![]() |
https://youtu.be/-9BPTa9vofc
Faktycznie podoba mi się ten gość. Szkoda tylko, że nie startuje w wyborach. On śmiało mógłby być liderem jakiegoś ruchu, bo ma to coś, co potrafi pociągnąć, zjednoczyć ludzi, którzy się ciągle kłócą |
Cytat:
ad2. Czyli wolą wyborcy PiS jest finansowanie "ciapaka"? To ci dopiero dedukcja. Powala. Ale żeby nie przedłużać: aby nie mieć problemu z zasiłkiem wystarczy zwyczajnie uniemożliwić "ciapatemu" imigrację. I za jednym zamachem rozwiązane są obydwa problemy. Ale żeby to zrobić trzeba przede wszystkim uważać że problem emigrantów jest głównie problemem kulturowym (etnicznym, religijnym) a nie ekonomicznym (jak głosi wszem i wobec dziadzio w muszce, oczywiście do momentu gdy wspólnie z Wiplerem wymyślili że mogą na twardo antyimigranckich hasłach ugrać parę głosów). ad3. Aby nie dopuścić do powstania problemu nie trzeba prezentować postawy "antyciapackiej" ( w rzeczy samej byłoby to kontrproduktywne), ale wystarczy konsekwentnie realizować politykę imigracyjną kontrolującą napływ "ciapatych". I mam wrażenie że znacznie skuteczniej polityka ta będzie realizowana przez ugrupowanie "antyimigranckie kulturowo" niż przez ugrupowanie "antyimigranckie ekonomicznie", które zaczyna głosić hasło "zero imigrantów" dopiero wtedy, gdy może poprawić to jego wynik wyborczy. |
Na ewybory.eu dorzucili sondaż z dolnośląskiego i lubuskiego. Ten z dolnośląskiego chyba bardziej trzyma się kupy.
|
Nie sondaż, a sondę jak już. Zgodzę się, że w miarę trzyma się kupy, tyle że to bastion Kukiza i nigdzie nie będzie mieć on wyższego poparcia (tutaj 12,5%), a PiS odskoczy PO minimum te kilka procent.
Dzisiaj powinni wrzucić wyniki z Opola. http://ewybory.eu/sondy-uliczne/ |
Cytat:
Cytat:
Ad.3 - "Naszym celem jest LIKWIDACJA WSZELKICH ZASIŁKÓW. JEŚLI MIMO TO BĘDĄ CHCIELI PRACOWAĆ" - pozwól, że ja również posłużę się prostym porównaniem. Ojciec przeor zakonu kapucynów bosych oznajmił, iż jeśli Władimir Władimirowicz Putin wycofa się z rejonu Krymu i Donbasu, przestanie cudzołożyć jak i odda cały swój majątek będzie on mógł ubiegać się o miejsce w klasztorze i dalsze życie w ascezie. Powiedz mi, gdzie wypowiedź ojca przeora zakonu kapucynów bosych ma Władimir Władimirowicz Putin? Dokładnie tam gdzie imigranci wypowiedź Korwina. Pewnie nawet o Korwinie w ogóle nie słyszeli. Myślisz, że będą chcieli przyjechać do kraju bez socjalu? Z takim socjalem jak w Polsce? Nie. Kolejny przykład - żona mówi do męża "kochanie, możesz iść do baru pod warunkiem, że nie wypijesz ani grama alkoholu". Gdzie wówczas mąż ma bar? Dokładnie tam gdzie W.W.Putin ojca przeora i ciapaki Korwina. Koniec postu - jestem do dyspozycji gdybyś czegoś nie zrozumiał ;) |
Te sondaże są nic nie warte, bo nikt nie będzie dobrowolnie rezygnował z luksusowego życia na rzecz więziennego wiktu http://niezalezna.pl/71911-manipulac...dano-przyklady
|
Do tych wszystkich co chcą głosować na PiS,poświęćcie trochę Waszego czasu i porównajcie sobie gospodarcze poglądy i postulaty Kaczyńskiego i Korwina:
https://www.youtube.com/watch?v=-50n_fMEc8M PiS pod względem gospodarczym nie różni się niczym od innych socjalnych partii które budują i wspierają ten durny system w Polsce i Europie,który wykańcza społeczeństwo. Zasiłkami i socjalizmem nie zbuduje się potęgi państwa Polskiego. Jakkolwiek z punktu widzenia patriotyzmu są mniejszym złem niż PO,ZLEW czy Nowoczesna,bo promują polskie wartości. Mimo to nie gwarantują konkretnej,przełomowej zmiany w kwestiach gospodarczych.Nadal będzie trwał ten system,Polska nadal będzie podległa UE,młodzi ludzie nadal będą wyjeżdżać zagranice a nasze społeczeństwo nadal będzie się starzeć,za 100 lat próżno będzie szukać naszego narodu i polskości. Dobrze,że jeszcze są w Polsce tacy ludzie jak Janusz Korwin-Mikke, Marian Kowalski czy Grzegorz Braun. https://scontent.xx.fbcdn.net/hphoto...6a&oe=5693DB0E |
Tylko, że Marian Kowalski to typowy dla RN socjalista-etatysta, a Panu Grzegorzowi daleko do liberała :)
|
Cytat:
|
Do Nowoczesnej? Przecież to PO bis,raczej elektorat PO im tam przepłynął. Korwin jest przeciwnikiem UE i zwolennikiem suwerennego państwa Polskiego,zaś Petru to kolejny pachołek Unii,taki Tusk bis,zgodzi się na uchodźców,zgodzi się na wszystko co UE karze. JKM odwołuje się do tradycji naszego narodu,nie walczy z kościołem,jest przeciwko gejom i i całemu temu lewackiemu reżimowi. Duża ilość przedsiębiorców na niego głosują,bo postuluje on możliwość wzbogacania się Polaków nie karając ich podatkami za pracę.
Cytat:
|
Cytat:
https://pbs.twimg.com/media/CQ9hGAoXAAA40jQ.png http://grafik.rp.pl/grafika2/1335340,jpg Jednym zdaniem mówiąc, Korwin musi zabrać po 1% Kukizowi i PiS-owi, aby załapać się na próg wyborczy. Szanse nikłe, ale zawsze. |
Ma racje Hubert.fan, PiS ma stały elektorat 30% tych 5-7% w nadchodzących wyborach to może ugrać na rolnikach, górnikach i innych niezadowolonych grupach zawodowych(nauczyciele, straż, policja + rodziny). Korwinowi głosy odbiera Kukiz oraz Nowoczesna, bo niektórzy twierdzą, że posiadając 5-8% dana partia może zmienić Polskę;)
|
Nie jest to w żaden sposób zgodne z przepływami elektoratów. Elektorat Korwina jest stały i wynosi od 25 lat w granicach 1-3%, z jednorazowym wyskokiem przy frekwencji 30% w wyborach do europarlamentu.
Główny zasób Korwina jeśli chodzi o powiększenie elektoratu to antysystemowcy u Kukiza. Następny rezerwuar to bardziej liberalne skrzydło PiS-u. dające w porywach 1%. Dalej to pustynia, włącznie z przybudówką PO - Nowoczesną. |
Zgoda emj10, jeżeli w ogóle Korwin wejdzie do Parlamentu.
|
Oczywiście Korwin ma bardzo małe szanse na wejście, albo można powiedzieć bliskie zera. Nie można jednak nie wziąć pod uwagę scenariusza, że ktoś może chcieć dobić Kukiza jakąś bombą i z tych średnio 6-8% straci 2-3%, które będą do zagospodarowania, czego efektem Korwin dostanie 1 pp.
|
Stały elektorat Korwina to około 3% ale systematycznie się zwiększa wraz z informacjami z internetu,które docierają do ludzi,zwłaszcza młodych. Poza tym należy wziąść pod uwagę,że Korwin ma największe poparcie w liceach i wśrod studentów oraz młodych przedsiębiorców. Z każdym rokiem coraz więcej młodzieży kończy 18 lat i w dużęj części idą głosować na JKM.
PS. https://scontent.xx.fbcdn.net/hphoto...72&oe=56C34681 |
Nihil novi. Dekadę temu w klasie maturalnej Korwin u mnie wygrał, a na uczelni był drugi za PO. Jaki był tego skutek? Wszyscy wiemy.
|
Korwin po tym jak heilował w euroburdelu już raczej nie wyszedł poza próg wyborczy w sondażach.
|
Właśnie mi przypomniałeś czasy licealno-studenckie, wtedy też zdecydowana większość popierała Korwina a w wyborach osiągał 1 - 1.5%:). Młodzi mają to do siebie, że im nie zależy kto będzie rządził byleby miał skrajnie kontrowersyjne poglądy.
BTW ostatni Sondaż dla News... artykuł od Rzepy: http://www4.rp.pl/Wybory-parlamentar...lne-rzady.html |
Cytat:
o wilku mowa chyba na nich zagłosuje. Jedyni co mówią coś z sensem... |
|
Cytat:
Brak jakiejkolwiek edukacji ekonomicznej/finansowej w szkołach i potem jak trzeba samemu sobie radzić w życiu to większość kończy z kredytem w frankach. I co robią potem? Lecą do rządu, żeby im pomógł... I zagłosują tak samo jak ich rodzice, a przecież tak się buntowali... Kto ma pod ręka jakie reformy gospodarcze proponuje PIS? |
wislak68 "1. PO pomiędzy 25-20%
2. Kukizowi może się jednak udać przekroczyć minimalnie 5% (ale na dwoje babka wróżyła) 3. KORWIN ma szansę na przekroczenie progu mniejsze niż świnia na to aby zobaczyć niebo. KNP i RN może wejść do Sejmu tylko jeśli uda się to Kukizowi. 4. PSL 5% przekroczy. 5. Komuchom też się uda. 8% przekroczą. 6. PiS powinien być pomiędzy 33-38% I podtrzymuję tezę główną: przy dobrych wiatrach PiS-owi powinno udać się sklecić większość parlamentarną. Niewielką, ale jednak." Nie odnoszę się do innych"wróżek" bo szkoda czasu , ale do Ciebie muszę się odnieść. Wiele razy przedstawiałeś ciekawe analizy na różne tematy ale Twoje "przewidywania" są co najmniej dziwne i do tego powoływanie się na jakąkolwiek wiarygodność TNS? Wszystkie sondażownie w Polsce maja jeden cel, kreować wynik. Nie chce mi się rozpisywać ale wystarczy porównać wyniki z ostatnich lat z sondażowymi. W cywilizowanym kraju zostały by zdelegalizowane i żaden z pracowników z szefami na czele nie znalazł by pracy.Napisze po raz kolejny swoje wyniki na 25.10. bez kilkuprocentowego rozrzutu. Pis 42-44% urbanoplatfusiarnia 15-18% Kukiz 8-10% zsl 6-7 % komuchy 6-7% swetru 2-3 % Korwin - tutaj nie jestem pewien ale przewiduje że wejdzie na poziomie 5-7 % może więcej |
2 różnice - komuchy beda mialy 8-9% bo to koalicja i mainstream pompuje by weszli.
Korwin nie wejdzie. |
|
ABGwislakABG Policzmy , penis ma około 1%, komuchy miały coś koło 3-4% , premia za koalicję dajmy na to 2% .Jakby nie liczył do progu nie dobiją.Korwin ? tutaj nie jestem pewieni, kilka tygodni temu przewidywałem podobne wyniki ale bez wejścia Korwina, teraz mam wątpliwości czy na "koniku" uchodżców nie wejdą?
|
Ale pompa mainstreamu zrobi swoje w przypadku komuchów.
Ile w Twoich prognozach konika uchodźców, a ile domniemanej współpracy z PiSem? |
A ja zauważam pewną analogie. 3 miesiące przed wyborami prezydenckimi Komorowski miał 60% w sondażach. W mediach huczało że zwycięży już w 1 turze. Kandydaci "antysystemowi" mieli po 3-4% max. Kukiz jeszcze tydzień przed pierwszą turą nie przekraczał 7%. Reżim prał mózgi sondażami przez wiele miesięcy,ale już na kilka dni przed 1 turą musieli jak najbardziej "urealnić" wyniki i 2-3 dni przed Kukiz miał już 10-12%. W ostatnim sondażu Radia Zet przed ciszą wyborczą dali Kukizowi już 15%,a skończyło się tak że dostał 20%.
Widzicie teraz jak na dłoni że żaden sondaż nie dawał mu więcej niż 15% (i to w ostatnim dniu),a dostał 20%. Teraz też zauważam podobną tendencje,w mediach marginalizowano przez te wszystkie ostatnie miesiące Kukiza i Korwina,robiono z nich pewien rodzaj "wybryku natury"na polskiej scenie politycznej czy egzotycznego zjawiska. Ale do wyborów coraz bliżej bo już tylko niecałe dwa tygodnie i proszę, nagle okazuje się że dzisiejszy sondaż: PiS prowadzi, antysystemowcy w górę http://fakty.interia.pl/raporty/rapo...ia,nId,1904561 A tak pompowano Nowoczesną przez te wszystkie ostatnie tygodnie,już 10% mieli podobno mieć a tu proszę 4%,co się stało? KORWIN i Kukiz podobno mieli nie wchodzić a tu proszę , KORWIN już 7%,Kukiz już 6%. Nie zdziwie się jak obie partie dojdą spokojnie do około 10% i dopiero realne wybory a nie sondaże pokażą ich prawdziwe poparcie w społeczeństwie. |
No i wtedy jeden wielki qtaz z wejścia Korwina/Kukiza jak PiS będzie miał samodzielną większość i można ich będzie całować w dupę?
|
Cytat:
Pisząc o wejściu Korwina nie mam na myśli współpracy bo ta będzie niepotrzebna.Pis będzie rządził samodzielnie. Jeżeli już to wspólpraca mile widziana przy większości konstytucyjnej. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl