Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [8 kolejka] Zawisza Bydgoszcz - WISŁA Kraków, 12 września, godz. 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9341)

PiVoSH92 13.09.2014 20:16

Co do jednej rzeczy - chętnie zobaczyłbym Stępińskiego w I składzie na Legię na skrzydle zamiast Guły. Wartość w defensywie podobna, a przynajmniej wiadomo, że będzie jeździł na dupie, żeby pokazać się Smudzie - Łukasz tego nie robi i to mnie bardzo irytuje - odpuszcza przebitki, drepcze... gdyby jak Stilić zagrał czasem jakąś błyskotliwą piłkę czy oddał ładny strzał, ale on stacza się w przeciętność. Jak wróci Ostoja to jak dla mnie ustawienie wróci do 4-2-3-1, ze Stępińskim i Boguskim na skrzydłach i Stiliciem za Brożkiem. Inne ustawienie będzie dla mnie zaskoczeniem, chyba że Jankowski lub Guła wypalą i zaczną wreszcie grać.

Wujekm 13.09.2014 23:20

Po Lokeren 18go mam nadzieje że trenejro berg tak zamota składem że jakoś pchniemy tą ległą i 5 pk przewagi będzie A dziś myślałem że na zawał zejdę po golu na 2-1 A tu chłopaki dali radę SMUDA CZYNI CUDA Garguła niestety miał sezon życia rok temu i nie widzę go w 1 składzie na warszak. Za niego Sarki lub Stępiński

Ogryzek 14.09.2014 08:11

PiVoSH92
Jest wielka różnica między Jankowskim a Gargułą. (Od kilku kolejek zwracam na to uwagę). Garguła drepcze, nie ma sił biegać w obronie. Natomiast Jankowski przynajmniej ciężko pracuje w defensywie. Sporo biega i walczy. Dla mnie to Garguła daje tyle w obronie co Stilić, czyli prawie nic. Semir rekompensuje to grą z przodu, Garguła od czasu do czasu. A to za mało żeby grał w pierwszej 11. A na trzymanie w 11 2 piłkarzy którzy nie grają w obronie nie możemy sobie pozwolić. Stępiński/Sarki za Gargułę który powinien wchodzić na zmiany na pod męczonego rywala.

PiVoSH92 14.09.2014 08:52

Zgadzam się, ale Sarkiego w I składzie bym nie ryzykował - zauważ, że często aż do 70-75 minuty nasz przeciwnik kondycyjnie nie wymięka i dobrze się cofa, co wymaga gry kombinacyjnej - w takiej sytuacji nie widzę miejsca dla Sarkiego, a bardziej dla Stępińskiego czy nawet któregoś z młodzików, bo Mudżin ma technikę na poziomie juniora młodszego/trampkarza. Z Jankowskim jest ten problem, że to straszny pechowiec - to słupek, to minimalnie niecelne podanie, to się machnie przy wybiciu i padnie bramka... To się zdarza każdemu, ale jemu wyjątkowo często - albo brakuje mu koncentracji, albo po prostu szczęścia, więc jak na razie również nie zasługuje na grę w I składzie. Z obserwacji gry Stępińskiego w poprzednim meczu widać, że chłopakowi się chce, zapierdala, wraca, ale jedno jest zagadką - na ile czasu starczy mu sił? 45, 60 minut? Gdyby wyszedł w I składzie za Gargułę na Legię i po tychże 60 minutach zmieniłby go Sarki to tak powinien dla mnie wyglądać ten skład. Guła może być zmianą dla Stilicia czy Bogusia, ale granie ze Stiliciem i Guła naraz jest marnowaniem potencjału, co potwierdził poprzedni sezon.

Grisza1 14.09.2014 09:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wujekm (Post 1376749)
Po Lokeren 18go mam nadzieje że trenejro berg tak zamota składem że jakoś pchniemy tą ległą i 5 pk przewagi będzie A dziś myślałem że na zawał zejdę po golu na 2-1 A tu chłopaki dali radę SMUDA CZYNI CUDA Garguła niestety miał sezon życia rok temu i nie widzę go w 1 składzie na warszak. Za niego Sarki lub Stępiński

Wiem, że trochę nie na temat, ale czy w Twoim języku istnieją znaki interpunkcyjne i składnia jakakolwiek? Rozumiem, że nie wszyscy muszą być Janem Miodkiem, ale jak się od Garguły wymaga bardzo dobrej gry, to wypadałoby od siebie wymagać poprawnego pisania.

art 14.09.2014 10:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wujekm (Post 1376749)
Po Lokeren 18go mam nadzieje że trenejro berg tak zamota składem że jakoś pchniemy tą ległą i 5 pk przewagi będzie A dziś myślałem że na zawał zejdę po golu na 2-1 A tu chłopaki dali radę SMUDA CZYNI CUDA Garguła niestety miał sezon życia rok temu i nie widzę go w 1 składzie na warszak. Za niego Sarki lub Stępiński

Legia ma wyjść najsilniejszym składem, żeby potem nie było żadnych wymówek z ich strony.

AntyMod 14.09.2014 11:44

Ludzie - gimbazo - Nas przez 60 miut gnietli l spadkowicz czyli jakis przypadkowy Zawisza - 7egia nam spusci wpie...ol i tyle w temacie , w tym momencie II skald warszawskiej druzyny zdobywa MP , wiec skonczcie sie podniecac zwyciestwem z jedna z najslabszych druzyn

s1mone 14.09.2014 11:53

blablablabla

To co AntyMod, spadniemy w tym sezonie czy jeszcze nie?

AntyMod 14.09.2014 12:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1376776)
blablablabla

To co AntyMod, spadniemy w tym sezonie czy jeszcze nie?

gdzie ja barani bobku pisalem o spadku '???? 7egia nam wybije z glowy marzenia o cszymkolwiek - jedybne czego sie obawiam to Derby na kaluzy

art 14.09.2014 12:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1376775)
Ludzie - gimbazo - Nas przez 60 miut gnietli l spadkowicz czyli jakis przypadkowy Zawisza - 7egia nam spusci wpie...ol i tyle w temacie , w tym momencie II skald warszawskiej druzyny zdobywa MP , wiec skonczcie sie podniecac zwyciestwem z jedna z najslabszych druzyn

Może i tak będzie, aczkolwiek poddawanie się przed meczem i szukanie już wymówek świadczy tylko o jednym.

Mecz jest o prestiż, a nie o Mistrzostwo czy spadek, takie to będziemy grać w zależności do której grupy awansujemy. Na pewno jak oddamy L mecz to morale przed derbami będa lepsze...

cygan 14.09.2014 12:58

antymod w zyciu tez, taki pesymista to wspolczuje na reymonta 22 to 30 tys, WISLAKOW poniesie nasza kochana WISLE do wsp. ZWYCIESTWA

manolo1906 14.09.2014 12:58

Też , uważam że za tydzień o godzinie 20 nasze nastroje będą minorowe i doznamy pierwszej porażki w sezonie.

cash_X 14.09.2014 13:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1376778)
gdzie ja barani bobku pisalem o spadku '???? 7egia nam wybije z glowy marzenia o cszymkolwiek - jedybne czego sie obawiam to Derby na kaluzy

Za dużo wesz(L)o chyba czytasz. Mecz na pewno będzie trudny, ale to żadni hegemonii nie są. Przy odpowiedniej motywacji i obiektywnym sędziowaniu każdy jest w stanie z nimi wygrać.

Lukasz 14.09.2014 13:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1376778)
... jedybne czego sie obawiam to Derby na kaluzy

Eeeee... Mamy papiery na wygranie obu meczy. Nie ma podstaw do obawy - garbaci muszą mieć szczęście by wygrać a na szczęście nikt wpływu nie ma. Jesteśmy w skrajnie komfortowej sytuacji - dawno w takiej nie byliśmy.

WhiteDoctor 14.09.2014 14:58

trochę offu

ale czego mi obecnie szkoda? tych 2 remisów z łysą pałą jeszcze na czele i mizerną frekwencją; wierze, że wyniki te mogły być inne z normalną publiką, oby tylko gdzieś tych punktów nam po drodze nie zabrakło, oby

Ogryzek 14.09.2014 17:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lukasz (Post 1376783)
Eeeee... Mamy papiery na wygranie obu meczy. Nie ma podstaw do obawy - garbaci muszą mieć szczęście by wygrać a na szczęście nikt wpływu nie ma. Jesteśmy w skrajnie komfortowej sytuacji - dawno w takiej nie byliśmy.

I takie posty powodują że naprawdę zaczynam się bać o wynik derbów.

Dla mnie główny problem to będzie... mecz w Poznaniu. Nie chodzi o grę, wynik, ale o czas spędzony w podróży. To działa na naszą niekorzyść. Zwłaszcza jeśli dodamy niechęć Smudy do rotacji składem. W tym czasie parchovia ma małą przebieżkę do pobliskiego Brzeska.
Gdybyśmy jeszcze mecz z Amicą grali u siebie, a tak podróż + zmęczenie meczowe i może być jak w zeszłym sezonie - 1-1 po ciężkiej walce.

Panowie trochę lodu na głowy:)

(Pamiętajmy że parchovia w tym meczu zagra na 100% zaangażowania i samym wybieganiem mogą nas zamęczyć)

Karherop 14.09.2014 18:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1376805)
Dla mnie główny problem to będzie... mecz w Poznaniu. Nie chodzi o grę, wynik, ale o czas spędzony w podróży. To działa na naszą niekorzyść. Zwłaszcza jeśli dodamy niechęć Smudy do rotacji składem. W tym czasie parchovia ma małą przebieżkę do pobliskiego Brzeska.
Gdybyśmy jeszcze mecz z Amicą grali u siebie, a tak podróż + zmęczenie meczowe i może być jak w zeszłym sezonie - 1-1 po ciężkiej walce.

akurat Smuda już zapowiadał że w Poznaniu chce zagrać 'rezerwami' potem nawet ktoś z klubu to prostował...

Przypuszczam że jednak kilku graczy odpocznie, a od początku zagra Guzmics, Stępiński, Sarki, fajnie byłoby też zobaczyć Zająca od początku. Więcej zmian niż te '4' się nie spodziewam, bo i nie ma kogo wpuścić. Ewentualnie Żemło np za Uryge. Zobaczymy.

Do tego Głowacki, Stillić, Jankowski i przypuszczam że powalczymy z Amikorzami o awans do kolejnej rundy.

Będziemy mieli 3 dni przerwy do derbów, więc pewnie ogarną. Prędzej bym się spodziewał średniego meczu w Poznaniu bo będa tylko 2 dni przerwy od Legii

arti 14.09.2014 19:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1376805)
Nie chodzi o grę, wynik, ale o czas spędzony w podróży. To działa na naszą niekorzyść. Zwłaszcza jeśli dodamy niechęć Smudy do rotacji składem. W tym czasie parchovia ma małą przebieżkę do pobliskiego Brzeska.
Gdybyśmy jeszcze mecz z Amicą grali u siebie, a tak podróż + zmęczenie meczowe i może być jak w zeszłym sezonie - 1-1 po ciężkiej walce.

Może dałoby się podlecieć samolotem?

adam_09 14.09.2014 22:55

za wszy i ruskie pieniądze chyba...

ypeeh 15.09.2014 07:58

Pytanie - to w końcu Brożek strzelał czy przedłużał na długi słupek? Gdzieś się wypowiadał na ten temat? Genialna ta bramka, można oglądać na powtórkach w nieskończoność.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl