Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XVIII KOLEJKA] Lech Poznań - Gwiazdorzy z Krakowa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9550)

Rafal-SWL 03.12.2015 12:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1421516)
Byl choc kawalek dobrej pilki,to teraz bedziecie ogladać dzidę do przodu,..a tak...z przodu juz nikogo nie ma.

Cieszcie sie Ci ktorzy tak chcieli zwolnienia Moskala,wasze 5 minut nastało,dzis napewno gra wam sie podobała.

Nie zapomnijcie przyjsc na Legię ,Pogon a potem na mecze o utrzymanie w grupie spadkowej.

a co wg Ciebie Broniszewski zmienił? otóż nic! to była ta sama Wisła co za Moskala, identyczny skład, tylko bez Kazka na ławce... myślisz że Bronek zakazał im grać klepką? nie ośmieszaj się....

ale powiem szczerze że Bronek zawiódł mnie na pełnej lini... myślałem że chociaż będzie jakaś rotacja, zmiana 2-3 piłkarzy, a tu ta sama padaka .... do tego kontuzja Pawła i czerwień Sadloka... jedyny pozytyw jaki wynika z tego meczu to taki że WRESZCIE nie będziemy oglądać Burego na skrzydle, z 7egią szykuje się mecz jakiego chyba jeszcze nie mieliśmy, może wystawmy 9 młodzików + Cierzniak i Głowa, niech sie chociaż chłopaki ogrywają

piotek 03.12.2015 12:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez White91 (Post 1421562)
Chciałbym zauważyć pewną zależność. Jankowski w Derbach pierwszy raz od dawna miał usiąść na ławce. Tak się nie stało bo kontuzje złapał Popović. Z Lechem znowu usiadł na ławce ale nie posiedział na niej zbyt długo bo kontuzję złapał Brożek.

Morał z tego jest taki że lepiej wstawiać go do pierwszego składu bo zaraz kontuzjowana będzie cała drużyna :D

Skazani na Jankesa

Morał z tego taki, że Jankes dosypuje im czegoś do jedzenia :D

Mysciak 03.12.2015 15:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1421533)
na tt. coś tam śmigało ze Chrapek na 99% wraca.
Super. Bardzo sie ciesze, miło powitać Michała, co z tego ze mamy juz 3449 środkowych pomocników.
Trzeba liczyć chyba na tego Drzazge z Polkowic

Można prosić o jakiś link, bo nie wiem co to tt :/

Eternit 03.12.2015 15:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mysciak (Post 1421576)
Można prosić o jakiś link, bo nie wiem co to tt :/

TT to nic innego jak skrót nazwy portalu Twitter ;) a taką informację zamieścił tam profil pewnego konkurencyjnego forum, którego nazwa jest tu kropkowana.

szprotson 03.12.2015 16:16

kij wie jak to będzie.
Van Helsinga z Lechii zwolnili własnie i oby nie zmienili planów co do MC.
Niemniej jednak prócz Michała wyciągnał bym z Lechii z 5 chłopa
Dlaczego np. Kapka nie chce wypozyczyc kogos zdolnego od Ivicy z Partizana?
w kazdym badz razie na rynku zwowu dziś zawrzało, i nie zdziwie się jak sezon skończą ze ...Skorżą
A jakby Lechijka wzięła Moskala ? hmm

dj_ibutti 03.12.2015 23:02

Trochę smutne jest to, że Dudka musiał zmienić klub, żebym zobaczył jego pierwszy celny strzał na bramkę ;)

Mysciak 04.12.2015 01:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1421580)
kij wie jak to będzie.
Van Helsinga z Lechii zwolnili własnie i oby nie zmienili planów co do MC.
Niemniej jednak prócz Michała wyciągnał bym z Lechii z 5 chłopa
Dlaczego np. Kapka nie chce wypozyczyc kogos zdolnego od Ivicy z Partizana?
w kazdym badz razie na rynku zwowu dziś zawrzało, i nie zdziwie się jak sezon skończą ze ...Skorżą
A jakby Lechijka wzięła Moskala ? hmm

Swoją drogą czy tylko ja tego nie rozumiem, że Lechia wydaje tyle hajsu na pensje tych wszystkich graczy, a nie może zatrudnić jakiegoś uznanego trenera tylko bierze gości, którzy albo nie mają doświadczenia na tym poziomie ( Brzęczek), albo gościa, który od kilku lat nie trenował ( Hessen). Wszakże sam Napoleon mówił, że "Ar.mia ba.ranów, której prze.wodzi lew, jest sil.niej.sza od ar.mii lwów pro.wadzo.nej przez ba.rana."

Swoją drogą z Lechii można by wyciągnąć całkiem fajnych piłkarzy, skoro mają odchudzać kadrę, oprócz Chrapka może Buksę można by wyciągnąć albo Haraslina

wściekłe pięści węża 04.12.2015 10:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mysciak (Post 1421662)
Swoją drogą czy tylko ja tego nie rozumiem, że Lechia wydaje tyle hajsu na pensje tych wszystkich graczy, a nie może zatrudnić jakiegoś uznanego trenera tylko bierze gości

Bo Mandziara jest agentem piłkarzy, a nie trenerów. ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl