzinę przed meczem. Sam niestety ze dwa razy zrezygnowałem z pójścia na mecz (będąc pod stadionem godzinę przed meczem) bo wszedłbym ledwo w przerwie. Ostatnio z Ruchem to już w ogóle było apogeum, bo 2 godziny przed meczem kolejka miała 100 metrów. Ja wiem, że klub i wszyscy powiedzą, że trzeba kupić bilety online itp, że zniżki i że łatwo, ale jak widać dalej bardzo dużo osób kupuje bilet przed meczem i nic tego nie zmieni.

Dajmy im taką możliwość!!!

Zadbajmy wreszcie o lepsza organizację sprzedaży biletów w dniu meczu pod stadionem, naprawdę niewiele potrzeba. Może jakieś automaty jak KKM? Cokolwiek! Przecież wystarczy wstukać PESEL...i opłacić wybrany bilet. Oczywiście najlepiej budki/stoiska na mieście, czy w galerii. Sprzedaż pamiątek przy okazji to już dodatkowa sprawa, ale na ten moment mniej ważna.

Naprawdę setki chętnych przed meczami rezygnuje, bo nie chcą stać 2 godziny po bilet. To są olane tysiące złotych i dodatkowo bardzo zły obraz marketingu i wizerunku klubu...

Zgłaszajmy tutaj może także tego typu pomysły i rozwiązania? A przede wszystkim zachęćmy nowych włodarzy, żeby spróbowali się tym także zająć!

regan 24.08.2016 10:26

2 karnety na sume 600 zl zakupione. Zachecam reszte :)

bonawentura 24.08.2016 10:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cierpliwy (Post 1451342)
Zadbajmy wreszcie o lepsza organizację sprzedaży biletów w dniu meczu pod stadionem, naprawdę niewiele potrzeba. Może jakieś automaty jak KKM? Cokolwiek! Przecież wystarczy wstukać PESEL...i opłacić wybrany bilet. Oczywiście najlepiej budki/stoiska na mieście, czy w galerii. Sprzedaż pamiątek przy okazji to już dodatkowa sprawa, ale na ten moment mniej ważna.

A dlaczego mniej ważna? Niebywale istotna. Zwiększa przywiązanie kibica do barw klubowych i tym samym zwiększa potencjał na zostawienie w kasie klubowej kolejnych złotówek. Każda forma wsparcia jest ważna.

Adenalix 24.08.2016 11:07

Ja WS odwiedzę w piątek. Natomiast zamierzam wziąć na mecz nowych ludzi. Kupią sobie bilety. Dadzą zarobić. Zachęcam do tego Was. Niech każdy przyjdzie z jedną osobą, a podwoimy liczbę ludzi na R22.

cierpliwy 24.08.2016 11:12

Chodziło o sprzedaż pamiątek jako dodatek przy okazji nowych stoisk ze sprzedażą biletów. Wiadomo, że pamiątki są ogólnie ważne. Zachęcam również do ich zakupu :)

Wsciekly Pies 24.08.2016 12:04

+100zł - bilet

"Nawet jeśli przegrywasz,
To musi krótko trwać,
Bo mistrza ten zdobywa,
który potrafi grać.

Zwycięży orzeł biały, zwycięży polski ród
Zwycięży nasza Wisła, bo to Krakowski klub"

bonawentura 24.08.2016 12:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wsciekly Pies (Post 1451374)
+100zł - bilet

Biletów do naszego licznika nie wliczamy. Traktujemy to, jako nasz obowiązek. Dodatkowo jeszcze prosimy o zakupy z W.S. i potwierdzenie zakupu przez zdjęcie produktu/paragonu lub potw. przelewu :)

Wsciekly Pies 24.08.2016 12:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 1451378)
Biletów do naszego licznika nie wliczamy. Traktujemy to, jako nasz obowiązek. Dodatkowo jeszcze prosimy o zakupy z W.S. i potwierdzenie zakupu przez zdjęcie produktu/paragonu lub potw. przelewu :)

hmm... specjalnie zamówiłem bilet na VIP, bo moim zdaniem więcej jest dla klubu.
Resztę zakupów zrobię na stadionie. :)

JacobCFC 24.08.2016 13:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hawaiisurfer (Post 1451201)
Jak to zorganizujecie do piątku, dajcie znać - przekażę Wam swój bilet o ile będzie taka możliwość.

Do piątku nie ma szans tego zorganizować. Najpierw trzeba wybrać placówkę i uzbierać kilka osób. Nie poważne byłoby to, gdybyśmy najpierw obiecali pomóc, a dopiero potem zaczęli szukać chętnych do przekazania biletu, bo co w sytuacji, gdy chętnych będzie garstka osób? Kupimy tylko kilka biletów? :neutral:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl