Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [7 kolejka] Legia Warszawa - Wisła Kraków, piątek 5 października 2012, 20:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8879)

Drozd 04.10.2012 18:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1280408)
O widzisz, Drozd, znowu się zgadzamy


Z tą drobną różnicą że moim zdaniem Boguski to nasz najbardziej perspektywiczny zawodnik. No i nie powiedział bym że Melikson grał to o co chodziło Probierzowi ;).

Elefant 04.10.2012 18:02

Garguła pośle kilka prostopadłych, Q rozegra mecz życia i wyłączy nie byle kogo bo Saganowskiego, Czekaj nabierze zwrotności, Wilk strzeli z trzydziestu i trafi w bramkę, Frederiksen pośle parę kąśliwych dośrodkowań i jedziemy z nimi trzy do ucha. Dodam wspaniałe ustawienie taktyczne nowego trenera do kompletu.

No dobra, jutro Legia może przegrać sama ze sobą. Co patrząc z szerszej perspektywy czasu wcale nie jest takie nieprawdopodobne.
Czuje autobus w polu karnym. Naszym oczywiście.

michu-k 04.10.2012 18:04

Ja myślę że zagramy sprytną piłkę nożną. Klepka w środku, do skrzydła, zejście lub dośrodkowanie, Genkov. Dziękuję, Legia 0-2 Wisła.

riv 04.10.2012 18:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1280406)
To znaczy?

Nie potrafisz do siebie dopuścić że być może to filozofia gry byłego trenera pętała naszym nogi? Jak im Kula pozwoli grać mogą być efekty. Oby.

Jak najbardziej potrafię to do siebie dopuścić. BA! Potrafię to nawet zrozumieć! Tyle, że jeżeli nagle zaczną biegać zamiast stać, będą im wychodzić podania na 5 metrów, Illiev przestanie tracić każdą piłkę a Sergei przestanie puszczać wszystko co nie leci centralnie w niego to nie będzie to taktyka pętająca nogi zawodnikom tylko zwyczajny pokaz 'profesjonalizmu' naszych graczy.

zgrybus 04.10.2012 18:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michu-k (Post 1280429)
Ja myślę że zagramy sprytną piłkę nożną. Klepka w środku, do skrzydła, zejście lub dośrodkowanie, Genkov. Dziękuję, Legia 0-2 Wisła.

klepka i Wisla ? Skrzydla w Wisle? Nie ten sezon

michu-k 04.10.2012 18:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zgrybus (Post 1280431)
klepka i Wisla ? Skrzydla w Wisle? Nie ten sezon

Paradoksalnie ten mecz, pomimo stosunkowo dobrej organizacji gry Legii, może być dla nas odbiciem od dna. W to właśnie wierzę.

Sialalalala 04.10.2012 18:50

był może podany skład który uda/ł się do warszawy ?

Grantar 04.10.2012 19:04

Wypowiedzi Kulawika nie brzmią dla mnie optymistycznie.
Postawienie na Gargułę ? Nie uważam go za kiepskiego gracza ale ani to przyszłość ani jakość która robi różnice.
No chyba że eksperymentalnie w środku Chrapek z Gargułą ...

thechris 04.10.2012 21:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1280401)
Dlatego zycze sobie spektakualrnego łomotu takeigo na poziomie 5-6 :0.

Ja dostałem jakiś czas temu bana na 2 albo 3 miesiące za podobny wpis.

JrQ- 04.10.2012 22:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1280487)
Ja dostałem jakiś czas temu bana na 2 albo 3 miesiące za podobny wpis.

i dobrze
pewnie za te .......enia co wypisujesz ogółem

Pablo84 05.10.2012 06:35

Coś mi się wydaje, że po meczu Bednarz z warszawiakomi będzie sobie bardzo czule przybijał piąteczki - niczym Tusk do pana Milewskiego...
Chociaż nie wiem czy porównując do Tuska nie przesadziłem.Nawet on nie zasługuje, by go tak obrażać :D

KOMINEK 05.10.2012 07:38

PS podał taki skład że padłem

SKŁAD: Miśkiewicz - Jovanović, Czekaj, Głowacki, Frederiksen - Iliev, Garguła ,Melikson, Szewczyk- Sikorski, Genkow
Chyba marzy im się żebyśmy dostali tak 6:0. Bez defensywnych pomocników niby mamy zagrać ?

Quorth 05.10.2012 07:42

Jeśli to się sprawdzi tzn, że Tomek Kulawik nie oglądał ostatnich meczy....a tak w ogóle ten Sikorski to niezły wynalazek. M. zdaniem, jeśli ten upadek jakiego jesteśmy świadkami się utrzyma, jeśli przegramy z Legią to czas na jakąś akcje protestu kibiców...m. inn przeciw łysej piątej kolumnie Legii- Bednarzowi

KOMINEK 05.10.2012 07:53

Tak Cupiał i Pilch wkurzają się że ten łysy ch... tak Wisłe rozprzedaje.Oni tak bardzo by chcieli inwestować w Wisłę a ten Bednarz im nie pozwoli

Matejas_ 05.10.2012 08:05

W Legii ponoć nie zagra Saganowski, któremu wyszły jakieś problemy z sercem... chyba że to jakaś ściema :)

FraMat 05.10.2012 08:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1280535)
PS podał taki skład że padłem

SKŁAD: Miśkiewicz - Jovanović, Czekaj, Głowacki, Frederiksen - Iliev, Garguła ,Melikson, Szewczyk- Sikorski, Genkow
Chyba marzy im się żebyśmy dostali tak 6:0. Bez defensywnych pomocników niby mamy zagrać ?

Zagramy bez DP?

Krzysiek Grabski 05.10.2012 08:11

Wielki Klasyk Piłkarski Polski.

Do Quorth.
A może ta piąta kolumna(jak ją nazwałeś)mieszka w Myślenicach i jest właścicielem?
Pan Cupiał nie chce już sypać kasą jak dawniej i wcale mu się nie dziwię,wszak po tak wielu trumfach w lidze chciał aby Wisła awansowała do LM co się nie udało.
Można się wkurzać na piłkarzy i działaczy ale właściciel chyba wie najlepiej co jest grane i gdzie tkwi problem.
A ten "niezły wynalazek"(jak nazwał go Quorth)Sikorski,to piłkarz klubu któremu kibicujesz a więc szanuj go i nie nazywaj "wynalazkiem".
Ciekawe co napiszesz,kiedy tenże Sikorski strzeli jedyną bramkę w dzisiejszym meczu i Wisła wygra z Legią w Warszawie 1:0.
W dzisiejszym meczu stawiam na bezbramkowy remis.
Atmosfera na stadionie Legii będzie nie najlepsza.
Pozdrawiam Kraków,tym bardziej,że moim szefem jest Krakus od wielu pokoleń :)
Trzymajcie się zdrowo i nie narzekajcie tak bardzo,tym bardziej,że nigdy nie jest tak źle aby nie mogło być jeszcze gorzej.

KOMINEK 05.10.2012 08:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Matejas_ (Post 1280541)
W Legii ponoć nie zagra Saganowski, któremu wyszły jakieś problemy z sercem... chyba że to jakaś ściema :)

nie, to nieściema

Jago 05.10.2012 09:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1280542)
Zagramy bez DP?

No co ? :D po co nam defensywny pomocnik skoro mamy zamierzenie strzelić po prostu więcej goli niż Legia. Kulawik planuje wygrać nawet jeśli miało by być 5:4 dla nas :D aaa.. ma grać Sikorski zapomniałem, no to niestety nic nie strzelimy ..

muerte 05.10.2012 10:11

Jeśli wierzyć Przeglądowi, Wisła zagra dzisiaj w następującym ustawieniu:
Miśkiewicz - Jovanović, Czekaj, Głowacki, Frederiksen - Iliev, Garguła, Melikson, Szewczyk- Sikorski, Genkow
Nam się wydaje, że w miejsce Szewczyk i Sikorskiego zagrają Chrapek i Wilk, ale nie jesteśmy do końca pewni. Prawdopodobnie też szansę rehabilitacji otrzyma Sergei Pareiko.

z drugiego forum

WISŁAZWE 05.10.2012 10:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez muerte (Post 1280579)
Jeśli wierzyć Przeglądowi, Wisła zagra dzisiaj w następującym ustawieniu:
Miśkiewicz - Jovanović, Czekaj, Głowacki, Frederiksen - Iliev, Garguła, Melikson, Szewczyk- Sikorski, Genkow
Nam się wydaje, że w miejsce Szewczyk i Sikorskiego zagrają Chrapek i Wilk, ale nie jesteśmy do końca pewni. Prawdopodobnie też szansę rehabilitacji otrzyma Sergei Pareiko.

z drugiego forum


Jeżeli wierzyć Dziennikowi Polskiemu:

Pareiko - Jovanović, Czekaj, Głowacki, Frederiksen - Szewczyk, Garguła, Chrapek, Wilk, Melikson - Genkov.

thechris 05.10.2012 10:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michu-k (Post 1280429)
Ja myślę że zagramy sprytną piłkę nożną. Klepka w środku, do skrzydła, zejście lub dośrodkowanie, Genkov. Dziękuję, Legia 0-2 Wisła.

A ja myślę, że zagramy tak jak z Piastem. W ciągu pierwszych 95 sekund meczu 5 wykopów na oślep. Później już spokojnie. Jedno podanie i strata. Generalnie nie będzie zbyt wielu niecelnych podań bo Wisła praktycznie w ogóle nie będzie przy piłce. Czekaj i Głowacki dostaną po żółtej w pierwszych 20-25 minutach. Bez Saganowskiego, który ma farta do Wisły, Legii nie będzie chciało nic wejść (słupki, poprzeczki etc.). Dopiero Kosecki wymusi karnego a Ljuboja strzeli do szatni. Na początku drugiej połowy wyleci za drugą żółtą Głowacki lub Czekaj. Grając w dziesiątkę w okolicach 55-60 minuty Wisła odda pierwszy groźny strzał w kierunku bramki Kuciaka. Niecelny. Zmęczona tą akcją Wisła po 60 minucie zacznie oddychać rękawami i Legia strzeli jeszcze ze dwie lub trzy bramki między 70 a 90 minutą.

Baala 05.10.2012 11:18

1.Licze że Bunoza zagra bo w chwili obecnej to nasz najlepszy obrońca, a Głowacki z CZekajem grają ze względu na narodowość
2.Jeżeli już musi zagrać Łukasz G. to mam nadzieje że na lewym skrzydle, a Melikson w końcu zagra jako ofensywny pomocnik, tam gdzie gra najlepiej.

FraMat 05.10.2012 11:29

A ja mam nadzieje, nie tyle na korzystny wynik, co na powrót Wisły do zupełnie innego stylu gry:
- do grania po ziemi krótkimi podaniami i długiego rozgrywania zamiast dzid do przodu z pominięciem drugiej linii
- do ustawienia w środku 1 DP (Wilk) 1 OP (Melikson) i 1 ŚP (Garguła lub Chrapek) wspomagającym zarówno Meliksona jak i Wilka, na skrzydle oczywiście Iliev i Szewczyk

1q2 05.10.2012 11:36

Inny styl..tyle że jakoś nie wierze że Legia da nam rozgrywać - tak więc zapowiada się mecz w stylu podanie, strata, podanie, podanie, strata, strata itp
Jak jakimś cudem zmusimy Legię do tego samego, to wtedy wynik będzie sprawą otwartą.Jednak nie nastawiał bym sie na żaden styl a na kopaninę - oby z obydwu stron

adus1906 05.10.2012 11:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Baala (Post 1280597)
1.Licze że Bunoza zagra bo w chwili obecnej to nasz najlepszy obrońca, a Głowacki z CZekajem grają ze względu na narodowość
2.Jeżeli już musi zagrać Łukasz G. to mam nadzieje że na lewym skrzydle, a Melikson w końcu zagra jako ofensywny pomocnik, tam gdzie gra najlepiej.

Ilieva na skrzydło Wilk i Melikson środek plus sobol zamiast Garguły, tak bym zagrał w pomocy, melikson rozgrywa piły na skrzydła bo iliev w akcjach sam na sam moim zdaniem wymiata :P w defensywie widzę czekaja bunoze i głowackiego a 4 już do wybrania :P atak Genkov i boguski a bramka Miśkiewicz bo Pareiko ost bardzo słabo broni a Miśkiewicz bd zmotywowany jak dostanie sznase i bd broniłna 200% możliwości :)

KOMINEK 05.10.2012 12:02

a jednak dzis wygramy




Nasi postawili u buka




a w tej kolejce prawie najwięcej można wygrać na zwycięstwie Wisły

Legia Warszawa - Wisla Krakow 05-10-12 20:45 1,65 3,50 5,25
więc spoko :-)

funkykoval 05.10.2012 12:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1280621)
a jednak dzis wygramy




Nasi postawili u buka




a w tej kolejce prawie najwięcej można wygrać na zwycięstwie Wisły

Legia Warszawa - Wisla Krakow 05-10-12 20:45 1,65 3,50 5,25
więc spoko :-)

Biorę 1000 zł i lecę do buka, ale jak nie wygram to długo Cię znajdę ...... ;:-D

Ajax 05.10.2012 13:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1280621)
a jednak dzis wygramy




Nasi postawili u buka




a w tej kolejce prawie najwięcej można wygrać na zwycięstwie Wisły

Legia Warszawa - Wisla Krakow 05-10-12 20:45 1,65 3,50 5,25
więc spoko :-)

W końcu realne kursy na Wisłę.

Ja jakoś przewiduję kopanie się po czole.
Chociaż IMHO w obecnej sytuacji powinniśmy przestawić się na ustawienie defensywne + kontry.

Pareiko

Fredriksen - Czekaj - Bunoza - Jovanovic

Iliev - Wilk - Melikson - Jaliens - Szewczyk

Boguski

Mam nadzieję, że zremisujemy takim ustawieniem i już do końca sezonu grać będziemy po Włosku. U nas nie ma kto grać z klepy/ kreować Akcji.

mitmichael 05.10.2012 13:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1280580)
Jeżeli wierzyć Dziennikowi Polskiemu:

Pareiko - Jovanović, Czekaj, Głowacki, Frederiksen - Szewczyk, Garguła, Chrapek, Wilk, Melikson - Genkov.

To juz jest pewniejszy skład na Legie. Nie wierze w granie z takim przeciwnikiem na ich terenie systemem 4-4-2.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:11.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl