![]() |
WYWIAD Z NASZYM WŁĄSCICIELEM
http://sportowefakty.wp.pl/pilka-noz...unac-zrobie-to |
Cytat:
Cytat:
Aha i nigdzie nie pisałem KTO jest GORSZY czy LEPSZY,nigdzie o tym nie pisałem, ale jak mnie o to pytasz to moim zdaniem KIBIC czy FAN WISŁY lepszy to jest ten ktory godnie reprezentuje klub i SYSTEMATYCZNIE GO WSPIERA... |
Ja zawsze mam karnet mimo ze nie zawsze jestem na meczu ale to dla tego ze mam 340 km ale raz w miesiącu jestem na meczu
|
Cytat:
|
wiesz takich jak ja jest mało sporo osób by chciało ale ich nie stać a tych co stać nie mają czasu bo zapierdzielają w robocie.
|
Cytat:
to jest wlasnie tworzenie podzialow na kibicow lepszych i gorszych... nie bedziemy sie tu licytowac kto wiecej wydal na Wisle czy kto ja lepiej reprezentuje... bo jaki to ma sens? przeciez zarowno tobie jak i mnie zalezy na jednym... i co do tego spierac sie nie bedziemy... chcemy Wielkiej Wisly!! co do wywiadu Meresinskiego... szkoda ze tak pozno... zmarnowano 2tyg... ale musze przyznac ze w obecnej sytuacji nawet w takich drobnych gestach doszukuje sie nadziei...na lepsze jutro... czy slusznie? czas pokaze... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Zdrajca dla mnie to ten kto nie wspierał Wisły na dobre i na złe dosyć buntów bo to do niczego dobrego nie zaprowadzi.
Wielu już oceniło pana JM i wydało wyrok ja nie jestem jego zwolennikiem ale dajcie mu czas co najmniej do 31 sierpnia by go wstępnie ocenić po dwóch tygodniach nie oczekujcie cudów |
Cytat:
|
sedonh :-) :kumple: w konicu ktoś mądrze powiedział
|
Cytat:
zle sie to wszystko zaczelo... weszli do klubu bez pomyslu na jego zarzadzanie... do tego sa zaskoczeni tym co zastali? jak to o nim/nich swiadczy? do tego caly ten brud, ktory wyplynal... bo wyplynac musial! nie wiemy jakie Meresinski ma zamiary, ale juz chyba wie iz kazdy patrzy mu na rece... jedyna nadzieja w tym ze JM nie bedzie popelnial bledow poprzednika i byc moze otoczy sie fachowcami PS. ehhhh... nie potrafie odsnunac od siebie mysli ze to nie jest odpowiednia osoba... smierdzi to amatorszczyzna ciagle mam nadzieje ze mozna sie z tego jakos wyplatac |
Uważam, że ten tema do 31 sierpnia powinien byc zamknięty bo zaczyna się dublowanie tematów
|
a gdzie reszta z Was? Nie wypowiecie się na temat tej akcji?
|
Cytat:
Mamy 3 spore portale Wislackie. TWSD, WISLAPORTAL, FORUMWISLA. Czy nie mozna by sie zjednoczyc w jednej akcji: Cala Wisla Zawsze Razem? Zaczac od Strony na FB i Twittera, prosty przekaz: Info o wyczynach JM i jedno pytanie "Czy bedziesz obserwować jak Wisła upada?" W pewnym momencie powstanie z tego viral i wtedy trzeba bedzie uderzyc o poparcie do VIPow. Wszystko powinno sie skonczyc wizyta w Klubie delegacji i wszystkich chetnych pod. Kwestia oczywiscie kto zacznie. Powiem tak 2 dzieci, dojazdy i praca po godzinach. Nie da rady czasowo. Ale... ktos kto poswieci czas zostanie wsparty finansowo. Deklaruje 200 PLN. Ale jesli ktos odpusci sobie 2 browce na miescie i wplaci 10 PLN tez bedzie super bo pomnozcie to przez chetnych. KTO? |
Cytat:
Ale oby to była ostateczność i znalazł się jakiś konkretny sponsor niż ratowanie klubu przez twoją firmę i na partyzanta przez kibiców bo bez konkretnego planu i pieniędzy wytrzymamy rok, może dwa... tylko przedłużanie agonii. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Polecam poczytać , jak JM się niby tłumaczy i wszyscy zaczynają mu wierzyć w komentarzach.
https://twitter.com/JakubMeresinski/...29933671690240 https://twitter.com/JakubMeresinski/...27739627040768 |
"Boss"... Co za kretyni nazywają go bossem :) Co najwyżej GimBoss
|
Cytat:
|
Cytat:
Ja uważam ,że powinniśmy ustalić termin tej manifestacji i zrobić wydarzenie na fb(najlepiej jakby założyło wydarzenia jakaś strona wiarygodna typu wislakrakow.com czy coś). |
http://skwk.pl/skwk/5-wazne-skwk/7111-oswiadczenie.html wreszcie cokolwiek
|
A co to ma za znaczenie, ze wydali oswiadczenie? Trzeba dzialac a nie w internetach glupoty pisac. Na mecz trzeba przyjsc. To podstawa. Ja tez moge wydac oswiadczenie, ze jestem zaniepokojony drapiac sie po jajach przed kompem. Chu.j to kogo interesuje. Kupujcie bilety na Slask i na stadionie wydawajcie oswiadczenia.
|
Jestem za manifą i pozostałymi działaniami. Ja to rozumiem tak, że zbieramy się w dzień, w który przynajmniej teoretycznie "kolarz" będzie w Klubie. Hasła, przyśpiewki odczytanie oświadczenia i publiczne zadanie pytań "bossowi". Media to podchwyca i na pewno opiszą. Przedstawiciele zebranych wbijają się na spotkanie do "kolarza" i przekazują mu pytania z prośba o ustosunkowanie się do nich, być może już na spotkaniu. Wszystko pełna kultura i bez bydła. By nie robić podziałów wśród kibiców, poprosić SKWK by byli na manifie i niech też uczestniczą w spotkaniu. My kibice „pikniki” i SKWK - RAZEM CAŁA WISŁA. Może warto zaangażować w to Prezesa Ludwika Mięttę-Mikołajewicza? Może zgodzi się nas reprezentować.
Efekt oczekiwany? „Kolarz” czuje presję, dostaje sygnał, że mamy na niego oko i że to nie przelewki, Polska kibicowska się dowiaduje, że walczymy i się nie poddajemy. Później patrzymy co się dzieje do końca sierpnia. Jak sytuacja się pogarsza kminimy co dalej. Myślę, że przy okazji można by pomyśleć o zbiórce kasy, w perspektywie zaangażowania w to jakiegoś prawnika albo kancelarii. Nie jestem oszołomem i wiem, że to w ciula kosztuje ale od czegoś trzeba zacząć bo jazda może być nieziemska… I od razu tu piszę: chodzę na mecze od 30 lat, mam karnet, ciągnę ze sobą kolegów i znajomych, kupuję koszulki, pamiątki kiełbaskę i colę. Tak więc, niech mi nikt tu nie wyjeżdża z tekstem o przyjściu na najbliższy mecz bo wiem, że będę! |
Cytat:
|
Cytat:
"Czy obiecał Pan miejsce we władzach spółki kibicom z SKWK? Też jest taki pomysł. Zarząd powstanie w ciągu kilku dni, może tygodni. Będą go tworzyć tylko i wyłącznie ludzie, którzy są utożsamiani z Wisłą. " http://www.gol24.pl/ekstraklasa/a/ja...akow,10525342/ |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:17. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl