![]() |
Witam.
Postanowiliśmy ze ZWE zaszaleć i zrobić takie coś: http://ts.bialix.pl/ Jeśli publikacja tabelek w takiej postaci się spodoba, to zostanie :) Zapraszam do korzystania z miniserwisu ;) PS. Jest tam podana tabela generalna ;) |
Klasyfikacja po meczu Pucharu Polski Wisła - Lech: 1. Sami 16 pkt 2. dulli78 14 pkt Lord of WC mitmichael Wiślacki Pies 6. arrosmay 13 pkt Benan Damian1241 Feniks Hormon132 kolarz90 KOMINEK KptAnt marian paździoch suchyTSW SuperDragon W.S wislak1995 WISŁAZWE 20. El'kabat 12 pkt Etiop jcts KamilAKS karas1983 kibicnh MIKITSW misiektsw pawkas1992 wojti11795 30. ..::JosE::.. 11 pkt abidal andys art. bartek89TS cassius31krakow djmala1 Domello KaRaSTSW KOALIK madenn oli38 TymonPRO wierny 44. Amstaff 10 pkt AYALA DevilMayCry emailowiec Fiti kamanwislak marcint339 piter116 staranny kibic SWEET_83 54. Bialix 9 pkt filemon Greebo ladek1989 Rustin 59. gypsy 8 pkt PhantomRanger SlawekS vip2008 wislakdaniel Zohan 65. Fifiorek 7 pkt kangurekm 67. wislak2004 5 pkt |
http://ts.bialix.pl/ tam na bieżąco wrzucane są tabelki!!!
|
Tabele po Ruchu zaktualizowane i wrzucone na bloga ;)
|
Albo jestem głupi albo nie ma tam tabelki za sam mecz Ruch - Wisła? Tylko generalkę widze.
|
Cytat:
|
jcts, wygrałeś to nie marudź :D
poza tym, dostępne są wszystkie klasyfikacje meczowe począwszy od 17 marca (kiedy blog ruszył) ;) Niedługo pojawią się też statystyki wiosenne, tj. zestawienie wyników wszystkich typujących w poszczególnych meczach (jest to już zrobione tylko czeka na przepuszczenie przez WP) :) ZWE, jutro z biura podrzucę Ci tabelki do Legii niezbędne ;) |
Tabele wrzucone.
|
To znowu ja :D
Nie widzę tabeli T-ME uaktualnionej po Legii, znowu jestem ślepy? ;) Pisze że ligowa jest uzupełniona a nie umiem jej znaleźć. Jest tylko z dnia 30.03 po Ruchu |
Cytat:
http://ts.bialix.pl/tabele/t-mobile-...sa/30-03-2012/ |
HOP!!!
http://ts.bialix.pl/ Po ŁKSie ;) |
|
|
http://ts.bialix.pl
Wrzucone tabele: - meczowa ze Śląskiem - wiosenna końcowa - ligowa końcowa - generalna końcowa Brakuje: - TOP końcowej - Przyjaźni końcowej - Europucharów, raczej tak proforma ;) |
Gratulacje dla zwycięzcy i wszystkich którzy wytrwali do samego końca ;)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:09. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl