![]() |
i wszytko jasne Kulawik i Bogu niech będą dzięki że nie Smuda . Martwi fakt że mina Bednarza mówi wszytko albo Kulawik się sprawdzi i wygra bynajmniej PP albo Kulawik znów zostanie zdegradowany a Legionista poleci ze stołka.Szkoda tylko Kulawika bo zgodnie z tradycją dojdzie do końca rundy jesiennej i Wisła znów będzie gonić czołówke i beknie nie kto inny jak Kulawik.Niestety Legionista zachwiał mocno swoim stołkiem bo z całym szacunkiem ale Kulawik nie Moskal a Wisła to nie Termalika by wygrywała kilka spotkań z rzędu bynajmniej pod wodzą Kulawika. a Co do decyjzji Legionisty to nagle zmienił cel zamiast majstra gonienie czołówki i ewentualnie PP.Żal tylko Kulawika że robi za zasłonę dla Legionisty i że będzie uzależniony pod jego dyktando.Aczkolwiek wygrane Wisły z Legią i z Lechem będą chyba jego największym sukcesem w Wiśle 7 kotów właśnie takie gadanie ich motywuje by grać na poziomie IV ligowca. Na pocieszenie niedługo C wraca z wojaży będzie okienko i większośc tego szrotu się pożegna z Wisłą .Niestety ale na wyjściową 11stkę zasługuje góra 5 o meczowej18tce szkoda gadać.najbardziej boli że niet ylko pseudo gwiazdy które rozegrały góra kilka dobrych meczy ale nawet niby klubowe ikony zaczeły spiskować przeciw Wiśle i jej decyzjom ale jak tylko C wróci to sobie przypomną kto tu rządzi
|
Cytat:
|
wiecie to ze akurat w warszawie jest dobre szkolenie mlodziezy to wiadomo nie od dzis, to ze w krakowie nie ma to tez wiadomo wiec gadanie jacy niby sa chujowi i czekaj i szewczyk to... wole chrapka od garguly np, szewczyka od kirma
|
Cytat:
|
Cytat:
|
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...a_z_termalika/
no to bedzie dosc ciekawe spotkanie ;] ciekawsze niz legla ?^ |
Cytat:
|
Cytat:
Mówił dziś, że się dużo uczył. Mam nadzieję, że dyplomacji również. |
Cytat:
|
Cytat:
Pozostaje się cieszyć, że nie ma w tym roku derbów :))) |
W sumie mozna sie było tego spodziewac. W Wisle nie ma kasy wiec nie ma mowy o Smudzie czy tam zagranicznym trenerze bo pod reka jest Kulawik, ktoremu nie bedzie trzeba wielkich pieniedzy płacic. Ciekawe co teraz zrobia Nasze pilkarzyki - bo jak juz Kulawika oleja to oleja kazdego
|
Cytat:
a moim zdaniem piłkarzy mamy dobrych tylko wystarczy ich dobrze zmotywować i ustawić... |
Cytat:
Zeby daleko nie szukac: Chelsea. Mlody, zdolny trener, pomysl na rewolucje, odmladzania itp, bunt legend klubu, trenerem zostaje asystent. Atmosfera w druzynie jest wreszcie dobra. Graja, wygrywają. Wisła to nie Chelsea, a MP to nie AVB, ale sytuacja jest niemal identyczna. W konflickie pilkarze Wisly - MP jestem calym sercem za Sobolewskim i Glowackim. Oczywiscie, ze nie tak to powinno funkcjonowac, ale cytując mitycznego 'pilkarza z pierwszego skladu': "Czasem tak trzeba..." PS. JrQ - zwaz na slowa. |
http://www.youtube.com/watch?v=KdhwopvTf18 tyle w temacie!
|
alez oczywiscie ze mamy "dobrych" Mysle ze mamy wystarczajacy sklad zeby spokojnie lige wygrac i teraz i rok temu i za rok. z tymi mlodymi jak i tymi starymi. Ale widocznie cos jets nie halo. I to duze nie halo
|
Nawet jeśli piłkarze byli przeciwko trenerowi to nie wierzę, że tylkp powodu ciężkich treningów. Powodem był prędzej pogłębiający się konflikt, niechęć do osoby konfrontacyjnego trenera, który przez kilka miesięcy nie był w stanie stworzyć zgranej drużyny. Nie dziwię się, że piłkarze mogli stracić wiarę w umiejętności, koncepcję i sens współpracy z Probierzem. Jak przez kilka miesięcy niczym nie zakłóconych treningów i przygotowań nie jest coraz lepiej tylko coraz gorzej? A trener, który jest głównym winnym słabej gry mści się na zawodnikach katorżniczymi, prawdopodobnie bezsensownymi, treningami?
Nie wierze, że Głowacki i Sobolewski zdecydowaliby się na bunt przeciwko trenerowi bo im się nie chciało trenować czy innych bzdurnych powodów. To nie ten typ ludzi. |
Niektórych tutaj się nie da czytać.
Jak dla mnie Kulawik to rozwiązanie dobre z jednego podstawowego powodu - on zna ten klub jak własną kieszeń, zna każdego zawodnika od juniora, przez senniora do oldboja. Komuś z zewnątrz zaznajomienie się z realiami zajęło by pół rundy, gdzie dystansu pozwalającego na utrzymanie moglibyśmy już nie odrobić. A tak mamy wciąż szanse. Kulawik ma Wisłę w sercu, wie co to za klub, sam wielkrotnie jako piłkarz udowadniał, że dobro Wisły to dla niego wartość nadrzędna. Wierzę, że da z siebie wszystko i poruszy niebo i ziemię, żebyśmy grali lepiej. Na polskim rynku oprócz Nowaka, który na dobrą sprawę jest jedną wielką niewiadomą oraz Adama Nawałki (ten z kolei jest nie do wyciągnięcia z Zabrza) to wybór zdecydowanie najlepszy. A wyników z MESY absolutnie na poważnie brać nie można, wiadomo jakim składem gra Wisła (rocznikowo) jakimi inne zespoły. Ode mnie ma czas i kredyt zaufania. Mistrza w tym roku, ani w przyszłym, ani pewnie za dwa lata nie zdobędziemy bo jest jak jest z klubem. Ale oczekuje, że Wisła Kulawika będzie miała swój styl, w przeciwieństwie to Wisły Probierza, która miała styl dzidy. Nie oczekuje że wygramy każdy mecz, nie oczekuje nawet wygrania co drugiego, chcę zobaczyć dwie rzeczy - styl, walkę i ambicję. A być może zwycięstwa wtedy przyjdą. Jeszcze jedno. Każdy pachoł, który oskarża Głowę czy Wilka o granie przeciw Wiśle nie widział ich min i łez w oczach w Gliwicach pod płotem. Być może jestem naiwny, ale nie wierzę w to, że ci gracze mogli zrobić coś takiego, dla nich Wisła mimo wszystko to więcej niż tylko miejsce pracy. Nie wierzę i tyle. Być może G., moralna szumowina, ale nie Głowa czy Wilk. Posty gościa z wislaportal to stek bzdur, oparty na domysłach. Tomek Kulawik - 1906% poparcia ! |
Cytat:
Ja nie widzę logiki w dawaniu wiary anonimowemu komentarzowi pod jednym z artykułów. Facet najpierw pisze, że zbierze informacje a już godzinę póżniej wali sążnisty komentarz. Czyli informacje zbierał pół godziny. Mówi, że wie, ale niedokładnie. Powołuje się na redaktorkę w gazecie. No proszę, jakbym był takim zbuntowanym piłkarzem tobym na pewno poleciał z tą informacją do redaktorki. :) Jak Baszczyński zwalniał rumuna to dopiero po jakimś czasie wyszło. A tu proszę w dzień konferencji. Szybciutko. Bunt wybuchł w sierpniu. A całą wiosnę grali dokładnie to samo co teraz. To wtedy też był bunt czy nie ? Sobolewski, który ma ostatni sezon nagle podnosi bunt. "Strajk przeniknął do głowy innych piłkarzy". :) Telepatycznie, bo przecież Sobol czy Głowa to na pewno śmiagaja po angielsku, żeby wytłumaczyć takiemu Meliksonowi co i jak. To się kupy nie trzyma dla mnie i już. Oczywiście jestem sobie w stanie wyobrazić, że bunt mógł być. Ale nie na podstawie anonimowego i nie trzymającego się kupy komentarza. Będą bardziej realne dowody to uwierzę. Natomiast beneficjentami takiej plotki są Bednarz i Probierz. Bez dwóch zdań. Zawsze należy patrzeć kto odnosi korzyść. W tej druzynie nie trzeba żadnego buntu. Tam nie ma żadnej atmosfery. Uszła po Apoelu. Dobita została durnymi wypowiedziami Bednarza typu "ta drużyna się skończyła" czy "Niestety nie udało się zwolnić trzech". Probierz motywować umie tylko decybelami. Dobre było w Puszczy Knyszyńskiej. Pytanie czy Kulawik cokolwiek z tego sklei ? Mam nadzieje, że tak i trzymam za niego kciuki. |
Cytat:
|
Kulawik zostal zatrudniony bo jest najtanszy z najtanszych, zreszta w nocy to pisalem, ze mozna spodziewac sie takiego rozwiazania, sluchajcie dalej klamstw Bednarza o wielkim potencjale tego trenera.Jak tak dalej pojdzie to polecimy do I ligi.
|
Kulawik to był trener ze ....swoją kartą w ręku :)
|
Następnym trenerem będzie Radek Sobolewski:)
|
Łysy Bednarz trochę się zagalopował w tym wciskaniu ludziom kitu. "Rozwiązanie docelowe, trener z doświadczeniem". Skoro Kulawik ma takie doświadczenie to dlaczego nie wzięto go po Moskalu, tylko zdecydowano się na Probierza? Bo z tego co łysy mówi, wynika, że Kulawik nabrał turbo niesamowitego doświadczenia przez te kilka miesięcy, kiedy Probierz był trenerem w Wiśle, a Kulawik ów doświadczenie zbierał z kopaczami w ME. Łysy musi być wizjonerem skoro dostrzegł taki potencjał w trenerze, którego drużyna w ME jest na 12 miejscu.
|
Ja się cieszę z zatrudnienia Kulawika z kilku powodów o to kilka z nich
1) Nie Smuda 2) Nie Leńczyk 3) Nie Michniewicz 4) Nie Ulatowski 5) Nie ... kilku innych przeciętnych trenerów z dwulicową osobowością Kulawilk , podobnie zresztą jak Moskal dałby się pokroić na Wisłę . To że wyciągnął wnioski z dwóch poprzednich podejść do zespołu jest dla mnie więcej niż pewne . A grać słabiej , już tym razem nie możemy . Dno już osiągneliśmy . Trener z zagranicy to i tak na ten moment pełny surrealizm . Klub wybrał najlepszą opcję z tych ' rozsądnych '. Co się tychy "buntu piłkarzy ", staje się wszystko coraz bardziej realne . Czy to przypadek że gramy z I ligowcem jak II ligowiec ? Mecz z Pogonią i Piastem zakawał na kpinę . Tak słabego Głowackiego nie widziałem od .... niepamiętnych czasów . Podania od obrony wprost do napastnika rywali ? Iliev wchodzacy na boisko który traci 9/10 piłek ? Melikson człapiący w środku pola unikający nawet prób strzałów ? Brak wymienności chociazby 3 podań w środku pola ? o postawie takich tuz jak Gargułą już nie wspominam. Osobiście też nie chciało mi się wierzyc w bunt piłkarzy , ale ostatnie spotkania naprawdę już przelały czarę goryczy . Wystarczy zresztą popatrzeć kto jest naszymi najlepszym zawonikami od początku sezonu ? wyłącznie młodzi . Reszta przechodzi obok meczu . Czy to przypadek ? coraz więcej wskauje że nie . |
A co "danie sie pokroic za Wisle" ma wspolnego z tym jakim kto jest trenerem ?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
1) poważnie podchodzi do swoich obowiązków 2) nie porzuci zespołu gdy gra i wyniki nie będą się układać 3) znając zespół już na starcie , nie będą potrzebne mu miesiące na zdiagnozowanie problemu a to czy cos dobrego zdziała z Wisłą okaże się w praniu , ale tak jak napisałem , nie sądzę ( jestem wrecz pewien ) że uzyska gorsze wyniki , z jeszcze gorszą grą zespołu . Jeśli zakończymy rundę jesienną na 3-5 miejscu powinien pracować do końca sezonu , w innym wypadku można w klubie poszukać innego rozwiązania , o ile ktokolwiek szuka fachowca , a nie kogos kto akurat jest bezrobotny . |
Jak się ogląda zdjęcia z prezentacji następcy Probierza to Kulawik wygląda na trochu wystraszonego i zbytnio za bardzo sie nie stroił w porównaniu do Legionisty.A Co do Legionisty to jest wrażenie że zaczyna spiskować najpierw ściąga szrot potem jak Wisła zaczęła grać dobrze w PP i było światełko nadzieji na PP to Legionista wymusił dodatkową presje na Probierzu który był człowiekiem C .Niestety Legionista wiedział że Probierz jeśli zostanie może wziąć całą politykę transferową na siebie co oznaczałoby degradacje Legionisty na inne stanowisko więc pozbył się Probierza.Sama wypowiedż Probierza który dziękuje tylko C daje do myślenia że były zgrzyty z Legionistą.Jeszcze ściąganie szrotu w wykonaniu Legionisty no i kontrakt dla Kulawika do końca sezonu. Wszystko ma jeden konkretny cel Legionista chce żeby sobie o nim przypomniano w Legi kiedy ta zdobędzie majstra m.in dzięki Bednarzowi który pozbawił Wisłę jakichkolwiek szans.Wtedy zapewne Legia odwdzięczy się oferując Legioniście jakąś ciepłą i bezpieczną posadę.A Kulawika naprawdę żal skończy jak jego poprzednicy tylko czemu Kulawik musi robić za tarcze którą sie zasłania Legionista ???Czy dlatego że nowy trener biorąc transfery na siebie mógłby zdegradować Legioniste na inne stanowisko???.Niestety ale ostatnie działania Legionisty podchodzą pod czystą teorie spiskową która ma wykluczyć Wisłe z walki o majstra i o PP i w którym Legia chce sie odegrać za poprzedni finał.Warto mieć nadzieje że zanim C zacznie robić porządek w szatni i w sztabie to zrobi porządek i pozbędzie się Legionisty w pierwszej kolejności.Naprawdę warto mieć nadzieje.Propo Kulawika to kto jest teraz jego asystentem???
|
Ponadto co powiedział kolega raindog (z czym się w 100% zgadzam ) , zapamiętałem dzisiaj jedno zdanie łysego z konferencji :
"Probierz nie chciał pracować z tą drużyną " , "Problem nie tylko był w trenerze " , " Wyciągniemy konsekwencje z zawodników " do czego to jest aluzja , jak nie do biernej postawy piłkarzy , żeby nie powiedzieć antagonistycznej do celów jakie powinien sobie zakładać piłkarz Wisły . Problem jest , czy o tym powiedziało weszlo , czy nie . |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl