![]() |
Cytat:
|
"Apelujemy do piłkarzy Wisły - macie rzygać, srać i tracić przytomność zapierdalając pełne 90, a jak będzie trzeba 190 min. po murawie! Grać brutalnie jeśli będzie wymagać tego sytuacja. Łamać im kości i odsyłać do szpitala.
Nie uwzględniać gry "fair play". Po każdym faulu nie leżeć z .....m ku górze na trawie tylko w sekundę pozbierać się i na pełnej ....ie w nich wjeżdżać, choćby doszło do urazu wiązadeł stawu skokowego. Być odpornym na setki, a wręcz tysiące kurew, szmat i s....ysynów jakie usłyszycie podczas spotkania. Jak i na latające wokół przedmioty. To nie jest mecz, to jest WOJNA!" cytat z profilu "Smoka Wiślackiego" na fb Dobrze ujete... Zawsze nad wami p...dolonymi żydami! |
Po golach dla nas obowiązkowe "samolociki" i inne cieszynki przyprawiające parchów o ping-ponga dochodzącego do Cichego Kącika.
|
tv
z innej beczki. Gdzie w Londynie w jakims pubie czy innym lokalu obejrze jutro derby? prosze o info na PW jak cos bo nie posiadam Nki niestety. pzdr.
|
|
Oprawa rozkminiona. Haha sracovia sie kompromituje na kazdym polu
|
Kadra Wisły Kraków na DERBY:
Bramkarze: Michał Miśkiewicz Gerard Bieszczad Obrońcy: Patryk Fryc Arkadiusz Głowacki Marko Jovanovič Gordan Bunoza Paweł Stolarski Łukasz Burliga Osman Chavez Wilde Donald Guerrer Pomocnicy: Muchał Nalepa Ostoja Stjepanovič Łukasz Garguła Patryk Małecki Emmanuel Sarki Michał Chrapek Napastnicy: Paweł Brożek Rafał Boguski |
Pykniemy ich 5:0 i amen:)
|
Myślę że łatwo nie będzie. Właściwie w kauflandzie nigdy łatwo nie było nawet jak mieliśmy sporo lepszych piłkarzy to notowaliśmy wygrane 1 bramką. Coś koło remisu się będzie kręcić. Oczywiście liczę na zwycięstwo nad parchovią:)
|
dobry kurs na wisle 2.25 znaczy buki wiedza ze wynik niepewny
|
Cytat:
|
|
Dzisiaj (jak nigdy) przewiduję łatwe zwycięstwo. Parchy mają obronę jak ser szwajcarski a ich sposób gry to najbardziej bezmyślna i nieefektywna próba 'gry piłką' jaką można sobie wyobrazić, wręcz prosząca się o kontry. Jeśli więc wyjdziemy odpowiednio zmotywowani a Brożkowi nie powtórzy się mecz z San Marino to myślę że będzie dobrze. Nie kupuje tych hasełek że 'derby rządzą się swoimi prawami', gówno prawda, żaden piłkarz nie zyska w jakiś cudowny sposób techniki czy też umiejętności skuteczniejszej albo pewniejszej gry. Dodatkowo dla nas będzie to mecz o lidera, więc TYLKO ZWYCIĘSTWO!
|
Będzie remis.
|
Tylko w C+ jest mecz, czy oprocz neta jest inna opcja?
|
Nie ma bola, jak nie teraz to kiedy?
Raz - parchy są cienkie jak dupa węża i tylko przypadek może sprawić że (odpukać) coś im wpadnie Dwa - na pewno będą w grupie spadkowej więc jest jedyna okazja im wybić z głowy filipiakową ligę mistrzów |
Cytat:
678910 |
Pierwszy raz w tym sezonie napisze że Smuda na ławce ternerskiej to dobra opcja, szczególnie na derby. Jak wspomniał Arek Głowacki na przed derbowym spotakniu, "nie chciałbyś wiedzieć" jaki jest smuda po przegraym meczu Franek wie że to cholernie wany mecz, dla niego dla Cupiała, dla nas, nie ździwi mnie jak któryś z grajków za brak zaangażowanie zejdzie w 20 minucie i dobrze, to derby, tu trzeba pluć zębami.
|
Jedna wskazówka dla naszych grajków. zmieśc ich z powierzchni ziemi!
|
http://www.pl-sport.tv/ na tej stronce mozna ogladnac derby
|
Patrząc na wyniki i tabelę innej opcji niż wygrana nie przewiduje. Trochę dziwi mnie ta pewność na forum. Jeśli miałbym obstawiać to stawiam, że będzie to mecz walki z małą ilości bramek.
Ale obym się mylił i wszystkim życzę ciekawego meczu z bramkami i naszą wygraną ;) |
Nie brać jeńców
|
Canal + olewa derby! Studio zaczyna sie o 17:55 a mecz o 18!!! a gdzie jakies studio przedmeczowe. wywiady,historie spotkan? pytam sie gdzie? Gdyby to były derby Warszawy to z godzinnym wyprzedzeniem juz by trabili jaki to mecz. w dupie maja Wisłe. boli ich to ze typowali Wisłe do spadku a tu trzeba wymieniac ich w gronie faworytów do MP!
|
Tak, na pewno ich to boli, spać po nocach nie mogą. I to właśnie jest jedyny powód braku studia przed tym najważniejszym sportowym wydarzeniem XXI wieku.
|
Cytat:
ale.. kazdy mecz rozpoczyna sie min 20 przed meczem. a tu 5. i to jeszcze derby Krakowa. wg mnie ciekawy dla sporej liczby kibiców w całej Polsce. nie tylko w Krk. reszta pozozstaje milczeniem |
Dziwna sytuacja,bardzo dziwna...
|
koledzy na stadionie Cracovii, wiec studio nie potrzebne..
|
Grac,gryzc,bic
a mecz wygrac Wisla zawsze nad parchami. |
łatwe, legiunia jest jak PO wspaniała, najlepsza trzeba robić półtora godzinne wstępy do meczów, Wisła jest jak PIS, chujowa i nie potrzebna, Wszędzie jest polityka i sprawiedliwość widziana oczami redaktorów "Warszawiaków" z TVN i Anal+ , według nich jest sprawiedliwie i obiektywnie. Dziękuje
|
Bramka w 98 minucie, uznana pomimo tego że strzelona ręką przez Małeckiego będącego na spalonym, tak żeby najbardziej bolało.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:02. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl