![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
W związku z ciszą na stadionie na pewno :
- bardzo się ucieszą kibice i piłkarze Cracovii (no ale ważniejszy jest protest) - bardzo zdziwią się piłkarze Wisły (wytłumaczcie proszę Maorowi, Cwetanowi, Osmanowi i innym, że to protest wymierzony w decyzje rządu, albo zarządu etc) - na pewno przy pierwszej lepszej okazji postarają się uciec z tego dziwnego kraju na zachód (no, ale ważniejszy jest protest) - ucieszy się Donald , przecież na stadionach zapanowała cisza i spokój (no, ale ważniejszy jest protest) - wcale nie zrobicie wrażenia na zarządzie!!! Zarząd może zatrudnić sztab fachowców od marketingu, który zapełni cały stadion złem koniecznym, jakim dla niektórych są "pikniki" (ale ważniejszy jest protest) Tak w ogóle to patrząc obiektywnie, z boku, ta forma protestu jest tak żałosna, że śmiać mi się chce! Kogo to wogóle obejdzie? Widzę, że pewnym grupom się wydaje, że tylko one mają przychodzić na stadion i dyktować wszystkim , co mają robić a czego nie. |
Cytat:
|
Cytat:
I mistrza nie mamy dopóki nie zdobędziemy 3 pkt z żydkami. a do tego trzeba dopingu. |
A ja proponuję przyjąć decyzję SKWK jaka będzie, jeżeli w całej Ekstraklasie nie będzie dopingu na meczach to nikt ma się nie wyłamywać !
|
Cytat:
A myślisz że dla ilu ludzi skakanie przez płot przez Wałęsę wydawało się sposobem na komunizm? |
Plastman :
Powiedz mi jedno co z tego ze My to wiemy rozumiemy i mamy takie samo zdanie na ten temat...skoro OZSK podjelo taka decyzje. Czasem mam wrazenie jak by wyzej srali niz dupe mieli naprawde. Szkoda ze to co napisales nie dociera do nich, to jest jak walenie glowa w mur. |
Cytat:
A nie długo na wyjazdy zagraniczne będzie zakaz bo Tusk zamknie granice albo każdy kto był w bazie kibica kiedykolwiek będzie sie musiał na komendzie stawiac |
Cytat:
Sensej: Ale pitolisz |
Czy jest taka żałosna ? Jeśli frekwencja na meczach spadnie o 70-80% tak jak było to na meczach Legii to zarządy klubów i PZPN szybciutko znajdą wspólnie z rządem i kibicami wyjście. Jedynym sposobem oddziaływania na kogokolwiek są PIENIĄDZE lub raczej ich BRAK .
Wasze przywiązanie do klubu to większości osób decyzyjnych (rząd, zarząd, pzpn) wisi i powiewa. Ale jeśli przykręci im się kurek z pieniędzmi to od razu będą inaczej podchodzić do tematu. A krzyczeć to sobie możecie :) Do woli :) |
Cytat:
nie wiem co Ty chcesz udowodnić? |
Cytat:
|
^^ Owszem tylko co...podejdziesz pod gniazdo i wezmiesz mic ? dobrze wiesz ze koordynowanie dopingu bez mic nie jest proste a skutki tego beda podobne jak E probowalo na Amice. Jezeli faktycznie nie bedzie dopingu to z G3 ide na G4 albo G5 i tam bede sie darl nawet sam.
|
Po niektórych wpisach w tym wątku wnioskuję, że może lepiej wogóle nie robić tego protestu bo niektórym to nie pasuje ? PARANOJA ... Poczekajcie na decyzję a nie piszcie głupot ... Ja osobiście dostosuję się do każdej decyzji jaka będzie.
|
dobra, ja każdą propozycję przyjmę, tylko jeżeli ma być tak jak na lechu to ja wolę brak dopingu niż pół stadionu doping, pół nie i wzajemne bluzgi... możemy zorganizować coś poważnego, ale wtedy trzeba to zrobić całkowicie legalnie... np w dniu meczu Wisły w Warszawie zrobić protest przeciw decyzji PZPN o zakazie wyjazdów. zgodę od prezydenta miasta, ale pewnie nie wyda z oczywistych względów... piszcie propozycje jak to ugryźć żeby nikt nie ucierpiał... bo mamy trochę czasu do derbów to trzeba to wykorzystać, żeby błędów nie pomnażać... można np zasłonić twarze na meczu szalikami, w ramach nabijania się z przepisów jakie chcą wprowadzić albo nie wiem co...
|
^^ Jaka ma byc inna decyzja skoro OZSK tak wlasnie zdecydowalo ? Nagle SKWK sie wylamie ? wierzysz w cuda bo ja nie.
|
Ja już kończe ten temat.
Dla ludzi którzy nie chcą protestować. Proponuje - spytaj Ojca, Matkę, Dziadka, Wujka jak nie znasz - kto w twojej rodzinę umarł za wolność. Każda rodzina kogoś takiego ma. Pójdź na jego grób pomódl Cię a nóż Cię natchnie. |
Cytat:
|
Cytat:
|
idę chłopaki bo nie nie znajdziemy konsensusu.co będzie w niedzielę to będzie.
|
Cytat:
|
Cytat:
W czasie II wojny światowej pięknie mógłbyś współpracować jako konfident z okupantem a powojnie to byłby z ciebie idealny komunistyczny sędzia. |
Genialne
Na znak protestu na stadionach zapanuje CISZA . Cóż za sukces rządu i premiera. Skuteczność niesamowita , Tusk zlikwidował kiboli w tydzień , tylko tupnął nogą , a już się uspokoili . Ależ słupki z poparciem dla rządu pójdą w górę od 99% społeczeństwa . żaden przedwyborczy strateg nie mógł lepiej tego wymyślić . |
Jeśli będzie ogólnopolski protest a my się wyłamiemy to pokażemy że jesteśmy kibicami sukcesu i poziomem możemy sie równać z Polonia Warszawa a nie z najlepszymi.
Jakiekolwiek derby bez kibiców gości to nie derby, ale dla was liczy sie tylko wynik na meczu :-/ |
ten mecz pod wzgledem dopingu bedzie totalna masakra!! protestujacy beda sie przeciwstawiac spiewajacym i tym oto sposobem wynikinie wojna miedzy nami WISLAKAMI! smutne to ale prawdziwe jak juz wczesniej pisalem jedynym chyba slusznym wyjsciem bedzie wyjscie przeds stadion i tam prowadzic doping! policja bedzie posrana ze musza to zabezpieczyc a co za tym idzie nie bedzie to po mysli Tuska i dwa beda sie bac jakiegokolwiek ataku ze strony cracovi na nas!
|
jason Wiślak oci.piałeś chyba? OZKS chce protestu bo przegrali sezon, co Ty w ogóle piszesz? zawsze tylko jedna drużyna wygrywa ligę, to raz a dwa kluby od ekstraklasy po II ligę cierpią a w zasadzie ich kibice... nie łaczysz się z nimi w bÓlu i nadziei? to może chociaż w bulu i nadzieji?! buehehehe
|
a ja proponuje zrobić akcje wysylania e-maili do skwk w których sprzeciwiamy się braku dopingu.
bo patrząc na wpisy na forum 80% ludzi chce doping . tu sjest email: stowarzyszenie@kibicewisły.pl POKAŻMY ZE CHCEMY DOPING NA DERBACH !!!! |
Cytat:
co to za protest skoro robimy wlasnie to co chce tusk, rzad, pzpn i policja? |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl