Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [12 kolejka] Wisła Kraków - Podbeskidzie, 29 października, sobota 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8359)

ypeeh 29.10.2011 19:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1183306)
1-2 .......................................

Dzięki, sorry za błąd.

zibi2000 29.10.2011 19:06

Poza Pareiką, Jovanoviciem, Sobolewskim, Małeckim, Meliksonem i Bitonem oraz Jovaniciem, Wilkiem i Ilievem jako rezerwowymi całą resztę można by wymienić na losowo wybranych ludzi z książki telefonicznej bez jakiejkolwiek różnicy na grę drużyny.

skeba 29.10.2011 19:08

Cytat:

:rotfl:[.pierdyliard emot..]:rotfl:
1) zaproponuj, kogo miałby wstawić
2) zaproponuj jakim systemem grać
albo zamknij się
Jovanovic - za Lameya
Genkov - za Gargule, zagrać systemem 4-4-2

Ostatnio robił to samo, po meczu z Jagiellonia wejście Genkova zmieniło oblicze zespołu - to w kolejnym już nie grał.

DysoN 29.10.2011 19:09

Naprawde cos trudno napisac. Takiej pyty to ja nie pamietam naprawde (moze Valerenga...). Gra Wisly wygladala jak obrzygany menel srajacy w smietniku. Totalne nic!!! Do tej pory albo dopisywalo nam szczescie albo sedziowanie i jakos do konca to nie wychodzilo na wierzch bo punkty byly.
Nie da sie tego zwalic na kontuzje. Od poczatku sezonu Wisla wyglada fatlnie motorycznie, tatycznie nic nie ma, obrona gra dobrze tylko od swieta a czesto tragicznie...

Wisla oddala dzis JEDEN celny strzal na bramke Bielszczan. Podbeskidzie zagralo jak rok temu w PP: ambitnie i dzielnie, czekali na swoje szasne a Wisla zlekcewazyla przeciwnika co przy ich tragicznej formie skonczylo sie wsytdem i straconymi punktami. Nie mam pojecia co musi sie w Wisle stac by zaczeli cokolwiek grac, powoli trace zaufanie do Maaskanta.

iwan149 29.10.2011 19:10

Dzisiejszy mecz był bolesnym jak dla mnie zwieńczeniem całej pracy Maaskanta wykonanej w Wiśle. Postępu nie widze żadnego i potwierdza się to co było widoczne już dawno, bez błędu sędziego, rywala nie potrafimy strzelić bramki. Jest sobota wieczór, a ja po oglądnięciu meczu kochanej Wisełki jestem smutny i mam łzy w oczach, widząc co obecnie prezentuje mój klub. Boli bardziej myśl, że nie widać jak narazie żadnego światełka w tunelu, nadziei na przyszłość. Mamy ciągłe problemy ze stadionem, brak utalentowanych młodych chłopaków, brak szkolenia i jeszcze pare innych rzeczy by się znalazło...

Dean 29.10.2011 19:12

Zostawiamy Pareike, Jovanicia, Jovanovicia, Sobolewskiego, Małeckiego, Meliksona, Chaveza, Wilka, Ilieva, Bitona. I oczywiście młodych Polaków. Resztę od razu wypie*dzielić, bo to skandal. Oni nie szanują tego znaczka na koszulkach. Kto to u nas gra?! Zero szacunku dla klubu, kibiców, zero walki.

wolfy 29.10.2011 19:14

Ja wiem, że forumowi geniusze taktyczni od wystawiania kontuzjowanych zawodników i zmiany ustawienia co mecz wiedzą lepiej...
Ale mnie przeraża piłkarska chujoza prezentowana przez większość naszych obecnych kopaczy. Jeżeli ktoś chce wiedzieć czemu nie da się tego oglądać, to niech obejrzy sobie mecz jeszcze raz i policzy liczbę strat. Zaryzykuję stwierdzenie, że Garguła, Boguski i Kirm mieli ich więcej niż udanych podań do przodu.
I dlatego pora przestać się czarować - potrzebujemy gruntownej wymiany kadr i pozbycia się balastu. Ale przede wszystkim - pieniędzy, żeby za jedną mameję nie przychodziła kolejna.

nesta 29.10.2011 19:14

Potrzeba decyzji. Nowy stadion otwarty, a frekwencja slabiutka, gra do dupy, wyniki tak samo. Podziwiam tych, ktorzy uwazaja, ze jest ok. Tu trzeba zdecydowanego dzialania w przerwie zimowej. Powazne wzmocnienia, dobry trener, marketing. sponsor na koszulki. Bo zaczyna to slabo wygladac..

Hell 29.10.2011 19:14

Co tu taj dużo można dodać ...... stylu zero .... woli zwycięstwa zero .... zero ambicji ..... !!!!! Słownie 1 celny strzał !!!! Panie Maskant weź ty swoich staruchów na emeryturze i wyp...laj ... Obrona to jest porażka ...skończyły się fuksy sędziowskie ....

KRIS22 29.10.2011 19:14

Powiem krótko Żenada , Kompromitacja ...
Za tydzień w niedzielę jak przegrają mogą odejść wszyscy łącznie z trenerem na czele !!!!
Wstyd panowie piłkarze macie Zero Ambicji żeby nosić koszulkę z Białą Gwiazdą na piersi !!!

Wesoły Roger 29.10.2011 19:17

Pamiętajmy, że graliśmy bez dwóch graczy, robiących różnicę: Małeckiego i Meliksona. Ciężko oczekiwać, że grając bez nich, będzie lepsza gra niż była z nimi.

Wizard 29.10.2011 19:18

Żenada.
Piłkarze powinni z własnej pensji oddać pieniądze za bilety wszystkim kibicom.

Dziękuje. Trzeba się przygotować na derby.

milosz 29.10.2011 19:18

Mnie ciekawi dlaczego zawsze odpuszczamy rywalom pierwsze 25 minut ?
Sorry, ale to akurat wina trenera jak ustawia drużynę.

19sebawro06 29.10.2011 19:18

nasza gra bez komentarza. albo nie jest jeden i zarazem pytanie: CZY TO SĄ KUR..W..A JAJA ?

westersyl 29.10.2011 19:19

Rozumiem można być słabym i nie potrafić grać ale to co zaprezentowali nasi prócz Jovanovica i Wilka to skandal.
Klub powinien rozliczyć kilku zawodników za kompromitacje z Podbeskidziem, nie można tego tak zostawić.
Już w pierwszej połowie powinno złapać się na wędkę kilku zawodników. Nunez, Chavez, Lamey Iliev, Biton, Kirm... szkoda że tylko 3 zmiany można było zrobić.
Piłkarze przeszli obok meczu, warto też sprawdzić kto stawiał grubą kasę na Pod u buków.
Guła jeszcze coś tam się starał ale nie za bardzo mu to wychodziło.

Iliev miał niedawno urodziny może tak widoczny zjazd formy był właśnie tym spowodowany.
Kirm już nie wrzuca piłek na pól metra... on w tym meczu nie potrafił jej nawet podnieść.


Kilku piłkarzy powinno obejrzeć mecz z Fulham oraz derby w telewizji. Generalnie rozglądanie się za nowym pracodawcom jest wskazane.

Mistrz Yoda 29.10.2011 19:21

ehhhh. w tej rundzie przt takiej grze już kasy na bilet nie wydam oj nie...

Kibic_1906 29.10.2011 19:21

....a co za wstyd. nie mam nic więcej do dodania.jestem chory i mam gorączkę ale podniosła mi się po tym meczu do 40 st. nieudacznicy ....a! jebani nieudacznicy!zrobili z naszego stadionu bazar!

wolfy 29.10.2011 19:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl (Post 1183337)
Kilku piłkarzy powinno obejrzeć mecz z Fulham oraz derby w telewizji.

O tak! Bo mamy dwa równe składy - na papierze! Z tym, że jeden jest kontuzjowany, a drugi ma w sobie piłkarzy dobrych tylko na papierze.

Co za ludzie...

pawlos33 29.10.2011 19:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wizard (Post 1183332)
Żenada.
Piłkarze powinni z własnej pensji oddać pieniądze za bilety wszystkim kibicom.

Dziękuje. Trzeba się przygotować na derby.

Przy cenach narzuconych przez klub to moze byc trudne :rotfl:

christof20 29.10.2011 19:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wesoły Roger (Post 1183331)
Pamiętajmy, że graliśmy bez dwóch graczy, robiących różnicę: Małeckiego i Meliksona. Ciężko oczekiwać, że grając bez nich, będzie lepsza gra niż była z nimi.

Newiem co palisz, ale musi by mocne. Z Podbeskidziem powinniśmy wygrac nawet bez Małeckiego i Meliksona. Tymczasem nasi rezerwowi przegrywają z beniaminkiem Ekstraklasy, ledwie wygwają z Limanovią. To, co wystaczyło na beniaminka trzeciej ligi, nie wystarczyło na beniaminka Ekstraklasy...

wiśnia 29.10.2011 19:25

Heh,dziś oglądać sie tego nie dało.Nie ma przesłanek że będzie lepiej.Cóż,zdominować nas może już każdy.Wystarczy wybieganie i zaciętość.Piłkarzy mamy marnych, darmowych.Szkoda tego stadionu, który będzie świecił pustkami.Tutaj trzeba jakości, inwestycji, gotówki.Może najwyższa pora na odejście Cupiała? bo w inwestowania w klub już nie wierze.

Wesoły Roger 29.10.2011 19:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez christof20 (Post 1183347)
Newiem co palisz, ale musi by mocne. Z Podbeskidziem powinniśmy wygrac nawet bez Małeckiego i Meliksona. Tymczasem nasi rezerwowi przegrywają z beniaminkiem Ekstraklasy, ledwie wygwają z Limanovią. To, co wystaczyło na beniaminka trzeciej ligi, nie wystarczyło na beniaminka Ekstraklasy...

christof20,

Mamy niezbyt mocny skład, na domiar złego połowa tego ziezbyt mocnego składu złapała dołek formy. Po ostatnich występach można było się spodziewać porażki.

rakieta 29.10.2011 19:30

Nie przypuszczalem ze dozyje takich czasow ze Podbeskidzie na trybunach i boisku bedzie robilo co chce na R22 wstyd i hanba.A ty panie Maskant wyp... ze swoimi znajduchami to juz wolalem ogladac Sydorenke czy Kaliciaka w 2 lidze niz ta padake jaka teraz odpierdalacie miejcie szacunek dla tego klubu dla Nas i spierdala.. z tad. Twoi gwiazdorzy ktorych tak chwalisz i bronisz oddali 1 celny strzal w meczu to sa k..a zarty czy jakas okregowka przyjmij porazke wreszcie na klate i przyznaj ze ch..a zes do tej pory zrobil

Kandzior 29.10.2011 19:33

Też nie sądzę, żeby na stadionie był komplet. Nie ważne jaki to mecz. A dziś widzieliśmy - przeciwnik spiął się, skupił na grze, my graliśmy słabo jak zresztą cały czas ostatnio i co tu dodać, to są efekty. Ciężko patrzeć w przyszłość przez różowe okulary...

7 kotów 29.10.2011 19:34

Mam przeczucie, ze w Londynie zagramy porywajacy mecz.
A dzis ? Takie mecze sie zadarzaja i beda zdarzac. Nie jestesmy juz potentatem i przyjezdzaja tu takie smieszne ekipy pilkarskie jak zydzi, , Arka, Lechia, Gornik czy Podbeskidzie i wygrywaja.
I wygraja jeszcze nie raz.
Wisla ewidentnie zlekcewazyla rywala, a pozniej juz nie za bardzo nwiedziala jak go ogryzc. Po za tym, od 42 minuty gralismy w 10. Boguski to juz nawet cien pilkarza nie jest. Tu mam nadzieje, ze Borysiukowi ktos w najlepszym momencie tego sezonu poprzetraca gnaty i wysle kutasa na 2 lata rehabu.

thechris 29.10.2011 19:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mistrz Yoda (Post 1183340)
ehhhh. w tej rundzie przt takiej grze już kasy na bilet nie wydam oj nie...

Ja rozumiem, że miłość może być ślepa ale tylko naprawdę niewidomy może zapłacić za oglądanie takiego syfu.

rafal777 29.10.2011 19:36

Nie gramy nic, ale niech mi ktoś wytłumaczy fenomen pierwszych 10 minut w KAŻDYM ligowym meczu Wisły na R22. Wtedy nie rozbimy zupełnie nic. Nawet z połowy nie da się wyjść. Nie kumam tego zupełnie

wiśnia 29.10.2011 19:36

Rakieta pełne poparcie.
Naprawde mam dość oglądania tych panienek.Kopania w jednym, jednostajnym tempie bez przyśpieszenia.Nie chce oglądać Palicia i tym podobnych.Wole juz Piecha.Tak Piecha przynajmniej polak.

christof20 29.10.2011 19:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wesoły Roger (Post 1183351)
christof20,

Mamy niezbyt mocny skład, na domiar złego połowa tego ziezbyt mocnego składu złapała dołek formy. Po ostatnich występach można było się spodziewać porażki.

Niezbyt mocny skład ??
Pareiko - reprezentant Estonii
Chavez - reprezentant Hondurasu
Kirm - reprezentant Słowenii
Biton - wicelider klasyfikacji strzelców obecnego sezonu
Iliev - król strzeców poprzedniego sezonu ekstraklasy Serbii
Garguła - były reprezentant Polski
Wilk - następca Sobolewskiego

Taki skład, jaki był dzisiaj, to powinien roznieśc Podbeskidzie 5-0.

JrQ- 29.10.2011 19:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1183316)
Jovanovic - za Lameya
Genkov - za Gargule, zagrać systemem 4-4-2

Ostatnio robił to samo, po meczu z Jagiellonia wejście Genkova zmieniło oblicze zespołu - to w kolejnym już nie grał.

tylko, że sory, ani nie ma Genkowa, ani Jova nie był gotowy na cały mecz
a poza tym, z takim środkiem pola i taką obroną to gra z dwoma kołkami w polu karnym to byłoby samobójstwo


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl