Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Najlepsza jedenastka Twoich czasów (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9217)

Titto 03.02.2014 20:00

BRAMKARZ: Siergiej Pareiko
OBROŃCY: Marcin Baszczyński, Arkadiusz Głowacki, Cleber, Marcelo
POMOCNICY: Kalu Uche, Radosław Sobolewski, Mirosław Szymkowiak, Kamil Kosowski
NAPASTNICY: Tomasz Frankowski, Maciej Żurawski

REZERWA: Miśkiewicz, Paweł Brożek, Cantoro, Błaszczykowski (Zieńczuk)

Chorynatrzykolory 04.02.2014 00:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 1347133)
Jakoś nie chce mi się myśleć nad najlepszymi więc w tej chwili moja jedenastka rozczarowań/dziadów ery TF:

Trabalik - Kaczor, Thwaite, Varga, Frederiksen - Chiacu, Deci, Ouadja, Dawidowski - Omeonu, Hristov


Odpuściłem wychowankom


Przepraszam ,że się wtrące w temat ale jeszcze musze wam przypomnieć Paweł Strąk !!w....iał mnie nie miłosiernie zawsze podając do tyłu,co do kwiatków takich to jeszcze Sikorski Daniel,Matusiak, Serge Branco,Svitlica,Norbert Varga Lamey Beto y Było jeszcze paru murzynów z przodu ale nie pamiętam jak sie zwali

wwf 04.02.2014 11:52

...........................................Dolha ..................................
.........................................(Majdan) ...............................
Błaszczykowski..........Głowacki ..........Kłos..........Stolarczyk
(Baszczyński)............(Cleber).........(Moskal) .......(Kaliciak)
Uche....................Szymkowiak........Czerwiec .......Kosowski
(Pater).................(Kałużny).........(Cantoro )......(Zieńczuk)
...........................Kużba.............Żuraw ski....................
........................(Frankowski).....(Moskalew icz).................


Tylko ciekawe kto by bronił w tym zespole.
Ale myślę że nawet dziś, teraz gdyby taka prawa strona znalazła się w polskim zespole to mogła by zrobić awans do Ligi Mistrzów.

Lemoniadowy Joe 04.02.2014 12:05

Prawie wszystko co dobre w ofensywie to pierwsza połowa Cupiała w Wiśle z ery telefonikowej L:)

Mario Nh 04.02.2014 12:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wwf (Post 1347377)
...

Zastanawia mnie czemu Kuźba lepszy od Frankowskiego. I wcale nie pisze, ze Kuźbik był zły.
Tak samo jak wielu z Was wpisuje do swojej jedenastki S. Pareiko który miał bardzo dobrą, jedna rundę.

alkoholik 04.02.2014 12:53

Majdan
Baszczu Głowa Marcelo Kłos
Uche Sobol(C) Szymkowiak Błaszczykowski
Franek Żuraw

crosby 04.02.2014 21:08

1 jedenastka : Dolha - Baszczyński, Głowacki C , Bogdan Zając, Stolarczyk - Małecki, Szymkowiak, Sobolewski, Melikson - Frankowski, Żurawski

Rezerwa: Majdan , Marcelo, Dudka, Paweł Brożek, Kużba, Uche, Błaszczykowski.

Marcinnno 04.02.2014 22:36

Bramkarz : Dolha ( Majdan)
Obrona : Baszczu, Marcelo, Głowacki, Mijailovic ( Cleber)
Pomoc : Uche, Szymkowiak, Cantoro, Kosowski ( Gorawski)
Atak : Żurawski, Frankowski ( Kuźba)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:35.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl