![]() |
Ciekawe jak niby chcą w tydzień zmienić to pastwisko w boisko do grania w piłkę.
Albo gramy u nas, albo walkower. A dzisiejszym niedoszłym wyjazdowiczom ta kielecka wioska powinna oddać grube pieniądze za stracony czas, wzięcie urlopów, koszty biletów i transportu. |
Jak Lazio u nas grało - tzn nie grało, bo mecz przełożono - to z tego, co pamiętam nikt nie płakał tu "walkower! walkower!", wręcz przeciwnie, jojcenie było, że źli Włosi bo na klepisku zamarzniętym nie chcieli grać.
A teraz wielkie aj-waj, niczym z drugiej strony Błoń.. Poza tym, przy takich obfitych opadach deszczu/śniegu, jakie były w tym rejonie ostatnimi dniami wcale mnie nie dziwi problem z utrzymaniem i wyglądem murawy. |
Porównujesz sytuacje z roku 2003 i 2016. Standardy się chyba trochę zmieniły.
|
Myk jak ch..uj... :)
Szkoda, że nie podali tego o 13... |
Dobrze, że przełożyli, szkoda że tak późno decyzja.
Niektórzy odnosili się do meczu z Lazio, ale o ile dobrze pamiętam decyzja o przełożeniu zapadła szybciej niż 3h przed meczem. Wydaje mi się, że nawet ok 3-5 dni wcześniej. Może na piątek się Rysiek wyleczy. Nie mówiąc już o tym, że każdy dzien w teorii powinien grać na naszą korzyść... |
Cytat:
Na pogodę nie ma i nie będzie mocnych. U nas, jakby przez 40 godzin na zmianę padał deszcz i śnieg murawa by lepiej nie wyglądała. Szkoda tylko, że decyzja została podjęta na tyle późno, że nasi kibice już byli w drodze. PS Karherop nie pisz bzdur, mecz z Lazio nie został odwołany 3 dni wcześniej, a 5 godzin wcześniej. |
Na jaką kurewa pogodę? W Lubinie śnieg napierdalał całą noc i cały dzień, a murawę ogarnęli wzór. 9 letnia murawa, którą jak coś się jebało sypali piachem (sami się przyznali), w dupie mając jej wymianę, a teraz zdziwieni, że nie przyjmuje wody. Nie był to sztorm tropikalny tylko normalny opad śniegu do cholery. Przywoływanie meczu sprzed 13 lat to też absurd, Wisła odrobiła lekcje i od tamtej pory nie ma z murawą większych problemów.
Jak kielczanki nie potrafią murawy przygotować na swoim stadionie, niech grają na rezerwowym, bo ich pole ryżowe nie ma nic wspólnego z bosikiem do piłki nożnej. |
Pamiętacie rewanż el. LM ze Skonto Ryga? Dwie godziny przed meczem przeszło nad Krakowem takie oberwanie chmury, że ja jadąc z Przegorzał na Wolę Justowską jechałem rzeką, która płynęła ulicą. Jakby ktoś wiadrami lał. I co? I nic, przestało padać, drenaż odciągnął wodę, a boisko było w idealnym stanie.
|
Mecz 8. marca powinien się odbyć na stadionie neutralnym. Nie wiem, jakiś Ostrowiec, czy coś. Przecież z tego czegoś w tydzień boiska piłkarskiego nie zrobią.
|
Podsumowując, Nasi byli w Kielcach, dowiedzieli się o przełożeniu meczu i dzisiaj wrócili do Krakowa ?? Pytam bo przejeżdżałem kilkakrotnie koło bazy na Zarabiu i stało dużo fajnych samochodów na parkingu, nie sądze że były by własnością chłopaków z rezerw.
|
Ale atmosfera z perspektywy lokomotywy była super. Spotkał mnie zaszczyt prowadzenia tego pociągu i przynajmniej tu widzę plus z tej wycieczki ☺
|
W tym sezonie też był taki mecz, chyba z Lechią, gdzie ulewa była ogromna (jadąc autostradą na mecz w zasadzie fragmentami się płynęło), szatnie zalało i zostały przeniesione do okrąglaka, mimo to murawa wyglądała nienagannie i mecz odbył się z niewielkim tylko poślizgiem. Zapewne długofalowo wpłynęło to na stan murawy, ale to pokazuje, że da się zrobić skuteczny drenaż.
|
Ja w ogóle nie widzę, żeby ten mecz mógł się odbyć w Kielcach w najbliższym czasie. Co oni niby zrobią z tym bagnem?
|
Jak walkower to po bramce proponuję zapisać Brożkowi, Boguskiemu i jakiemuś nowemu na przełamanie.
|
Urydze hattricka, na zachete!
|
Cytat:
Widać system drenażu zupelnie nie działa i trzeba czekac na słoneczną pogodę. |
Cytat:
|
nie ma co sie jarać tym że w Kielcach kładą nową murawe. Jak się nie zdąży "wgryźć" a pewnie nie, to każdy wślig bedzie jak jazda na dywanie.
|
|
Jutro snieg, w piatek, niedziele i poniedziałek w Kielcach ma lac. Lepiej niech wielka płachte nad stadionem rozwieszą bo znowu sie mecz nie odbedzie :D
|
Cytat:
|
Nie ma szans by ta murawa nadawała sie do gry ... Dziś jest juz 3 my gramy 8 za 5 dni nie ma szans by do tego czasu nowa murawa zakorzeniła sie odpowiednio tymbardziej ze pogoda nie będzie temu tez sprzyjała. Zagrają jeden mecz i murawa będzie do wymiany .... Co za debile zamiast wcześniej wymienić po sezonie...
|
to można było przełożyć za 2 tyg.
|
Mogą jeszcze raz przełożyć, czy będzie walkower?
|
ewentualnie boisko neutralne
|
Po decyzji komisji legii moga nawet przelozyc na nastepny sezon. Spokojna Wasza rozczochrana.
|
Przełożą na niedziele o 5 rano, a o 20 zagramy następną.kolejkę.
|
Nie mogliby od razu starać się o rozegranie tego w np. w Ostrowcu? przecież toto ciężko będzie nazwać murawą we wtorek...
|
Cytat:
|
- Brożek ława, psychicznie nie da rady w Kielcach
- banderowiec za Boguskiego - Popovic za Uryge - Pietrzak ława, Sadlok na LO --------- Miśkiewicz ------------ Jovic---- Głowacki ---- Guzmics ----- Sadlok ----------- Cywka---Brlek------------ ----Popovic----Wolski----Balashov -------------Ondrasek--------------- |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:43. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl