Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Losowanie grup Ligi Europejskiej godz. 13 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8259)

Squirtle88 26.08.2011 14:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiślak1906forever (Post 1155780)
Pozwoliłem sobie zajrzeć na forum kibiców TWENTE i...
Wiele opini o tym jaki Kraków jest piękny i przyjazny, co ciekawe Wisła ma piękny stadion :D , boją się Polskich kibiców, no i Maaskant,Jalens...Boukhari

Niech się boją , mam nadzieję że po meczu będą się też bali piłkarzy bo o kibiców jestem spokojny :-P

rabi86 26.08.2011 14:07

Twente i Odense odpadły z grupy niemistrzowskiej o ligę mistrzów. Fulham tak jak ktoś już napisał może pokazać się tylko w lidze europy, bo w swojej lidze nic wielkiego nie ugrają. Oni dostali się do pucharów dzięki klasyfikacji fair play.

Jak widać grupa badzo ciężka, ale to dobrze. Będzie trzeba się pokazać na tle dobrych drużyn z fajnych dla kibiców krajów. Grupa Legii łatwiejsza na papierze, ale gorsza marktingowo. Ciesze się, że nas ominęły drużyny z Rumunii i Izraela. Po Cyprze i Bułgarii egzotyki wystaczy.

Ja_Kibic 26.08.2011 14:55

Terminarz

http://www.uefa.com/MultimediaFiles/...6_DOWNLOAD.pdf

KOMINEK 26.08.2011 14:58

Ponieważ już po losowaniu więc zamykam temat i zapraszam do dyskusji Wisła Kraków w europejskich pucharach


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:37.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl