Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [24 kolejka] Wisła Kraków - Górnik Zabrze 30 kwietnia, 16:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8035)

JrQ- 30.04.2011 14:09

Nasza ławka rezerwowych jest żenująca...
Żuraw, liczę na Ciebie!!!

Cytat:

Znowu Sobol :shock:
ŻE CO ....A?!

AS82 30.04.2011 14:14

Genkova nie ma nawet na rezerwie...

Teqcontroller 30.04.2011 14:19

Trzeba grac tym co jest , Żuraw liczymy na ciebie !

MMMMM 30.04.2011 14:26

Ciekawe czy z Sobolem i Małeckim uda się zagrać to co z GKS :D Oby

tarantulaw2 30.04.2011 14:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1083549)
Genkova nie ma nawet na rezerwie...

I bardzo dobrze ! Bo gdyby nie daj boże powiększyła by mu się kontuzja, to byłby kłopot w meczu z Lechem, Cracovią i Legią.

mitmichael 30.04.2011 14:49

Macius musi w koncu sobie przypomniec jak sie strzela wazne bramki bo jak nie dzisiaj to kiedy

Ogryzek 30.04.2011 14:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MMMMM (Post 1083551)
Ciekawe czy z Sobolem i Małeckim uda się zagrać to co z GKS :D Oby

Najpierw sędzia musiałby wyrzucić jednego piłkarza Górnika z boiska żebyśmy grali w przewadze, a Stachowiak (bramkarz Górnika jakbyś "przemądrzałku nie wiedział) musiałby zawalić 2 bramki jak Sapela z Bełchatowa!


Wygrana choćby 1-0!

River 30.04.2011 14:55

Nie ma Genkowa ale czy to powod do paniki? Jeszcze na poczatku rundy niektorzy psioczyli na Bulgara bo nic nie strzelal a teraz zyc bez niego nie mozemy? Opanujmy sie. Jest Zurawski, niech sie ....a tez dorzuci do mistrzostwa:D

Dzis tylko zwyciestwo sie liczy. Nie ma w ogole innej opcji. Gornik na wyjazdach gra padake, na dodatek traca bramki na potege. Wkraczamy w kulminacyjny moment sezonu. Takie mecze trzeba wygrywac nawet w rezerwowym skladzie. Dzis brakuje tak naprawde tylko Gienka wiec sa tez inni zawodnicy, ktorzy musza wziac na siebie ciezar strzelania bramek. Maor, Maly, Zuraw, Kirm. Jest kim straszyc, bedzie dobrze;)

Ravers 30.04.2011 15:08

Myślę że Żuraw dziś coś strzeli,bo gdy grał u nas za pierwszym razem to w meczach z Górnikiem u siebie strzelał w każdym meczu co najmniej jedną bramkę.

PS.Śniło mi się dzisiaj że wygraliśmy z Górnikiem 2:0 , a Polonia Bytom wygrała z Jagą 1:0.Fajnie by było żeby się sprawdziło.

Kryniu 30.04.2011 15:10

No to powoli zaczynają się nerwy heh. Szkoda że nie mogę być na meczu( nie jestem w Krakowie) ehh. Liczę na zwycięstwo i wpadkę Jagiellonii.Kto bronił w ostatnim meczu z Górnikiem?

Kryniu 30.04.2011 15:28

Ehh ale szkoda. Taka okazja. Ładnie rozegrane

SWEET_83 30.04.2011 15:34

Nasza obrona jak zwykle gra nie pewnie.

Kryniu 30.04.2011 15:34

Boję się tych kontr. Za bardzo się otwieramy.

krowczax 30.04.2011 15:37

Az milo popatrzec jak nasi pilkarze grają z klepki.

vaazon 30.04.2011 15:39

Ładnie się patrzy, ale trzeba strzelić gola, a jak nie będziemy wykorzystywać swoich sytuacji, to wiemy jak to się skończy.

Chrisman 30.04.2011 15:41

mieszkam godzine od Krakowa a wali tak słońce ze musze zaslaniac zaslony

vaazon 30.04.2011 15:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vaazon (Post 1083572)
Ładnie się patrzy, ale trzeba strzelić gola, a jak nie będziemy wykorzystywać swoich sytuacji, to wiemy jak to się skończy.

Mówiłem.
Cikos do okręgówki. Zamiast dochodzić do przeciwnika, to ten pozwala mu spokojnie przyjąć piłkę i dokładnie przymierzyć...jeszcze wbiegał za Pareikę po co? Lepiej gdyby stanął właśnie w pobliżu dalszego słupka, jak nie chciało mu się dobiec do napastnika.

krowczax 30.04.2011 15:43

Hmm, mam nadzieję, że nie będziemy mieć powtórki z Wrocławia.

Chrisman 30.04.2011 15:43

jednak jak zawsze

For_FuN_ 30.04.2011 15:43

Cikos w kolejnym meczu sie "popisuje"...ten czlowiek niech lepiej szuka zatrudnienia w I-szej lidze...

Kryniu 30.04.2011 15:43

No to mamy. Jak się nie strzela dwóch setek to strzelają nam.

skeba 30.04.2011 15:44

Jak tam panowie, w konkursie o Wiśle, 4-0, 3-0 ?
Gramy panowie !!!

Jopek teraz Cikosik...

Chrisman 30.04.2011 15:44

klepmy dalej

AS82 30.04.2011 15:44

Co za kalectwo...

SWEET_83 30.04.2011 15:44

:( bodaj tam bodaj

Chrisman 30.04.2011 15:46

cikos i ręka nie moge

Sędzia 30.04.2011 15:46

Nie żeby to było jakieś zaskoczenie, ale mam nadzieję, że my kiedyś przestaniemy bawić się w klepkę a zaczniemy grać w piłkę.

Hives4 30.04.2011 15:46

Cikosz gra dzisiaj dla Górnika...

SWEET_83 30.04.2011 15:47

Teraz Górnik się cofnie i będzie bronił wyniku... Powtórka z Wrocławia :(

SWEET_83 30.04.2011 15:50

Branco wchodzi... Miałem być spokojny na forum ale moje ciśnienie znów tego nie wytrzymuje :evil:

Brak Genkova i nie ma kto bramek strzelać...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:15.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl