![]() |
Smuda na 90% reszta to Nowak , Michniewicz , Tarasiewicz.Pewnie jak byłby wolny Nawałka lub Moskal to może ten pierwszy miałby największe szanse.
|
Trzeba zauważyć też to że w Górniku Nawałka nie ma żadnej gwiazdy prócz Makumbą, w Wiśle gdyby został trenerm nie poradził by sobie
|
Cytat:
|
W meczu z dziewczynami ze stolicy poprowadzi nas Kulawik, a potem będzie przerwa na reprezentację podczas której zatrudnia Smude albo jakiegoś Tarasiewicza
|
W obecnej sytuacj, nie sądziłem ze to kiedykolwiek powie ale będzie Dyzma. C..j z tym ze o trenerce nie ma bladego pojęcia ale może wpłynąć na Cupiala bo mu Bogus podobno ufa.
I może coś się jeszcze uda zrobić bo inaczej jesteśmy w czarnej dupie |
Cytat:
|
Cytat:
Co do Dyzmy to pamiętam że kilka lat temu wydźwignął Zagłebie z kryzysu ale chyba mimo wszytsko miał wtedy w Lubinie znacznie lepszy materiał niż teraz przy Reymonta... Skoro kasa klubowa świeci pustkami to bym na Michniewicza postawił, młodszy od Dyzmy który wydaje sie już byc wypalony |
Nie wiem dlaczego ale jestem dziwnie spokojny o to, że Dyzma do nas nie przyjdzie.
Ogólnie to jestem za jakimś młodym, zagranicznym, ambitnym trenerem, ktoś jak Petrascu. Ktoś taki nie powinien mieć jakoś kosmicznych wymagań finansowych. |
Cytat:
|
Smuda to do Wisly na pewno nie przyjdzie, jak nie dostanie gwarancji ze tu bedzie kim grac. On po tej kompromitacji na Euro sie w takie bagno nie wpakuje, instynkt samozachowawczy przeciez ma.
Wiec teoretycznie przyjscie Smudy mogloby oznaczac wieksze pieniadze.. To troche z deszczu pod rynne wybor :P |
Cytat:
Mam dziwne przeczucie, że nowym trenerem Wisły będzie Orest Lenczyk co się pewnie wielu wiślakom nie spodoba. |
Cytując slowa Andjrzeja Iwana o pracy Franza na Euro " warsztat Smudy przypomina średniowieczną manufakturę"
nie wypada mi się z nim nie zgodzić. Jednak najgorsze jest to, że innych kandydatów w Polsce nie ma, przynajmniej ja ich osobiście nie widzę. Z zachodu pchać się do nas nie będą może ktoś ze wschodu ? Chyba najlepsi pracują u zbyt możnych panów... Jest jeszcze Nawałka. |
Cytat:
|
Serio, myslicie ze to ze Liczka byl na meczu z Lechia i na meczu z Piastem, to zbieg okoliczności?
|
Myśle ze na rozmowach był Nawałka , siwy i zaczesane włosy do tyłu czemu na to odrazu nie wpadłem :)
|
Liczka prawie spuścił Banika Ostrava do 2 ligi ale w pore go zwolnili. Jak ma byc Werner to już wole kogoś z dwójki Orest-Michniewicz
|
Mam potwierdzenie ze na rozmowach był Nawałka
|
Ja osobiście też nie jestem za kandydaturą Franza, ale w polskiej lidze sobie radzi niesamowicie, prawie w każdej drużynie, której był potrafił zrobić więcej niż się spodziewano ( nie zawsze to był spektakularny sukces,ale coś pozytywnego ). Zdaje się że ma również niezłe kontakty z menadżerami, raczej chyba po prostu wszyscy go znają i to też może mieć wpływ na jego wyniki w kolejnych klubach. Ja jestem jednak za kimś kompletnie z poza naszego Polskiego układu, może się wielu z was nie zgadzać , ale ja czekam na nowego Maaskanta.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Juz pisal. Info telefoniczne.
|
Cytat:
|
Michniewicz to ten gość, o którym mówią że lubi przebierać się za trenera. Bez jaj ....a że gość ujebany po szyje w korupcyjnym gównie miałby do nas przyjść.
Jeśli Nawałka to ok, cudów nie będę oczekiwał bo z tego MATERIAŁU kopanego to nie będzie nic, ale przynajmniej to Wiślak. A po drugie to potrafi wyszukać młodych. |
Jeżeli Nawałka to idę się najeb*** ze szczęścia bo przy obecnych warunkach to dla nas jak MOURINHO,
ale jakoś nie chce mi się wierzyć...więc jak "Niewierny Tomasz" poczekam... szczerze patrząc to jakiś Liczka przy obecnych grajkach by nas spuścił...ehh płakać się chce ale trza zęby zacisnąć i iść dalej.. |
To że był na rozmowach to nie znaczy że juz jest trenerem po nim przyszedł Kulawik :)
|
A przed gabinetem Cupiała nadal czeka jeszcze kilku w-fistow:)
|
Dla przypomnienia
Cytat:
|
Nawałka już był....
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:23. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl