Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisla - Belchatow (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8292)

Glova91 19.09.2011 18:38

Zaraz pojawia sie komentarze, ze Biton jest zajebisty, a trener super...
Ale tutaj to normalka, po Litexie "super trener, mamy LM" po Odense "zalllll Maskant won"...

tarantulaw2 19.09.2011 18:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Glova91 (Post 1166513)
Zaraz pojawia sie komentarze, ze Biton jest zajebisty, a trener super...
Ale tutaj to normalka, po Litexie "super trener, mamy LM" po Odense "zalllll Maskant won"...

Akurat mecze z Liteksem były bardzo udane i można było OCZEKIWAĆ po nich LM.

bebeto 19.09.2011 19:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tarantulaw2 (Post 1166514)
Akurat mecze z Liteksem były bardzo udane i można było OCZEKIWAĆ po nich LM.

Taaa... zwłaszcza w Łoweczu w 100% "udany" !!!

El'kabat 19.09.2011 19:28

Mecz nudny jak flaki z olejem. Dudu miał dzis dzien konia i tyle w tym temacie.
Ciekaw jestem co bedzie w czwartek w Świnoujsciu,bo z taka gra to Flota moze sprawic niespodzianke

moce 19.09.2011 19:29

jak dla mnie wisla grala na 50% swoich mozliwosci z tak slabym belchatowem powinno byc 4-0

mitmichael 19.09.2011 19:36

Diaz w koncu przyzwoicie zagrał. Nieodstajemy od czołowki i to jest najwazniejsze.

Piotson 19.09.2011 19:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1166524)
Diaz w koncu przyzwoicie zagrał. Nieodstajemy od czołowki i to jest najwazniejsze.

Zagrał przyzwoicie bo Bełchatów zaatakował po raz pierwszy około 75 minuty.
Jak nikt nie atakuje, to nawet Diazowi ciężko coś spieprzyć.

Mecz jak mecz. Zagraliśmy dobre zawody, druga połowa mogła się podobać.
Od następnych meczów na lewym skrzydle widzę Nuneza a na prawym Ilieva i gra będzie wyglądała jeszcze lepiej.

E:Oczywiście gra się mogła podobać na tle słabego GKS.

Ciastek1 19.09.2011 19:41

Niech ta druga połowa nie zamydli wam oczu bo GKS to w tej chwili żaden przeciwnik a mimo to w pierwszej połowie nie potrafiliśmy wymienić 3 podań bez straty .Jedno dzisiaj pozytywnego widziałem . Co by nie mówić o Bunozie to po raz pierwszy w tym sezonie widziałem stopera który nieźle rozgrywał i co najważniejsze wychodził do przodu .Nieważne , że GKS jest słaby ale tego nie potrafi robić ani Chavez ani Kew niezależnie od klasy przeciwnika . Brawa dla Bitona za bramki pomimo , że ta druga to bardziej prezent od Sapeli aniżeli zasługa naszego snajpera.

heoij 19.09.2011 19:42

Parę osób pytało stronę wcześniej o frekwencję na trybunach - Widzów: 11 280 - czyli padł nowy rekord najniższej frekwencji na naszym stadionie ...

atomek21 19.09.2011 19:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez moce (Post 1166520)
jak dla mnie wisla grala na 50% swoich mozliwosci z tak slabym belchatowem powinno byc 4-0

Ale nie było.

AS82 19.09.2011 19:47

Dalej brak jakiegokolwiek stylu w grze . 1 polowa tragedia . Wygrywamy dzieki Bitonowi . GKS marny , jako Mistrz Polski powinniśmy takich ogórów stłamsić i wygrać wiele wyżej

bebeto 19.09.2011 19:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hubert.fan (Post 1166529)
Parę osób pytało stronę wcześniej o frekwencję na trybunach - Widzów: 11 280 - czyli padł nowy rekord najniższej frekwencji na naszym stadionie ...

A w jakim celu to pogrubiłeś ?

Dzimi 19.09.2011 19:48

Zwycięstwo było obowiązkiem. Martwi że znów zagraliśmy takim rytmem meczowym jak z Odense - tragiczna pierwsza połowa, dobre 20 minut na początku drugiej połowy i bardzo słabo od około 65-70 minuty do końcowego gwizdka.

Na pierwsze kilka pozycji w lidze wystarczy, na mistrza też może (choć niekoniecznie) ale w LE 20 minut dobrej gry to o wiele za mało... Musimy to poprawić

prezes85 19.09.2011 19:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bebeto (Post 1166533)
A w jakim celu to pogrubiłeś ?


Zapewne pogrubił to w celu informowania władz ekstraklasy iż mecze w poniedziałek to porażka. Człowiek zajęty pracą to nawet nie ma tej przyjemności z oglądania.

River 19.09.2011 19:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hubert.fan (Post 1166529)
Parę osób pytało stronę wcześniej o frekwencję na trybunach - Widzów: 11 280 - czyli padł nowy rekord najniższej frekwencji na naszym stadionie ...

Ktory jest jednoczesnie najwyzszym wynikiem w tej kolejce:P Ogolnie w tym sezonie z frekwencja jest nieciekawie. Dotyczy to wielu stadionow.


Dzisiejszym meczem nie ma sie co podniecac bo tak naprawde wielkich roznic w grze nie bylo.
Kirm dalej kaleczy i sprawia wrazenie pol-pilkarza. Malecki tradycyjnie glowa w dol i jedzie a ze boisko czasem sie konczy to konczy z pilka na bandach reklamowych. Gargula potwierdzil, ze niestety Wisla z niego pozytku miec juz nie bedzie.
Belchatow nie byl dzis zadnym przeciwnikiem wiec nawet obrona wygladala solidniej niz zwykle co to powinno nas jednak zbytnio uspokajac bo zaloze sie, ze w czwartek Flota bedzie grozniejsza niz dzis GKS.
Ciesza dwie bramki Bitona i to, ze wrescie z przodu bylo wiecej niz 1. Martwi to, ze wciaz strzela tylko jeden zawodnik. Mecz bez historii i do szybkiego zapomnienia.

moce 19.09.2011 19:51

rzuty rozne calkie niezle w naszym wykonaniu z tego co widzialem to Kirm Melikson Malecki zmieniali sie przy ich wykonywaniu

sanderuss 19.09.2011 19:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hubert.fan (Post 1166529)
Parę osób pytało stronę wcześniej o frekwencję na trybunach - Widzów: 11 280 - czyli padł nowy rekord najniższej frekwencji na naszym stadionie ...

A w C+ powiedzieli wlasnie ze bylo 9 200. "Niechlubny rekord frekwencji" jak to ujeli.
Dobrze napisali ze "Gdyby Wisła Kraków przez pierwsze dwa lata od oddaniu stadionu wpuszczała kibiców za 15, 20 i 25 złotych, a obiekt byłby pełny na każdym meczu – specjalnie by nie zbiedniała. Gdyby po tych dwóch latach podwyższyła ceny do 20, 25 i 30 złotych nikt by nie zwrocil uwagi".

Baala 19.09.2011 19:54

W sumie nie było źle, po pierwszej połowie byłem przekonany, że wygramy. Na duży plus że w końcu dobrze wykonywane rzuty rożne. Od razu pachniało golem. Z naszych na plus Biton, Sobolewski i Bunoza. Brawo dla Sapeli za kolejną bramkę.

bebeto 19.09.2011 19:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez prezes85 (Post 1166535)
Zapewne pogrubił to w celu informowania władz ekstraklasy iż mecze w poniedziałek to porażka. Człowiek zajęty pracą to nawet nie ma tej przyjemności z oglądania.

Zapewne władze ekstraklasy buszują po tym forum.
W angli jakoś grają w pn. i się nie skorżą:D...

Ciastek1 19.09.2011 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bebeto (Post 1166540)
Zapewne władze ekstraklasy buszują po tym forum.
W angli jakoś grają w pn. i się nie skorżą:D...

Ale za to nie rozwlekają kolejki na pól tygodnia .

milosz 19.09.2011 20:00

Tragedia na forum, bo Wisła wygrała mecz...czyli żałoba.
A u mnie przeciwnie, super samopoczucie.
_______________
brawo ten pan דוד "דודו" ביטון
"wypożyczony przez krakowski klub z Charleroi na rok, z opcją pierwokupu".

Pozdr.

Aloizi 19.09.2011 20:04

Wg mnie kolejkę ligi powinno rozgrywac sie podobnie jak w Bundeslidze.
Jeden mecz w piątek, a pozostałe w sobotę i w niedzielę.

Elendil 19.09.2011 20:04

Jak dla mnie największa bolączka Wisły: ultra-marna skuteczność. To powinno być 5-0, spokojnie. W ogóle ile marnujemy sytuacji od początku tego sezonu, to szkoda gadać. Małecki zawsze chce skończyć sam, Kirm wali wszędzie tylko nie w bramkę... dobrze, że jest Biton. To jest dla mnie priorytetem do poprawy.

Ładnie Bunoza, mam nadzieję, że będzie grał jako drugi stoper obok Chaveza. No i że w końcu Jovanović wyrwie tego zęba.

River 19.09.2011 20:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sanderuss (Post 1166538)
A w C+ powiedzieli wlasnie ze bylo 9 200. "Niechlubny rekord frekwencji" jak to ujeli.

Tak to jest jak sie nie slucha... Reportec C+ odniosl sie do meczu w PP z Podbesekidziem, ze wtedy bylo 9200 i ze byl to niechlubny rekord na nowym stadionie. Powiedzial to w odniesieniu do dzisiejszej frekwencji, ktora dzis wiele lepsza nie byla.

sovinho_02 19.09.2011 20:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 1166546)

Ładnie Bunoza, mam nadzieję, że będzie grał jako drugi stoper obok Chaveza. No i że w końcu Jovanović wyrwie tego zęba.

100 % Racji... Jak dla mnie Bunoza powinien z Ruchem zagrać razem z Chavezem w środku. Marko na prawej i Dragan na lewej...
A z Flotą można by spróbować pary Bunoza - Jovanovic w środku a Lamey na prawej...

Barti 19.09.2011 20:09

Nie no, nie wierzę. Facet strzela dla nas wszystkie bramki, i nadal z nim jest coś nie tak? Nadal bułgarski nagi król jest lepszy? A co ciekawego napiszecie o Małeckim? Liczba zmarnowanych piłek w ataku musi się przecież zgadzać...

Ventigo 19.09.2011 20:13

Według onet.pl było dziś 11 280 luda

Kocur 19.09.2011 20:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1164967)
Mam nadzieje, ze druzyna nie jest porozbijana jak po Apoelu i nie czeka nas przykra niespodzianka.

Zaszaleje z wynikiem:
1:0
Biton

:lol:

Wpisuj numery lotto na jutro - niech chociaż połowa się spełni :D

KA*M*IL 19.09.2011 20:15

Biton piękna 1.bramka, 2.za darmo, Małecki chyba za bardzo chciał, z resztą jak Kirm, zero przeglądu, lub choćby chęci podania, irytuje mnie najbardziej, jak Chavez dostaje piłkę i nie wie za bardzo, do kogo podać. Dużo niecelnych podań, posiadanie piłki to nie wszystko, musi być pomysł na grę. Na szczęście dzisiaj graliśmy z Bełchatowem, mam nadzieję, że ten mecz to takie "przetarcie". pozdr

marek2a 19.09.2011 20:17

Wynik cieszy. Jeszcze bardziej gra Bunozy,inny Bunoza niz ten na początku gry u nas,przynajmniej o jedna klase. Bitton nabierze po dzisiejszym meczu pewności siebie,to też duży plus. Martwi mnie Łukasz ,bo nie może jakoś odnaleźc dawnej formy,i nie jest w stanie nawet w 70% zastąpić Meleksa,po jego wejściu Bełchatów doszedł do głosu niestety.Mały jakiś zgaszony dziś ,no ciężkie ma czasy teraz.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:46.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl