Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [24 kolejka] Wisła Kraków - Legia Warszawa, 30 marca 2012, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8667)

mitmichael 30.03.2012 16:43

Z Lechem gralismy defensywnie wiec pewnie i z Legia tez tak bedzie - wiec twoj układ by najbardziej pasował do dzisiejszego spotkania tylko jakos nie wierze zeby Nuneza wystawił na prawa obrone - juz predzej do srodka za Gargułe.

prezes85 30.03.2012 16:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez przemek1902 (Post 1235541)
Według mnie optymalne zestawienie na dziś to:
Pareiko – Nunez, Chavez, Czekaj, Jovanović – Kirm, Wilk, Garguła, Melikson, Małecki - Genkow

Ciekawi mnie tylko fakt, czy Probierz Stanka np.nie wstawi na lewą obronę, wtedy w środku Garguła wróciłby na ławkę. Oby przesunięcie młodzieżowców do 1 składu podziałało na wyobraźnię niektórych i wzniosą się na wyżyny. To nie jest mecz z serii "już niedługo wakacje" tylko poezja i mordobicie na boisku. Mam nadzieje, ze zgodnie ze słowami Probierza nie trzeba naszych miszczów motywować do tak ważnego pojedynku.


Najlepsze ustawienie to:

------------Biton--Genkov
--Garguła--------------------Melikson
--------------Nunez--Wilk
---Bunoza--Czekaj--Chavez--Jovanovic
-----------------Pareiko

Ewentualnie Małecki za Bitona w ataku jak Biton jest bez formy.

WiślakMyślenice 30.03.2012 17:12

Pan powyżej chyba meczu w Chorzowie nie oglądał (Melikson na skrzydle). Linia defensywna ciekawie ustawiona.

Nuneza bym sprawdził na lewym skrzydle, na prawej Małecki.

Dwóch napastników jak najbardziej TAK!

pysio 30.03.2012 17:36

[QUOTE=WiślakMyślenice;1235583 Linia defensywna ciekawie ustawiona.
[/QUOTE]

Bunoza nie może zagrać z powodu głupkowatej czerwonej kartki.

mihaq 30.03.2012 17:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez prezes85 (Post 1235574)
Najlepsze ustawienie to:

------------Biton--Genkov
--Garguła--------------------Melikson
--------------Nunez--Wilk
---Bunoza--Czekaj--Chavez--Jovanovic
-----------------Pareiko

Ewentualnie Małecki za Bitona w ataku jak Biton jest bez formy.

Bunoza pauzuje za czerwień. Na LO pewnie zagra Paljic, ewentualnie Nunez.

przemek1902 30.03.2012 18:03

Stanowcze nie dla Meliksona na skrzydle, wolę go właśnie w środku.
Co do Bunozy to dokładnie jak panowie wcześniej wspomnieli - Diaz i Bunoza pauzują za czerwone kartki.

kacpaw91 30.03.2012 18:25

Co wy wszyscy widzicie w Nunezie? Ja już wolę Tomka Jirsaka.

Marcin_fan 30.03.2012 18:26

Z fejsa..
Wisła zagra w składzie: Pareiko - Jovanović, Chavez, Czekaj, Nunez - Wilk, Brud - Małecki, Garguła, Melikson - Genkov

Pablo84 30.03.2012 18:29

Dobra, trzeba wychodzić powolutku.

Edit:
Jaki ....a Brud....?Probierz, wypier***

63.5 Kg 30.03.2012 18:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 1235598)
Dobra, trzeba wychodzić powolutku.

Edit:
Jaki ....a Brud....?Probierz, wypier***

Sraki ....gorszy nie bedzie niz gwiazdy...

prezes85 30.03.2012 18:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 1235583)
Pan powyżej chyba meczu w Chorzowie nie oglądał (Melikson na skrzydle). Linia defensywna ciekawie ustawiona.

Nuneza bym sprawdził na lewym skrzydle, na prawej Małecki.

Dwóch napastników jak najbardziej TAK!


Cały czas twierdze że się w Chorzowie podłożyliśmy, a wygramy w PP.

kacpaw91 30.03.2012 18:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1235599)
Sraki ....gorszy nie bedzie niz gwiazdy...

Mnie bardziej niepokoi Garguła. Ile trzeba meczów zagrać słabo, aby wylądować w rezerwach.

przemek1902 30.03.2012 18:42

Czyli jednak Nunez na lewej. Zgodnie z prognozami gramy defensywnie. Pomyłkę tylko zaliczyłem z Brudem, ale chyba tak jak większość z nas sie go nie spodziewalismy w 1 skladzie.

GO! GO! ;-)

Ajax 30.03.2012 18:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kacpaw91 (Post 1235601)
Mnie bardziej niepokoi Garguła. Ile trzeba meczów zagrać słabo, aby wylądować w rezerwach.

Większość meczy u Moskala grał dobrze.

mitmichael 30.03.2012 19:26

No to walczymy skoro 5ciu Polakow - innego wyjscia nie ma

ziuk_NYC 30.03.2012 19:31

czy Wam ludzie w domach tez tak tnie kazda transmisje z netu ? czy tylko mi bo siedze w kafejce i jest slabe lacze ? ma ktos linka do dobrej transmisji zeby wyprobowac ?
dziekuje
ziuk_NYC

Krolik 30.03.2012 19:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ziuk_NYC (Post 1235611)
czy Wam ludzie w domach tez tak tnie kazda transmisje z netu ? czy tylko mi bo siedze w kafejce i jest slabe lacze ? ma ktos linka do dobrej transmisji zeby wyprobowac ?
dziekuje
ziuk_NYC

www.weeb.tv HD z C+ , zero przycinki.....

arrosmay 30.03.2012 20:27

Ej ludzie, może ktoś napisać napis z naszej oprawy? Byłbym bardzo wdzięczny, ponieważ na C+ nie pokazali dokładnie, dzięki z góry :)

ghost_ 30.03.2012 21:13

Dajcie spokój, Ruch się po nas rozjedzie w PP...

mitmichael 30.03.2012 21:16

Jak tego nie wygramy to tylko isc i powiesic sie na sznurku

Teqcontroller 30.03.2012 21:25

No i wylądowali to dole żesz ....a. szkoda gadać

Dropson 30.03.2012 21:25

Nie rozumiem jak piłkarz na tym poziomie nie umie piłki dośrodkować :lol:

tomasz_19 30.03.2012 21:25

jak ja się ciesze, że połowa tych paralityków opuści Wisłę w czerwcu... niech wezmą ze sobą jeszcze Probierza i Bednarza...

warszawiak&vendeta 30.03.2012 21:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez christof20 (Post 1234089)
Bardziej niż nad wynikiem, zastanawiam się ile razy nas sędzia w tym meczu przekręci. Chociaż, jeśli nadal będziemy grać taką padakę, to może nawet nie będzie musiał...

No i jak tam, przekręcili Was?
W tym sezonie, to Wy zyskaliście pare punktów na błędach sędziów, więc bez urazy, ale zabawnie to brzmi.

Co do meczu, to zgodnie z oczekiwaniami, bo czego się można było spodziewać po drużynach, które nie potrafią skonstruować jednej skłądnej akcji.

batix 30.03.2012 21:26

żenada:( szkoda słów

thechris 30.03.2012 21:27

Żenujące. Jeszcze 2 godziny grania 11 na 9 i dalej byłoby 0:0. Cieszę się, że nie poszedłem na mecz.

bridgeburner 30.03.2012 21:27

5 ostatnich meczów u siebie i 1 gol
maskra jakas
wszyscy tu sie w zasadie nadaja do wyper.dolenia

Aleks 30.03.2012 21:28

To nie wina Probierza, że macie w składzie paralityków. Dokończcie ten sezon. Wyjebcie prawie cały skład, zostawiając paru zawodników. i niech Probierz układa na nowo zespół. W Białymstoku przy małych środkach piniężnych potrafił, w Wiśle moim zdaniem też.

zgrybus 30.03.2012 21:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1235624)
Żenujące. Jeszcze 2 godziny grania 11 na 9 i dalej byłoby 0:0. Cieszę się, że nie poszedłem na mecz.

I ty jesteś kibicem Wisły? Sukces , sukces tylko wtedy zawitasz :shock:

czesiu 30.03.2012 21:28

Probierz robi wioche w Krakowie, remis w tych okolicznościach to jak przegrać 0:2


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl