Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   napięcie przedmeczowe (temat bedzie potem skasowany) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8247)

Semper Fidelis 1985 23.08.2011 11:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Soupie2 (Post 1152463)
Jedni w Wietnamie ja w Manchesterze, na całym świecie są kibice naszej Wisełki

No tam ich chyba niema, chociaż kto wie :D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Soupie2 (Post 1152463)
tak więc przygotujcie sobie wódkę, sake, co tam tylko macie :)

Do boju Wisełko!!!!!!!!

no nie wyobrażam sobie dziś trzezwych Wiślaków, chociaż pewnie znajdą się tu tacy którzy odrazu po meczu będą na forum komentować, analizować, rozrysowywać jak Gmoch przebieg meczu, ba nawet w trakcie meczu.

P.S. Żona już wie że wychodze o 19 i wracam rano (pogodziła się z tym :D)

PANDEM0NIUM 23.08.2011 11:05

I pomyśleć że tydzień temu do meczu w Krakowie podchodziłem na względnym luzie... a dzisiaj? Jak tylko pomyśle co będzie dzisiaj to ogarnia mnie taki stres że większy przeżywałem tylko jak mi się rodził syn.
O której shoutbox będzie włączony?

rafal777 23.08.2011 11:05

Ja dziś na trzeźwo. Chcę byc świadomy...

mav23 23.08.2011 11:08

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...na_hali_wisly/
BYŁO??

PANDEM0NIUM 23.08.2011 11:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mav23 (Post 1152482)

Nawet jakbym miał możliwość to nie ma takiej opcji. Dzisiaj meczy oglądam przed tv, z synem ubranym w szalik Wisły, bez alkoholu, tak jak ktoś napisał powyżej, chce być swiadomy tego co się stanie.

Birsa 23.08.2011 11:15

Nie będę się za bardzo rozpisywał. Wystarczy kilka zdań.
Zagrajcie tak żeby za kilka lat gdy przyjedziemy na Stamford Bridge kibice Chelsea mówili między sobą: " Osz ty, przyjeżdża Wisła Kraków, każdy wie, że to bardzo dobra drużyna, będzie ciężko."
Ja w to wierzę, ale do tego żeby tak było musimy zagrać przynajmniej 3 lata z rzędu w LM. Zagrajcie tak by dorównać legendzie, zagrajcie tak żeby ci najmłodsi pamiętali o was, o Meliksonie, o Genkovie, o Sobolu, o Małym gdy będą już na łożu śmierci. Dzisiaj na naszych oczach będzie pisać się historia WISŁY i to tylko od piłkarzy zależy czy to będzie LM czy LE.
A więc do boju WISEŁKO, pokaż całej Polsce jak ty w piłkę grasz, udowodnij niedowiarkom w postaci Gmocha Żewłakowa i Kosowskiego, że my już w tym momencie jesteśmy "International Level".

PS. Pamiętajcie wszyscy kibice sukcesu. To, że już doszliśmy do tego etapu to jest wielkie osiągnięcie. Spodziewam się, że po porażce (tfu, tfu!) większość naszych "fanów" będzie się domagać głowy Roberta. Jeżeli tak będzie to ja wam polecę jakiegoś dobrego psychiatrę w okolicach Krakowa.

JAZDA JAZDA JAZDA... BIAŁA GWIAZDA!!!!!!!!!!!!!!!

Mistrz Yoda 23.08.2011 11:15

a ja powiem tak dziś wygramy 6 mecz z rzędu a potem 6 z rzędu przegramy tak powiedział moj stary sąsiad który na pierwszym swoim meczu był w 38 roku i widział Reymana w akcji. Biorę w ciemno taką perspektywę dziś wygrana potem 6 porażek

artur77 23.08.2011 11:16

od 6 rano na nogach - masakra!!! nie wiem co robić ... ramka już zeszła , ze stresu zacząłem sprzątać w domu , do boju Wisło moja kochana!!!

dwdx1906 23.08.2011 11:16

Dziś nadszedł ten dzień, dziś nadszedł ten dzień, może będzie mym najlepszym dniem, a może... nie.


....a to trzeba wygrać :D Ja .......ę dawno się tak nie jarałem meczem na 8 godzin przed rozpoczęciem :D

Semper Fidelis 1985 23.08.2011 11:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mistrz Yoda (Post 1152488)
a ja powiem tak dziś wygramy 6 mecz z rzędu a potem 6 z rzędu przegramy

http://www.youtube.com/watch?v=xGdDX730wwg

Gwiaździsty 23.08.2011 11:20

Rozumiem, że po meczu wszyscy na Rynek :) ? Odwieczny ciąg świętowania, każdego krakowianina kieruje przecież w to miejsce. :)

DrunkenBear 23.08.2011 11:20

8h do meczu, nie wiem co ze sobą zrobić. Normalnie zaraz jajo zniosę :D Oby to o Meliksonie było zasłoną dymną. Ale na szczęście Nunez pokazał, że też potrafi rozgrywać piłkę.

kolend 23.08.2011 11:23

i co - Melikson złapał kontuzje na treningu? po co było jakieś sztuczne oszczędzanie zawodników na ten mecz i kolejna strata punktów w lidze?! jednak dość często wychodzi na to, że kombinowanie wychodzi na odwrót :/ a w lidze już 6pkt straconych w 4 meczach i 4pkt straty do lidera

Gwiaździsty 23.08.2011 11:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kolend (Post 1152503)
i co - Melikson złapał kontuzje na treningu? po co było jakieś sztuczne oszczędzanie zawodników na ten mecz i kolejna strata punktów w lidze?! jednak dość często wychodzi na to, że kombinowanie wychodzi na odwrót :/ a w lidze już 6pkt straconych w 4 meczach i 4pkt straty do lidera


:rotfl: :rotfl: :rotfl:

P.S Ale dzisiaj słońce grzeje od rana ...

Drozd 23.08.2011 11:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1152466)
ta, ciekawe kto strzeliłby u nas, jak Meliksona nie ma
no chyba, że Pareiko obroni 5 :rotfl:

No nie wytrzymam, tylko Melikson potrafi strzelać karne :0. A Meliksona nie ma, ojejejej co to będzie Meliksona nie ma wszyscy inni się spalą bo Meliksona nie ma. W Krakowie też go nie było, a Małecki z Pareiką i Gerwazym super szczęśliwie, bo przecież nie było Meliksona, strzelili najładniejszą bramkę rundy.

Jak słucham jaki to dramat że nie będzie Meliksona to mi ręce opadają, niech jeszcze ktoś dopisze że to dlatego że Melikson robi różnicę to wywieszam białą flagę. W ogóle Wisła powinna wracać do domu i dać sobie spokój, bo nie ma Meliksona. Co kolega na to, po co się porywać na słońce bez Meliksona.

El'kabat 23.08.2011 11:27

Ekstraklasa dla nas zaczyna sie jutro. 4 pkt straty mozna odrobic nawet w przeciagu 2-3 kolejek...
Dzis jest dzis i jestesmy o włos od czegos na co czekamy latami,wiec nie pierd.olcie dzis o ekstraklasie jak Was prosze...

Mistrz Yoda 23.08.2011 11:28

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html

może jednak Melikson zagra:)

Terinho 23.08.2011 11:33

Z Meliksonem to ściema mówię wam . Jakby naprawdę doznał kontuzji to trzymaliby to w tajemnicy !

zim zum 23.08.2011 11:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Terinho (Post 1152513)
Z Meliksonem to ściema mówię wam . Jakby naprawdę doznał kontuzji to trzymaliby to w tajemnicy !

Też tak myślę.

sportnh 23.08.2011 11:45

Nie moge wytrzymac juz caly chodze z nerwow a tu jeszcze 7 godzin do studia... jak to wytrzymac??? co robic???

Drozd 23.08.2011 11:45

Wiadomo że najprawdopodobniej tak jest, żeby wprowadzić Apoelowi zamęt. Może być nawet tak że wejdzie w drugiej połowie, na podmęczonego przeciwnika. Dlatego trafia mnie ja słyszę te wszystkie lamenty. Żeby on jeszcze w Krakowie coś zagrał, ale przecież wcale sie nie wyróżniał już lepszy był Nunez.

Fiti 23.08.2011 11:46

Ja dla odstresowania jadę do kina.
Na smerfy :rotfl:

kolend 23.08.2011 11:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1152510)
Ekstraklasa dla nas zaczyna sie jutro. 4 pkt straty mozna odrobic nawet w przeciagu 2-3 kolejek...
Dzis jest dzis i jestesmy o włos od czegos na co czekamy latami,wiec nie pierd.olcie dzis o ekstraklasie jak Was prosze...

w pełni się nie zgadzam z pierwszym zdaniem, tak czy inaczej - za chwilę dojdzie kolejnych 6 spotkań z europejskimi drużynami i znowu może dojść oszczędzanie zawodników

w weekend kolejny mecz ligowy - trzeba będzie dać odpocząć zawodnikom po meczu pucharowym?

@Gwiaździsty - na błędach innych potrafisz się uczyć? Lech też miał w kilka kolejek te swoje małe straty odrobić i świetnie im szło... do samego końca, co kolejkę prawie już zaczynali odrabiać

sportnh 23.08.2011 11:49

Ja ide o zaklad ze NIE BEDZIE OSZCZEDZANIA ZAWODNIKOW na lige po/przed ewentualnymi meczami z Barcą i innymi druzynami w grupie LM. Bedzie normalnie grane. Przeciez nie wyprzedzimy w grupie Barcelony czy innego Milanu. NAJWAZNIEJSZY MECZ JEST DZIS.

Marszałek 23.08.2011 11:57

Ściema. I to taktyczna.Trener Apoelu ma teraz niezłe myślenice:). Ma nie grać gość,który był kryty momentami przez trzech,to zmienia w ogóle postać rzeczy. Jak ustawić teraz zespół,a jak Maor nagle będzie w składzie to co, improwizacja?Chwila improwizacji może go droga kosztować. Brama dla nas to w sumie pozamiatane. Gość-trener Apoelu- wygląda na bystrego faceta,ale jakby nie było taka sytuacja musi go dekoncentrować. Trzeba próbować wszystkiego,co może przechylić szalę na naszą korzyść. A próba wprowadzenia chaosu w szeregi przeciwnika jest jedną z takich rzeczy.

Feniks1983 23.08.2011 11:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Semper Fidelis 1985 (Post 1152475)
No tam ich chyba niema, chociaż kto wie :D

Ano są. Stronę wcześniej pisze kolega szczepans21 tak o to:

Cytat:

Panie i Panowie,

siedzę 8 500 km od Krakowa, na praktyce w Wietnamie i tak się od wczoraj denerwuje że kosmos..
Powiem Wam jak się jest daleko i nie można iść do swego domu na R22->zaczyna się doceniać to co jest ważne i niezbędne
i dziś o 1:45 czasu miejscowego będzie siła...

DO BOJU MARSZ!!!

Niech gryzą trawę z walki!!

Kurde ale nerwy. Sam nie wiem co mam robić mimo iż w pracy siedzę. Normalnie pustak :-p

martin_6 23.08.2011 12:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fiti (Post 1152520)
Na smerfy :rotfl:

Nie idź, tylko sobie zepsujesz wspomninia z dzieciństwa :)

Jeszcze niecałe 8 godzin, panowie!

sportnh 23.08.2011 12:02

Zadaje sobie jedno pytanie - JESLI TO JEST PRZEDMECZOWA GRA, to dlaczego Melikson zszedl po 15 minutach treningu a przedwczoraj W OGOLE (!!!) nie trenowal?

Domello 23.08.2011 12:05

trenowal indiwidualnie to po pierwsze, a po drugie to zawodowiec i jeden dzien bez treningu mu nic nie zrobi

PANDEM0NIUM 23.08.2011 12:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1152510)
,wiec nie pierd.olcie dzis o ekstraklasie jak Was prosze...

Amen.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sportnh (Post 1152518)
jak to wytrzymac??? co robic???

szachy? szydełkowanie? zbieranie znaczków?
chociaż ja polecam gałe na orliku.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1152519)
Może być nawet tak że wejdzie w drugiej połowie, na podmęczonego przeciwnika. .

Ciekawe co byłoby jakby Maaskant wybrał właśnie taką taktykę. W pierwszej połowie zagęsci środek pola Wilk-Sobol-Gerwazy a w drugiej wpuści Melexa na podmęczonego rywala i zabije ćwieka trenerowi kozojebców. W tym szaleństwie jest metoda!

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fiti (Post 1152520)
Ja dla odstresowania jadę do kina.
Na smerfy :rotfl:

Bardziej polecam KAC VEGAS w Bankgoku a na poważnie jak już jestesmy przy tematyce filmowej to Damned United (na faktach)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:59.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl