![]() |
Cytat:
|
IncognitoTSW "Jarosław Kaczyński wygrałby te wybory moim zdaniem bez problemu'
chociaż moje poparcie PIS opiera się głównie o takie filary jak Kaczyński, Macierewicz i Kamiński , muszę Cię zmartwić, Prezes nie miał szans na wygraną , niestety lata (coś tak koło 25 )robienia z niego "czarnego luda" przyniosło wymierne efekty, dlatego potrzebna była śwież krew czyli Andrzej Duda he, he, nie mogłem sobie darować http://ahalterego.salon24.pl/639106,...rzeba-zobaczyc co ten człek ma w sobie ? |
http://fakty.interia.pl/raporty/rapo...ld,nId,1706488
Bu aha haha ahahaha Ale Korwin musi być wysoko w sondażach, skoro wstawili taką atrapę? :D teraz czekamy na poglądy w sprawie... kobiet i niepełnosprawnych :D |
|
korwin wymiata :haha: https://www.youtube.com/watch?featur...&v=F6ZsJWYzzYU
|
Cytat:
Co do likwidacji 'socjalizmu' i ciągłego mówienia o nim w kontekście obecnej sytuacji w Polsce, to radziłbym Ci sprawdzenie definicji tego słowa, a zapewne dostrzegłbyś że niestety bardzo daleko nam do takiego ustroju. |
Bronowianin, wstydem to jesteś Ty dla kibiców Wisły Kraków.
|
Cytat:
poczułem takie wewnętrzne oświecenie... coś ponad transcendentalnego :shock: to chyba Karolek z białą brodą... światłość widzę... coś sprawia, że nie mam kontroli nad swoimi ruchami, źrenice mi uciekają do góry... co się dzieje? :shock: |
Cytat:
Co do Janusza to jest on przyjacielem rodziny od czasów studiów, a nie na gruncie politycznym, więc trudno, abym miał okazję poznać lokalnego barona Jarubasa. Znam z widzenia z imprez Sawickiego, czy Kalinowskiego, ktorego ładna córka tańczy w zespole SGGW oraz Struzika, który właśnie przyklepał koalicję PiS-PSL w Wołominie, do której moje ugrupowanie jest w opozycji. Chcesz więcej to musisz porozmawiać z krewnym baronem z SLD, do którego tak ochoczo się przyznałeś :) PS. Jaką wysublimowaną grę? :D Takiej, ani podobnej swojej wypowiedzi nie znalazłem także masz czas dzisiaj do 24, albo sam poproś o bana za pisanie farmazonów i mitomaństwo. |
emj10 "albo sam poproś o bana za pisanie farmazonów i mitomaństwo"
emj10"Powtarzam jeszcze raz, że jak coś sobie uzbdurałeś to nie jest zupełnie mój problem, gdyż to się leczy, więc trzeba iść do odpowiedniego specjalisty" cytaty z opoczniaka emj10 do Smugi ,mitoman i farmazonista emj10 wysyła Smugę do specjalisty, komentarz zbędny , kto nie wie o co chodzi niech prześledzi "twórczość"opoczniaka emj 10, post powyżej jest jego ukoronowaniem,już to pytanie zadawałem , nie kogo zna i na czym się zna jest pytanie?, pytanie jest kogo nie zna i na czym sie nie zna ? |
A, po co czekać aż nastanie nowy dzień, skoro można, to przypomnieć już teraz :D:
Cytat:
Sołtys jak, to ma już we krwi zasłonił się niepamięcią i zaraz pewnie odtrąbi swój sukces. Za Nietzschem stwierdzi, iż „Fakt jest zawsze głupi.” i w związku z tym nie ma, co nad nim dywagować. A parafrazując wislaka wielce prawdopodobny jest taki scenariusz zdarzeń: Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Renata Kim (Newsweek) wstydzi się Dudy, bo ten podjął temat zmiany waluty w Polsce. Wiadomo, powinien mowić o bigosie i wchodzić na japońskie krzesła
|
Smuga to co powklejałeś powyżej jest tylko namacalnym dowodem , kto czyta to forum od lat i uczestniczy sam w pisaniu od jakiegoś czasu nie ma żadnych wątpliwości co do opoczniaka emj10, nie znajduje obecnie na politycznym żadnego aparatczyka z krwi i kości takiego jak mitoman emj10 , nie wiem jak było wcześniej ale cytat przytoczony przez Smugę a wypowiedziany przez "bohatera i" zostawia go bezdyskusyjnie z gołym tyłkiem i bez majtek " a byli też tacy co prowadzili wysublimowaną "grę" pozorując inteligentne dyskusje, które de facto miały za zadanie spowodować afirmację tych poglądów przez innych forumowiczów"
i to jest jego rola na tym forum |
Cytat:
|
w Krakowie w sondzie uliczniej Korwin ma 15% Kukiz 10%. Razem prześcigają Bredzisława- 21%!!! :)
- Duda 38% https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hp...f0&oe=55A3DA47 |
Cytat:
|
Cytat:
|
Widać ankieta robiona w godzinach pracy urzędów, bo nie spotkano fanatyków kandydata PSL :-)
|
|
bardzo pozytywna wiadomość, znaczy tylko tyle że bulu jedzie na oparach i obowiązuje hasło "wszystkie ręce na pokład" ,
|
Jestem za wycofaniem się Dudy.
Jeśli tylko Bronisław wykona pierwszy krok :-) |
Pamiętacie ile procent w wyborach odbywających się na przestrzeni ostatnich lat urywali PiSowi i KNP tacy ludzie i partie jak PJN, PR, SP lub lewakom z SLD/i KNP urywał Palikot ze swoim ruchem?
Patrzę na wyniki w tej ankiecie i widzę jedno. Paweł Kukiz. Coś mi się wydaje, że zawsze w wyborach jest taka wtyka, która ma za zadanie popsuć opozycji szyki. Kukiz czyli człowiek, za którym nic nie stoi ale jakoś chody w tv ma (był w kilku programach), człowiek, który uwzględniany jest w sondażach (skoro on i Bęgowski to dlaczego nie Kowalski?), człowiek, który ma właściwie jeden postulat JOWy (i niekoniecznie jest to lek na wszystko bo jak pokazuje przykład WB to tam są JOWy i jest tak, że rządzą i tak ludzie z dwóch partii a komu innemu się ciężko przebić, nie wiem czy tego chcemy w Polsce). Tak jak pisałem wcześniej, dla mnie to jest dziwne, a Kukiz jest mega podejrzany. Pourywa wszystkim po trochu, i PiSowi i RN i KORWINowi. Nie wiem czy człowiek z taką przeszłością, który się obudził tak późno (co on nie wiedział o nocnej zmianie i kim są jego koleżcy z PO?), który ma właściwie jeden postulat w tych wyborach zasługuje na te kilka procent głosów, które zdobędzie. Po wyborach pewnie zniknie no bo niby co dalej? Albo założy partię i będzie jakaś kontynuacja jego myśli albo znowu za 5 lat wystartuje. Ehh, jak mnie to wkurza, zawsze się muszą do każdych wyborów jacyś rycerze obudzić i walczyć nie wiadomo o co. Zbiora co ich, pokrzyżują tym plany opozycji, ewentualnie zrobią swoją robotę w sejmie (Palikoty) znikają. Dziwne. |
Moim zdaniem Kukiz ma intencje szczere, ale nie jest moim ideałem. Mam trochę inne poglądy na niektóre sprawy niż on. Ostatnio (wstyd się przyznać, bo to jednak chamstwo) przeglądałem wykradzioną konwersację P. Holochera i natrafiłem właśnie na rozmowę z Kukizem.
A co do pokazania w tv - zarówno Kukiz jak i Krzysztofina byli znani szerokiej publiczności już wcześniej, co ciężko powiedzieć o Kowalskim, Braunie czy nawet Wilku. |
Jaroo1 Pis-owi nic nie urwie , w 2 turze głosy z Kukiza pójdą na Dudę ,też za bardzo go nie poważam , widziałem go kilka razy i stwierdzam że chłop nie wie o co mu chodzi , myśl przewodnia jow-y i pustka , co program to zaprzecza sam sobie , każdy pamięta jak lizał tyłek urbanoplatfusom
|
Cytat:
|
|
Cytat:
Cytat:
|
co Wy hołdu oczekujecie?
Cytat:
|
Przeprosił Prezesa Kaczyńskiego. Nie widzę, natomiast, aby pokajał się, za to tournée po Polsce jakie urządził sobie w 2007 roku, a podczas, którego namawiał rzecze rodaków do poparcia Platformy Obywatelskiej.
|
Przepraszając Prezesa przeprasza cały PiS. Przepraszając PiS przeprasza elektorat. Ciąg przyczynowo-skutkowy :)
Aaa, rozumiem. Hołd. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl