Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XIV Kolejka] WISŁA Kraków - Ruch Chorzów, 30 października, godz. 20:30. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9539)

Fugiel 31.10.2015 22:55

Czy ktoś ogarnięty w temacie może mi wyjaśnić dlaczego trener Moskal wystawił wczoraj Donalda w pierwszym składzie ? Przeciez to, ze nie ma formy to widać od kliku kolejek na kilometr ....

gypsy 31.10.2015 23:04

No nie wiem, może brak lepszych alternatyw? A Donald to taki typ, że umiejętności ma, tylko że trochę gra w kratkę. Nigdy nie wiadomo, kiedy będzie miał dzień konia ;) Nie to, żebym broniła trenera, bo to on powinien najlepiej wiedzieć, którzy jego zawodnicy są w formie...

Fugiel 31.10.2015 23:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gypsy (Post 1418779)
No nie wiem, może brak lepszych alternatyw? A Donald to taki typ, że umiejętności ma, tylko że trochę gra w kratkę. Nigdy nie wiadomo, kiedy będzie miał dzień konia ;) Nie to, żebym broniła trenera, bo to on powinien najlepiej wiedzieć, którzy jego zawodnicy są w formie...

No coż, dla mnie Donald nie sprawdza sie, gdy drużyna broni się w 11 na własnej połowie, bo on potrzebuje przestrzeni niczym dziki koń :)

Patryko 31.10.2015 23:52

Widocznie DG77 bez formy jest lepszy niż osobistości zasiadające na ławce.

Kurz 01.11.2015 13:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fugiel (Post 1418778)
Czy ktoś ogarnięty w temacie może mi wyjaśnić dlaczego trener Moskal wystawił wczoraj Donalda w pierwszym składzie ? Przeciez to, ze nie ma formy to widać od kliku kolejek na kilometr ....

Bo i tak w słabej formie jest lepszy od Cywki i Crivellaro.

kicur 01.11.2015 13:24

Dobrze, że ktoś w końcu wspomniał o Kwiatkowskim. Inni sędziowie, którzy podarowali Pogoni karny w meczu z nami, na Legii Stefański oczywiście nie odgwizdał drugiego karnego bo po co ?. Na meczu ze słoniami gość nie widzi karnego na naszym stoperze. Oczywiście nasz zarząd ma to w dupie i nic z tym nie robi. Pozwala na wszystko. Zero odzewu po każdej stracie punktów przez sędziów. Może wtedy PZPN przymyka oko na długi u nas w klubie ?

bódyń 01.11.2015 17:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 1418665)
Po co Cywka kolejny raz wchodzi w 93-94 minucie?

Bo Moskal go obserwowal sprowadzil i nabija mulicznik. Inaczej tego calkowtego pozbawione sensu dzialanie nie widac

AntyMod 01.11.2015 22:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bódyń (Post 1418814)
Bo Moskal go obserwowal sprowadzil i nabija mulicznik. Inaczej tego calkowtego pozbawione sensu dzialanie nie widac


Kazek go nie sprowadzal , dostal to drewno w prezencie od Gaszynskiego, nie nabija mu licznika bo kogos musial wpuscic za Maczyskiego bo nie dawal juz rady - kogo mial wpuscic ?? pajaca Buchalika ? czy pozwolic zeby Krzysiek lezal juz na murawie ?? Kazek nie mial nic do gadania gdy mu sprowadzano genialne trio srodka pola : Popovica, Crivelaro i wlasnie Cywke ....to miala byc nowa sila 2 lini Wislackiej wg fachowcow decyzyjnych w Wisle

Karherop 01.11.2015 22:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bódyń (Post 1418814)
Bo Moskal go obserwowal sprowadzil i nabija mulicznik. Inaczej tego calkowtego pozbawione sensu dzialanie nie widac

Może Cywka ma płatne za wejściówki, ma kiepską sytuację finansową itp? każdy powód inny niż indolencja trenera będzie lepszy...

Jestem też bardzo ciekaw, czy po tak skandalicznym występie, jaki zaserwował nam Crivellaro w piątek ten piłkarz odpocznie z 3 tygodnie od wąchania murawy... Jeśli Barrientos miał problem z aklimatyzacją, to jak nazwać postawę Crivellaro?

Jeśli facet się nie ogarnie na wiosnę, to określenie go pomyłką transferową to będzie sporym niedoszacowaniem... a ma kontrakt jeszcze ponad 2,5 roku...

Kurz 02.11.2015 11:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1418838)
Może Cywka ma płatne za wejściówki, ma kiepską sytuację finansową itp? każdy powód inny niż indolencja trenera będzie lepszy...

Jestem też bardzo ciekaw, czy po tak skandalicznym występie, jaki zaserwował nam Crivellaro w piątek ten piłkarz odpocznie z 3 tygodnie od wąchania murawy... Jeśli Barrientos miał problem z aklimatyzacją, to jak nazwać postawę Crivellaro?

Jeśli facet się nie ogarnie na wiosnę, to określenie go pomyłką transferową to będzie sporym niedoszacowaniem... a ma kontrakt jeszcze ponad 2,5 roku...

A może sprowadziliśmy zmienników przyszłych nowych gwiazd Wisły :P.

bódyń 02.11.2015 14:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1418837)
Kazek go nie sprowadzal , dostal to drewno w prezencie od Gaszynskiego, nie nabija mu licznika bo kogos musial wpuscic za Maczyskiego bo nie dawal juz rady - kogo mial wpuscic ?? pajaca Buchalika ? czy pozwolic zeby Krzysiek lezal juz na murawie ?? Kazek nie mial nic do gadania gdy mu sprowadzano genialne trio srodka pola : Popovica, Crivelaro i wlasnie Cywke ....to miala byc nowa sila 2 lini Wislackiej wg fachowcow decyzyjnych w Wisle

Nie gadaj głupot. Cywka byl testowany przez Moskala dwa tygodnie po czym Trener Remis powiedzial "Biore"/ No to wziąl i to na 3 lata.
A po co mial wpuszczac kogos? Byla 91 minuta. No chyba ze gralismy na remis a to mozliwe z tym trenerem


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl