Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [21 kolejka] Korona Kielce - Wisła Kraków 10 kwietnia, niedziela, godz. 16:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8006)

AS82 09.04.2011 19:37

Poki co Widzew prowadzi ze Slaskiem co oznacza ze Korona spadnie na 13te miejsce w tabeli ,wiec zepna sie jeszcze bardziej na Wisle

SWEET_83 09.04.2011 20:05

Nie ma co się kłócić jutro trzeba wygrać i MP będzie już nasze... Trzeba postawiać kropkę nad i

skeba 09.04.2011 20:12

Pięknie, Slask wyciagnal z 0-2 na 2-2, Lenczyk dalej niepokonany

farben 09.04.2011 20:38

Korona Kielce - Wisła Kraków [TYPUJ WYNIK]

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...ynik,id,t.html

Ciekawe dlaczego w tym głosowaniu popularnością cieszy się opcja "wygra Wisła, ale po męczarniach" :)

skeba 09.04.2011 21:24

Cytat:

Ciekawe dlaczego w tym głosowaniu popularnością cieszy się opcja "wygra Wisła, ale po męczarniach" :)
Bo Korona to niewygodny rywal ?
Coś musi być, bo przed meczem z Polonią Bytom mówiono to samo

Grzadq 09.04.2011 21:29

Cytat:

Bo Korona to niewygodny rywal ?
A która drużyna na wyjeździe jest wygodnym rywalem? Cracovia? Arka? Bytom? Korona? Amica? O słynnym Wodzisławiu nie wspominając?

Nie można co wyjazd mówić że gra się z "niewygodnym rywalem". Każdy wyjazd jest trudny, tak naprawdę to tam się zdobywa mistrzostwo. A przegrywanie meczy u siebie to już frajerstwo.

mitmichael 09.04.2011 21:32

Ostatnie nasze wyjazdy (nie wliczajac Polonii Bytom) to 1-0 wiec ucieszy jutro i taki wynik. Nie bedzie łatwo ale Korona jest w kryzysie i na chwile obecna za mało czasu na znaczna poprawe

pawkas1992 09.04.2011 21:33

wszyscy grają pod nas trzeba to wykorzystać :D

JrQ- 09.04.2011 21:40

a mi się wydaje, że łatwo ich pukniemy, oni nie potrafią aż tak murować, więc będzie w miarę otwarty mecz, a to dla nas wiatr w żagle, przy takich graczach jak Melikson i Mały ;) bylebyśmy tylko za szybko bramki nie stracili, bo będzie powtórka z Bytomia, kiedy to gol wyraźnie podciął nam skrzydła

AYALA 09.04.2011 21:55

mecz będzie ciężki jak w Bytomiu bo to zespół podobnej klasy,wierze jednak w zwycięstwo i w Genka który sie przełamie :)

gianbuffon 09.04.2011 22:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 1074914)
mecz będzie ciężki jak w Bytomiu bo to zespół podobnej klasy,wierze jednak w zwycięstwo i w Genka który sie przełamie :)

Już się przełamał...

wujekWojtek 10.04.2011 00:37

1 bramka wiosny nie czyni. Dlatego mam nadzieję, że Gieniek strzeli w pozostałych meczach co najmniej 4 bramki i mogę być stosunkowo zadowolony. Jeszcze żeby Mały z Kirmem się rozstrzelali i razem kroczyli po koronę króla strzelców. Daleko nie mają, bo Franek jest odcięty od podań raczej. Korona gra piach to NIedzielan nie strzela już.


Może być 1:0 nawet, ale liczę na 3 punkty jutro, dziś ;)) I jeszcze żeby Śląsk trzymał swoją passę do meczu z nami, co by im tą passę złamać ;)

Kluvi 10.04.2011 00:47

gianbuffon racja już strzelił bramkę w lidze. Teraz czekamy na 2 bramki w meczu :D

fan1906 10.04.2011 09:10

http://weszlo.com.pl/index.php/archi...ez-honoru.html

Jagul 10.04.2011 09:48

Widać, że Genkow najgorsze ma już za sobą. Na boisku wygląda coraz lepiej przede wszystkim fizycznie. Myślę, że jak dzisiaj otrzyma jakieś rozsądne podanie, to coś ustrzeli.

Usulovski 10.04.2011 10:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grzadq (Post 1074895)
A która drużyna na wyjeździe jest wygodnym rywalem? Cracovia? Arka? Bytom? Korona? Amica? O słynnym Wodzisławiu nie wspominając?

Nie można co wyjazd mówić że gra się z "niewygodnym rywalem". Każdy wyjazd jest trudny, tak naprawdę to tam się zdobywa mistrzostwo. A przegrywanie meczy u siebie to już frajerstwo.


Przez kilkanaście lat Górnik Zabrze był wygodnym rywalem na wyjeździe, może ktoś przypomni ile razy z rzędu tam wygraliśmy :-)

jova 10.04.2011 10:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomasz_19 (Post 1074708)
Siejewicz widzę sympatyzuje z Legią... karny podarowany, skandal...
Legia żenująco słaba... sędziowie widząc to litują się nad nią i pomagają jej w ciułaniu punkcików... żenujące.

A karny dla nas, w Bytomiu, to niby jak wyglądał?

mic 10.04.2011 11:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jova (Post 1075022)
A karny dla nas, w Bytomiu, to niby jak wyglądał?

Co jak co, ale karny w Bytomiu byl ewidentny (Genkov byl trzymany i przewrocony). Jedynie bylo to bezsensowne zachowanie obroncy, bo gdyby nawet Genkov mu uciekl to i tak nic z tego by nie bylo.

A co do sytuacji z Siejewiczem, to dziwie sie ze sedzia stojacy niecale 2m od akcji robi takie bledy...

Usulovski 10.04.2011 11:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 1075028)
A co do sytuacji z Siejewiczem, to dziwie sie ze sedzia stojacy niecale 2m od akcji robi takie bledy...

W Lidze+Ekstra Stępniewski kiedyś opowiadał o wynikach badań, z których wynikało, że sędzia najtrafniej ocenia zdarzenie z odległości w granicach bodaj 7 - 11 metrów, gdy jest za bardzo blisko paradoksalnie łatwiej jest o błąd.

jova 10.04.2011 12:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 1075028)
Co jak co, ale karny w Bytomiu byl ewidentny (Genkov byl trzymany i przewrocony). Jedynie bylo to bezsensowne zachowanie obroncy, bo gdyby nawet Genkov mu uciekl to i tak nic z tego by nie bylo.

Gdyby takie zagrania odgwizdywano regularnie, to w każdym meczu byłoby po 5 karnych. Genkov też tam nieźle przyaktorzył. Widać, że ma nawyk, że wykłada się gdy nie sięga piłki. W meczu z Jagą próbował podobnie nabrać sędziego.

wujekWojtek 10.04.2011 12:44

Ewidentny był karny po faulu Mielcarza na Meliksonie, którego sędzia główny zagwizdał po konsultacji. Szczerze powiedziawszy takiego karnego jak mieliśmy z Bytomiem sam bym nie zagwizdał. A gdyby nie chodziło o Wisłę to kur...łbym na czym ten świat stoi.

Gwiaździsty 10.04.2011 12:51

Teraz nastąpiły zmiany w Polskim Kolegium Sędziów. Jak podaje PS, niejaki Przesmycki, który był jednym z niewielu nieskorumpowanych sędziów przestał pełnić funkcję przewodniczącego. Jak się można domyślać liga w przyszłym, albo jeszcze w tym sezonie (końcówka sezonu) będzie "ciekawsza".

Semper Fidelis 1985 10.04.2011 12:57

Ja tam liczę dziś na TSWetana, widać z każdym meczem że jest z nim coraz lepiej... W sumie to sam przyznał: "Teraz chcę zdobywać kolejne gole, bo jak nie będę tego robił, to mnie tu „ubiją."
Moim zdaniem będzie łatwiej niż z Polonią B. i wygramy gładko 3-0. W tym 2x Genkov :kumple: Szkoda że mecz bez Kibiców Białej Gwiazdy, nic, trzeba iść do baru na mecz, polecam to szczególnie tym internetowym kibicom, naprawdę lepiej oglądnąć mecz ze znajomymi niż psioczyć na forum podczas meczu... AVE WISŁA!

Dean 10.04.2011 13:12

Siejewicz tydzień temu dał karny, którego nie było (faul przed polem karnym) w tej kolejce ewidentnie również nie było, ale za tydzień i tak będzie sędziował. :) Co tam...

WiślakMyślenice 10.04.2011 13:30

IMO Siejewicz zawsze nam sprzyjał (w przeciwieństwie do Małka)...

mitmichael 10.04.2011 13:58

Dobrze, ze naszego meczu z Korona nie poprowadzi sedzia Borski.

zielak14 10.04.2011 14:47

chyba będzie bronił Zbychu Małkowski więc trzeba dużo strzelać :D

Sami 10.04.2011 14:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zielak14 (Post 1075094)
chyba będzie bronił Zbychu Małkowski więc trzeba dużo strzelać :D

Będzie, będzie :D
W ogóle, liczę dziś na pewne zwycięstwo (takie z 3:0). Korona naprawdę nie ma czym straszyć.. Solidny środek obrony i co prawda niezły atak, ale to za mało przy tym piachu, który teraz grają. W dodatku nikogo wartościowego na ławce u nich nie ma. Typ na dziś to 2-0, 3-0 dla nas.

Sami 10.04.2011 15:18

Korona Kielce

Małkowski
Malarczyk
Hernani
Stano
Lisowski
Sobolewski
Vuković
Lech
Korzym
Niedzielan
Edi

Rezerwowi:
Mech
Cebula
Jovanović
Bąk
Da Silva
Tataj
Janczyk

Wisła Kraków

Pareiko
Cikos
Chavez
Jaliens
Paljić
Sobolewski
Jirsak
Melikson
Małecki
Genkov
Kirm

Rezerwowi:
Jovanić
Sivakov
Garguła
Łobodziński
Branco
Rios
Wilk

Mishau 10.04.2011 15:23

Ehhh.. Sobol i Jirsak znowu w pierwszym składzie niestety...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:48.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl