Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [25 kolejka] Korona Kielce - WISŁA Kraków, 1 marca, godz 18. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9586)

Kamson 01.03.2016 19:19

Ciekawe jak niby chcą w tydzień zmienić to pastwisko w boisko do grania w piłkę.

Albo gramy u nas, albo walkower. A dzisiejszym niedoszłym wyjazdowiczom ta kielecka wioska powinna oddać grube pieniądze za stracony czas, wzięcie urlopów, koszty biletów i transportu.

danpe_ 01.03.2016 19:21

Jak Lazio u nas grało - tzn nie grało, bo mecz przełożono - to z tego, co pamiętam nikt nie płakał tu "walkower! walkower!", wręcz przeciwnie, jojcenie było, że źli Włosi bo na klepisku zamarzniętym nie chcieli grać.
A teraz wielkie aj-waj, niczym z drugiej strony Błoń..
Poza tym, przy takich obfitych opadach deszczu/śniegu, jakie były w tym rejonie ostatnimi dniami wcale mnie nie dziwi problem z utrzymaniem i wyglądem murawy.

Kamson 01.03.2016 19:40

Porównujesz sytuacje z roku 2003 i 2016. Standardy się chyba trochę zmieniły.

WISŁAZWE 01.03.2016 19:40

Myk jak ch..uj... :)
Szkoda, że nie podali tego o 13...

Karherop 01.03.2016 20:01

Dobrze, że przełożyli, szkoda że tak późno decyzja.

Niektórzy odnosili się do meczu z Lazio, ale o ile dobrze pamiętam decyzja o przełożeniu zapadła szybciej niż 3h przed meczem. Wydaje mi się, że nawet ok 3-5 dni wcześniej.

Może na piątek się Rysiek wyleczy. Nie mówiąc już o tym, że każdy dzien w teorii powinien grać na naszą korzyść...

danpe_ 01.03.2016 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 1431858)
Porównujesz sytuacje z roku 2003 i 2016. Standardy się chyba trochę zmieniły.

Sugerujesz, że Korona powinna mieć szwadron samolotów rozpylających jodek srebra?
Na pogodę nie ma i nie będzie mocnych. U nas, jakby przez 40 godzin na zmianę padał deszcz i śnieg murawa by lepiej nie wyglądała.

Szkoda tylko, że decyzja została podjęta na tyle późno, że nasi kibice już byli w drodze.


PS Karherop nie pisz bzdur, mecz z Lazio nie został odwołany 3 dni wcześniej, a 5 godzin wcześniej.

fialo 01.03.2016 22:33

Na jaką kurewa pogodę? W Lubinie śnieg napierdalał całą noc i cały dzień, a murawę ogarnęli wzór. 9 letnia murawa, którą jak coś się jebało sypali piachem (sami się przyznali), w dupie mając jej wymianę, a teraz zdziwieni, że nie przyjmuje wody. Nie był to sztorm tropikalny tylko normalny opad śniegu do cholery. Przywoływanie meczu sprzed 13 lat to też absurd, Wisła odrobiła lekcje i od tamtej pory nie ma z murawą większych problemów.

Jak kielczanki nie potrafią murawy przygotować na swoim stadionie, niech grają na rezerwowym, bo ich pole ryżowe nie ma nic wspólnego z bosikiem do piłki nożnej.

rafalek 01.03.2016 22:46

Pamiętacie rewanż el. LM ze Skonto Ryga? Dwie godziny przed meczem przeszło nad Krakowem takie oberwanie chmury, że ja jadąc z Przegorzał na Wolę Justowską jechałem rzeką, która płynęła ulicą. Jakby ktoś wiadrami lał. I co? I nic, przestało padać, drenaż odciągnął wodę, a boisko było w idealnym stanie.

Paweł 01.03.2016 22:48

Mecz 8. marca powinien się odbyć na stadionie neutralnym. Nie wiem, jakiś Ostrowiec, czy coś. Przecież z tego czegoś w tydzień boiska piłkarskiego nie zrobią.

Marcin_fan 01.03.2016 22:49

Podsumowując, Nasi byli w Kielcach, dowiedzieli się o przełożeniu meczu i dzisiaj wrócili do Krakowa ?? Pytam bo przejeżdżałem kilkakrotnie koło bazy na Zarabiu i stało dużo fajnych samochodów na parkingu, nie sądze że były by własnością chłopaków z rezerw.

Markuson 01.03.2016 22:59

Ale atmosfera z perspektywy lokomotywy była super. Spotkał mnie zaszczyt prowadzenia tego pociągu i przynajmniej tu widzę plus z tej wycieczki ☺

PiVoSH92 01.03.2016 23:03

W tym sezonie też był taki mecz, chyba z Lechią, gdzie ulewa była ogromna (jadąc autostradą na mecz w zasadzie fragmentami się płynęło), szatnie zalało i zostały przeniesione do okrąglaka, mimo to murawa wyglądała nienagannie i mecz odbył się z niewielkim tylko poślizgiem. Zapewne długofalowo wpłynęło to na stan murawy, ale to pokazuje, że da się zrobić skuteczny drenaż.

wolfy 02.03.2016 01:25

Ja w ogóle nie widzę, żeby ten mecz mógł się odbyć w Kielcach w najbliższym czasie. Co oni niby zrobią z tym bagnem?

Kaan 02.03.2016 07:39

Jak walkower to po bramce proponuję zapisać Brożkowi, Boguskiemu i jakiemuś nowemu na przełamanie.

ABGwislakABG 02.03.2016 07:47

Urydze hattricka, na zachete!

Lukasz 02.03.2016 09:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1431897)
Ja w ogóle nie widzę, żeby ten mecz mógł się odbyć w Kielcach w najbliższym czasie. Co oni niby zrobią z tym bagnem?

Zasypią piaskiem myślę, jak nie - przełożą spotkanie na kwiecień. Przetarg na wymianę murawy rozpisali wcześniej niż planowali czyli 22-go lutego (zamiast maj). Koniec prac ok 7 kwiecień.

Widać system drenażu zupelnie nie działa i trzeba czekac na słoneczną pogodę.

mr_kwolf 02.03.2016 09:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ABGwislakABG (Post 1431902)
Urydze hattricka, na zachete!

Zbyt podejrzane, Archiwum X się tym zajmie jeszcze. Maksymalnie jedną i to z karnego. Po dobitce.

tommiyacht 03.03.2016 13:18

nie ma co sie jarać tym że w Kielcach kładą nową murawe. Jak się nie zdąży "wgryźć" a pewnie nie, to każdy wślig bedzie jak jazda na dywanie.

heoij 03.03.2016 21:29

W końcu zaorali to pole :D

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net...96179844_o.jpg

mitmichael 03.03.2016 21:36

Jutro snieg, w piatek, niedziele i poniedziałek w Kielcach ma lac. Lepiej niech wielka płachte nad stadionem rozwieszą bo znowu sie mecz nie odbedzie :D

piotek 03.03.2016 21:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez heoij (Post 1432363)

Nie wiedziałem, że w Kielcach organizują RedBull Motocross.

Ivory1906 03.03.2016 21:46

Nie ma szans by ta murawa nadawała sie do gry ... Dziś jest juz 3 my gramy 8 za 5 dni nie ma szans by do tego czasu nowa murawa zakorzeniła sie odpowiednio tymbardziej ze pogoda nie będzie temu tez sprzyjała. Zagrają jeden mecz i murawa będzie do wymiany .... Co za debile zamiast wcześniej wymienić po sezonie...

regan 03.03.2016 21:49

to można było przełożyć za 2 tyg.

piotek 03.03.2016 22:45

Mogą jeszcze raz przełożyć, czy będzie walkower?

daka.kodaka 04.03.2016 10:07

ewentualnie boisko neutralne

ABGwislakABG 04.03.2016 10:28

Po decyzji komisji legii moga nawet przelozyc na nastepny sezon. Spokojna Wasza rozczochrana.

dj_ibutti 04.03.2016 14:22

Przełożą na niedziele o 5 rano, a o 20 zagramy następną.kolejkę.

Eternit 04.03.2016 14:24

Nie mogliby od razu starać się o rozegranie tego w np. w Ostrowcu? przecież toto ciężko będzie nazwać murawą we wtorek...

wolfy 04.03.2016 15:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ABGwislakABG (Post 1432451)
Po decyzji komisji legii moga nawet przelozyc na nastepny sezon. Spokojna Wasza rozczochrana.

W sumie racja. Złodzieje z PZPN-u jeszcze pewnie nie powiedzieli ostatniego słowa.

tommiyacht 05.03.2016 10:23

- Brożek ława, psychicznie nie da rady w Kielcach
- banderowiec za Boguskiego
- Popovic za Uryge
- Pietrzak ława, Sadlok na LO

--------- Miśkiewicz ------------
Jovic---- Głowacki ---- Guzmics ----- Sadlok
----------- Cywka---Brlek------------
----Popovic----Wolski----Balashov
-------------Ondrasek---------------


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl