Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   DERBY KRAKOWA! 29 listopada, godz. 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9547)

funkykoval 29.11.2015 21:20

Akurat Boguski chociaż od 60 min nie miał sil to przynajmniej walczyl to co odstawiali Uryga Jankowski sadlok wolalo o pomstę do nieba. Bramka ze spalonego którego nie widziały te ....y w czerni to skandal. Zmiana jedna w 60 min druga w 86 a Utyga na placu Moskal bronił wyniku. Brożek mógł sam zajebac parchow Skandal

Kac 29.11.2015 21:21

zero szacunku dla każdego frajera co dziś był na boisku - wszystko dobre co było wcześniej właśnie dziś zostało wymazane.

bódyń 29.11.2015 21:22

Moskal powinien wyleciec lecz niestety nie poda sie do dymisji/decyzki zarzadu. 30tys piechota nie chodzi a nikt go nie zatrudni bo slabym trenerem jest.Wiec bedzie przyspawany.
No i swietny tydzien sie szykuje. w okolicach 0 pkt

Patrvk 29.11.2015 21:23

Głównymi winnymi porażki są Brożek (tyle setek a tylko jedna bramka) i Moskal (powinien przygotować drużynę na to że cracovia zagra ofensywnie).

Ale reszta drużyny też nie jest bez winy.

gaudi10 29.11.2015 21:35

Pasiastym pomogli sędzia ( pierwsza bramka ) i Brożek ( setki )
Ja Moskala nie winię bo gra tym co ma.
Guerrier , Crivelaro wnieśli coś do gry - moim zdaniem nie. Pierwszy bez formy a drugi jest zwyczajnie słaby.
Ludzie to że nie jesteśmy w dole tabeli to jest naprawdę sukces a porażka z parchatymi wiem ze boli ale zobaczcie statystyki że takie rzeczy się już w historii zdarzały.
Dzisiaj po prostu brakło umiejętności , siły i szczęścia bo sytuacje były. Do tego żydki z lepszą kondycją.
Chociaż tyle że żydki tego nie widziały na żywo.

Grisza1 29.11.2015 21:36

Ostatni mecz u siebie wygraliśmy 28 sierpnia 2015 roku za Śląskiem. Wrzesień, październik, listopad bez zwycięstwa u siebie. A jeszcze nie tak dawno odliczaliśmy dni bez wygranej na wyjeździe.

Wojtas 29.11.2015 21:39

Az niewiem co napisać.Pasiaste beznapletki triumfują na naszym Stadionie.

Derbow nie mozna przegrac,taka zasada jest.Niestety dzis...
Niewiem jak to sie stalo,ale ja nie widzialem w nich agresji i woli zdeptania przeciwnika.A tak sie gra w derbach.

A zamiast tego w 80 minucie byla gra do tyłu.A caly mecz to gra z dupy,i boiskowy chaos.


Ja p****le .

radek2323 29.11.2015 21:40

Ludzie po co ich tak smarujecie oni grali najlepiej jak potrafia na wiecej ich nie stac - poprostu. Powiem wam tak mnie ta porazka z zakonnymi nie boli tak jak porazka Cupiala z Wisla idziemy systematycznie na dno - kiepsko to wszystko wyglada....

Elefant 29.11.2015 21:46

Nie stało się nic co by było niespodzianką.
Brożek pieprzył setki dziesięć lat temu (gdzieś w archiwum jest jeszcze pewnie temat z 2005 roku pod znamiennym tytułem "Paweł Brożek karnie do rezerw") i i dziesięć dni temu. Miałby być inny na derbach.
Uryga podaje do przeciwnika od zawsze. Boguski, czy Jankowski nie przypomną sobie jak się gra na derby, bo nigdy tego nie umieli.
I tak dalej, i tak dalej...

To nie brak ambicji był przyczyną, bo dopóki mieli siły to walczyli.
Zabrakło zwyczajnie umiejętności.

Ta porażka to skutek, taki symboliczny zwornik, polityki prowadzonej w klubie gdzieś od 2005 roku.

Porażka w derbach jest bolesna, ale cieszmy się, że w ogóle te derby możemy grać.

Coglin 29.11.2015 21:53

stało się ....a.
grali jak ostatnie cipy.
bez ambicji. zero walki.
i tak samo Moskal - stał jak kołek przy linii i miał na wszystko wyjebane.
powinni dostać co najmniej solidny o........
ale w tym klubie to chyba wszyscy mają wyjebane.
nawet młyn zachowywał się jakby nie widzieli co się dzieje.

Azulev_A.D._2008 29.11.2015 21:57

oj dawno mnie tu nie było ..........

piłkarsko wygrali lepsi .

Davss875 29.11.2015 21:59

Wisła się skończyła po meczu w Nikozji taka prawda!!!!!!!!!!!
Teraz rzeczywiscie się zastanawiam czy nie lepiej by bylo skończyć tego gówna i rozpocząć od nowa z czystą kartą od 3 ligii. Wszystkich tych Brożków, Boguskich itd wyje...ć i rozpocząć od nowa młodymi chłopakami od III ligi. Cały ten zarząd wy....ać. Kibice powinni przejąć władze w klubie, żeby uzdrowić go, przywrócić do życia. Powołać nową Wisłe do życia, a tego trupa na glinianych nogach S.A pogrzebać!!!!

speedfashion 29.11.2015 22:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 1420819)
ale w tym klubie to chyba wszyscy mają wyjebane.
nawet młyn zachowywał się jakby nie widzieli co się dzieje.

Fakt, tutaj wszystko ostatnio tak wygląda.

Jeśli chodzi o kibicowanie, to czekałem nawet na moment, w którym kibice pomogą zejść piłkarzom z boiska po wyczerpującym dla nich meczu, śpiewając przy tym magiczne "nic się nie stało".

Następny wątek to Cupiał, ale to nie w tym temacie.

Magia trybun także powoli się ulatnia. Słowem (jak to wcześniej napisano): czas umierać.

BoBaSbK 29.11.2015 22:13

Jakaś patologia w klubie , nie ma zarządu , trenera , piłkarzy .... są jeszcze kibice tylko nie wiem jak długo bo jeśli to ma tak dłużej wyglądać to mogą się od klubu odwrócić - CZAS NA ZMIANY I TO GRUNTOWNE !!!

DJ Hazel 29.11.2015 22:23

"Karta nam sprzyja - wasz czas już mija" Chyba nasz... oprawa tragiczna ( zobaczcie co Lechia dziś zaprezentowała dla kontrastu) doping przeciętny a gra... Najgorsze,że nie widać w tym wszystkim światełka w tunelu...chyba faktycznie wszystko skończyło się w Nikozji... Czy my mamy w co jeszcze wierzyć do cholery...

JacobCFC 29.11.2015 22:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BoBaSbK (Post 1420825)
Jakaś patologia w klubie , nie ma zarządu , trenera , piłkarzy .... są jeszcze kibice tylko nie wiem jak długo bo jeśli to ma tak dłużej wyglądać to mogą się od klubu odwrócić - CZAS NA ZMIANY I TO GRUNTOWNE !!!

Jacy kibice? Jeszcze parę lat temu po takim meczu piłkarze dostaliby kilkuminutową suszarkę, po której nie wiedzieli by jak się nazywają. A dziś? Każdy piłkarz niech pamięta wynik derbów to rzecz święta? Jeszcze zamruczane tak, że na murawie pewnie nic nie było słychać, jakbyśmy byli jakąś niecieczą.
Doping dno, połowa ludzi jakby pierwszy raz rozkładała oprawę, mruczenie, że flagi zasłaniają boisko nawet pociski na garbate nosy były śpiewane bez przekonania. Coraz mniej się dziwie chłopakom z poszczególnych osiedli, że powoli wycofują się z tej zabawy...

kicur 29.11.2015 22:49

Jak dla mnie to tylko Głowa zagrał dobry mecz, widać, że on gra zawsze na 100% a co do setek Brożka. Cóż ja mogę więcej powiedzieć ? Niech idzie na imprezę ....a mać do Sławka Peszki to go nauczy jak się wykorzystuje setki. Tak serio to wierzyłem w przerwie meczu w dobry wynik. Jankowski oczywiście nie trafił z 15 metrów w bramkę. Co do dopingu, to był beznadziejny dzisiaj. Jakoś wolę jak są 3 sektory zapełnione niż 5. Wtedy przynajmniej gniazdowy coś ogarnia i panuje na ludźmi a dzisiaj to więcej przyśpiewek ludzie zarzucali niż on. Nic do niego nie mam, po prostu czasy się zmieniają i kibiców będzie ubywać bo widzą co się dzieje. Oczywiście możemy winić Moskala ale czy to coś da ? Musimy po prostu przetrwać do końca sezonu i wtedy poszukać kogoś nowego, chyba że Kazek dostanie nową umowę. Może tym razem umowę zlecenie hehe. Brak kasy, wyników, transferów itp robi nam takie błędne koło, z którego nam się jest ciężko wydostać. Sponsor ma być niby do końca roku ale mamy już prawie Grudzień i nic nie słychać, żeby nagle ktoś przyszedł i walnął kilka milionów.

Jeszcze kilka zdań odnośnie sędziego. Nie wiem dokładnie kiedy ogłaszali rozpiskę sędziów na tą kolejkę ale jak zobaczyłem że sędziuje nam Kwiatkowski to wiedziałem, że będzie ciężko. Do tego doszła dobra gra żydów przez pierwsze 20 min + błąd asystenta. Główny też przygrał z nami w chuja i wszystko gwizdał tam gdzie musiał. Ja się zastanawiam czy ja będę kiedyś świadkiem, że w naszym meczu nie będzie kontrowersji po której tracimy bramkę. Już w środę gramy w Poznaniu i jestem ciekaw co tam będzie, czy znowu w....... czy może jakiś remisik tak dla odmiany. W niedziele mecz 14 na 11 więc będzie jeszcze gorzej.

regan 29.11.2015 23:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JacobCFC (Post 1420829)
Jacy kibice? Jeszcze parę lat temu po takim meczu piłkarze dostaliby kilkuminutową suszarkę, po której nie wiedzieli by jak się nazywają. A dziś? Każdy piłkarz niech pamięta wynik derbów to rzecz święta? Jeszcze zamruczane tak, że na murawie pewnie nic nie było słychać, jakbyśmy byli jakąś niecieczą.
Doping dno, połowa ludzi jakby pierwszy raz rozkładała oprawę, mruczenie, że flagi zasłaniają boisko nawet pociski na garbate nosy były śpiewane bez przekonania. Coraz mniej się dziwie chłopakom z poszczególnych osiedli, że powoli wycofują się z tej zabawy...

Dokładnie, ja miałem wrażenie, że jestem sam na derbach... a wszyscy przyszli na termalikę. Zamiast robić roz........, to bezsensowe lalowanie przy wyniku 1:2 jak się głąby szlajają po murawie... 70 minuta to był czas na mocną dezaprobatę i ryk niezadowolenia i danie im do zrozumienia, ze albo jadą portkami po murawie albo niech się boją wyjść poza teren stadionu. .....a! To były derby?! Ch.uj nie derby!
I to "każdy piłkarz niech pamieta" zapodane po meczu... mistrzostwo...

Mam nieodparte wrażenie że w tym klubie już wszyscy na wszystko mają wyje.bane...

PiVoSH92 29.11.2015 23:02

To co się działo na młynie to była parodia, oprawa ogarnięta po amatorsku, śpiewanie dramat, pociski na żydów słabiutko, NIC ....a nie wyszło. 1-2, zamiast zapuścić jakąś motywację to tak smętnie i dobijająco męczyliśmy, że piłkarzom też się odechciało. O aspekcie piłkarskim sie wypowiem, jak wytrzeźwieję, ale kibicowsko to jest ....a poziom dna. Niżej jest już tylko sąsiadka. JżS i do przodu

DJ Hazel 29.11.2015 23:03

Odkąd odszedł G...kibicowsko staczamy się po równi pochyłej

JacobCFC 29.11.2015 23:05

Ja bym powiedział, że staczamy się od momentu zmiany warty w paru aspektch

FLI 29.11.2015 23:10

Mnie sie nasuwa myśl, że jak kiedyś tak teraz o sile tego klubu powinni stanowić kibice. NA KAŻDYM .......ONYM MECZU do końca powinien być komplet począwszy od Legii, race bluzgi, co tam komu przyjdzie na myśl a nie kalkulator, nie chce dożyc kolejnego mistrzostwa, kolejnej ligi europy, ok będzie to fajnie nie to nie chcę dozyć że na meczu Wisły cały stadion pęka a my robimy swoje nie patrząc cosie dzieje na murawie, może wtedy uodpornimy się na "porazki" bo era Cupiała poszła się... raz na zawsze WISŁA TO MY

Grisza1 29.11.2015 23:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 1420843)
Dokładnie, ja miałem wrażenie, że jestem sam na derbach... a wszyscy przyszli na termalikę. Zamiast robić roz........, to bezsensowe lalowanie przy wyniku 1:2 jak się głąby szlajają po murawie... 70 minuta to był czas na mocną dezaprobatę i ryk niezadowolenia i danie im do zrozumienia, ze albo jadą portkami po murawie albo niech się boją wyjść poza teren stadionu. .....a! To były derby?! Ch.uj nie derby!
I to "każdy piłkarz niech pamieta" zapodane po meczu... mistrzostwo...

Mam nieodparte wrażenie że w tym klubie już wszyscy na wszystko mają wyje.bane...

Popieram. Derby, przegrywamy 1:2, a na młynie "Tak się bawią ludzie ... kiedy przegrywa". Nie ma więc co winić piłkarzy. Bawią się trybuny, bawili się i kopacze. Bawmy się dalej.

krzaq12 29.11.2015 23:12

Byłem zwolennikiem Kazimierza Moskala, ale już nie jestem....
Wstyd, wielki wstyd.

WISŁAZWE 29.11.2015 23:17

Doping tragedia. Nie wiem czy pomyliły się nam repertuary?
Czy w ogóle osoby odpowiedzialne za doping wiedzą co intonują? Jak można w derbowym meczu przy stanie 1:2 śpiewać ''Tak się bawią ludzie kiedy przegrywa'' to nie jest ....a jakaś Pogoń Szczecin czy Termlica, to są kurrwa DERBY!
Mruczymy coś pod nosem, wyciszamy durne lalalalalalala.
Brak pierrdolnięcia, brak wjechania piłkarzom na ambicję.



Druga sprawa, spójrzcie sobie jak ten zespół funkcjonuje, jak piłkarze stoją za sobą, jak oddają życie za Wisłę.

1. Stracona bramka - obrazek ławki rezerwowych. Wychwycicie o kogo chodzi.
2. Spina pod koniec meczu bodaj Guzmics ze starozakonnym, gdzie jest reszta drużyny? A wróć, nie ma drużyny jest zbieranina ludzi, którzy zapomnieli że tworzą drużynę.
3. Doliczony czas gry i rzut z autu, gdzie wykonywać go chce trzech zawodników.
4. Zagłaskaliśmy piłkarzy? Poszliśmy na jakiś jebany układ z klubem, że nie będziemy im cisnąć bo nie ma kasy na wypłaty, czy jak?

Kurrwa co się dzieje z tą kibicowską WISŁĄ..
Dokładnie ''bawiły'' się trybuny bawili się i piłkarze..

To się zabawili, przykro tylko, że po nich to spływa a w nas siedzi i długo będzie siedzieć.

JacobCFC 29.11.2015 23:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1420854)

1. Stracona bramka - obrazek ławki rezerwowych. Wychwycicie o kogo chodzi.

Co Ty się dziwisz, jak ten pan był cały czas myślami, gdzie by tu uderzyć po meczu żeby się zabawić

sportnh 29.11.2015 23:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JacobCFC (Post 1420855)
Co Ty się dziwisz, jak ten pan był cały czas myślami, gdzie by tu uderzyć po meczu żeby się zabawić


mozna link do tego prosic?

edit: domyslam sie ze chodzi o DG..

JacobCFC 29.11.2015 23:24

Ja akurat widziałem to w skrócie w Lidze+ extra

Dariook 29.11.2015 23:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JacobCFC (Post 1420855)
Co Ty się dziwisz, jak ten pan był cały czas myślami, gdzie by tu uderzyć po meczu żeby się zabawić

O kogo chodzi? bo mi się nie chce ....a znowu na to patrzeć.

universe 29.11.2015 23:25

Od czasow treneira Dyzmy w tej druzynie mamy samych grzecznych chloptasiow...jaka wojna? Jakie derby?..moze kiedys.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl