Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Tabele Konkursu o Wiśle! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8271)

Bialix 21.03.2012 16:45

Witam.

Postanowiliśmy ze ZWE zaszaleć i zrobić takie coś: http://ts.bialix.pl/

Jeśli publikacja tabelek w takiej postaci się spodoba, to zostanie :)

Zapraszam do korzystania z miniserwisu ;)

PS. Jest tam podana tabela generalna ;)

WISŁAZWE 21.03.2012 19:42

Klasyfikacja po meczu Pucharu Polski Wisła - Lech:




1. Sami 16 pkt


2. dulli78 14 pkt

Lord of WC
mitmichael
Wiślacki Pies

6. arrosmay 13 pkt

Benan
Damian1241
Feniks
Hormon132
kolarz90
KOMINEK
KptAnt
marian paździoch
suchyTSW
SuperDragon
W.S
wislak1995
WISŁAZWE

20. El'kabat 12 pkt

Etiop
jcts
KamilAKS
karas1983
kibicnh
MIKITSW
misiektsw
pawkas1992
wojti11795

30. ..::JosE::.. 11 pkt

abidal
andys
art.
bartek89TS
cassius31krakow
djmala1
Domello
KaRaSTSW
KOALIK
madenn
oli38
TymonPRO
wierny

44. Amstaff 10 pkt

AYALA
DevilMayCry
emailowiec
Fiti
kamanwislak
marcint339
piter116
staranny kibic
SWEET_83

54. Bialix 9 pkt

filemon
Greebo
ladek1989
Rustin

59. gypsy 8 pkt

PhantomRanger
SlawekS
vip2008
wislakdaniel
Zohan

65. Fifiorek 7 pkt
kangurekm

67. wislak2004 5 pkt

WISŁAZWE 27.03.2012 14:06

http://ts.bialix.pl/ tam na bieżąco wrzucane są tabelki!!!

Bialix 28.03.2012 15:41

Tabele po Ruchu zaktualizowane i wrzucone na bloga ;)

jcts 28.03.2012 16:37

Albo jestem głupi albo nie ma tam tabelki za sam mecz Ruch - Wisła? Tylko generalkę widze.

WISŁAZWE 28.03.2012 16:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jcts (Post 1234867)
Albo jestem głupi albo nie ma tam tabelki za sam mecz Ruch - Wisła? Tylko generalkę widze.

Zakładka ''ostatni mecz'' :)

Bialix 28.03.2012 18:51

jcts, wygrałeś to nie marudź :D

poza tym, dostępne są wszystkie klasyfikacje meczowe począwszy od 17 marca (kiedy blog ruszył) ;)
Niedługo pojawią się też statystyki wiosenne, tj. zestawienie wyników wszystkich typujących w poszczególnych meczach (jest to już zrobione tylko czeka na przepuszczenie przez WP) :)

ZWE, jutro z biura podrzucę Ci tabelki do Legii niezbędne ;)

Bialix 02.04.2012 16:28

Tabele wrzucone.

jcts 05.04.2012 21:23

To znowu ja :D
Nie widzę tabeli T-ME uaktualnionej po Legii, znowu jestem ślepy? ;) Pisze że ligowa jest uzupełniona a nie umiem jej znaleźć. Jest tylko z dnia 30.03 po Ruchu

WISŁAZWE 05.04.2012 21:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jcts (Post 1237988)
To znowu ja :D
Nie widzę tabeli T-ME uaktualnionej po Legii, znowu jestem ślepy? ;) Pisze że ligowa jest uzupełniona a nie umiem jej znaleźć. Jest tylko z dnia 30.03 po Ruchu


http://ts.bialix.pl/tabele/t-mobile-...sa/30-03-2012/

WISŁAZWE 18.04.2012 17:39

HOP!!!

http://ts.bialix.pl/

Po ŁKSie ;)

Bialix 22.04.2012 11:24

http://ts.bialix.pl

Po Podbeskidziu ;)

Bialix 06.05.2012 14:04

http://ts.bialix.pl

Dodane tabele po Cracovii i Górniku!!!

Bialix 07.05.2012 19:26

http://ts.bialix.pl

Wrzucone tabele:
- meczowa ze Śląskiem
- wiosenna końcowa
- ligowa końcowa
- generalna końcowa

Brakuje:
- TOP końcowej
- Przyjaźni końcowej
- Europucharów, raczej tak proforma ;)

art 08.05.2012 17:28

Gratulacje dla zwycięzcy i wszystkich którzy wytrwali do samego końca ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:09.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl