Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [26 kolejka] Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków, 6 kwietnia, godz. 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9450)

dawiss 07.04.2015 16:12

Jak gral na prawej to tez gral slabo.

Ogryzek 07.04.2015 17:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dawiss (Post 1396849)
Jak gral na prawej to tez gral slabo.

Gra nie gorzej od Jovica na prawej obronie a z przodu jednak daje więcej. No i samobójów nie strzela:D

sevenheaven 07.04.2015 17:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lazy (Post 1396845)
hmmm... nie rozumiem nagonki na Buchalika po tym spotkaniu. Gdzie byli nasi obrońcy przy obu straconych golach? Czy to przypadkiem nie Głowa został w obu wypadkach przyspawany do murawy? Co z Burligą, który był wkręcany w pierwszej połowie raz za razem? Guzmics też nie grał idealnie ale to mógł być wynik urazu. Podoba mi się Jović, ale przy każdej długiej piłce jestem przerażony że nad nim przeleci -te piłki wybija na styk...

II połowa była niezła w naszym wykonaniu, ale skuteczność wciąż zawodzi. Jak się nie strzela na 3:1 to się remisuje.

Ale zawinił Buchalik.... już nawet nie sędzia a Buchalik...

Głowacki to mógł się położyć na murawie , obowiązkiem Buchalika było złapanie piłki, albo co najmniej jej wybicie, nikt też nie zwrócił uwagi na inną sytuacje, gdzie źle piąstkował i o mało co też nie stracilismy gola

Bóg Trybun (objawion) 07.04.2015 18:00

Guzik dawał pice wejść w kozioł, Arek słabiej z dynamiką od początku rundy, Bury słabszy po lewej stronie bloku ( niby błahostka a różnica wyraźna), Jovic jeszcze świeży w schemacie.... Z każdym meczem, treningiem powinno być lepiej. Uszczelnić tę obronę i damy radę, pomysł na grę jest, wykonawcy doświadczeni.

Griszka30KR 07.04.2015 18:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lazy (Post 1396845)
hmmm... nie rozumiem nagonki na Buchalika po tym spotkaniu. Gdzie byli nasi obrońcy przy obu straconych golach? Czy to przypadkiem nie Głowa został w obu wypadkach przyspawany do murawy? Co z Burligą, który był wkręcany w pierwszej połowie raz za razem? Guzmics też nie grał idealnie ale to mógł być wynik urazu. Podoba mi się Jović, ale przy każdej długiej piłce jestem przerażony że nad nim przeleci -te piłki wybija na styk...

II połowa była niezła w naszym wykonaniu, ale skuteczność wciąż zawodzi. Jak się nie strzela na 3:1 to się remisuje.

Ale zawinił Buchalik.... już nawet nie sędzia a Buchalik...

Już pomijając to,ze prawie wszystko co w bramke to puszcza,to akurat w tym spotkaniu interwencja w której minął sie piłka ,a potem obroncy ratowali go wybijaniem piłki z pustej bramki to było takie....Pawełkowe.

lazy 07.04.2015 19:06

1 bramka: złe ustawienie Guzmica, wkręcony Burliga (2 razy), Głowacki źle ustawiony i na dodatek ledwo odbija się od ziemi przez co Tuszyński przeskakuje go o 0,5 m.

2 bramka: źle ustawiony Sadlok (za daleko od przeciwnika), to samo Głowacki + zbyt wolny doskok.

Z drugiej bramki obrońców można usprawiedliwić zmęczeniem po 90 min. i naprawdę świetnym przyjęciem i strzałem. Myślę że nie do obrony przez żadnego bramkarza z polskiej ligi i nie tylko.
Natomiast pierwsza bramka to efekt błędów, które łącznie nie powinny się zdarzyć, że nie wspomnę o "sędziowaniu"...

Reasumując trzeba było wcześniej strzelić 3 bramkę to obyło by się bez nerwów, a tak ... znany scenariusz niestety.

Co do Buchalika - nie chcę go bronić - uważam że jest bardzo średnim bramkarzem, ale nie gorszym od Miśkiewicza. Bardzo dobrze gra nogami co sprawdza się przy wyprowadzaniiu piłki przez obrońców i wychodzeniu z pressingu przeciwnika.

mtk 08.04.2015 07:43

Szkoda, że nie gra rękami

Festence 08.04.2015 16:01

I szkoda, że nie broni nic, co nie leci w niego...

TS&ZKS 08.04.2015 19:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dawiss (Post 1396849)
Jak gral na prawej to tez gral slabo.


To chyba oglądaliśmy inne mecze ( widziałem wszystkie), bo Burliga był jednym z najlepszych prawych obrońców ligi. Wiadome, że strona robi dużą różnice, a nie ma mowy, żeby dawał tyle w ataku z lewej strony co z prawej (jego noga prawa i lewa to duża różnica). Wolałbym oglądać go z prawej strony, a nie na wymuszonej lewej. Wolałbym oglądać jego niż Jovicia. Też jest dobry, ale nie daje tyle drużynie co Bury. Od początku było wiadome, że ten transfer oznacza kłopoty dla Burligi. Nam potrzebny jest lewy obrońca, a nie prawy.

Fugiel 08.04.2015 19:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TS&ZKS (Post 1396910)
To chyba oglądaliśmy inne mecze ( widziałem wszystkie), bo Burliga był jednym z najlepszych prawych obrońców ligi. Wiadome, że strona robi dużą różnice, a nie ma mowy, żeby dawał tyle w ataku z lewej strony co z prawej (jego noga prawa i lewa to duża różnica). Wolałbym oglądać go z prawej strony, a nie na wymuszonej lewej. Wolałbym oglądać jego niż Jovicia. Też jest dobry, ale nie daje tyle drużynie co Bury. Od początku było wiadome, że ten transfer oznacza kłopoty dla Burligi. Nam potrzebny jest lewy obrońca, a nie prawy.

Zwyczajnie Jovic nie daje nam kompletenie NIC w ofensywie. Z przodu jest mega słaby.

lazy 09.04.2015 07:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fugiel (Post 1396912)
Zwyczajnie Jovic nie daje nam kompletenie NIC w ofensywie. Z przodu jest mega słaby.

BZDURA. Celne podania do przodu. Ale to tylko ocena po 2 meczach.
Nie twierdzę, że przy tym że Burliga jest słabszy. Jednak nawet na lewej i tak gra lepiej od Sadloka po utracie formy.

tofik 09.04.2015 11:31

Jovic to taka gorsza wersja Pablo Alvareza. Dużo biega, ale poza tym wrzutki baloniki, a w obronie niewiele daje bo jest za niski.

fialo 09.04.2015 11:49

Ty jesteś chyba psychiczny. Albo ślepy. W czasie tych ostatnich trzech meczów strona Jovicia nie idzie NIC. Żadna akcja. Typ jest nie do przejścia w obronie idealny. O ile Bury zawsze coś tym swoim chaosem z przodu robi, to w obronie ma swoje problemy. Jovic nie jest orłem w grze do przodu (Choć nasz byly trenerski geniusz próbował zrobić z niego ofensywnego prawego pomocnika, tak mu chyba podpowiedział legendarny nos), ale że obrońca powinien przede wszystkim bronić to z tych zadań wywiązuje się lepiej niż dobrze. Szkoda Burego, ja bym go spróbował w środku na DP, ale Boban jest nie do wygryzienia na PO teraz.

Fugiel 09.04.2015 20:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1396962)
Ty jesteś chyba psychiczny. Albo ślepy. W czasie tych ostatnich trzech meczów strona Jovicia nie idzie NIC. Żadna akcja. Typ jest nie do przejścia w obronie idealny. O ile Bury zawsze coś tym swoim chaosem z przodu robi, to w obronie ma swoje problemy. Jovic nie jest orłem w grze do przodu (Choć nasz byly trenerski geniusz próbował zrobić z niego ofensywnego prawego pomocnika, tak mu chyba podpowiedział legendarny nos), ale że obrońca powinien przede wszystkim bronić to z tych zadań wywiązuje się lepiej niż dobrze. Szkoda Burego, ja bym go spróbował w środku na DP, ale Boban jest nie do wygryzienia na PO teraz.

Mam nadzieje, ze to zart, że Boban jest niedowygryzienia. Pierwszy sklad ma Burliga, który zwyczajnie w grze ofensywnej w porównaniu z Bobanem wyglada jak skrzydłowy. Boban ani razu nie potrafił zacentrować piłki, tragedia.

A jak ktos nie pamieta jak Burliga centruje niech sobie np. oglądnie bramkę Brożka z Pogonią w Krakowie. I wiele innych.

Wojtas 10.04.2015 23:56

No to daje cos ten Jovic czy nie


bo kazdy pisze co innego


fakt ,w ataku nic.....*wrzutek nie ma ,czasem cos pociagnie,ale co z tego jak.. *


w obronie jest duzo lepiej,nie daje sie,i jak przyjdzie sytuacja sporna,to zawsze stanie w obronie kolegi,co mi sie odrazu podoba,byla taka sytuacja juz w pierwszym meczu w Belchatowie

moze as to jest jest,by jakby byl to by nie gral u nas,ale jednak jego przyjscie na + trzeba ocenic.

Patryko 11.04.2015 00:13

Burego zawsze można byłoby spróbować na prawym skrzydle. Wydolność ma, ciąg na bramkę ma, z Jovicem za plecami mógłby grac ultra ofensywnie.

Karherop 11.04.2015 07:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1397143)
Burego zawsze można byłoby spróbować na prawym skrzydle. Wydolność ma, ciąg na bramkę ma, z Jovicem za plecami mógłby grac ultra ofensywnie.

przecież on już był próbowany na skrzydle

z efektem jaki powinniśmy pamiętać

mitmichael 12.04.2015 10:35

Teraz to dopiero szkoda straconej bramki w koncowce meczu z Jagiellonią po ich wczorajszej przegranej. Mielibysmy 3 miejsce i przewage 1 punktu nad nimi a tak dupa blada


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:17.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl