![]() |
Cytat:
Ale są problemy: -co zrobić jeśli przewyższającej liczbie piłkarzy się nie chce harować... Trener swoje, gracze swoje... -czy się ma odpowiednich graczy (z żelaznymi płucami) - Iliev odpada przy lżejszej grze, przy ciągłym pressingu odpadłoby pewnie dużo więcej piłkarzy |
Cytat:
ad 1. zatrudnić trenera, który będzie umiał ich do tego zmusić (bo trener swoje, czyli "wszystko jest super i jesteśmy zadowoleni", a gracze swoje, czyli to, co mówił im Maaskant - "swoje" w tym przypadku jedni i drudzy mieli takie samo) ad 2. skoro ma się reprezentantów Kostaryki, Hondurasu, Polski (Wilk), króla strzelców ligi serbskiej, młodego obrońcę, który z Partizanem grał w LM, reprezentanta Słowenii, Bułgarii i Izraela, to chyba jest wystarczający potencjał, żeby wygrać z zasranym Podbeskidziem, nie uważasz? Albo, żeby oddać więcej niż 1 celny strzał na ich bramkę? |
Cytat:
|
Oby Melikson już trenował jak przyjdzie nowy trener bo gość wyjdzie po pierwszym treningu jak zobaczy ta bande grajków ;)
Jimenez najlepszy jak dla mnie,albo jakis Serb czy inny z gorącą głową żeby bonarkowców utemperował |
Cytat:
Tak na poważnie. - trener ma to wymusić ławką, biciem, przekonać ich przy piwie za to płaci mu się ciężkie pieniądze - mamy więcej niż Iliewa w składzie, taki Wilk kondycji jakiejś zabójczej nie ma ale walczy i biega nawet jak płuca już dawno wypluł. I to jest różnica nawet jak nie ma siły to walczy i biega. Cytat:
|
Cytat:
2. Wieża Babel, ciekawe jaki jest język urzędowy... poza tym obecna Wisła to zbierania, niby indywidualnie nie wygląda źle, ale drużynowo widać, że na niektóre boiskowe pozycje potrzebni są prezentujący zupełnie inne walory gracze. |
Cytat:
2. W klubach na całym świecie sobie z tym radzą jakoś i nie ma problemu a u nas musi być źle. Granie obcokrajowcami to już niejako standard. |
Franek Smuda ! Czyni cuda !
:rotfl: |
Cytat:
|
Z onetu
Cytat:
Oby to nie była prawda |
Cytat:
|
Do konca roku, nie sezonu. Co oczywiscie i tak nie jest dobra informacja.
W Fiorentinie jak zwolnili Mihajlovica odrazu byl znaleziony nastepca. |
Czyli nic się w klubie nie zmienia - nadal profesjonalizm pełna gębą!
|
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...mniej_do_zimy/
Czyli teraz nic się nie zmieni oprócz tego że będą grali polacy, i będą popełniać te same błędy co klasowej światy holendrzy;] Nie wierze żeby były jakieś nowe cuda... |
No spokojnie... może nie łatwo wyrwać przyzwoitego trenera gdy wszędzie sezon w pełni. Przyjedzie przerwa zimowa (obecna przynajmniej w pewnych ligach) to i czas ku temu będzie łatwiejszy. Negocjacje muszą mieć swój bieg. Zresztą... jak wspomnieć grę pierwszej drużyny za Kulawika to nie było wcale gorzej niż jej teraz... Moskal też nie ma czego zepsuć. O LE i tak już można zapomnieć a te 4 kolejki do końca jakoś przetrwamy.
|
Czyli nie stać nas na tego Hiszpana i szukamy taniej zastępczej opcji.
Wynik będzie mniej więcej taki jak zamiana Kafarskiego na Ulatowskiego. |
No i po co był ten cyrk? Mówiłem, wywalić w zimie, jak się będzie kogoś miało? A teraz co, zamienił stryjek siekierkę na kijek...
P.S. Tematu Jimeneza w związku z tym chyba nie ma. Jest wolny, więc jakby miał przyjść, to teraz. Zresztą... kto w tego Manolo wierzył? |
Myślę że można przymknąć temat tak do około 15 grudnia
|
tak to jest jak gorące głowy najpierw wy.......ą potem .... Kaziu Moskal.
|
dobra przejdźmy do plotkarskich konkretów: czy ktoś pracuje na lotnisku? bo ja mieszkam niedaleko i widziałem samolot , w którym siedzialo kilka osób i ...... uwaga....niewidziałem nikogo kto moż być nowym trenerem.....
to tak w odpowiedzi na info o Guardioli kupującym precle na Grunwaldzkim |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Edziu Lorens. Bobo Kaczmarek albo Leo. W ostateczności Ja nas.
|
"Dlaczego Moskal bedzie trenerem do zimy?!" - Bo budżet nie jest z gumy, a jeszcze przynajmniej do zimy piękny Robert bedzie otrzymywał wypłatę.
"W poważnych klubach nie zwalnia sie trenerów po roku!" - Chelsea, Liverpool, Inter są widocznie nie poważne. "Fergusona nie wyrzucili po beznadziejnyh wynikach!" - Ferguson wczesniej pracował przez 8 lat w Aberdeen, gdzie zdobył 3 mistrzostwa, 4 puchary, a do tego wygrał PZP. A co zrobił Robert, zeby wierzyć, ze moze byc wybitnym trenerem? Na moje to jakos ten sezon skonczymy "jakos", zapewne z hasłem "idziemy na PP", a potem Franek Smuda. Kto na wiosnę? Moim zdaniem Moskal pokaze, ze warto na niego postawić i do konca sezonu dostnanie normalna umowę, a potem pojdzie w swiat, do jakiegos Zabrza, Chorzowa, albo Łodzi. |
Ale to chore jest. Wywalili I trenera, żeby trenerem mógł zostać Moskal. A teraz będą czekać do zimy... To skoro będą mu płacić, to mógł już zostać. Kaziu też był w tej drużynie i jakoś cudów nie sprawił, więc i teraz nic się pewnie nie zmieni. Można było dać Pięknemu czas do końca rundy, a tak nie mamy trenera i perspektyw na lepszą grę... A w zimie przyjdzie trener, ze swoimi pomysłami, zawodnikami i pewnie będzie stracone okienko transferowe, bo nowy nie będzie ogarniał drużyny. No chyba, że dogadają się już teraz z nowym... ale może nie poczekać. Dziwne zagranie, rzekł bym w stylu Bosa.
|
Dawać Roya Keane lub Dennisa Wise. Kto nie biega, to przetrzepią torbę bejsbolem.
|
Ten facet by pasował
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ivan_Jovanović |
Skoro już uderzamy w mocno fantastyczne tony, to ja proponuje:
Roya Keane'a (co zostało już wspomniane wyżej) oraz: http://en.wikipedia.org/wiki/Martin_O%27Neill http://en.wikipedia.org/wiki/Gerardo_Martino |
Bez emocji przyjąłem decyzję o zwolnieniu Roberto ....
Miał plusy: np znajomość profesjonalnej piłki zachodniej czy wyniki (!) (mimo wszystko) Ale generalnie: Wisła grała pod jego wodzą MAŁO ATRAKCYJNIE .. to nie była krakowska piłka. Nie można opierać taktyki na obronie mając taką obronę. Szkoda że Probierz zajęty. Może trenować Moskal ..... jeśli umie podpatrywać innych powinien już coś umieć. .... a za oszczędności kupiłbym 1 dobrego obrońcę. Sezon nie jest jeszcze stracony jeśli Wisła poprawi grę w obronie i do swojej formy dojdzie Meleks, Mały , Boguś, Bunoza to powalczymy o MP. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl