![]() |
Prawdziwi patrioci Polscy to przyjadą z Niemiec, żeby rozbijac nieprawdziwych patriotów Polskich z Polski.. albo jakoś tak, nie wiem, już nie nadążam za tymi lewicowymi kretynami.. :/
Że też takich jełopów ta sama ziemia nosi?! |
Jak najtaniej z Krakowa do Warszawy (+powrót) na ostatnią chwilę?
|
Pociągiem, jeśli masz jeszcze ulgi: ok. 25 zł, 3 h z lekkim hakiem w jedną stronę. Bez ulg też są przyzwoite połączenia, przeszukaj rozkład na stronie pkp.
|
jakkfk - napisz do Twardego [email protected] napewno ktoś się wyłamie z ekipy autobusowej więc może zwolniłoby się dla Ciebie miejsce. Możesz też wysłac mi na priv swój numer, ja prześlę go do Twardego i on do Ciebie zadzwoni. Ale już raczej nie dzisiaj, bo zapewne zapija smutki w alkoholu.
|
|
Pilenie poszukuje transportu na Marsz. Z Jakąś zorganizowaną grupą.
|
Też się z chęcią zabiorę z jakąś zorganizowaną grupą, jeśli tylko miejsce będzie.
Ewentualnie chyba dobrze będzie się umówić i pojechać jednym pociągiem. |
Cytat:
Żeby żyd się wpierdzielał w sprawy niepodległościowe obcego kraju to już trzeba mieć tupet :evil: Ciekawe jakby się czuli jakby u nich ktoś blokował rocznicę pomyłkowego powstania Izraela ... |
Jeszcze oni to pół biedy, ale przecież sam przyjazd niemieckiej antify, to jest szczyt absurdu! :lol: Przyjadą potomkowie ludzi, którzy 70 lat temu zniszczyli ten kraj, a samą Warszawę zrównali z ziemią.
|
Cytat:
Z Turkami zawsze mielismy dobre stosunki. :lol: |
Cytat:
|
Cytat:
Podaj przykłady. Masz na myśli hasła typu "Bóg, Honor, Ojczyzna"? "Niech żyje wielka Polska"? Czy jeszcze jakieś inne, "faszystowskie" zawołania? Nie rzucaj tu sloganami, których nie umiesz poprzeć, tylko podawaj konkrety, albo dziób w kubel, lewaczku. |
Cytat:
Uważasz że nawet pojawianie się ich, kiedy stanowią zdecydowaną mniejszość wśród uczestników marszu usprawiedliwia blokowanie marszu niepodległości przez obywateli innego kraju? Prościej, jaki mandat moralny mają młodzi Niemcy żeby mówić nam jak powinniśmy się zachowywać w swoim kraju? I na koniec cóż takiego upoważnia młodych antifowców do łamania polskiego prawa, i cóż upoważnia tzw. "celebrytów" i tzw. "aktorów" do nawoływania do łamania prawa, czy ich nie obowiązuje równość wobec prawa? |
Kto jedzie autokarem ogarnianym przez hamasa i ma 2 race sprzedać pisać PW
Lub po prostu jak ktoś się wybiera na marsz i ma race na sprzedać pisać |
Dzisiaj usłyszalem, ze podobno pojawily się plakaty w Krakowie zapraszające na marsz w naszym mieście organizowany przez marszałka małopolski, wojewode i prezydenta Krakowa. Słyszał coś ktoś o tym? Prawda to?
Narazie co do tego co się będzie działo w Krakowie to znalazłem tylko coś takiego: http://pl-pl.facebook.com/event.php?eid=276840649003860 Z tego co widzę to chyba tylko w Warszawie i Wrocławiu będą takie wiekszę marsze organizowane. |
sklep z odziezą patriotyczną w Krakowie ? albo koszulka "Bóg Honor Ojczyzna" / "Poland First to Fight"
|
Cytat:
NIE MASZ KONKRETÓW? NIE PISZ. Hasełka z faktów i Mitów zostaw dla palikota i jego wyborców, nie wiem, może przytul się do Ani Grodzkiej jesli tak Cię boli Święto Niepodległości. Nikt Ci nie kaze czuć się Polakiem. Zrób Reytana, połóż się pod kołami to moze Wisłacy na Marsz nie wyjadą. Wiem, że nie Twój panteon herosów, ale poza klepaniem piatek z Antifą i bajek na klawiaturze tylko to Ci pozostaje. |
Co do tego rumcajsa Asa to własnie się na głos zastanawiałem kiedy w tym temacie pojawią się kretyni i oto jest! :)
W związku z pojawiającymi się informacjami na temat organizowanych w Polsce równoległych imprez pod nazwą Marszu, oświadczamy co następuje: 1. Ideą Marszu Niepodległości jest zjednoczenie szeroko pojętych środowisk narodowych, niepodległościowych, konserwatywnych i patriotycznych na jednej manifestacji w stolicy naszego państwa w Święto Niepodległości. Wszelkie inicjatywy o tej samej nazwie, organizowane równolegle w innych miastach, rozbijają ideę Marszu Niepodległości. 2. Organizatorem Marszu jest Stowarzyszenie Marsz Niepodległości, w którego skład wchodzą członkowie organizacji narodowych i osoby niezrzeszone. Naczelną ideą Marszu jest zamanifestowanie przywiązania do suwerennego państwa polskiego i narodowej tożsamości. Marsz jest inicjatywą, która nie może służyć partykularnym interesom i jednostkowym, najsłuszniejszym nawet, postulatom. 3. Sprzeciwiamy się praktykom zawłaszczania idei Marszu. Nazwa ta wyrobiła sobie swoistą renomę, a nieodpowiedzialne działania osób, podających się za organizatorów, bądź organizujących równoległe imprezy o tej samej nazwie, mogą zaprzepaścić ciężką i długotrwałą pracę komitetu organizacyjnego. Ponadto, wszystkim, którzy chcą przybyć na Marsz Niepodległości przypominamy: - spotykamy się o godz. 15:00 w Warszawie na pl. Konstytucji - przed Marszem zapraszamy na Mszę św. w intencji Ojczyzny w kościele św. Piotra i Pawła (parafia św. Barbary), ul. Nowogrodzka 51 - Marsz odbywa się wg ustalonego przez organizatorów porządku, do którego dostosować się muszą wszyscy uczestnicy - wszystkie flagi, banery i transparenty należy zgłosić przed godz. 15:00 do Punktu Informacyjnego Marszu, w celu wydania zgody na uczestnictwo - zabronione jest wnoszenie flag, transparentów, emblematów i innych elementów graficznych zawierających nazwy partii politycznych Apelujemy o punktualność i dyscyplinę uczestników – jest to jeden z warunków udanego przebiegu Marszu. http://niepodlegli.net/2011/11/08/os...w-porzadkowych Poza tym polecam śledzic tą stronę Marszu, kilka razy dziennie nowe wieści z frontu MY - ONI. Również dziś w grupie na facebooku rozbijamy liczbę 20 000 osób popierających MN. Kogo jeszcze nie ma to dołączac. :) |
Co do tego rumcajsa Asa to własnie się na głos zastanawiałem kiedy w tym temacie pojawią się kretyni i oto jest! :)
W związku z pojawiającymi się informacjami na temat organizowanych w Polsce równoległych imprez pod nazwą Marszu, oświadczamy co następuje: 1. Ideą Marszu Niepodległości jest zjednoczenie szeroko pojętych środowisk narodowych, niepodległościowych, konserwatywnych i patriotycznych na jednej manifestacji w stolicy naszego państwa w Święto Niepodległości. Wszelkie inicjatywy o tej samej nazwie, organizowane równolegle w innych miastach, rozbijają ideę Marszu Niepodległości. 2. Organizatorem Marszu jest Stowarzyszenie Marsz Niepodległości, w którego skład wchodzą członkowie organizacji narodowych i osoby niezrzeszone. Naczelną ideą Marszu jest zamanifestowanie przywiązania do suwerennego państwa polskiego i narodowej tożsamości. Marsz jest inicjatywą, która nie może służyć partykularnym interesom i jednostkowym, najsłuszniejszym nawet, postulatom. 3. Sprzeciwiamy się praktykom zawłaszczania idei Marszu. Nazwa ta wyrobiła sobie swoistą renomę, a nieodpowiedzialne działania osób, podających się za organizatorów, bądź organizujących równoległe imprezy o tej samej nazwie, mogą zaprzepaścić ciężką i długotrwałą pracę komitetu organizacyjnego. Ponadto, wszystkim, którzy chcą przybyć na Marsz Niepodległości przypominamy: - spotykamy się o godz. 15:00 w Warszawie na pl. Konstytucji - przed Marszem zapraszamy na Mszę św. w intencji Ojczyzny w kościele św. Piotra i Pawła (parafia św. Barbary), ul. Nowogrodzka 51 - Marsz odbywa się wg ustalonego przez organizatorów porządku, do którego dostosować się muszą wszyscy uczestnicy - wszystkie flagi, banery i transparenty należy zgłosić przed godz. 15:00 do Punktu Informacyjnego Marszu, w celu wydania zgody na uczestnictwo - zabronione jest wnoszenie flag, transparentów, emblematów i innych elementów graficznych zawierających nazwy partii politycznych Apelujemy o punktualność i dyscyplinę uczestników – jest to jeden z warunków udanego przebiegu Marszu. http://niepodlegli.net/2011/11/08/os...w-porzadkowych Poza tym polecam śledzic tą stronę Marszu, kilka razy dziennie nowe wieści z frontu MY - ONI. Również dziś w grupie na facebooku rozbijamy liczbę 20 000 osób popierających MN. Kogo jeszcze nie ma to dołączac. :) |
Jak to się mówi - nie karmcie trolla. To po prostu dzieciak, na którego nikt nie zwraca uwagi w prawdziwym świecie, więc próbuje rekompensować w necie. Ignorowanie go będzie dla niego największą karą. :)
|
Cytat:
są foty twarde dowody fortart o tym pisał pogadaj z nim, to się zbierzecie z Antifą i Anią-Rysiem na blokadzie |
Panowie ma ktoś konto na kibice.net? jeśli tak proszę o odezwanie się do mnie na PW chodzi o Marsz Niepodległości.
Pozdrawiam |
Wojtek Cejrowski zaprasza na Marsz!
https://www.facebook.com/#!/notes/wo...93390440684717
Cytat:
|
Msza święta na Wawelu, patriotyczny pochód Drogą Królewską na pl. Matejki i Lekcja Śpiewania na Rynku Głównym znalazły się w programie obchodów Święta Niepodległości, które odbędą się 11 Listopada (piątek) w Krakowie. Do udziału w uroczystościach zapraszają Prezydent Miasta Krakowa, Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Wojewoda Małopolski.
Obchody Święta Niepodległości rozpocznie się o godz. 10:00 mszą świętą w Katedrze Wawelskiej (15 minut wcześniej Prezydent Miasta Krakowa, Marszałek Województwa Małopolskiego, Wojewoda Małopolski, a także Dowódca Garnizonu, Przewodniczący Sejmiku Województwa Małopolskiego oraz Przewodniczący Rady Miasta Krakowa złożą kwiaty na sarkofagu Marszałka Józefa Piłsudskiego, grobie Pary Prezydenckiej oraz pod tablicą upamiętniającą ofiary katastrofy smoleńskiej w Krypcie Srebrnych Dzwonów). O godz. 11:15 rozpocznie się uroczystość złożenia wspólnego wieńca od Społeczności Krakowa i Małopolski pod Krzyżem Katyńskim na pl. Ojca Adama Studzińskiego. O godz. 11:30 rozpocznie się patriotyczny pochód, który Drogą Królewską przejdzie na pl. Jana Matejki. Wezmą w nim udział m.in. formacje kawaleryjskie, orkiestra Garnizonu Kraków, kompanie honorowe: 2. Korpusu Zmechanizowanego, Policji, Straży Miejskiej, Szkoły Aspirantów Pożarnictwa PSP, poczty sztandarowe organizacji kombatanckich, niepodległościowych oraz szkół krakowskich, a także przedstawiciele władz miasta, województwa, Wojewoda Małopolski i oczywiście mieszkańcy Krakowa. Kolejna część obchodów rozpocznie się o godz. 12:00 przed Grobem Nieznanego Żołnierza, na pl. Jana Matejki. W programie uroczystości przewidziano m.in. odegranie sygnału Wojska Polskiego, wciągnięcie flagi państwowej na maszt i odegranie hymnu państwowego, zmianę warty, apel poległych i złożenie wieńców. Święto po raz kolejny zakończy Lekcja Śpiewania „Radosna Niepodległości”, przygotowana przez artystów Kabaretu Loch Camelot i Bibliotekę Polskiej Piosenki (godz. 17:00, Rynek Główny). Specjalnie na 43. Lekcję Śpiewania Urząd Miasta Krakowa przygotował 6500 bezpłatnych śpiewników. (KF). |
Cytat:
Ciekawe, czy ktoś pomyślał, o doprawieniu im herbatki czymś innym :) (A tak poza tym, to czy oni muszą być aż tak anarchistyczni i tak głęboko .......ić Polskę, że nawet na swojej oficjalnej stronie walą błąd na błędzie? Poprzednio "Rzeczypospolita", dzisiaj "napoji") |
Cytat:
|
Tekst złowiony w sieci ale chyba idealny:
Powiem tyle,że z mojego miasta w zorganizowanej grupie jedzie nas tylu że zmieścimy się w liczbie, którą szacuje TVN ilu będzie wszystkich uczestników Marszu Niepodlegości :) Ja już wyruszam za 1,5 h w stronę Warszawy.. 1600 km z groszami, trochę to potrwa ale widzimy się na miejscu :) |
10:58 TLK do Warszawy, ktoś się nim zabiera?
|
Marsz już jutro! Przypominamy i prosimy o rozsyłanie następujących informacji:
1. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 13:30 w parafii św. Barbary (kilkaset metrów od pl. Konstytucji). 2. Przed 15:00 zbieramy się na pl. Konstytucji. Wszystkich, a zwłaszcza osoby spoza Warszawy, prosimy o dokładne zapoznanie się z rozkładem ulic i planem tamtego rejonu. Ulica Marszałkowska może być zablokowana przez tzw. „Kolorową Niepodległą” – trzeba to uwzględnić przy planowaniu trasy przybywania na Marsz. 3. Prosimy o punktualność. 4. Przypominamy, że na Marszu obowiązuje zakaz używania symboliki partyjnej. W sposób zorganizowany do udziału w Marszu zapraszamy stowarzyszenia, fundacje, ruchy społeczne itp. organizacje. 5. Apelujemy, by nie ulegać prowokacjom, które mogą się pojawić ze strony lewicowych ekstremistów. źródło: http://niepodlegli.net/2011/11/10/marsz-juz-jutro/ Z tego co się zorientowałem to Marsz jest bez barw klubowych, aby nie było niepotrzebnych spięć. Kibice Legi też o to apelują w swoich kręgach. Mi osobiście nie przeszkadzałoby aby każdy miał barwy swojego klubu o ile nie ma tam jednocześnie jakiś dywagacji do innego. Ale wiadomo nie każdy się potrafi zachować w takiej sytuacji. |
Ten pociag wg rozkładu ma być w Warszawie o 14.35 ale pewnie będzie miał opóźnienie (remonty), dwa tygodnie temu udało mi się dojechać do stolicy 50 minut po czasie.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:17. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl