Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   DERBY KRAKOWA! 21 września, sobota, godz. 18:00.(piłkarsko-kibicowski) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9128)

Dariook 20.09.2013 11:49

Cytat:

1990.03.03 cracovia - Wisła Kraków 1:10 – mecz sparingowy i jedyna dwucyfrówka w historii Derbów. Pewnie właśnie z powodu rozmiarów porażki sympatycy cracovii starają się wykreślać to spotkanie z oficjalnych statystyk
Liczę na powtórkę z rozrywki.

Wiślak709 20.09.2013 17:45

"Apelujemy do piłkarzy Wisły - macie rzygać, srać i tracić przytomność zapierdalając pełne 90, a jak będzie trzeba 190 min. po murawie! Grać brutalnie jeśli będzie wymagać tego sytuacja. Łamać im kości i odsyłać do szpitala.
Nie uwzględniać gry "fair play".
Po każdym faulu nie leżeć z .....m ku górze na trawie tylko w sekundę pozbierać się i na pełnej ....ie w nich wjeżdżać, choćby doszło do urazu wiązadeł stawu skokowego.
Być odpornym na setki, a wręcz tysiące kurew, szmat i s....ysynów jakie usłyszycie podczas spotkania. Jak i na latające wokół przedmioty.
To nie jest mecz, to jest WOJNA!"

cytat z profilu "Smoka Wiślackiego" na fb
Dobrze ujete...
Zawsze nad wami p...dolonymi żydami!

Gwiaździsty 20.09.2013 18:51

Po golach dla nas obowiązkowe "samolociki" i inne cieszynki przyprawiające parchów o ping-ponga dochodzącego do Cichego Kącika.

MatixNH 20.09.2013 20:11

tv
 
z innej beczki. Gdzie w Londynie w jakims pubie czy innym lokalu obejrze jutro derby? prosze o info na PW jak cos bo nie posiadam Nki niestety. pzdr.

muerte 20.09.2013 21:19

To nie będzie bitwa pod Grunwaldem

coni 20.09.2013 22:00

Oprawa rozkminiona. Haha sracovia sie kompromituje na kazdym polu

WISŁAZWE 21.09.2013 06:48

Kadra Wisły Kraków na DERBY:

Bramkarze:

Michał Miśkiewicz
Gerard Bieszczad

Obrońcy:

Patryk Fryc
Arkadiusz Głowacki
Marko Jovanovič
Gordan Bunoza
Paweł Stolarski
Łukasz Burliga
Osman Chavez
Wilde Donald Guerrer

Pomocnicy:

Muchał Nalepa
Ostoja Stjepanovič
Łukasz Garguła
Patryk Małecki
Emmanuel Sarki
Michał Chrapek

Napastnicy:

Paweł Brożek
Rafał Boguski

Kowalski 21.09.2013 08:28

Pykniemy ich 5:0 i amen:)

Ogryzek 21.09.2013 08:34

Myślę że łatwo nie będzie. Właściwie w kauflandzie nigdy łatwo nie było nawet jak mieliśmy sporo lepszych piłkarzy to notowaliśmy wygrane 1 bramką. Coś koło remisu się będzie kręcić. Oczywiście liczę na zwycięstwo nad parchovią:)

Mocny 21.09.2013 10:30

dobry kurs na wisle 2.25 znaczy buki wiedza ze wynik niepewny

Marcin_fan 21.09.2013 11:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mocny (Post 1332233)
dobry kurs na wisle 2.25 znaczy buki wiedza ze wynik niepewny

We wtorek jak grałem na grałem na Wisłe kurs był 2.4

Karherop 21.09.2013 12:15

https://www.youtube.com/watch?v=xyMgpr7WLho

Szeliga i Boguski przed Derbami

Rob_Zombie 21.09.2013 13:11

Dzisiaj (jak nigdy) przewiduję łatwe zwycięstwo. Parchy mają obronę jak ser szwajcarski a ich sposób gry to najbardziej bezmyślna i nieefektywna próba 'gry piłką' jaką można sobie wyobrazić, wręcz prosząca się o kontry. Jeśli więc wyjdziemy odpowiednio zmotywowani a Brożkowi nie powtórzy się mecz z San Marino to myślę że będzie dobrze. Nie kupuje tych hasełek że 'derby rządzą się swoimi prawami', gówno prawda, żaden piłkarz nie zyska w jakiś cudowny sposób techniki czy też umiejętności skuteczniejszej albo pewniejszej gry. Dodatkowo dla nas będzie to mecz o lidera, więc TYLKO ZWYCIĘSTWO!

kane 21.09.2013 13:15

Będzie remis.

ZoneNh 21.09.2013 14:45

Tylko w C+ jest mecz, czy oprocz neta jest inna opcja?

Kocur 21.09.2013 14:59

Nie ma bola, jak nie teraz to kiedy?

Raz - parchy są cienkie jak dupa węża i tylko przypadek może sprawić że (odpukać) coś im wpadnie
Dwa - na pewno będą w grupie spadkowej więc jest jedyna okazja im wybić z głowy filipiakową ligę mistrzów

ArturBarlinek 21.09.2013 15:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ZoneNh (Post 1332257)
Tylko w C+ jest mecz, czy oprocz neta jest inna opcja?

tylko

678910

igortsw 21.09.2013 15:21

Pierwszy raz w tym sezonie napisze że Smuda na ławce ternerskiej to dobra opcja, szczególnie na derby. Jak wspomniał Arek Głowacki na przed derbowym spotakniu, "nie chciałbyś wiedzieć" jaki jest smuda po przegraym meczu Franek wie że to cholernie wany mecz, dla niego dla Cupiała, dla nas, nie ździwi mnie jak któryś z grajków za brak zaangażowanie zejdzie w 20 minucie i dobrze, to derby, tu trzeba pluć zębami.

daniello1987 21.09.2013 15:32

Jedna wskazówka dla naszych grajków. zmieśc ich z powierzchni ziemi!

krzycho90tswns 21.09.2013 15:51

http://www.pl-sport.tv/ na tej stronce mozna ogladnac derby

buczo1985 21.09.2013 15:56

Patrząc na wyniki i tabelę innej opcji niż wygrana nie przewiduje. Trochę dziwi mnie ta pewność na forum. Jeśli miałbym obstawiać to stawiam, że będzie to mecz walki z małą ilości bramek.

Ale obym się mylił i wszystkim życzę ciekawego meczu z bramkami i naszą wygraną ;)

spirit 21.09.2013 15:57

Nie brać jeńców

daniello1987 21.09.2013 16:08

Canal + olewa derby! Studio zaczyna sie o 17:55 a mecz o 18!!! a gdzie jakies studio przedmeczowe. wywiady,historie spotkan? pytam sie gdzie? Gdyby to były derby Warszawy to z godzinnym wyprzedzeniem juz by trabili jaki to mecz. w dupie maja Wisłe. boli ich to ze typowali Wisłe do spadku a tu trzeba wymieniac ich w gronie faworytów do MP!

Rob_Zombie 21.09.2013 16:17

Tak, na pewno ich to boli, spać po nocach nie mogą. I to właśnie jest jedyny powód braku studia przed tym najważniejszym sportowym wydarzeniem XXI wieku.

daniello1987 21.09.2013 16:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 1332270)
Tak, na pewno ich to boli, spać po nocach nie mogą. I to właśnie jest jedyny powód braku studia przed tym najważniejszym sportowym wydarzeniem XXI wieku.

Rozumiem ironie...

ale.. kazdy mecz rozpoczyna sie min 20 przed meczem. a tu 5. i to jeszcze derby Krakowa. wg mnie ciekawy dla sporej liczby kibiców w całej Polsce. nie tylko w Krk.

reszta pozozstaje milczeniem

63.5 Kg 21.09.2013 16:21

Dziwna sytuacja,bardzo dziwna...

daniello1987 21.09.2013 16:24

koledzy na stadionie Cracovii, wiec studio nie potrzebne..

Wojtas 21.09.2013 16:33

Grac,gryzc,bic

a mecz wygrac

Wisla zawsze nad parchami.

remeks11 21.09.2013 16:34

łatwe, legiunia jest jak PO wspaniała, najlepsza trzeba robić półtora godzinne wstępy do meczów, Wisła jest jak PIS, chujowa i nie potrzebna, Wszędzie jest polityka i sprawiedliwość widziana oczami redaktorów "Warszawiaków" z TVN i Anal+ , według nich jest sprawiedliwie i obiektywnie. Dziękuje

masada 21.09.2013 16:34

Bramka w 98 minucie, uznana pomimo tego że strzelona ręką przez Małeckiego będącego na spalonym, tak żeby najbardziej bolało.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl