![]() |
Cytat:
Cytat:
P.S. Żona już wie że wychodze o 19 i wracam rano (pogodziła się z tym :D) |
I pomyśleć że tydzień temu do meczu w Krakowie podchodziłem na względnym luzie... a dzisiaj? Jak tylko pomyśle co będzie dzisiaj to ogarnia mnie taki stres że większy przeżywałem tylko jak mi się rodził syn.
O której shoutbox będzie włączony? |
Ja dziś na trzeźwo. Chcę byc świadomy...
|
|
Cytat:
|
Nie będę się za bardzo rozpisywał. Wystarczy kilka zdań.
Zagrajcie tak żeby za kilka lat gdy przyjedziemy na Stamford Bridge kibice Chelsea mówili między sobą: " Osz ty, przyjeżdża Wisła Kraków, każdy wie, że to bardzo dobra drużyna, będzie ciężko." Ja w to wierzę, ale do tego żeby tak było musimy zagrać przynajmniej 3 lata z rzędu w LM. Zagrajcie tak by dorównać legendzie, zagrajcie tak żeby ci najmłodsi pamiętali o was, o Meliksonie, o Genkovie, o Sobolu, o Małym gdy będą już na łożu śmierci. Dzisiaj na naszych oczach będzie pisać się historia WISŁY i to tylko od piłkarzy zależy czy to będzie LM czy LE. A więc do boju WISEŁKO, pokaż całej Polsce jak ty w piłkę grasz, udowodnij niedowiarkom w postaci Gmocha Żewłakowa i Kosowskiego, że my już w tym momencie jesteśmy "International Level". PS. Pamiętajcie wszyscy kibice sukcesu. To, że już doszliśmy do tego etapu to jest wielkie osiągnięcie. Spodziewam się, że po porażce (tfu, tfu!) większość naszych "fanów" będzie się domagać głowy Roberta. Jeżeli tak będzie to ja wam polecę jakiegoś dobrego psychiatrę w okolicach Krakowa. JAZDA JAZDA JAZDA... BIAŁA GWIAZDA!!!!!!!!!!!!!!! |
a ja powiem tak dziś wygramy 6 mecz z rzędu a potem 6 z rzędu przegramy tak powiedział moj stary sąsiad który na pierwszym swoim meczu był w 38 roku i widział Reymana w akcji. Biorę w ciemno taką perspektywę dziś wygrana potem 6 porażek
|
od 6 rano na nogach - masakra!!! nie wiem co robić ... ramka już zeszła , ze stresu zacząłem sprzątać w domu , do boju Wisło moja kochana!!!
|
Dziś nadszedł ten dzień, dziś nadszedł ten dzień, może będzie mym najlepszym dniem, a może... nie.
....a to trzeba wygrać :D Ja .......ę dawno się tak nie jarałem meczem na 8 godzin przed rozpoczęciem :D |
Cytat:
|
Rozumiem, że po meczu wszyscy na Rynek :) ? Odwieczny ciąg świętowania, każdego krakowianina kieruje przecież w to miejsce. :)
|
8h do meczu, nie wiem co ze sobą zrobić. Normalnie zaraz jajo zniosę :D Oby to o Meliksonie było zasłoną dymną. Ale na szczęście Nunez pokazał, że też potrafi rozgrywać piłkę.
|
i co - Melikson złapał kontuzje na treningu? po co było jakieś sztuczne oszczędzanie zawodników na ten mecz i kolejna strata punktów w lidze?! jednak dość często wychodzi na to, że kombinowanie wychodzi na odwrót :/ a w lidze już 6pkt straconych w 4 meczach i 4pkt straty do lidera
|
Cytat:
:rotfl: :rotfl: :rotfl: P.S Ale dzisiaj słońce grzeje od rana ... |
Cytat:
Jak słucham jaki to dramat że nie będzie Meliksona to mi ręce opadają, niech jeszcze ktoś dopisze że to dlatego że Melikson robi różnicę to wywieszam białą flagę. W ogóle Wisła powinna wracać do domu i dać sobie spokój, bo nie ma Meliksona. Co kolega na to, po co się porywać na słońce bez Meliksona. |
Ekstraklasa dla nas zaczyna sie jutro. 4 pkt straty mozna odrobic nawet w przeciagu 2-3 kolejek...
Dzis jest dzis i jestesmy o włos od czegos na co czekamy latami,wiec nie pierd.olcie dzis o ekstraklasie jak Was prosze... |
|
Z Meliksonem to ściema mówię wam . Jakby naprawdę doznał kontuzji to trzymaliby to w tajemnicy !
|
Cytat:
|
Nie moge wytrzymac juz caly chodze z nerwow a tu jeszcze 7 godzin do studia... jak to wytrzymac??? co robic???
|
Wiadomo że najprawdopodobniej tak jest, żeby wprowadzić Apoelowi zamęt. Może być nawet tak że wejdzie w drugiej połowie, na podmęczonego przeciwnika. Dlatego trafia mnie ja słyszę te wszystkie lamenty. Żeby on jeszcze w Krakowie coś zagrał, ale przecież wcale sie nie wyróżniał już lepszy był Nunez.
|
Ja dla odstresowania jadę do kina.
Na smerfy :rotfl: |
Cytat:
w weekend kolejny mecz ligowy - trzeba będzie dać odpocząć zawodnikom po meczu pucharowym? @Gwiaździsty - na błędach innych potrafisz się uczyć? Lech też miał w kilka kolejek te swoje małe straty odrobić i świetnie im szło... do samego końca, co kolejkę prawie już zaczynali odrabiać |
Ja ide o zaklad ze NIE BEDZIE OSZCZEDZANIA ZAWODNIKOW na lige po/przed ewentualnymi meczami z Barcą i innymi druzynami w grupie LM. Bedzie normalnie grane. Przeciez nie wyprzedzimy w grupie Barcelony czy innego Milanu. NAJWAZNIEJSZY MECZ JEST DZIS.
|
Ściema. I to taktyczna.Trener Apoelu ma teraz niezłe myślenice:). Ma nie grać gość,który był kryty momentami przez trzech,to zmienia w ogóle postać rzeczy. Jak ustawić teraz zespół,a jak Maor nagle będzie w składzie to co, improwizacja?Chwila improwizacji może go droga kosztować. Brama dla nas to w sumie pozamiatane. Gość-trener Apoelu- wygląda na bystrego faceta,ale jakby nie było taka sytuacja musi go dekoncentrować. Trzeba próbować wszystkiego,co może przechylić szalę na naszą korzyść. A próba wprowadzenia chaosu w szeregi przeciwnika jest jedną z takich rzeczy.
|
Cytat:
Cytat:
Kurde ale nerwy. Sam nie wiem co mam robić mimo iż w pracy siedzę. Normalnie pustak :-p |
Cytat:
Jeszcze niecałe 8 godzin, panowie! |
Zadaje sobie jedno pytanie - JESLI TO JEST PRZEDMECZOWA GRA, to dlaczego Melikson zszedl po 15 minutach treningu a przedwczoraj W OGOLE (!!!) nie trenowal?
|
trenowal indiwidualnie to po pierwsze, a po drugie to zawodowiec i jeden dzien bez treningu mu nic nie zrobi
|
Cytat:
Cytat:
chociaż ja polecam gałe na orliku. Cytat:
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:59. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl