![]() |
Zaraz pojawia sie komentarze, ze Biton jest zajebisty, a trener super...
Ale tutaj to normalka, po Litexie "super trener, mamy LM" po Odense "zalllll Maskant won"... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Mecz nudny jak flaki z olejem. Dudu miał dzis dzien konia i tyle w tym temacie.
Ciekaw jestem co bedzie w czwartek w Świnoujsciu,bo z taka gra to Flota moze sprawic niespodzianke |
jak dla mnie wisla grala na 50% swoich mozliwosci z tak slabym belchatowem powinno byc 4-0
|
Diaz w koncu przyzwoicie zagrał. Nieodstajemy od czołowki i to jest najwazniejsze.
|
Cytat:
Jak nikt nie atakuje, to nawet Diazowi ciężko coś spieprzyć. Mecz jak mecz. Zagraliśmy dobre zawody, druga połowa mogła się podobać. Od następnych meczów na lewym skrzydle widzę Nuneza a na prawym Ilieva i gra będzie wyglądała jeszcze lepiej. E:Oczywiście gra się mogła podobać na tle słabego GKS. |
Niech ta druga połowa nie zamydli wam oczu bo GKS to w tej chwili żaden przeciwnik a mimo to w pierwszej połowie nie potrafiliśmy wymienić 3 podań bez straty .Jedno dzisiaj pozytywnego widziałem . Co by nie mówić o Bunozie to po raz pierwszy w tym sezonie widziałem stopera który nieźle rozgrywał i co najważniejsze wychodził do przodu .Nieważne , że GKS jest słaby ale tego nie potrafi robić ani Chavez ani Kew niezależnie od klasy przeciwnika . Brawa dla Bitona za bramki pomimo , że ta druga to bardziej prezent od Sapeli aniżeli zasługa naszego snajpera.
|
Parę osób pytało stronę wcześniej o frekwencję na trybunach - Widzów: 11 280 - czyli padł nowy rekord najniższej frekwencji na naszym stadionie ...
|
Cytat:
|
Dalej brak jakiegokolwiek stylu w grze . 1 polowa tragedia . Wygrywamy dzieki Bitonowi . GKS marny , jako Mistrz Polski powinniśmy takich ogórów stłamsić i wygrać wiele wyżej
|
Cytat:
|
Zwycięstwo było obowiązkiem. Martwi że znów zagraliśmy takim rytmem meczowym jak z Odense - tragiczna pierwsza połowa, dobre 20 minut na początku drugiej połowy i bardzo słabo od około 65-70 minuty do końcowego gwizdka.
Na pierwsze kilka pozycji w lidze wystarczy, na mistrza też może (choć niekoniecznie) ale w LE 20 minut dobrej gry to o wiele za mało... Musimy to poprawić |
Cytat:
Zapewne pogrubił to w celu informowania władz ekstraklasy iż mecze w poniedziałek to porażka. Człowiek zajęty pracą to nawet nie ma tej przyjemności z oglądania. |
Cytat:
Dzisiejszym meczem nie ma sie co podniecac bo tak naprawde wielkich roznic w grze nie bylo. Kirm dalej kaleczy i sprawia wrazenie pol-pilkarza. Malecki tradycyjnie glowa w dol i jedzie a ze boisko czasem sie konczy to konczy z pilka na bandach reklamowych. Gargula potwierdzil, ze niestety Wisla z niego pozytku miec juz nie bedzie. Belchatow nie byl dzis zadnym przeciwnikiem wiec nawet obrona wygladala solidniej niz zwykle co to powinno nas jednak zbytnio uspokajac bo zaloze sie, ze w czwartek Flota bedzie grozniejsza niz dzis GKS. Ciesza dwie bramki Bitona i to, ze wrescie z przodu bylo wiecej niz 1. Martwi to, ze wciaz strzela tylko jeden zawodnik. Mecz bez historii i do szybkiego zapomnienia. |
rzuty rozne calkie niezle w naszym wykonaniu z tego co widzialem to Kirm Melikson Malecki zmieniali sie przy ich wykonywaniu
|
Cytat:
Dobrze napisali ze "Gdyby Wisła Kraków przez pierwsze dwa lata od oddaniu stadionu wpuszczała kibiców za 15, 20 i 25 złotych, a obiekt byłby pełny na każdym meczu – specjalnie by nie zbiedniała. Gdyby po tych dwóch latach podwyższyła ceny do 20, 25 i 30 złotych nikt by nie zwrocil uwagi". |
W sumie nie było źle, po pierwszej połowie byłem przekonany, że wygramy. Na duży plus że w końcu dobrze wykonywane rzuty rożne. Od razu pachniało golem. Z naszych na plus Biton, Sobolewski i Bunoza. Brawo dla Sapeli za kolejną bramkę.
|
Cytat:
W angli jakoś grają w pn. i się nie skorżą:D... |
Cytat:
|
Tragedia na forum, bo Wisła wygrała mecz...czyli żałoba.
A u mnie przeciwnie, super samopoczucie. _______________ brawo ten pan דוד "דודו" ביטון "wypożyczony przez krakowski klub z Charleroi na rok, z opcją pierwokupu". Pozdr. |
Wg mnie kolejkę ligi powinno rozgrywac sie podobnie jak w Bundeslidze.
Jeden mecz w piątek, a pozostałe w sobotę i w niedzielę. |
Jak dla mnie największa bolączka Wisły: ultra-marna skuteczność. To powinno być 5-0, spokojnie. W ogóle ile marnujemy sytuacji od początku tego sezonu, to szkoda gadać. Małecki zawsze chce skończyć sam, Kirm wali wszędzie tylko nie w bramkę... dobrze, że jest Biton. To jest dla mnie priorytetem do poprawy.
Ładnie Bunoza, mam nadzieję, że będzie grał jako drugi stoper obok Chaveza. No i że w końcu Jovanović wyrwie tego zęba. |
Cytat:
|
Cytat:
A z Flotą można by spróbować pary Bunoza - Jovanovic w środku a Lamey na prawej... |
Nie no, nie wierzę. Facet strzela dla nas wszystkie bramki, i nadal z nim jest coś nie tak? Nadal bułgarski nagi król jest lepszy? A co ciekawego napiszecie o Małeckim? Liczba zmarnowanych piłek w ataku musi się przecież zgadzać...
|
Według onet.pl było dziś 11 280 luda
|
Cytat:
|
Biton piękna 1.bramka, 2.za darmo, Małecki chyba za bardzo chciał, z resztą jak Kirm, zero przeglądu, lub choćby chęci podania, irytuje mnie najbardziej, jak Chavez dostaje piłkę i nie wie za bardzo, do kogo podać. Dużo niecelnych podań, posiadanie piłki to nie wszystko, musi być pomysł na grę. Na szczęście dzisiaj graliśmy z Bełchatowem, mam nadzieję, że ten mecz to takie "przetarcie". pozdr
|
Wynik cieszy. Jeszcze bardziej gra Bunozy,inny Bunoza niz ten na początku gry u nas,przynajmniej o jedna klase. Bitton nabierze po dzisiejszym meczu pewności siebie,to też duży plus. Martwi mnie Łukasz ,bo nie może jakoś odnaleźc dawnej formy,i nie jest w stanie nawet w 70% zastąpić Meleksa,po jego wejściu Bełchatów doszedł do głosu niestety.Mały jakiś zgaszony dziś ,no ciężkie ma czasy teraz.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl