![]() |
Cytat:
Przy okazji mistrzu raportuję przepędzenie bojówki framatowskiej. Posypały się klawisze z klawiatury, oj posypały. |
Niestety po przemyśleniu kilku kwestii doszedłem do wniosku, że nie wyobrażam sobie współpracy z obecną kadrą zarządzającą tym forum i wycofuję swoją kandydaturę na moderatora.
Nie oznacza to jednak, że całkowicie się poddaję! Projekt graficzny strony jak i forum przygotuję i w najbliższym czasie opublikuję, aby pokazać "WAM" niedowiarkom, że jak się chce to można prostymi metodami poprawić wygląd strony. W projektach postaram się jak najmniej ingerować w strukturę, a głównie oprę zmiany o edycję aktualnego CSS'a serwisu. Następnie sami podejmiecie decyzję, czy chcecie, czy nie zmian. Jeśli będziecie chcieli to przekażę "WAM" pliki źródłowe za darmochę. Pozdrawiam, Moderator. pysio |
Cytat:
|
zmieńcie mu nick na różowy
|
Cytat:
|
Szkoda pysio, liczyłam, że wprowadzisz swój porządek! :D Nie poddawaj się, o władzę trzeba walczyć.
Czekamy cierpliwie na twoje graficzne projekty ;) |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
No to masz przechlapane. |
Pysio zadanie bojowe ,skaperuj do marketingu Gracjana Roztockiego a na prezesa Krzycha Kononowicza :D niech zastąpi jednego Łysielca.
Gracjan mógłby nawet naszych orłów trenować a na TWSD zapodawać linki z dobrą muzą :D |
Cytat:
Na pohybel. |
Jak nie pasuje Ci reszta kadry to ją też możesz zmienić! PY-SIO-SŁAW forum zbaw!
|
Z wyników ankiety jasno wynika, że forum oczekuje zmian i modernizacji! Dziękuję za blisko 60% poparcie!
Przypominam, że głosujemy do dziś do 18! Po tej godzinie, moderatorzy będą musieli się ugiąć pod presją woli kibiców! JAZDA JAZDA JAZDA! |
Lewaki przesunęły datę na sierpień ;)
|
Cytat:
DO BOJU! |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Na dniach miałem wrzucić screeny nowego forum i strony? Wrzucę do końca sierpnia! |
Nowa Pysica zmieni kolor forum z czerwonego na niebieski, a logo strony umieści po prawej stronie.
|
Cytat:
|
Czas na wielkie zmiany,
nowy moderator już wybrany. Całe forum bardzo zadowolone, Pysio wprowadził regulacje nowe. Wszyscy zostali odbanowani, modertora pd niebiosa wychwalali. Więc jeśli podobają Ci się takie zmiany, głosuj na Pysia on taki kochany! |
Cytat:
|
Cytat:
Juliusz Cezar miał to Pysio miałby nie mieć? |
A tak w ogóle to te foty Pysia to z którego roku są? Bo widzę już od dawna się tutaj przewijają.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:09. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl