Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [4 Kolejka] Korona Kielce - Wisła Kraków, 20 sierpnia , sobota godz. 18 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8238)

flamengista 19.08.2011 17:06

Mój skład na mecz z Koroną

Jovanić-Paljić-Bunoza-Kowalski-Lamey-Kirm-Jirsak-Wilk-Garguła-Boguski-Genkow

Skład na Cypr:
Pareiko-Diaz-Jaliens-Chavez-Jovanović-Iliew-Nunez-Sobolewski-Melikson-Małecki-Biton

Jest jeszcze początek sezonu, więc można zaryzykować. Sprawdzimy też, czy faktycznie mamy tak wyrównany skład i silnych zmienników.

fanfan 19.08.2011 17:10

Widzieliście tytuł na głównej stronie Interii ?
Maaskant wystawi rezerwy, bo boi się twardzieli z Korony

To już lekka przesada ... wystawia rezerwy ponieważ ważniejszy jest mecz z Apoelem - jak już to tak powinni napisać ale widocznie muszą nieco dowartościować drwali Korony.

Elefant 19.08.2011 17:13

Żaden z podstawowych zawodników nie może wyjść w tym meczu. Żaden, nawet Pareiko.
I nie chodzi tu tylko o mecz z Apoelem. Mamy potem jeszcze całą rundę, mecze w którejś z lig europejskich. Chcecie grać z parą Jaliens - Chavez w obronie czy Kowalski - Bunoza ?

Ta zapowiedź meczu nie jest przypadkowa. Miałem kiedyś okazje jakiś czas przebywać w Kielcach. Zanim jeszcze o Koronie w ekstraklasie usłyszał świat. To miasto całe od pani Zosi w warzywniaku do dyrektora fabryki jest jednym wielkim kompleksem Krakowa.

Drużyna Korony jest nafaszerowana słabymi technicznie zawodnikami, których jedyna siłą jest wyciąć kogoś w pień. Na nas zepną się zawodnicy, za którymi stoją kibice i atmosfera całego miasta. Ryzyko jest zbyt duże a satysfakcja z wygrania w tej sytuacji jakiej jesteśmy niewielka.

Biorąc to pod uwagę należy oczywiście wyjść i walczyć. Ale podstawowych zawodników należy oszczędzać.

Edit. Ok, Jaliens nie zagra bo nie jedzie, tym lepiej. Ogólne przesłanie jednak pozostaje takie same.

orm 19.08.2011 17:17

Lamey nie zagra - dalej leczy kontuzję. Na jego miejscu będzie grał Kew
Nie chce mi się wierzyć, że zagra Kowalski - raczej na 100% zagra Chavez z Bunozą

Myliłem się: Kew też nie jedzie. Czyli Kowalski w 1. składzie?

Skład wg TWSD: Sergei Pareiko - Mateusz Kowalski, Osman Chavez, Gordan Bunoza, Dragan Paljić - Gervasio Nunez, Łukasz Garguła, Cezary Wilk - Patryk Małecki, David Biton, Andraż Kirm

Dla mnie mimo wszystko szok

szprotson 19.08.2011 17:24

Kew nie zagra bo on nawet do Kielc nie jedzie

Heero 19.08.2011 17:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orm (Post 1150132)
Lamey nie zagra - dalej leczy kontuzję. Na jego miejscu będzie grał Kew
Nie chce mi się wierzyć, że zagra Kowalski - raczej na 100% zagra Chavez z Bunozą

W kadrze na mecz z Koroną nie ma Jaliensa ekspercie.

KMZ 19.08.2011 17:26

mi się wydaję , że możemy zobaczyć w składzie Czekaja :D

63.5 Kg 19.08.2011 17:28

Odpuszczamy lige calkowicie??
Jak bedziemy grac w pucharach do grudnia to wlasnie do grudnia odpuszczamy..??

Powodzenia...
Za rok nie bedzie ani mistrza ani pucharow...
Nie wyglupiajmy sie ,kazdy normalny klub potrafi grac na dwa fronty tylko My wiecznie przemeczeniu po rozegraniu raptem 8 meczow...

Heero 19.08.2011 17:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1150144)
Odpuszczamy lige calkowicie??
Jak bedziemy grac w pucharach do grudnia to wlasnie do grudnia odpuszczamy..??

Powodzenia...
Za rok nie bedzie ani mistrza ani pucharow...
Nie wyglupiajmy sie ,kazdy normalny klub potrafi grac na dwa fronty tylko My wiecznie przemeczeniu po rozegraniu raptem 8 meczow...

O matko...

Wisła nie chce awansować do LM, by walczyć o wyjście z grupy - chodzi o sam prestiż gry w elicie i ogromne przychody dla klubu, bo nie oszukujmy się, będziemy w każdej grupie chłopcami do bicia.

Mecze w LM będą odskocznią od szarej ligowej rzeczywistości i nagrodą za ciężką pracę, ale i tak najważniejsza będzie walka o obronę tytułu.

flamengista 19.08.2011 17:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1150144)
Odpuszczamy lige calkowicie??

Nie. Tu chodzi tylko o to, żeby nie było zarzutów dla Maaskanta, że nie wykorzystał szansy na awans do LM w 100%. Nasz trener uczepił się szansy, którą dał mu los i nie chce ryzykować w Kielcach.

Moim zdaniem ma rację.

westersyl 19.08.2011 17:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1150144)
Odpuszczamy lige calkowicie??
Jak bedziemy grac w pucharach do grudnia to wlasnie do grudnia odpuszczamy..??

Powodzenia...
Za rok nie bedzie ani mistrza ani pucharow...
Nie wyglupiajmy sie ,kazdy normalny klub potrafi grac na dwa fronty tylko My wiecznie przemeczeniu po rozegraniu raptem 8 meczow...

Czy aby wszystko z Tobą OK ? Jesteśmy przed szansą na wejście na salony a ty myślisz abyśmy za rok znowu nanie weszli. Rewanż z APOELEm jest ważniejszy nawet niż to co będzie w grupie. Tutaj może zadecydować każdy detal. Wystarczy że Jaliens odniósłby kontuzje za niego musiałby grać Bunoza i już byłoby nie ciekawie. Rozumiem mistrzostwo kraju to wielki prestiż, zawsze fajnie jest je wygrywać tylko na przestrzeni ostaniach lat gówno z tego wynikało.
Jeśli awansujemy to za kilka lat będziemy wspominać mecze z Manchesterm a nie z Koroną dla której gra z Wisła jest meczem sezonu.

fanfan 19.08.2011 17:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1150144)
Odpuszczamy lige calkowicie??
Jak bedziemy grac w pucharach do grudnia to wlasnie do grudnia odpuszczamy..??

Powodzenia...
Za rok nie bedzie ani mistrza ani pucharow...
Nie wyglupiajmy sie ,kazdy normalny klub potrafi grac na dwa fronty tylko My wiecznie przemeczeniu po rozegraniu raptem 8 meczow...

Kto mówi o odpuszczaniu ? Kto mówi o przemęczeniu po 8 meczach ? Pewne rotacje są wskazane w tym meczu i niech nikt nie mówi że zachodnioeuropejskie kluby grające co 3 dni nie rotują składem bo tylko się ośmiesza . A jeśli tak by było to po co ,np. Angielskim albo Włoskim klubom kadry 30 osobowe skoro grają zawsze najmocniejszym składem? Prawda jest taka że wszystkie drużyny grające i w lidze ,i w europejskich pucharach rotują w miarę składem chyba że są już mecze które decydują o Mistrzostwie bądź awansie do kolejnej rundy LM. Przecież trenerzy Angielskich klubów w początkowych fazach europejskich pucharów tez wystawiają bardzo często rezerwowy skład, np. Man City w meczach z Lechem grał w większości (jeśli dobrze pamiętam) rezerwowymi piłkarzami i jakoś tam nie płakali że olali LE. To jest norma w dzisiejszej piłce klubowej, po to mamy kadrę 20 dobrych piłkarzy żeby gdy jest taka potrzeba dokonać kilku zmian i paru ważnych zawodników oszczędzić ale to nie znaczy że odpuszczamy mecz!!! Nadal walczymy o to co nasze czyli zwycięstwo !

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Heero (Post 1150146)
O matko...

Wisła nie chce awansować do LM, by walczyć o wyjście z grupy - chodzi o sam prestiż gry w elicie i ogromne przychody dla klubu, bo nie oszukujmy się, będziemy w każdej grupie chłopcami do bicia.

Mecze w LM będą odskocznią od szarej ligowej rzeczywistości i nagrodą za ciężką pracę, ale i tak najważniejsza będzie walka o obronę tytułu.

Co Ty pieprzysz ? Chcemy awansować do LM żeby tam powalczyć , dać z siebie wszystko , zaprezentować się z jak najlepszej strony i zająć jak najwyższe miejsce w tej grupie , skoro Kopenhadze udało się wyjść z grupy to dlaczego nam ma się nie udać ? Przynajmniej powalczyć o to a nie od razu że sam awans i gra w grupie to nagroda ! Po drugie mecze fazy grupowej są co dwa bądź trzy tygodnie a nie tak jak mecze kwalifikacyjne co tydzień więc nie będziemy grali non stop co 3 dni (są wprawdzie jeszcze dwa mecze PP ale prawdopodobnie ze słabszymi rywalami i tutaj rezerwowi mają się wykazać ) więc i na odpoczynek będzie czas !

jasnyGwint 19.08.2011 17:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1150144)
Odpuszczamy lige calkowicie??
Jak bedziemy grac w pucharach do grudnia to wlasnie do grudnia odpuszczamy..??

Niektórzy są chyba ograniczeni. Nie rozumiesz, że chodzi o ten jeden jedyny mecz ?

63.5 Kg 19.08.2011 17:48

O Bozee....

Bo ejstemy przed szansa itd....itp....

I co z tego??
Jestescie z Wisla od roku ,od dwoch lat czy od 15 moze??
Ja pzrezylem wszystkie zalamania ,wzloty i upadki dlatego jestem wyczulony i jakos mnie to nie podnieca gadanie typu"Ten jeden mecz"..

Kazdy mecz jest dokladnie tak samo wazny jak rewanz z Apoelem ,ale jezeli My wmowimy naszym gwiazda ze to jest najwazniejszy mecz to wiadomo ze chociazby w Kielcach odwala swoja panszczyzne i tyle.

J a w przeciwienstwie do Was wymagam od Wisly duzo wiecej a nie tylko "Tego jednego meczu" co zreszta smiesznie brzmi...
Jezeli mamy wygrac tylko "Ten jeden mecz" to po co w ogole gramy w lidze??
Wycofajmy sie z ligi no bo w koncu "Ten jeden mecz" jest najawzniejszy...

Ochloncie i przestancie sie podniecac...
Ja juz to robilem wielkrotnie prze kilka dobrych lat-teraz juz to mi przeszlo.... bedzie co bedzie...

fanfan 19.08.2011 17:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jasnyGwint (Post 1150156)
Niektórzy są chyba ograniczeni. Nie rozumiesz, że chodzi o ten jeden jedyny mecz ?

Ale nikt tego meczu nie chce odpuszczać . To że wystawiamy rezerwowy skład to nie znaczy że nie walczymy o zwycięstwo . Trener mówił że powalczą o zwycięstwo ale z remisu tez będzie zadowolony więc dlaczego wszyscy to interpretują tak jakbyśmy mieli ten mecz odpuścić ?

Zwierze 19.08.2011 17:52

Napiszę tylko tyle:
Po ch... nam tylu zawodników jak się domagamy żeby Wisła grała jednym składem?

jasnyGwint 19.08.2011 17:54

fanfan: ale czemu Ty to do mnie piszesz :-) ?

63.5kg: Piszesz takie bzdury, że aż szkoda komentować. Nie odróżniasz meczu o 3 zwykłe ligowe punkty od meczu za 10mln ojro. O czym tu w ogóle dyskutować

Markus 19.08.2011 17:54

Powiem krótko: W pełni rozumiem i popieram decyzję Maaskanta o wystawieniu na mecz w Kielcach dublerów. I nie oznacza ona, że oddajemy spotkanie walkowerem.

Heero 19.08.2011 17:55

@63,5 KG:Oho, już się zaczyna "koronny" argument - długo kibicuję Wiśle, przeżywałem wzloty i upadki - nie Ty jeden.

Prawda jest taka, że przed ważnym meczem o LM trafiliśmy na najgorszego możliwego przeciwnika (nie licząc meczów prestiżowych) - brutali z Kielc, którzy urządzą sobie polowanie na nogi naszych piłkarzy. Ten mecz trzeba zagrać, ale rzucać wszystko co najlepsze na Koronę byłoby - delikatnie mówiąc - głupotą. I nikt nie mówi o odpuszczaniu tego meczu, tylko o szansę dla dublerów.

kristos 19.08.2011 17:56

mam nadzieję ,że pogłębimy u scyzorów kompleksy w stosunku do Krakowa ....

FraMat 19.08.2011 18:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kristos (Post 1150177)
mam nadzieję ,że pogłębimy u scyzorów kompleksy w stosunku do Krakowa ....

Oby tak się stało... niech rezerwowi pokażą po co są w Wiśle

JrQ- 19.08.2011 18:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1150144)
Odpuszczamy lige calkowicie??
Jak bedziemy grac w pucharach do grudnia to wlasnie do grudnia odpuszczamy..??

Powodzenia...
Za rok nie bedzie ani mistrza ani pucharow...
Nie wyglupiajmy sie ,kazdy normalny klub potrafi grac na dwa fronty tylko My wiecznie przemeczeniu po rozegraniu raptem 8 meczow...

wyluzuj ....a, jutro wygramy przeciez
liga tez jest wazna, sam twierdzilem ze nie podoba mi sie odpuszczanie spotkan w lidze, ALE:
GRAMY Z BURAKAMI
zrozum to wreszcie

kacpaw91 19.08.2011 18:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KMZ (Post 1150141)
mi się wydaję , że możemy zobaczyć w składzie Czekaja :D

Bunoza raczej zagra na jego pozycji.

snyrting 19.08.2011 18:19

Mam nadzieje, że jutrzejszy mecz niektórzy zawodnicy potraktują jako test o być lub nie być w Wiśle. Nie oszukujmy się, jeżeli Jirsak, Garguła, Boguski(?), Bunoza, Paljić i inni nie będą w stanie pokonać Korony, to powinni sobie zacząć szukać innego klubu, bo na grę w mistrzu Polski zwyczajnie nie zasługują.

W Kielcach wystąpią piłkarze, którzy zarabiają wielkie pieniądze i mamy prawo wymagać od nich pełnego zaangażowania.

Weak27 19.08.2011 18:20

panowie bo nie znalazlem nigdzie info
jaka jest oficjalna wersja , dlaczego nie jedziemy na kORONE ??

Semper Fidelis 1985 19.08.2011 18:24

Bo scyzory nas nie kochają

Heero 19.08.2011 18:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Slaby1985nh (Post 1150201)
panowie bo nie znalazlem nigdzie info
jaka jest oficjalna wersja , dlaczego nie jedziemy na kORONE ??

Jak podała strona Stowarzyszenia Kibiców naszego klubu - w spotkaniu 4. kolejki T-Mobile Ekstraklasy, w której zagramy w Kielcach z tamtejszą Koroną - zabraknie fanów "Białej Gwiazdy". Na przyjazd krakowskich kibiców zgody nie wyraziła kielecka policja oraz tamtejszy wojewoda.

Ciastek1 19.08.2011 18:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Heero (Post 1150206)
Jak podała strona Stowarzyszenia Kibiców naszego klubu - w spotkaniu 4. kolejki T-Mobile Ekstraklasy, w której zagramy w Kielcach z tamtejszą Koroną - zabraknie fanów "Białej Gwiazdy". Na przyjazd krakowskich kibiców zgody nie wyraziła kielecka policja oraz tamtejszy wojewoda.

To już można nazwać tradycją .Oj będzie jutro napinka na trybunach kurnika przynajmniej tak samo żałosna jak w kauflandzie .

hawkins 19.08.2011 18:32

Skład z głównej:
Sergei Pareiko - Mateusz Kowalski, Osman Chavez, Gordan Bunoza, Dragan Paljić - Gervasio Nunez, Łukasz Garguła, Cezary Wilk - Patryk Małecki, David Biton, Andraż Kirm

W ogóle mi się ten skład nie podoba. Przed nami najważnejszy mecz od rewanżu z Panathinaikosem. Od dyspozycji ludzi jak Chavez, Nunez, czy (szczególnie) Małecki będzie zależała przyszłość klubu. Według mnie Maaskant powinien jeszcze bardziej pomieszać w składzie.

Mój skład:
Pareiko (może nawet Jovanović - lepiej dmuchać na zimne) - Kowalski, Czekaj, Bunoza, Paljić - Brud, Jirsak - Kirm, Garguła, Chrapek - Biton.


Nawet przy takim składzie powinniśmy ugrać choć z punkt, bo piłkarze jak Kirm, Biton, Garguła czy Jirsak mają potencjał, żeby przeważyć szalę na naszą korzyść. U drwali z Kielc nie ma ani jednego piłkarza o podobnej klasie.
No i też się cholernie boję ich brutalnej gry. Może by nawet zespół ME na nich wystawić, bo i zmienników szkoda ryzykować...

Karherop 19.08.2011 18:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hawkins (Post 1150211)
Mój skład:
Pareiko (może nawet Jovanović - lepiej dmuchać na zimne) - Kowalski, Czekaj, Bunoza, Paljić - Brud, Jirsak - Kirm, Garguła, Chrapek - Biton.

chcesz ściągać piłkarzy z wypożyczenia na jeden mecz ? :rotfl:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl