Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [28 kolejka] Zagłębie Lubin - Wisła Kraków, 31 marca, 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9254)

gypsy 31.03.2014 19:07

Myślałam, że końcówkę rundy zasadniczej mamy lekką, ale teraz zaczynam się obawiać meczów z Widzewem i Podbeskidziem. Przecież czeka nas jawne upokorzenie, te zespoły walczą o utrzymanie i tanio skóry nie sprzedadzą, a z taką postawą jak dzisiaj to my możemy w ogóle na boisko nie wychodzić. Fajnie to wygląda, kombinacyjne akcje, och ach, ale szkoda, że zawodnicy sami się w tym gubią. Strzelać bramki, a nie popisywać się....

JEDREK76 31.03.2014 19:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jerry_Beck (Post 1356457)
Napiszę tylko, że genialna była zmiana Chrapka, najlepszego dzis zawodnika, na Burdenskiego, po której cała gra się posypała. By nie bylo, Burdenskiego niczym nie obwiniam,po prostu z taktycznego punktu wymienienie zawodnika trzymajacego pilke na polowie przeciwnika w najwyzszym wymiarze czasu, na typowo defensywnego bylo samobojstwem. Mial zejsc Stilic, Gargula i mecz bylby wygrany.

Nie przesadzajmy. Burdenski rzeczywiście nic poza faulem do gry nie wniósł, ale gra się posypała po bramce wyrównującej Zagłębia z rzutu wolnego. Masz rację z tym, że błędem było ściągnięcie najlepszego bezsprzecznie zawodnika Wisły, ale najwyższa pora była już na dokonanie zmian, a nie będąc na miejscu nie wiemy, czy Chrapek nie miał już sił, czy może jakiegoś urazu nie doznał (jak Sarki).

Kiks Miśka (a raczej Nalepy, nie kopie się krótkiej piłki do bramkarza w światło bramki) mam nadzieję że Go nie podłamie, bo naprawdę Chłopak dobrą robotę w bramce robi.

Lechista69 31.03.2014 19:09

Wychodzi brak napastnika.. potencjał w środku jest niesamowity dziś też bardzo fajnie to wyglądało gra na jeden kontakt.. brakowało wykończenia nieraz.. Brożek z kontuzją, do tego chyba gadali dziś że ma zapalenie spojówki/zakrwawione oko.. może trzeba spróbować wyjść z Donaldem od początki z przodu.. tak czy siak frajerami kolejki Wisła.. Smudy nie broni nawet to że grał Nalepą :/

Na wielki plus dziś Sarki.. technika.. szybkość.. szkoda urazu

@up

zgadza się..

Gwiaździsty 31.03.2014 19:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1356461)
K****wa wystarczylo by miec dzis napastnika i bylo by z 3; 4, do ZERA


ja pitole ale jestem wk***ony

ogolili nas dzis jak dzieci,znowu wtopa ktorej niepowinno byc.

Jak pisałem, że obecne wyniki Wisły to zasługa Brożka to smudomaniacy wydzierali się, że to dzięki Smudzie i jego nochalowi takie wyniki. No to co się stało z nochalem Smudy ? Bo, ze Brożek jest bez formy po treningach ze Smuda to właśnie widać. I dlatego skończyły się smudowe cuda.

P.S Szkoda, ze ten trenerski magik nie nauczył ich przynajmniej ustawiania muru. Pierwszy wolny już był ostrzeżniem. Zostawione wolne miejsce na końcu muru przy pierwszym strzale po ziemi jeszcze się udało. Przy drugim, miejsce to zajął zawodnik Zagłębia (zamiast Wisły) i przed strzałem uskoczył.

Sardyn 31.03.2014 19:11

Po co Smuda wpuścił Burdenskiego już w 80 minucie tego nie pojmę. Zakładając że Chrapek miał dośc a jest na ławce Ostoja to wpuszczanie Burdenskiego pachnie mi jakimś sabotażem.

radekogi 31.03.2014 19:13

Jak widać w naszej lidze najlepiej nie brać udziału w okresie przygotowawczym. Brożek nie trenujący z drużyną strzelał bramki na zawołanie, to samo w Lubinie było z Abwo. Nie pojechał na zgrupowania a jest na wiosne najlepszym piłkarzem Zagłębia. Nasi są tak zajechani po zimie że aż przykro patrzeć. Dla własnego zdrowia chyba lepiej odpuścić oglądanie najbliższych dwóch kolejek..

Elefant 31.03.2014 19:20

Graliśmy pięknie jak nigdy, przegraliśmy jak zawsze.
Graliśmy pięknie. bo nam pozwolono. Zagłębie cieniutkie.

O co tu się rzucać. To, że Smuda zarżnie zawodników było wielce prawdopodobne.

W pierwszej połowie powinniśmy strzelić 4 a resztę meczów dłubać w nosie.
Kluczowi zawodnicy ofensywy są zajechani i bez formy. Brożek, Guerier, także w mniejszym stopniu Garguła, Chrapek.
To co się dziwić. Jak Brożek ma kontuzje i jest zajechany to po co gra ?
Przecież od początku wiosny nic nie wnosi do gry. Broń, Boże to nie pretensja do Brożka.

Zapewne w ostatnim meczu zagramy fantastyczne spotkanie, które świetnie wytrzymamy kondycyjnie. . O piąte miejsce.

O dziwo, zastępczy zawodnicy defensywni spisują się dobrze, a tyle było obaw.
Może więc warto było tego Klaricia spróbować.

A może po prostu my nie chcemy grac w pucharach ? Może ta gadka o pierwszej ósemce to nie słodkie pierdy tylko realny cel ?


Jak pomyśle, że jakbyśmy mieli normalnego przyzwoitego trenera to byśmy się o mistrza mogli ocierać to mnie po prostu szlag trafia.

Wojtas 31.03.2014 19:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1356469)
Jak pisałem, że obecne wyniki Wisły to zasługa Brożka to smudomaniacy wydzierali się, że to dzięki Smudzie i jego nochalowi takie wyniki. No to co się stało z nochalem Smudy ? Bo, ze Brożek jest bez formy po treningach ze Smuda to właśnie widać. I dlatego skończyły się smudowe cuda.

P.S Szkoda, ze ten trenerski magik nie nauczył ich przynajmniej ustawiania muru. Pierwszy wolny już był ostrzeżniem. Zostawione wolne miejsce na końcu muru przy pierwszym strzale po ziemi jeszcze się udało. Przy drugim, miejsce to zajął zawodnik Zagłębia (zamiast Wisły) i przed strzałem uskoczył.



Ale Brozek jest bez formy to za duze slowo.
Paweł na dzis nie potrafi normalnie pilki podac na 3 metry(sytacja bodaj z 75 minuty gdzie wystrczylo podac Stilicowi)

no to o czym my tu wogole dyskutujemy,ale jak klub uznał ze jeden Brozek wystarczy to gratuluję .

Mario Nh 31.03.2014 19:22

Dla postronnego obserwatora to był dobry mecz jak na naszą ekstraklasę.
Kilka ciekawych akcji z obu stron.

Do momentu wyrównującego gola wydawało się, że Wisła "jakoś" dowiezie ten wynik do końca.
Czasami o wyniku meczu decyduje jeden impuls.
Pewnie gdyby nie padła bramka na 1-1 Wisła zainkasowałaby 3 punkty.
W takim momencie, przy pozytywnym rezultacie przydałby się ktoś pokroju Radosława Sobolewskiego czy Stjepanovicia.
Ktoś kto potrafiłby odebrać czysto piłkę i przetrzymać ją trochę.
Zrobiła się spora dziura między strefą pomocy a obrony.
Zagłębie prostymi środkami próbowało to wykorzystać.

Szczęście z jesieni, które sprzyjało podopiecznym Franciszka Smudy odwróciło się od niego na wiosnę.
Suma szczęścia zawsze bowiem wychodzi na zero.


Bardzo dobre zawody sędziego - debiutanta. Dawał pograć zawodnikom obu druzyn a kiedy trzeba było wyciągnąć żółty kartonik robił to. Niemal bezbłędny.

Blaszczu16 31.03.2014 19:22

Jak tu się nie w....iać, no jak?

silver03 31.03.2014 19:22

Dobra Pany jednak podobnie jak Śląsk możemy spaść z ligi. Przygotowałem krótką listę potencjalnych trenerów, którzy mogą nas uratować, nie muszę chyba zaznaczać że SMUDA WON z Wisły.

Lista:

- Michał Probierz (bardzo dobry trener na teraz, potrafi zmotywować np. do niestrzelania samobójczych bramek)
- Ryszard Wieczorek (cichy spokojny, taki typ Janasa - się nie wpierdala)
- Maciej Skorża (liga będzie ciekawsza, ale na jego zatrudnienie musimy się zrzucić)
- Rafał Ulatowski (ekspert piłkarski)
- Czesław Michniewicz (Czesio ma kontakty, warto się nad nim dobrze zastanowić)
- ewentualnie ktoś z forum lub SKWK w ramach wolontariatu, a zaoszczędzoną kasę przeznaczymy na transfery

To kogo bierzemy?

Lechista69 31.03.2014 19:23

moze Dan Petrescu ? :/

Kamson 31.03.2014 19:24

http://n2.picjoke.net/useroutputs/14...377184349b.jpg

speedfashion 31.03.2014 19:25

Miliard podań, trzy tysiące zwodów. Gramy, jakbyśmy mieli przeciw sobie armię stojaków.

Brożek musi odpocząć. Jeśli mamy jeszcze o coś walczyć, to najwyższy, trochę już spóźniony, czas, żeby Brożek usiadł na ławce i wrócił do zdrowia, chociaż trochę.

Nie ma co winić Burdenskiego, Nalepy, Urygi, Bunozy, Miśkiewicza. Po raz kolejny powtarza się przykry scenariusz. Zagłębie (wiem, grali z kontry) jednym podaniem stwarza zagrożenie, my bawimy się, bawimy, bawimy, bawimy, bawimy, bawimy, bawimy, bawimy, a później zbieramy zabawki i z płaczem idziemy do domu.

Z tymi przygotowaniami to jest trochę racji: Brożek wygląda obecnie koszmarnie, Guerrier niewiele lepiej.

cinekw 31.03.2014 19:27

Brożek ze Stiliciem do cyrku, nie na boisko

christof20 31.03.2014 19:28

Tego się niestety obawiałem. Słaba gra na wiosnę to częsta przypadłość drużyn Smudy. Ale nawet to nie tłumaczy dzisiejszego wyniku. Jak można przegrać wygrany mecz ?? Z dzisiejszego meczu można by zrobić film instruktażowy na ten temat. Aż ciśnie się na usta słowo "sabotaż".

ABGwislakABG 31.03.2014 19:28

Cytat:

To kogo bierzemy?
Jeżeli Twój świat trenerski zatrzymał się i oscyluje tylko wokół wymienionych panów, szczerze współczuję.

Vinci 31.03.2014 19:29

przebieg wydarzeń taki, że ręce opadają...szkoda gadać, ale nie ma co po chłopakach teraz jechać. W klubie bida, na trybunach kłótnie i dziś 3 takie zonki, że żal komentować.

Niestety ten mecz zawalił Misiek. A szkoda bo dla mnie jest jednym z najlepszych w tym sezonie i w bramce prezentował się mimo kilku kiksów solidnie do tej pory. Jak ktos powyżej napisał mam nadzieję, że ten mecz za bardzo mu w głowie nie utkwi i wróci do takiej gry, jak nas przyzwyczaił.

Najbardziej boli, że przegrywamy przed takimi błaznami na trybunach...

kibic12 31.03.2014 19:29

Przegraliśmy po błędach w środku pola.

Gwiaździsty 31.03.2014 19:33

Jeśli pierwszy strzał Wisły w światło bramki to był..gol Burligi, to czego oczekujemy ? Z grania piłką w środku pola to parchy zrobiły kwintesencję swoich występów w ekstraklapie. Może Smuda się na nich zapatrzył ?

fialo 31.03.2014 19:35

Nie było Chrapka, 3 mecze bez zwycięstwa. Zszedł - od razu poszła trójka. Tyle we współczesnym futbolu znaczy porządny pomocnik box to box. Gdyby miał jeszcze sił więcej, ale gość dziś straszliwie zapierdalał w przeciwieństwie do Łukaszka G. na przykład.

johny96 31.03.2014 19:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kapsel (Post 1356487)
Nie wiem czy nazwanie Ciebie kretynem to nie za mało. Takich bez mózgów jak Ty powinno się banować na tym forum. A co miał Smuda do tego ,że piłkarze przegrali wygrany mecz? Idiota i jeszcze raz idiota.

Znacie pojęcie sarkazm?
A co do Twojego postu. Tak Smude można winić. Burdenski wchodzi, a na ławce Stjepanovic. Klarić to wg skoro jest taki słaby po co go brali?

speedfashion 31.03.2014 19:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kapsel (Post 1356490)
Dlaczego wymieniasz tu Urygę czy Nalepę? Byli jednymi z najlepszych na boisku, szczególnie ten pierwszy.

Bo grali w defensywie i komuś mogłoby przyjść do głowy ich rozliczać za tę porażkę?

Wyraźnie napisałem, że NIE NALEŻY ICH OBWINIAĆ.

63.5 Kg 31.03.2014 19:38

No mnie krew zaleje jak slysze rozumowanie Pana S. o brakach i takim a nie innym zestawieniu..

A kogo z ofensywnych piłkarzy brakowalao w tym meczu??
Zagralismy najmocniejsza ofensywa jaka mamy od tygodni wiec przestańmy pier....
Oczywysscie sa braki w formacjach defensywnych ale to nie one sa odpowiedzialne za zdobywanie bramek...

brylant17 31.03.2014 19:44

Frajersko przegrany mecz mieć taka przewagę i przegrać.

TymonPRO 31.03.2014 19:47

Do 86 minuty jedno z najlepszych spotkań wyjazdowych w tym sezonie,świetna gra kombinacyjna,długie utrzymywanie się przy piłce

No niestety opadliśmy z sił i bramka z wolnego nas załamała bo wszystko wskazywało na to że wygramy i 3 pkt pojadą do Krakowa,tak się nie stało i 5 mecz bez wygranej stał się faktem

Najsłabszymi zawodnikami w naszej drużynie zdecydowanie Michał Miśkiewicz i Paweł Brożek
O ile Miśiek nie miał za wiele do powiedzenia przy rzucie wolnym to przez cały mecz był jakiś niepewny,nie wiedział kiedy wyjść do dośrodkowania,pewnie nowa para stoperów mu tego nie ułatwiła ale niestety trzeba od niego więcej wymagać,wyglądał tak jakby w głowie siedziało mu 4-1 z zeszłego roku,no to teraz ma problem bo z Lubinem w tym sezonie już nie zagramy

Co do gry Pawła to niestety katastrofa totalna,zero wyczucia w podaniu,kiedy trzeba biegać to stoi,kiedy nie warto to ten biegnie

Na plus : Kapitalny Michał Chrapek,solidny Bunoza i Burliga

Przed meczem spodziewałem się porażki po słabej grze,była naprawdę dobra gra ale porażka,życie
Nie ma czasu na płakanie,trzeba z Łodzi zabrać,wyrwać te 3 pkt bo 6 mecz bez wygranej to była by już katastrofa

Edit: Wraca profesor Głowacki więc powinno być lepiej

Gwiaździsty 31.03.2014 19:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TymonPRO (Post 1356497)
Do 86 minuty jedno z najlepszych spotkań wyjazdowych w tym sezonie,świetna gra kombinacyjna,długie utrzymywanie się przy piłce

Przy piłce to najdłużej utrzymują się garbaci z kałuży. Widziałeś ilość strzałów w światło bramki pk 45 min ? całe 0. Pierwszy strzał chyba to było gol Burligi. Tak się nie da wygrać meczu.

FraMat 31.03.2014 19:53

Miałem coś napisać, ale większość mnie ubiegła.

Mecz dwóch zer.
- Jedno zero na boisku - niepełnosprawny Brożek (tak, to nie jego wina), który nie zagrał ANI JEDNEJ DOBREJ PIŁKI. Niech odpocznie i sie wyleczy.I od początku grać dwoma skrzydłowymi, a nie Sarkim i bezproduktywnym dzis Gargułą.

- Drugie zero na ławce - bo za Brożka wystarczyło wstawić KOGOKOLWIEK dzisiaj. Nawet Bieszczada, a w końcówce dać Ostoję zamiast Fabiana.

Smuda pewnie przygotowuje drużynę na fazę grupową....

d 31.03.2014 19:57

Cóż, wypisz wymaluj Bydgoszcz - pechowo stracony gol (piękny wolny, pewnie ostatni taki w karierze tego wirtuoza) i wszystko się posypało. Nawet poziom buractwa na trybunach podobny, może nieco wyższy.

Fatalne jest to, że po stracie jednego gola dostaliśmy 2 kolejne w 5 minut - to zakrawa na kpinę, niezależnie od sytuacji.

Gra paradoksalnie nie była taka zła; niestety przegraliśmy ten mecz głównie przez Pawła Brożka, tak jak głównie dzięki niemu wygrywaliśmy jesienią. Niech chłopa wyleczą porządnie i wróci do normalnej dyspozycji, a do tego czasu grajmy z kimkolwiek na szpicy, Gargułą np.

Niezrozumiała zmiana z Burdenskim, niby niczego nie zawalił, ale Ostoja mógłby uspokoić grę w przeciwieństwie do amatora.

zxcv1906zxcv 31.03.2014 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1356502)
Miałem coś napisać, ale większość mnie ubiegła.

Mecz dwóch zer.
- Jedno zero na boisku - niepełnosprawny Brożek (tak, to nie jego wina), który nie zagrał ANI JEDNEJ DOBREJ PIŁKI. Niech odpocznie i sie wyleczy.I od początku grać dwoma skrzydłowymi, a nie Sarkim i bezproduktywnym dzis Gargułą.

- Drugie zero na ławce - bo za Brożka wystarczyło wstawić KOGOKOLWIEK dzisiaj. Nawet Bieszczada, a w końcówce dać Ostoję zamiast Fabiana.

Smuda pewnie przygotowuje drużynę na fazę grupową....

Ostoja to ponoć chory był :-/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl