![]() |
Ale wciąż realne są puchary.
|
Cytat:
Cytat:
|
Elefant mam podobne odczucia. To samo się tyczy meczu z Jagiellonią, gdzie moim zdaniem Wisła - oczywiście poza tą przeklętą końcówką - grała bardzo dobry mecz.
Cóż, życie toczy się dalej. Wszyscy na Śląsk. |
Cytat:
|
Na nogach z tej Warszawy powinni wracać
|
Cytat:
Naprawdę w tym roku bardzo niewiele trzeba było by grać w pucharach. |
Cytat:
|
Cytat:
ale trudno nie zauważyć, że jego 4 samodzielna praca wygląda mniej wiecej tak samo organizacja i styl gry mogą sie podobac tylko... wyników jakoś brak |
A tak btw. to kibice Legii naprawdę zartownisie z Was z tymi pociskami po Marciniaku. Trzeba mieć w sobie doprawdy wiele honoru, żeby jebac na sędziow w Waszej sytuacji.
|
Ja zauważam znaczny progres. Nie straciliśmy gola w końcówce.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
co ten Kazek wygaduje? zygac sie juz chce. naprawd lubie goscia, ale statystyki ma tragiczne. ile meczy wygralismy za jego kadencji w tej rundzie? 2,3? ile mysmy bramek stracili? ale nadal gramy o puchary.........................
|
stilić poprzeczkami i słupkami zajebał już chyba 3 mecz ?
|
Zapewne tak miało być więc co tu komentować.
W środę pewnie remis, z Amiką jeśli będzie taka potrzeba to w pałę, a potem zasłużone wakacje. Z ciekawych zagrań w dzisiejszym meczu zrócił moją uwagę wślizg w naszym polu karnym chyba Sadloka (albo Ryśka)w 1 połowie z gatunku jak zrobić 100% karnego. Mocno zaskoczony legionista zapomniał się wywalić. |
Przestańcie z tym Stiliciem, bo gdyby nie on gralibyśmy w grupie spadkowej, a biorąc pod uwagę naszą dyspozycję wszyscy wiemy jak by to się mogło skończyć. Zajebał dużo, owszem, ale chwała mu za to co już zrobił. W podobnych sytuacjach, które on miał nie wiadomo jak zachowałby się kto inny, ale można mieć wyobrażenie. Wystarczy spojrzeć na sytuację Garguły w Białymstoku. Da się bardziej zjebać. Stilić odchodzi po sezonie, znajdziecie sobie kogo innego do jebania
|
Cytat:
|
Cytat:
Niczego nie sugeruje, ciekawy tylko jestem:D |
Cytat:
|
Cytat:
Równie dobrze, gdyby nie tych kilka indywidualnych błędów i inny wynik w 4-5 spotkaniach to Kazka wynoszono by pod niebiosy. A tak drużyna dostała raz, drugi trzeci raz w dupe w końcówce i psychicznie okazujemy się wrakiem. Pracę nad takimi aspektami z zawodnikami trzeba prowadzić długimi miesiącami Kazek ma zespół przygotowany przez Smude od nieco ponad dwóch miesięcy (12 marca!). Tak przypominam w gwoli ścisłości. Daleki jestem od zachwalania jego warsztatu trenerskiego, ale jako, że bida aż piszczy.... |
Cytat:
Co do meczu... to szkoda słów. Może jestem uprzedzony, ale wydaje mi się, że nasi kopacze ostatnio robią wszystko żeby nie wygrać. To już nawet nie jest frajerskość. Czasem wygląda, że taki właśnie jest zamiar. Dzisiejsze sytuacje Stilica, G. z Pogonią i pewnie znalazłoby się wiele innych. Mam nadzieję, że tak nie jest a ja po prostu próbuję się pocieszyć, że to podium nie zostało przegrane w tak frajerski sposób. |
Rozkoszujcie się jeszcze grupą mistrzowską i to że "problemem jest brak pucharów"
W kolejnym sezonie będziemy na dnie tabeli, tak jak by to wynikało z wyników w tym roku. Ale mam nadzieję, że Moskala nie zwolnią, gramy jak nigdy przegrywamy jak zawsze. Trzeba dać czas Moskalowi i przeboleć następny sezon widać, że pod jego wodzą pseugrajki są w stanie zagrać solidne zawody. Tak jak z Jagą dobry mecz a w....... przez indywidualne błędy. Trzeba schodzić z pensji powoli i szukać kolejnych Jankowskich bo to tacy piłkarze teraz będą u nas grać. |
Bałem się że dostaniemy baty, ale Legia jest faktycznie cieniem tej drużyny z początku sezonu.
Po meczu w czasie rozmowy z Sadlokiem padło pytanie czy wie ile razy Wisła zamiast bramki obiła słupek czy też poprzeczkę odpowiedź 18 razy (oczywiście najwięcej z wszystkich drużyn) jeśli do tego dodamy pomyłki sędziowskie, stracone w końcówce idiotycznie bramki to wyjdzie, że jesteśmy największymi pechowcami ligi. W tym sezonie mistrz był naprawdę na wyciągnięcie ręki. Zawsze nam coś brakowało takiego pół kroku. Szczerze nie wierze że to do końca pech. Coś jest nie tak z naszą mentalnością. Może ma na to wpływ sytuacja finansowa, osobowości trenerów, topniejąca ilość kibiców. Nie wiem. Ale ogólnie coś z nami jest nie tak. |
Gdyby grajki dostawały hajs na czas , to puchary by były.
|
Można chyba stwierdzić, że Bobanowi legia nie leży ;/
|
Czy tylko ja nie mogę patrzeć na Brożka ? Z całym szacunkiem do jego zasług, ale jak widzę jak porusza się i wychodzi na pozycje Sadajew a jak człapie Brożek to mnie coś bierze. A jak leci górna piłka w jego kierunku to nawet sobie nadziei nie robię, że ja przejmie. I ten jego uśmiech na twarzy jak nie strzeli.
|
Dziś akurat Brożek nie grał źle, podałby mu Semir czy z Jagą Garguła to by był wychwalany.
|
Cytat:
|
Mecz średni z obu stron, kibicowsko też gorzej niż ostatnio.
Doping Legii zamulający, Wiślaków mniej niż na ostatnim wyjeździe do Warszawa. "Kto nie skacze ten za Wisłą" - było paru takich na sektorze tuż obok wiślackiego, w tym ja. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:53. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl