Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [27 kolejka] Wisła - Cracovia - MECZ O MISTRZOSTWO 2010/11 !! 15 maja, 14:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8063)

KOMINEK 13.05.2011 09:04

To jest temat piłkarski a nie o fecie ani kibicowaniu

Markus 13.05.2011 09:07

Smutne, że temat dotyczący meczu derbowego znów staje się areną kibicowskich podziałów. Ale widzę, że w tym momencie od tego się nie ucieknie. Dlatego ostrzegam, że wszelkie nawoływania do czynów godzących w nasz wspólny klub, szkodzacych mu, uderzających bezmyślnie w piłkarzy będą skutkowały banami , bo są pewne granicę, których w poczuciu odpowiedzialności i obowiązku nie wolno przekraczać.

Protest polegający na szkodzeniu samym sobie i ukochanemu klubowi jest zły, niepowazny i chory. Brak dopingu, nie kupowanie biletów etc. uderza nie w sprawców obecnej sytuacji. Ją od razu oświadczam, że takiej absurdalnej i chorej formie protestu z pewnością się nie podporządkuje.

STARY WIŚLAK 13.05.2011 11:03

Wszystko tak ulotne jest Cracovio!!!

Życie jest huśtawką Cracovio!!!

Tak się świat obraca – raz w górę, raz w dół Cracovio!!!

Nie ma sprawy...jeśli przegrasz
Przyjmuj więc cierpliwie swój czas
Rozum to jest wszystko co masz
Dystans też zachowaj na dobre i złe...Cracovio!!!

W niedzielę coś zabierze Ci los...Cracovio!!!

Życie jest huśtawką – w górę, raz w dół...Cracovio!!!

Nie ma sprawy… jeśli spadniesz Cracovio!!!

Ale liga bez derbów...( wiem, zaraz mnie tu zlinczują )...życzę ci dobrze Cracovio!?!?!?!

Ale nie w niedzielę!!! Cracovio!!!

tofik 13.05.2011 11:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robert Maaskant
- Cracovia nie gra otwartego futbolu. Jej ośmiu czy dziewięciu zawodników jest za linią piłki i ich nadzieja to wyprowadzenie jakiegoś kontrataku. Jeśli ktoś gra tak z nami na Reymonta, to w normalnych okolicznościach karzemy go za to - mówi Maaskant.

Akurat z tym bym się nie zgodził. My bardzo nie lubimy jak ktoś stawia autobus.

DrunkenBear 13.05.2011 11:19

Dobra dobra, zostawcie tu tą politykę. Już kibice Wisły byli przeciwko prezydentowi miasta i co z tego wyszło widać...

Nie ma lepszej okazji do przypieczętowania mistrzostwa niż pokonanie rywala z za miedzy. A że mogą spaść, to się mówi trudno. Trzeba ich pokonać za zeszłoroczny blamaż, który odebrał nam mistrzostwo...

thechris 13.05.2011 11:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1091515)
To jest temat piłkarski a nie o fecie ani kibicowaniu

Biorąc pod uwagę, że na meczu w którym odzyskamy prawdopodobnie MP będzie atmosfera jakbyśmy spadali do niższej ligi to temat piłkarski schodzi na dalszy plan...

PlacekTSW 13.05.2011 11:33

Moje marzenie na derby to takie, żeby Melikson strzelił jedną albo dwie bramki ;)

Wasiu 13.05.2011 11:46

A sędziował będzie Hubert S.

Jonasz 13.05.2011 12:45

wydaje mi się, że piszemy tutaj o meczu Wisła-Cracovia, a częścią meczu jest m.in. doping. Nie wiem dlaczego mamy o tym nie pisać, skoro to meczu dotyczy. Nie piszmy o polityce, o zawirowaniach, ale tym uważam, że powinniśmy. Ja chcę kibicować. Derby bez dopingu?! To chore!
Niestety temat walki z chuliganami najpierw został zlekceważony, a teraz chce się zrobić pokazówkę. Najgorsze, że polityka wdarła się nam w to wszystko, jak dodamy do tego udział mediów, które podgrzewają atmosferę, to niestety trzeba się spodziewać, że będzie się to wszystko mieszało.
To jest dla nas szansa, żeby pokazać, że my jesteśmy ponad cały ten grajdoł.Róbmy swoje - przyjdźmy dopingować swoją ukochaną drużynę. Jeżeli są osoby, które chcą protestować - OK, ich święte prawo, ale protestujący nie mają prawa wymagać, żebym ja i inni, którzy chcą dopingować, żebyśmy siedzieli na stadionie cicho.
Lech już oberwał, teraz trzeba ograć Craxę i świętować MP! Im wcześniej zdobędziemy tytuł, tym więcej czasu będzie na podejmowanie ważnych decyzji personalnych w kontekście następnego sezonu.

spinna 13.05.2011 14:24

konferencja przed Derbami [VIDEO]:
http://kiks.tv/2011/05/szatalow-i-ma...nej-motywacji/

GonzoTSW 13.05.2011 14:24

Niewiem czy ta informacja jest w 100 % prawdziwa ale podobno SKWK wydaje oświadczenie że na derbach będzie doping bo to za ważny mecz . Ale od nastepnego meczu juz dolaczymy do protestu

ASecond17 13.05.2011 14:36

zaśpiewajmy im TA OSTATNIA NIEDZIELA Mietka Fogga, jak Legia w 2006 Polonii śpiewała!!!

WiślakMyślenice 13.05.2011 14:38

Cytat:

zaśpiewajmy im TA OSTATNIA NIEDZIELA Mietka Fogga, jak Legia w 2006 Polonii śpiewała!!!
Mistrz ! :)

bonawentura 13.05.2011 15:25

To co robi SKWK stawia nas właśnie na równym poziomie z kibicami Legii. I mnie to bardzo irytuje, mimo że obecnie jestem "piknikiem" i w ogóle beznadziejnym kibicem Wisły. Pytam się - za co ten strajk? Za to, że Wisła SSA nie chce się przyłączać do apologii debilizmu, idiotyzmu i bandytyzmu, który szerzy garstka ludzi, których można pewnie policzyć na palcach jednej ręki? Pytam się - po co ten strajk? Sam bronię kibiców i wiem, że na naszym stadionie żadnych ekscesów nie było. Wiem, jak jest na trybunie G, ale to co wymyśla sobie SKWK, to chyba z nudy, bo nie ma co robić. Przepraszam, ale nie rozumiem tego - porównywanie kibola, który roz****dala stadion w Bydgoszczy do Chrystusa, który umarł na krzyżu, to jak dla mnie pean ku czci tych, którzy niszczyli krzesełka w Bydgoszczy i byli gotowi się pozabijać. Przepraszam, zlinczujcie mnie za to, co napisałem, ale dla mnie to zupełne nieporozumienie - ten strajk. Nikt Wam - Najzagorzalsi kibice nie odmawia tego, że jesteście najlepsi i najlepiej kibicujecie, ale nie dajcie się wplątywać w rozgrywki polityczne!

EDIT: Cieszę się z tego oświadczenia, choć formy ogólnopolskiego protestu na stadionach nie rozumiem. Mam do tego prawo

Mila 13.05.2011 16:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ASecond17 (Post 1092056)
zaśpiewajmy im TA OSTATNIA NIEDZIELA Mietka Fogga, jak Legia w 2006 Polonii śpiewała!!!

haha :D idealnie mam nadzieje ze ktorys z gniazdowych to czyta i podchwyci pomysl :D

farben 13.05.2011 16:47

Derby Krakowa. Wisła - Cracovia [TYPUJ WYNIK]

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...ynik,id,t.html

Rozśmieszył mnie typ: Walcząca o utrzymanie Carcovia rozbije Wisłę

biziu25 13.05.2011 17:23

jak byście się zachowali po strzeleniu bramki Cracovii, tzn w jaki sposób manifestowalibyście swą radość na boisku??? ciekawy jestem opinii naszych kibiców ;-)

edit: FraMat

MMMMM 13.05.2011 17:28

Na pewno nie rozbije ale nie postrzegałbym Cracovii jako zespołu z miejsca nr 15. Ich obecną siłę można ocenić na podstawie rundy wiosennej a w tej są na 4 miejscu. Inna sprawa to porównanie Wisły grającej jako gospodarz z Cracovią grającą na wyjazdach. Wisła 6 meczów 15 pkt, Cracovia 5 meczów 4 punkty

libero 13.05.2011 17:38

Dogadali się. Basałaj z SKWK ! Bedzie doping. Tak podali na konkurencyjnej stronie. http://www.wislaportal.pl/news.php?id=20037 i http://www........./news/show/6776__...e_ustalenia__b_

Simao1 13.05.2011 17:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez libero (Post 1092339)
Dogadali się. Basałaj z SKWK ! Bedzie doping. Tak podali na konkurencyjnej stronie. http://www.wislaportal.pl/news.php?id=20037 i http://www........./news/show/6776__...e_ustalenia__b_

Kamień z serca..

Karherop 13.05.2011 18:11

dało się ? dało się

nie ma co rozpamiętywać , niesmak pozostał , ale mam nadzieję że kiedys będziemy się z tego śmiać


oczywistym jest , jaka jest teraz sytuacja w Polsce . Zamykane zostają kolejne 3 stadiony i zapewne to działania klubu uchroniły nas od zamknięcia 6 stadionu...

Z Cracovią przy pełnym dopingu nie wyobrażam sobie innego wyniku jak 3/4 do 0 . Pieczętujemy mistrzostwo!

Proud 13.05.2011 19:07

Kur*a na to czekałem!

Panowie, ma być taka torpeda jakiej jeszcze niebyło na R22! Przelejmy te wszystkie nasze smutki z środy na mega doping!

Jesteśmy Dumą tego Miasta!!!

licoo 13.05.2011 19:27

Mam nadzieję, że gniazdowy zaintonuje ,, Wszyscy wstają i śpiewają", a następnie razem z G cały stadion śpiewa ,,Wisła to my...", tak na zgodę z piknikami;)

rafkur 13.05.2011 19:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez licoo (Post 1092427)
Mam nadzieję, że gniazdowy zaintonuje ,, Wszyscy wstają i śpiewają", a następnie razem z G cały stadion śpiewa ,,Wisła to my...", tak na zgodę z piknikami;)


Takie oczyszczenie dla obu stron )))

Piękna perspektywa. Tylko od nas samych zależy czy będzie to miało miejsce.

ero781 13.05.2011 19:39

@licoo 1906 % poparcia !

picasso 13.05.2011 19:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez licoo (Post 1092427)
Mam nadzieję, że gniazdowy zaintonuje ,, Wszyscy wstają i śpiewają", a następnie razem z G cały stadion śpiewa ,,Wisła to my...", tak na zgodę z piknikami;)

nie tak żebym się czepial,ale po ostatnim meczu to chyba razem z całym stadionem G zaspiewa...

artur1906 13.05.2011 20:10

w jedności siła !!! Są tacy co całym sercem są oddani i wydają na kibicowanie całe kieszonkowe mają po 3 lub 33 wyjazdy i naprawdę mają prawo głosu !!!Są i tacy którzy mają dzieci i meczyki oglądają na E i mają po 103 wyjazdy i naprawdę mają prawo głosu Są i tacy którzy są daleko od domu i oglądają Wisełkę w tv i pamiętają jak włóczyli się po takich dziurach że trudno na mapie znależć jak Wisła grała w drugiej lidze i też mają prawo głosu.Bo wszystkich łączy miłość do Wisły.

Simao1 13.05.2011 20:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez artur1906 (Post 1092464)
w jedności siła !!! Są tacy co całym sercem są oddani i wydają na kibicowanie całe kieszonkowe mają po 3 lub 33 wyjazdy i naprawdę mają prawo głosu !!!Są i tacy którzy mają dzieci i meczyki oglądają na E i mają po 103 wyjazdy i naprawdę mają prawo głosu Są i tacy którzy są daleko od domu i oglądają Wisełkę w tv i pamiętają jak włóczyli się po takich dziurach że trudno na mapie znależć jak Wisła grała w drugiej lidze i też mają prawo głosu.Bo wszystkich łączy miłość do Wisły.

Amen! 10 znaków.

karol 13.05.2011 21:03

Podkreślam ze Filipiak ma za dużo kasy żeby Cracovia spadła, pare klubow nie dostanie licencji i ekstraklasy i 1 ligi a Filipak kupi miejsce w ekstraklasie. Cracovia zawsze ma takie szczeście .....

edit: FraMat

fialo 13.05.2011 21:10

pytania do moderatorów w odpowiednim dziale albo na priv...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:03.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl