Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Interaktywne Centrum Historii Wisły Kraków. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9490)

gooro33 06.07.2015 22:29

Szkoda że w trakcie głosowania nie było tu takiego ciśnienia.. Nie lubie wkładać wszystkich do jednego worka, ale niestety młodzi są bez jaj, doping nie ten, klimat nie ten, na FB klikają lajki ale oddać głos wykracza poza jedno kliknięcie guzikiem myszki więc....
Bez odbioru.

Karherop 06.07.2015 23:04

Nie jestem w Krakowie zameldowany, ale i tak oddałem swój głos! (kto by to weryfikował)

wstyd i żenada!!!

juz jednego dnia na forum loguje się więcej ludzi niż oddało głos na projekt muzeum

dostuffca 07.07.2015 08:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1406965)
Nie jestem w Krakowie zameldowany, ale i tak oddałem swój głos! (kto by to weryfikował)

nikt bo nie musiałeś być tu zameldowany by głosować...

Cytat:

Głosować można od 20 do 28 czerwca 2015 roku. Mogą to robić wszyscy mieszkańcy Krakowa, którzy najpóźniej w dniu głosowania ukończyli 16 lat. Ważne jest miejsce zamieszkania, a nie miejsce zameldowania. Prawo do udziału w głosowaniu mają osoby zamieszkałe na terenie miasta Krakowa.

Babba 07.07.2015 15:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gooro33 (Post 1406963)
Szkoda że w trakcie głosowania nie było tu takiego ciśnienia.. Nie lubie wkładać wszystkich do jednego worka, ale niestety młodzi są bez jaj, doping nie ten, klimat nie ten, na FB klikają lajki ale oddać głos wykracza poza jedno kliknięcie guzikiem myszki więc....
Bez odbioru.

A to starsi są rozgrzeszeni? Każdy kto wiedział,a mu się nie chciało dał dupy i tyle

piotek 07.09.2015 19:06

Na fb Wisła wrzuciła nowy film, wyjaśnienie sprawy za dwa dni.
Może muzeum? Takie luźne skojarzenie na podstawie video.

MarioFan 24.01.2016 14:31

Zapraszam Was na stronę internetową www.kolekcjabiletow.pl
Udało mi się spełnić jedno z kolekcjonerskich marzeń. Powstał internetowy projekt, w którym chronologicznie przedstawiłem historię krakowskiej Wisły, przez pryzmat wydawanych pamiątek.
Strona powstała, aby szerzyć tę wspaniałą pasję, poznać cichych i nieznanych kolekcjonerów i wspólnie powiększać zbiory. Mam nadzieję, że będzie to dla Was nowe spojrzenia na 13 krotnego Mistrza Polski, jego historię, dorobek, chwile sukcesów, jak również porażek.
Do wszystkich tych wydarzeń wracam na Fanpagu, na który zapraszam.

Z kolekcjonerskim pozdrowieniem,

Mariusz

17wojownik 04.02.2016 09:59

Kiedyś był taki temat:
http://skwk.pl/tswisla/16-towarzystw...ly-krakow.html

Można było wpłacać darowizny ~cegiełki. Wie ktoś, na czym to stanęło? Później na wiślackich stronach sprawa umilkła.

Coglin 08.06.2016 13:13

Cytat:

Interaktywne Centrum Historii Wisły Kraków
W tym roku kolejna szansa by Centrum Historii Wisły Kraków stało się faktem. Głosowanie startuje niebawem, tym razem damy radę!
Mam nadzieje, że tym razem ludzie znajdą te 10 min, żeby zagłosować przez internet.

regan 08.06.2016 14:08

Chyba zartujesz, ze w tym roku kolejne podejscie...? BEdzie wieksza lipa niz rok temu... kiedy to glosowanie?

mgl 08.06.2016 14:40

Dlaczego lipa? Zabrakło wtedy naprawdę niewiele... warto spróbować. Głosowanie trwa od 18 do 30 czerwca.

17wojownik 09.06.2016 10:37

Jak widać sprawa wygląda tak, że jeśli nie dostaniemy hajsu z Budżetu Obywatelskiego, to muzeum w najbliższych latach nie powstanie, więc warto się zmobilizować. Głosowałem rok temu, namówiłem kilkoro osób wtedy, tak samo zrobię w tym roku, ale jak widać nawet 500 takich osób jak ja - nie wystarczy, musi być nas więcej.

Coglin 09.06.2016 11:02

Przydałaby się jakaś akcja w internecie - na Wiślackich stronach, banery a potem podłączone pod te banery linki prosto do głosowania. Tylko banery na pół strony, a nie jakieś mikroskopijne gdzieś upchane w rogu.
Może też plakaty na mieście.
W ogóle trzeba o tym jak najwięcej pisać i mówić.

mgl 09.06.2016 11:12

https://budzet.dialoguj.pl/projects/...i-wisly-krakow

regan 09.06.2016 17:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 17wojownik (Post 1441012)
Jak widać sprawa wygląda tak, że jeśli nie dostaniemy hajsu z Budżetu Obywatelskiego, to muzeum w najbliższych latach nie powstanie, więc warto się zmobilizować. Głosowałem rok temu, namówiłem kilkoro osób wtedy, tak samo zrobię w tym roku, ale jak widać nawet 500 takich osób jak ja - nie wystarczy, musi być nas więcej.

No to ja sie zmobilizowalem, ty i kto jeszcze? Marketingu 0, nikt o niczym nie wie, potem bedzie, ze zaskoczni, glosowanie na dniach jak wy sobie to wyobrażacie? :D

O tym powinna byc pompa wszedzie, gdybym czytal to forum jak przez ostatnie kilka miesiecy to pewnie sam bym nie wiedzial, ze to jest.
Raczej gowno z tego bedzie na to sie zanosi

felipe 09.06.2016 19:28

Nie marudzić! Jakie gówno? Działać, podsyłać linki znajomym i nic więcej. Niech każdy z nas zrobi wszystko by móc spojrzeć sobie w twarz przed lustrem, a jestem spokojny, że coś ugramy :)

regan 09.06.2016 22:33

No gowno, bo trzeba trabic na lewo i prawo... Na Skwk codziennie po 3 wpisy na fejsie raz na stronie, ofiacjalna wislaportal, twsd, itd fejsbuki caly czas strony, krecenie filmow, plakaty, reklama w gazetach na interii, w radiu(notabene ostatnio w rmfmax mowili o budzecie obywatelskim i o tym naszym projekcie ani slowa). Jakos trzeba z tym do ludzi dotrzec a pomyslodawcy jak to chca zrobic? Napisac na forum 2 dni przed glosowaniem... ktore czytają glownie gimnazjalisci i nie moga nawet w tym glosowaniu brac udzialu? Wyjdzie z tego po raz kolejny wstyd i tyle. 80% nawet nie ma pojecia o budzecie obywatelskim a co dopiero o naszym projekcie. Przeceniacie ludzi, trzeb dzialać od teraz

WISŁAZWE 14.06.2016 13:46

http://wislakrakow.com/glosuj-na-int...-wisly-krakow/

Panowie i Panie jedziemy z reklamą!
Nie ma że boli, nie ma narzekania! Zróbcie w końcu coś dla Wisły, nawet nie musicie iść na stadion!
Do dzieła!

Niech o projekcie dowie się jak największa liczba osób!

brylant17 14.06.2016 15:01

Z chęcią bym zagłosował,ale nie mieszkam w Krakowie i dupa jest jakiś inny sposób ? Sprawdzają dane?

gooro33 18.06.2016 07:43

https://www.facebook.com/parkjordanawodnyplaczabaw/
A nasz profil gdzie??
Znowu zero promocji i będzie kicha.

Coglin 18.06.2016 08:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gooro33 (Post 1441398)
https://www.facebook.com/parkjordanawodnyplaczabaw/
A nasz profil gdzie??
Znowu zero promocji i będzie kicha.

https://www.facebook.com/ICHWKRK/?fref=ts wystarczyło skorzystać z opcji szukaj w facebooku.

Głosować ludziska: https://budzet.dialoguj.pl/ projekt ogólnomiejski nr 53

Gdzie jest baner przy wejściu na forum??

JaworTSW 18.06.2016 10:32

Takie pytanie które ma pewnie wiele osób.

Co my , osoby z poza Krakowa , możemy zrobić aby pomóc naszemu projektowi ?Oczywiście nie chodzi mi o reklamę czy jakieś rzeczy z tym związane.

PvD 18.06.2016 11:41

może ktoś przygotować jakiś baner, który będzie można wrzucać w podpis, na strony itp

gypsy 18.06.2016 12:10

Promowanie wśród ludzi z Krakowa to chyba niestety jedyna opcja dla Wiślaków spoza Krk. Ważne jest, żeby każdy kibic zameldowany w tym pięknym mieście oddał swój głos...

JEDREK76 18.06.2016 13:33

Na pewno macie w Krakowie jakichś znajomych niekoniecznie zainteresowanych piłką nożną (albo i zainteresowanych, byleby nie gorszą stroną Błoń), to monitujcie Ich i przekonujcie aby poświęcili chwilę czasu i zagłosowali na Nasze Centrum.

Karherop 18.06.2016 13:37

Rok temu choć byłem spoza Krakowa (jeśli chodzi o meldunek) udało mi się zagłosować na projekt. Coś się zmieniło w tym roku?

Jeśli nie to nie ma wymówek!

Tak poza tym jestem ciekaw czy ilość głosów na muzeum będzie choć w % tak duża jak ilość ludzi płaczących za Wolskim w internecie.

jaszczur90 18.06.2016 15:25

Aby zagłosować, nie trzeba być zameldowanym – wystarczy mieszkać w Krakowie. Jeśli więc chcesz mieć wpływ na jakość życia w mieście i swoim najbliższym otoczeniu, między 18 a 30 czerwca wejdź na stronę

budzet.dialoguj.pl

, zaloguj się
( trzeba wcześniej stworzyć konto ) i podaj swoje miejsce zamieszkania, a następnie wybierz trzy projekty ogólnomiejskie i trzy projekty z dzielnicy, w której mieszkasz.

Baner na facebooka -> http://oi66.tinypic.com/4q6c2.jpg

Plakat A4 ( można wywiesić na klatce w bloku , na jakieś tablicy ogłoszeń ) ->

http://oi64.tinypic.com/30rkyt3.jpg



Co ważne.. aby głosy były ważne trzeba dać 3 głosy w projektach ogólnomiejskich i 3 projekty w dzielnicowych ! Jeśli nie damy 6 głosów na 6 projektów to głos nie ważny !

wordbatata 18.06.2016 15:49

Panie i Panowie nie ma co gadać trzeba działać .Z mojej strony na start cała rodzina + 11 znajomych za Wisłą którzy nawet nie wiedzieli o takim projekcie.Nie wstydzić się zamiast lubić profil na facebooku napiszcie u siebie na tablicy post aby zachęcić ludzi do głosowania każdy pewnie ma 200-300-400 znajomych niech połowa lub więcej jest z KRK.Jak tym razem spierdzielimy to już nigdy nie powstanie to muzeum.Ostatnia szansa pytać,pisać nie wstydzić się robimy to dla Wielkiej Wisły.Jak się uda weźmiecie później swoje dzieciaki do w/w muzeum które powstanie i wielką chęcią będziecie patrzyli na podekscytowanie swoich dzieci.

TSWthedues 18.06.2016 18:36

Ode mnie poszło 3 pkt na Centrum!:)

Coglin 18.06.2016 19:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wordbatata (Post 1441424)
Skoro jaszczur90 pisze ze można poza KRK może warto by było napisać na forach naszych braci aby pomogli zawsze to kilka głosów wiecej.

Żeby się tylko potem nie okazało, że mimo wystarczającej liczby głosów projekt uwalą. Zwłaszcza, że są tacy w tym mieście, którzy napewno wykorzystają każdą okazję by Wisle zaszkodzić. Zresztą już pare razy donosili w różnych sprawach.

jaszczur90 19.06.2016 08:39

Narazie oddano 315 głosów na muzeum ( nie ma wglądu w kwestii wartości przyznanych punktów). To nawet Panowie jeden sektor nie jest na C :-/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:40.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl