![]() |
Broń boże byle kogo... Wydać kasę i dać dobrego trenera i zaufanie 100%
|
Jak przyjdzie wymagający trener to na 100% szatnia zrobi spadek bo po cholerę mają się męczyć.
Wątpię czy ktoś w klubie konstruował kontrakty tak że po spadku będą zarabiać mniej. |
Tylko Cupiał na trenera.
W końcu wychodzi, że to on zna się najlepiej. |
Cytat:
|
Cytat:
|
No to Kubicki.
|
No dobrze ale rozwiążą i co dalej? Musisz wydać kasę na transfer + nowy kontrakt, albo wyłapywać szrot z kartą na ręku.
|
Cytat:
4 października 2007 został zatrzymany przez Centralne Biuro Antykorupcyjne w tzw. „sprawie COS”. 22 lipca 2008 zarząd Lechii Gdańsk zawiesił Dariusza Kubickiego w prawach trenera pierwszego zespołu seniorów, ponieważ szkoleniowiec odmówił podpisania specjalnego oświadczenia antykorupcyjnego. Cupiał takich ludzi skreśla odrazu. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Moskal moim zdaniem największe szanse na poprawę. |
z Polski najlepszy były K . Moskal może Rumak , Skorża lub jakiś młody np. K .Lipecki ale wolałbym kogoś z zagranicy ...
|
Cytat:
|
Słabo to widzę. Z jednej strony dobrze że Tadka już nie ma. Osoba która go wytypowała w grudniu (zdaje się że to był Zdzisław) to powinna zapłacić odszkodowanie :)
Obawiam się jednak, że znowu wyciągną nam odgrzewany kotlet lub królika z kapelusza zamiast przemyślanego wyboru. |
"Na razie jest Broniszewski, który jako tymczasowy trener legitymuje się następującym dorobkiem: 0-1-6, 2:11 w golach. Mamy więc do czynienia ze strażakiem, który na akcję ratunkową wiezie kanister benzyny. "
Weszlo. |
Cytat:
|
Krew mnie zalewa jak czytam opinie o Rumaku i Skorży. Ciągłe powtarzanie tych samych błędów i ciągłe wplatywanie jednakowych trenerów do wszystkich kolejnych drużyn Ekstraklasy.
Tak, to na pewno jest dobry środek... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Że Kociana nikt nie wymienił?
|
Dobrze, ze Pawłowskiemu podziękowano ale czemu przejściowym trenerem zostaje znowu Broniszewski?!!! Jego bilans jest piorunujący w 4 meczach cztery porażki i zero strzelonych goli... nie mogli przywrócić na ławkę Smudy, któremu i tak musimy płacić... ?
Ciekawe kto zaryzykuje przyjście do nas... Jakby nie spojrzeć jest realna... szansa spadku do I ligi... Nie wiemy jak zawodnicy są przygotowani do reszty sezonu... ale narazie wyglada to fatalnie mają siłę grać do 60/70 minuty... A spadek z Wisłą z Eklapy honoru nie przyniesie... Oczywiście jest też szansa uratowania sezonu pasmem zwycięstw ale ktoś w to jeszcze wierzy poza Pawłowskim, którego własnie urlopowano? powinien wrócić Moskal (ale wątpie aby miał ochote) lub Smuda, który i tak u nas jest na liście płac... Skorżę traktuje jako żart... Kuchenki dalej nie mogą się ogarnąć po paśmie sukcesów pod wodzą Skorży... |
Proszę Was, nie ośmieszajcie się tymi nazwiskami... Na którym miejscu był Lech zanim wywalili z niego Skorżę?
Smuda? Rumak? B. Zając? Moskal? Poważnie? Wiśle jest potrzebny taki trener, na widok którego piłkarze powiedzą sobie: " Wow to jest gość o którym czytałem w gazetach ale nigdy nie marzyłem że poznam go na żywo" I nie musi to być trenerską gwiazdą z pierwszych stron gazet. Może jakiś znany piłkarz, zaczynający przygodę z trenerką? Tak jak kiedyś Petrescu? Ktoś kogo piłkarze będą szanować. Za to kim był i co osiągnął. Przy takim "no name" jak Rumak, Skorża czy cała wymieniana tu reszta to nie będzie im się chciało bardziej niż przy Pawłowskim. |
Cytat:
Z polskich kandydatów Bogdan Zając naprawdę brzmi najlogiczniej. Osobna kwestia, czy chciałby w ogóle tu przychodzić w roli strażaka, w sytuacji, gdy ma świetną posadę o boku Nawałki. |
Czy ktos moglby wyjasnic czemu Tarasieiwcza pogonili z innych klubow zawsze mialem wrazsnie ze chlop ogarnial.
|
mam wrażenie, że częśc kibiców nie ogarnia rzeczywistości, w której się znajdujemy...
więc przypominam, że: 1. grozi nam widmo spadku z Eklapy 2. mamy rozbitą i zle przygotowana do sezonu drużynę (chyba, ze jakims cudem odpalą)... 3. Właściciel zmienia trenerów jak rękawiczki, 4. Jeszcze nie dawno tonęliśmy w długach... (zabrano nam pkt z tego tytułu)... więc bez urazy ktory dobry trener zaryzykuje spadek z Wisłą Kraków?! Oczywiście mam świadomość, że tabela jest spłaszczona i spokojnie możemy awansować do pierwszej ósemki ale realnie rzecz patrząc będzie z tym problem... |
Hipoteza: problemem Naszego klubu to nie są piłkarze, trener ( bo tych wypierdzielają w momencie) ale to co się dzieje na samej górze - prezes i zarząd. Tam są jakieś czarne moce, jakiś lord Vader ( Kapka?), ja tego jeszcze nie ogarnąłem ale tam jest "zło" ( brak kompetencji, chciwość, głupota, małostkowość, brak wizji, profesjonalizmu, cierpliwości, podejścia)
Ja się pyta kto wpadł na pomysł zatrudnienia Pawłowskiego i czy poniesie tego konsekwencje ...? Przecież ten klub z rudny na rundę tonie.... tu nie chodzi już o piłkarzy, tylko o atmosferę w tym klubie, zaczynamy być pośmiewiskiem całej Polski, Cupiał zaczyna być jak Wojciechowski.... co się ludzie dzieje...? |
Cytat:
|
Co Wy macie z tym B. Zającem? Jakieś racjonalne argumenty?
Co on osiągnął jako TRENER? Jest asystentem SELEKCJONERA. Czym się różni trener od selekcjonera to chyba wiecie? |
Nasza sytuacja wygląda... i tak źle i tak niedobrze.
kto przyjdzie do Wisły zagrożonej spadkiem ? raczej nikt o dużych wymaganiach czy stać nas na kolejny eksperyment ? nie bo obudzimy się poza ekstraklasą weźmiemy dobrego wujka co poprawi morale ? to będą się głaskać po jajach i pieprzyć głupoty o tym, że w końcu odpalimy i żeby wygrać potrzeba nam zwycięstwa. tak wyglądała retoryka Teda.. kogoś kto przykręci śrubę ? piłkarze się obrażą i tak spadniemy. Powiem tak, z waszych komentarzy wysnuwa się właśnie taki obraz. Co nie zrobimy może być to fatalne w skutkach. Mimo wszystko nie zazdroszczę Duninowi. Bo w to bagno wpuścił nas prawdopodobnie nietykalny wiceprezes nadprezes a on teraz swoją decyzją może sprawić, że znikniemy z poważnego futbolu. Jeśli przyjeźdza do nas pbb albo łęczna i opowiadają o 3 pkt i o tym, że oni wiedzą, że my siadamy to przecież to jest dramat ! to już nie są żarty. pozostaje jedynie wierzyć, że jest hajs na trenera i tym razem nie będzie to samobój. |
Cuda wracają na ławkę.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:23. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl