Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   !!!PROTEST!!! Powody i postulaty! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8926)

Elefant 11.02.2013 17:45

Oświadczenie Wisły Kraków

Cytat:

Wisła Kraków informuje jednocześnie, że zgodnie z punktem 4. zawartego porozumienia istnieje obowiązek reakcji na wszelkie nieprawdziwe, niepełne czy obraźliwe informacje w mediach, dotyczące Wisły Kraków i jej kibiców.
Hmm... bez komentarza.

Piotrek87 11.02.2013 18:12

tak słyszałem o Walterze wyobraź sobie. A słyszałeś coś również generalnie o protestach na Legii? Abstrachując czemu je robili itp ale jak mieli powód to jechali długo z protestem a u nas? halo ten jeden mecz ? protest tak? jak cała liga protestowała przeciwko Tuskowi to u nas żadnego protestu nie było bo walczylyśmy o mistrza.
Ja się pytam co Wisła SSA zrobiła w ramach zażegnania protestu? Nawet symbolicznie nie dadzą nowej karty kibica tylko kolejna dycha z ręki kibica. Karta kibica reklamowana była jako niemalże karta lojalnościowa itp i płacić za nią co dwa lata? Tu nie chodzi o sumę tylko o podejście do kibica, pieniążki od kibica powinno się wyciągać dzięki super klubowemu sklepikowi, muzeum itp.
Co Wisła SSA zrealizuję z postulatów SKWK?

Już było tyle obietnic , że szkoda przypominać choćby słynne muzeum.

MatMario 11.02.2013 21:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elefant (Post 1298402)
Oświadczenie Wisły Kraków



Hmm... bez komentarza.

Ale co bez komentarza. Jawor znów popuscil widzę fantazji to na mocy porozumienia dostał kontrę z klubu. Akcja i reakcja.

Elefant 11.02.2013 21:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1298472)
Ale co bez komentarza. Jawor znów popuscil widzę fantazji to na mocy porozumienia dostał kontrę z klubu. Akcja i reakcja.

Oj, tam powinno być kultowe tu "10 znaków". Wkleiłem informacyjnie.

Ale teraz skomentuje. Nie przypominam sobie by spółka kiedykolwiek wydała takie oświadczenie. Jeżeli dodamy do tego równoległe oświadczenie SKWK to jest to niewątpliwie element nowości. Zwłaszcza, że w tym drugim jest zapowiedż żądania sprostowania. Już od dawna jestem przekonany, że lamenty na forum, okrzyki itd nic nie pomogą, jeśli chodzi o "tfórczość" dzienikarzy.
Tylko i wyłącznie cierpliwe kontrowanie każdej nieprawdziwiej informacji i żądanie sprostowania zgodnie z prawem prasowym.

MatMario 11.02.2013 22:55

No jest to pierwszy taki komunikat.Kiedyś tylko dwóch pismakow dostało zakaz stadionowy od Bossa, ale obrony kibolstwa do tej pory nie pamiętam.

Lukasz 14.02.2013 16:46

krakow.sport : http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...trybunach.html

W skrócie: Jacek Bednarz jest za legalizacją pirotechniki. Autor artykułu przenosi ciężar odpowiedzialności za wprowadzenie zakazu sektorówek z klubu na wojewodę. Janusz Kozioł: rozmowy (z SKWK) przebiegały w sympatycznej atmosferze.

R33 23.02.2013 00:23

Cytat:

Kilka słów od Ultrasów przed zbliżającą się wielkimi krokami rundą wiosenną.

W najbliższy czwartek czeka nas pierwsze wiosenne spotkanie przy Reymonta. W Pucharze Polski zmierzymy się z Jagiellonią.
Z racji tego, że nikt nie wiedział jak potoczy się sytuacja związana z protestem, nie robiliśmy zbiórki internetowej jak w latach ubiegłych. Tym samym nasze finanse na dzień dzisiejszy są na poziomie zero. Bilety na ten mecz pucharowy drogie nie są, tak więc bardzo zależy nam na tym, żeby każdy wrzucił coś do puchy! Sprawa jest prosta, jeżeli chcecie, aby podczas rundy wiosennej prezentowane były oprawy, prosimy o wrzucenie do puchy 10 zł, jeśli nie chcecie wrzucacie 2 zł albo omijacie puszki - wtedy może na jakąś wyjazdówkę uzbieramy.
Do meczu jest 6 dni, 10 zł to nie jest duża kwota. Bardzo prosilibyśmy abyście wzięli sobie powyższą prośbę do serca. Chyba wszystim nam zależy na tym, żeby wiosna przy Reymonta 22 była jak najbardziej wyrazista, a to co będzie działo się na trybunach stało na wysokim poziomie!
Tylko wspólnie możemy tego dokonać.
źródło: SKWK

AntyMod 23.02.2013 12:32

rozumiem ze wysoki poziom opraw- jest tak samo wysoki jak poziom tego pseudo Protestu ????

R33 23.02.2013 12:48

Taki gdzieś jest poziom:

http://img20.imageshack.us/img20/430/dsc0000000001.jpg

jaro1985r 23.02.2013 13:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1300283)
rozumiem ze wysoki poziom opraw- jest tak samo wysoki jak poziom tego pseudo Protestu ????

Rozumiem ,że żaden temat nie może zostać poruszony bez trollowania?

R33 23.03.2013 20:05

Może nie każdy wie, ale jutro na hali Wisły odbędzie się pokaz filmu ,,Bunt stadionów". Film jest nie tylko dla bywalców młyna. Koszt: 5 zł.;)

Sprawy organizacyjne:
wis.la/jvfn5

Zwiastuny:
cz1. wis.la/kmo9s
cz2. wis.la/dwgs4


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:23.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl