![]() |
A kojarzycie coś takiego? www.andrino.pl
Cytat:
|
Cytat:
Nie wiem jakie masz warunki odbiorcze ale możesz mieć problem z odbiorem kanał 48 na takiej pokojówce. Dipola masz na Ciepłowniczej bodajże po prawej stronie zaraz za bramą od Elektrociepłowni. |
na allegro od 37,99 z przesylka znajdziesz za 59
|
Wczoraj został włączony kolejny multiplex na Chorągwicy. MUX1 ma duble kanałów TVP1, TVP2, TVP Info, do tego kilka durnych programów jak Eska TV, ATM rozrywa, jakies tam disco polo i jeszcze jeden głupi kanał.
Krótko mówiąc, jeżeli ktos nie potrzebuje tych kanałów niech się nie przejmuje poki co. Dopiero jak wejdzie TVP HD przed Euro to będzie warto na nowo zaprogramowac TV. |
doszlo jeszcze POLO TV i TTV
|
Od 1.06. TVP1 i TVP2 w HD za darmo w telewizji naziemnej.
BTW. Ma ktoś do czynienia z dekoderkiem na usb MediaTech MT4163 i MT4167? Jakies opinie? |
Euro się zbliża a TVP uruchomiła już TVP 1 i 2 w jakości HD. Każdy z tych programów jest na innym MUX wiec jak ktoś ma w zwykłej jakości a ma wszystkie trzy muxy dostępne to należy poszukać tego z jakością HD
|
Cytat:
od kiedy mają uruchomić 3 mux z Chorągwicy? |
U mnie samo znalazło dokładnie 31 maja ale tylko TVP1 w HD... " dwójka " idzie jeszcze tylko cyfrowa...
|
Cytat:
Noo niezły wypas :D. |
Oba programy są już w jakości HD od 1. czerwca. Dwójka leci na MUX3 ale ma tylko 2kW mocy więc cięzko bedzie go znaleźć osobom które mieszkaja daleko od Chorągwicy wiec polecam skanowanie ręczne na 48. kanale.
|
a jak rząd ma zamiar wybrnąć z sytuacji kiedy w 2013 zostanie wyłączony sygnał analogowy a będą miejsca gdzie sygnał cyfrowy nie dochodzi? zrekompensują to jakoś ludziom?
|
Może nie do końca "naziemna" ale tutaj też wrzucę pytanie moje a nóż widelec ktoś używa:
Zbieram opinię o internecie a przede wszystkim TV dostarczanej przez ISTS - czyli w sumie to Netia Cenowo jest rewelacyjnie - pytanie o jakość usług i ogólnie współpracę z nimi jak coś padnie? |
Cytat:
Pewnie będą dopłacać do satelity, ale tylko kupionej u zaprzyjaźnionego biznesmena :). |
Cytat:
|
Cytat:
|
Mam pytanie do obeznanych w temacie. Ojciec kupił dekoder LTC HD-305. Mieszka w bloku gdzie jest antena zbiorcza. Jak mu podłączyłem i wyszukałem kanały znalazło tylko kanały z MUX-1( TVP 1 HD, TVP 2, Polo TV, Eska TV, Rozwrywka TV , TVP Info Kraków ). Innym w mojej mieścinie a nawet w okolicznych wioskach odbierają kanały z MUX3. Co jest nie tak że u ojca nie odbiera więcej kanałów takich jak m.in. Polsat, TVN, Polonie itd ?
Edit: Mała pomyłka. Kanały znajduje, ale po przełączeniu np na TVN wyskakuje komunikat "Podziel kanał" i jest symbol €. Tak samo znalazło kanały typu Kino Polska, Polsat Sport itd.... |
Mam taki sam problem jak wyzej mieszkam w okolicach Kryspinowa nie odbiera mi polsatow tvnow ale odbiera wszystkie TVP eske i discopolo. Jaki moze byc tego powod? Z tego co mi kumpel powiedzial nadawane sa podobno z mocniejszym sygnalem ale nie wiem czy nie wprowadzil mnie w blad :)
|
Cytat:
|
koledzy kanały tvn polasat tv4 puls i inne niedzialajace nie dzialaja w niektorych blokach poniewaz jest slaba jakosc sygnalu... zeby dzialaly trzeba przeprowadzic modernizacje... wymiane anteny na lepsza, wzmacniacz budynkowy wrzucic lub tez wymienic ewentualnie rozgalezniki na klatkach. Wiem bo sie tym zajmuje i wiele budynkow ma ten sam problem. Jak macie jakis problem mozecie pisac na priv
|
Cytat:
Naprawde drobne przesuniecie anteny pomoglo wszystko smiga 15 kanalow jest. Jestem ciekawy czy ktos odbiera wiecej kanalow ? |
Myślę, że w trochę zmodyfikowanym temacie można rozpocząć dyskusję na temat nowej oferty NC+ i nie tylko ;)
|
Pierwsze wrażenie? Cenowo wygląda to źle, bardzo źle. 119 zł za pakiet gdzie są wszystkie C+, podczas gdy teraz w Cyfrze można mieć wszystkie C+ ponad dwa razy taniej.
Polsat zaciera ręce. Mam aktualnie w Cyfrze abonament 115 PLN i mam w jego ramach wszystkie kanały (poza dodatkowo płatnymi erotykami i jakimiś francuskimi kanałami). Dla N i Polsatu Sport News mam się zgodzić na podwyżkę abonamentu o 85 zł? Chyba zwariowali... |
Słoneczny Zygmunt pewnie nie marzył o takiej reklamie, jaką zafundowali CP Verley i ten wiceprezes z Niemiec. Jak dla mnie ceny kosmiczne, zupełnie nie dopasowane do polskich warunków. Już widzę, jak ludzie zarabiając na rękę po 1,5 tys. biegną do punktów i biorą pakiety za 199 zł :lol:
Żenada dnia to cena paczki nowej Canal+ - 60 zł za wszystkie programy. Ktoś chyba zdrowo je*nął głową w ścianę układając pakiety i ceny :rotfl: |
Nie ściągajcie nowej listy kanałów na dekodery c+.
Ja ściągnąłem, lista jest dramatyczna, układał to chyba 3 latek w przedszkolu. Pierwsze 6 kanałów same tvn, tvn turbo w pierwszej 150 jest 3 razy. Tego się nie da używać. |
niestety potwierdzam jest dramat, szczesliwi Ci co uzywaja wlasnych tunerow
p.s. uzywa ktos tego smiecia Philips PVR 250 od cyfry? |
Jezeli chodzi o migracje do nc+ z Nki i Cyfry+ to sa takie opcje (to co pogrubione to oferta, ktora interesowałaby mnie):
34 zł dla migrujących do Comfort+ 49 zł dla migrujących do Universe+ 59 zł dla migrujących do Canal+ Silver 69 zł dla migrujących do Canal+ Silver (multiroom C+ dwie karty) 79 zł dla migrujących do Canal+ Gold (bez czy z multiroom ?) (uzyskała jedna osoba: Ci co mają obecnie N Premium mogą dostać dodatkowo za darmo C+ i C+Sport na cały okres umowy jako rekompensatę za N Premium 3 i N Premium 4 !!!) 79 dla migrujących do Canal+Platinum (bez multiroomu) UWAGA: oferta niepotwierdzona: Uzyskał tylko użytkownik migrujący z Cyfry 89 dla migrujacych do Canal+ Platinum (bez multiroom) (tylko dwie osoby dostały migrujące z N) 99 dla migrujących do Canal+ Gold z HBO 99 dla migrujących do Canal+ Platinum z multiroom N-ki 109 dla migrujących do Canal+Platinum z multiroom C+ (dwie karty) 109 dla migrujących do Canal+ Platinum z HBO (bez multirooom ???) 129 dla migrujących do Canal+ Platinum z HBO (multiroom C+ dwie karty) 179 dla migrujących do All Inclusive+ z multiroom C+ (dwie karty) Czyli multiroom znany z Cyfry+ zostaje nadal a własnie wszyscy sie bali, ze bedzie trzeba go oddac. Na DVHK gosc potwierdził, ze zmigrował i został ze swoim sprzetem + Multiroom (2 karty): "Ja dzisiaj migrowałem do NC+, mam swoje tunery i swoje karty MultiRoom po Cyfrze. Unowe podpisałem na 18 miesięcy. Żadnych ich kart czy dekoderów nie brałem. Dalej jade na swoich tunerach i kartach z Cyfry" - ale jest abonentem nc+ |
Cytat:
JA się cieszę,że do końca umowy nie trzeba migrować. Dwa tygodnie temu zadzwonili do mnie z opcją przedłużenia na 18 miesięcy i mam za 109 zł z multiroomem pakiet za który teraz krzyczą 199 :). Żadna migracja mnie nie interesuje, ewentualnie mogę im dopłacić piątkę za nsport :P |
A jak jest z opłatą za multiroom i PVR przy migracji? Czy za 109 dostaję bezpłatną dzierżawę i multiroom?
Wiesz może czemu nie bangla Discovery HD choć miałem go w poprzedniej ofercie? Spotkałeś gdzieś ten problem po aktualizacji listy programów? Jakie oni mają możliwości utrącenia teraz splitterów póki nie wymienią wszystkich dekoderów C+? Ja się wyjebałem bo mam jeszcze umowę 2 msc. i nie wiem co dalej. Śmiga ci Discovery HD po aktualizacji? |
Cytat:
Generalnie wszystkie kanały które były są nadal, tylko je rozwalili. Część tych, które zmienili z SD na HD są tam w okolicach 180. Jak się pójdzie od 190 wstecz, to znajdzie się wszystko co było. Generalnie z tego co się dowiedziałem, to nie ma obowiązku migracji do końca umowy. Nie da się wybrać jakiegoś jednego kanału (np. nsport i dopłacić), musi się przejść na te pakiety wtedy. Polecam Ci poczekać te 2 miesiacę, bo coś muszą zmienić. Ja osobiście nie moglem sie znimi dogadać, pod koniec marca kończyła mi się umowa i wysłałem wypowiedzenie, bo liczyłem, że........wejdzie nc+ i beda zajebiste ceny :D . W końcu 08.03 zadzwonił chłop i mi zaoferował bardzo dobrą oferte. Aktualnie będę płacił 104 zł. W tym mam tego PVR 500 GB, multiroom, HBO na cały okres unmowy, Filmbox i Cinemax na 7 miesiecy i oczywiście całą resztę. Umowa na 18 miesiecy , do września 2014. Generalnie to ustawiłem się jak Nowak w Bełchatowie albo Strąk w Zabrzu i nie mam ochoty nigdzie migrować. Jakbym znał dane tego gościa z infolinii, to postawiłbym mu niezłe piwo :D Jak chcecie się ekspresowo dodzwonić to : 223104565 |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl