![]() |
W końcu są niezatapialni, fuzja z niecieczą i dawaj kolejny rok w ekstraklasie..
|
Cytat:
Zresztą IMHO przy fuzji zostaje nazwa większego i ważniejszego klubu więc w supermarkecie będzie grała Termalica Bruk-Bet :D |
Cytat:
|
Mam pytanie. Gdzie można oglądnąć Derby zagranicą a dokladniej we Francji? Bedzie na EuroSporcie?
|
Tak na eurosporcie2
|
Cytat:
Co do programów tv się nie wypowiadam, bo nie posiadam w domu czegoś takiego jak telewizor ( i posiadać nie mam zamiaru :-P ). |
Drhtv najlepsza jakość w sieci lub Eurosport(2) ?
|
Cytat:
Ekstraklasa - jak sama nazwa wskazuje, nie ma w niej miejsca dla garbatego klubiku. Parch nie jest ekstra! Już nie wspomnę o braku jakiejkolwiek klasy... |
Cytat:
Zatem, uczmy się nowej przyśpiewki i może nawet fajnie by było zaśpiewać im już teraz: Wysłuchajcie prawdę tą że, jesteście Brukovią sprzedaliscie klubik swój teraz macie wielki chvj......... lalalla lalallallla...........( w odróźnieniu od towarzysza F.-co działki z "miejskiego" klubiku tak czy tak wytarga:) |
Cytat:
|
Cytat:
Kostki w chvj jak już :-) |
Cytat:
Eurosport 2 Sport 5+ Live SportDigital.tv Ten ostatni program jest w emu. http://liveonsat.com/LJ_foot_ee_poland.php |
Wszystko w rękach BOGA (czytaj pogonii i piasta) :D
a ciekawe co na parchate trybuny, jak sobie to będa tłumaczyć :D |
I bardzo dobrze, idealny scenariusz. Żydki zeszmacą się ostatecznie. Do końca świata będą już Bruk-Betovią. A za rok spadną tak czy siak :)
|
Cytat:
Tak jak Ktoś wyzej napisał......Daj Panie Boże i przy pomocy Piasta i Pogoni-niech się STANIE. A wtedy do końca świata i jeden dzień dłużej: "bruk bruk brukovia".... |
Ja tylko chce sie zemśćic za Jopa, głowke i strate mistrzostwa 2 lata temu
rewanz ,wygrana tylko to sie liczy natomiast jesli by sie polaczyli z Bruk-betem to bedzie taka z nich szydera ze w zasadzie moglo by do tego dojsc Bruk Bruk Brukovia Bruk-Bet & Cracovia -sztama ktora zmienia uklad na kibicowskiej mapie Polski !! |
Eurosport 2 emitowany w sieciach kablowych w Europie zachodniej ma inny program niż Europa Centralna. Derbów we Francji na nim niestety nie oglądniesz.
|
Cytat:
|
Już przestańcie..
Właściciele Bruk-Betu byliby frajerami dekady ,gdyby sprzedali licencję po tylu pięknych awansach . Nie ma szans,by do tego doszło .Jeszcze ....a Cracovii , to nie przejdzie, nie ma chuja. |
Cytat:
|
pomijając że w ogóle to nie jest pewne że oni awansują, to jeśli to nastąpi , to muszą coś zakombinować, bo w Niecieczy to za chuja licencji nie dostaną.Tarnów...ponoć mało prawdopodobne, Hutnik też, dlatego sprzedaż licencji jest realna, a komu?...tylko te niedojdy się nadają.Gdzie oczywiście to daleka droga, ale pomarzyć zawsze wolno;)
|
Cytat:
Oczywiście Termalica może zgłosić dwa stadiony i tym samym mieć licencję pewną... |
To w tym burdelu chodzi o wymianę licencji? Parchy za wieśniaków a wieś za garbatych?
|
Cytat:
Natomiast awansować, dostać parę baniek od pejsów i pozostać w 1 lidze jeśli rzeczywiście można się wymienić licencjami - to o wiele łatwiej mi zrozumieć. Mam nadzieję, że 2 ekipy z grupy: Pogoń, Piast, Zawisza czy hmmm nawet Ara skończą wyżej niż Bruk. Co do derbów - stawiam na wynik w okolicy 3-0, 3-1 |
Cytat:
Gość pewnie ma ambicję i zapewne kasę, dlatego myślę, że duma i chęć lansu przebije judaszowe srebrniki. Jeśli uczciwie awansują, to dlaczego nie mają grać w "elicie" ?. Wiadomo nas jest tysiące , ich zapewne ułamek setny tego... Nie zapominajmy że Wiara i Oddanie swojemu klubowi jest wszędzie jednymi nićmi szyta (parchy anomalia oczywiscie). Jeśli jest choć 10 chłopa w młynie , to mają dla kogo grać. |
Gdyby faktycznie BrukBet Nieciecza miał grać w Krakowie od przyszłego sezonu w koszulkach w paski, to te 185 derby są ostatnimi. Chyba nikt (oprócz łgarzy typu Mazan) nie bedzie ewentualnie doliczał następnych, temu dziwolągowi z Niecieczy. Obrażałoby to nasz klub. To nie koszykówka że sobie można kupić miejsce w ekstraklasie. Jaka licencja taki klub faktycznie nawet jak się udaje, że to ten co właśnie spadł.
|
Cytat:
Co by nie gadać, mnie tam szkoda corocznie dwukrotnych emocji na derbach. |
Cytat:
|
|
http://www.weszlo.com/news/10301-Kra..._do_nienawisci
Ja .......e, nie mam słów. Gdyby głupotą można się było najeść, to polska elita dziennikarstwa nakarmiłaby całą Afrykę. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:27. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl