![]() |
Cytat:
|
|
Cytat:
Jedno jest jednak pewne, status quo w liczbie supermarketów w lidze zachowany ;-) PS. Zawisza to ON, a nie ona. |
Cytat:
P.S Wiem, że Zawisza to ON (dlatego pisałem "niech się stara" On Zawisza niech się stara) . Pojawiły sie też głosy, że to taki Rysiu Grodzki lub hemafrodyta.:) |
|
Ja tylko trzymam kciuki żeby Termalice Zawiszy i Flocie zależało na Ekstraklasie.
Jak kolejny rok odpuszczą specjalnie - to się już wk... na maksa - tym bardziej że zyskają tylko garbaci. |
Termalice ?
Będzie podobnie jak w tamtym roku i jakoś "cudem" nie uda im się wywalczyć awansu. Flota ? Bez jaj...NA 4 mecze - 1 pkt, w tym przegrana z Bytomiem, który w poprzedniej rundzie nie miał Żadnego zwycięstwa...Tam już handel trwa w najlepsze. Oczywiście też chciałbym, żeby oprócz Zawiszy komuś zależało (niech to już będzie Miedź, Tychy chociaż też zw. z parchami) niż te pierd....ne garbate nosy. |
Co zmiana trenera da? Kiedy klub może zwyczajnie nie mieć pieniędzy na awans? Czy ich stadion w ogóle spełnia ekstraklasowe wymogi?
Ja zawsze będę optował za stopniowym zwiększeniem wymogów licencyjnych dla klubów I- ligowych. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Dobrze by było gdyby awansował Zawisza i np. Miedź. Stadiony nowe mają a i chyba finansowo oba kluby sa stabilne. |
Cała pierwsza 8-ka ma realną szansę, aby powalczyć o awans, zatem nie ma co jeszcze dzielić skóry na niedźwiedziu. Kilka ekip wygląda na stabilne finansowo, część z nich ma sensowne stadiony, więc może nie być aż takiej tragedii.
1. Termalica Bruk-Bet Nieciecza 21 42 2. Flota Świnoujście 21 41 3. Cracovia 22 40 4. Zawisza Bydgoszcz 21 40 5. GKS Tychy 22 39 6. Dolcan Ząbki 22 37 7. Miedź Legnica 21 35 8. Olimpia Grudziądz 21 34 |
Cytat:
|
Zawisza za kolejne walenie w chuja powinien skończyć w tej 1 lidze na kolejne 5 lat.
Przecież maja wszystko, kibiców, stadion, itp itd a znowu sie bawia w janosika na koniec sezonu. Już pomijam fakt ze z takiego zachowania najbardziej mordę cieszą obrzezani. |
Cytat:
|
panowie niestety ale jak arti napisal- pejsy awansuja i jak nie sami pilkarze to obrzezany janusz im to zalatwi
|
|
Jest szansa że jednak że włodarze z Niecieczy doszli do wniosku że ekstraklasa to fajna rzecz.
Jakby tak pejsów w ostatniej kolejce Flota albo Tychy wycyckały to uznałbym ten sezon za udany :-p |
W najbliższej kolejce ciekawy mecz się szykuje w Ząbkach, miejscowy Dolcan podejmował będzie zespół Zawiszy Bydgoszcz.
Zawisza coś ostatnio sobie zagrał w uja w lidze i przegrał dwa mecze co sprawiło, że Bydgoszczanie zajmują 6 pozycję a wyprzedza ich m.in Dolcan. Na wiosnę Dolcan nie przegrał jeszcze spotkania. Gracze z Ząbek mają imponujący bilans 18 punktów w 6 kolejnych spotkaniach oraz bilans bramkowy 17-2. |
Dolcan i Tychy tylko 3 pkt. straty do parchów. Wobec zadziwiającej chęci grania Termaliki (no chyba , że zaczną robić jaja na ostatnich 5 kolejkach), która ma jeszcze jeden mecz zaległy a i tak jest liderem, zostaje tylko jedno miejsce. Sportowo Dolcan ma lepszą drużyne co pokazał w bezpośrednim meczu z parchami. Bardzo mocno i systematycznie idą w górę Tychy. Może być ciekawie. :) Jeśli oczywiście wszystkiego nie zepsują panowie z Komisji Licencyjnej.
|
Odnośnie Termalici, to nie dość że mają zaległy mecz, to jeszcze można im dopisać 3 pkt za walkowera z ŁKS-em. Mam na prawdę nadzieje, że w tym roku nie polecą w ch..a i awansują. W wynalazki typu Dolcan Ząbki i Tychy w kontekście awansu nie wierzę ;) liczę, że jeszcze Zawisza zepnie dupę, zwłaszcza, że ma podobną sytuację co Bruk-Bet( jeden mecz zaległy z Okocimskim i 3 pkt za walkower), na dodatek w 28 kolejce mają żydów u siebie. Sytuacja w której awansują Zawisza i Termalica więcej jak optymalna. Tym bardziej w kontekście spadku Bełchatowa - jedna kibicowska wieś zastępuje drugą ;)
|
Jeśli tak już dywagujemy, to widzę że prędzej Flocie będzie zależało na awansie niż Niecieczy.
Walka o ekstraklasę w mojej opinii będzie między trzema drużynami - Zawisza, Flota i cracovia. Tychy może i by powalczyły, ale za rok jak już bliżej ukończenia nowego stadionu będą. Ja po cichu liczę jeszcze na to, że Miedź namiesza. Mają kasę, stadion całkiem całkiem, paru grajków z nazwiskami. |
Co do GKS Tychy,to pewnie byli by bardziej zdeterminowani do awansu gdyby już mogli grać u siebie,a nie włóczyć się po obcych stadionach,nie wiem nawet czy stadion w Jaworznie otrzymałby licencję,a że w Tychach budowa obiektu nie wiadomo kiedy się zakończy to pewnie pod koniec będzie parę meczy gdzie potracą punkty.Tak samo Miedź niby jeszcze ma szanse ale tam otwarcie mówili że maja plan zrobienia awansu w przeciągu paru lat,więc ciśnienia na już nie ma. Nie wiem jak można mówić że Tychy to wynalazek a już Nieciecza nie,nawet patrząc przez sam pryzmat wielkości tych miejscowości czy poziomu kibicowskiego. Optymalnie by było żeby wszedł Zawisza i Miedź ale to chyba mało realne.
http://www.uspro.pl/articles/view/55...n+z%C5%82.html jak im to się uda o czasie wybudować to niech wchodzą za te 2-3 lata. |
W Zawiszę nie za bardzo wierzę. Porażka u siebie ze znajdujacym się w strefie spadkowej Stomilem chyba jest znakiem , że podobnie jak w zeszłym sezonie, kopacze nie są zainteresowani wejściem do ekstraklasy. Flota potrafiła błyskawicznie roztrwonić dużą przewagę punktową i pytanie czy teraz faktycznie powalczy o ekstraklasę. Drużynę mają dobrą ale czy inne względy nie zadecydują, ze odpuszcza jak w zeszłym sezonie ? Mam nadzieję, że ktoś obok Termaliki powalczy o to drugie premiowane miejsce (na Miedź nie liczę za duża strata pkt.) bo było by niedobrze dla poziomu sportowego gdyby wszedł tak słaby zespół jak kabareciarze z kałuży, tylko dlatego, że sportowo lepszym z różnych względów nie chce się wchodzić.
|
Nie wierzę, że Dolcan nie odda cudownie paru spotkań w ostatnich kolejkach.
|
Cytat:
Jestem podobnego zdania. Ciekawe mogą być ostatnie kolejki na zapleczu Ekstraklasy, sam się zastanawiam kogo zobaczymy w przyszłym roku w Ekstraklasie. Również na dole tabeli nie będzie nudno. Najbliższa kolejka już w środę: 16:00 Dolcan Ząbki - Zawisza Bydgoszcz 16:00 Miedź Legnica - GKS Tychy 17:00 ŁKS Łódź - Kolejarz Stróże 0-3 w 17:00 Okocimski Brzesko - Sandecja Nowy Sącz 17:00 Stomil Olsztyn - Termalica B-B. 17:00 Warta Poznań - Bogdanka Łęczna 18:30 Cracovia Kraków - Olimpia Grudziądz 19:00 Arka Gdynia - Polonia Bytom 19:00 GKS Katowice - Flota Świnoujście |
Cytat:
Miedź-Tychy 1? x? Stomil-Termalica 1? x? Ech..ci, którzy już znają rozwiązanie tej łamigłówki zarobią parę groszy. Ja też tak chcę:) |
Dolcan znowu do przodu.. Miedź tak samo... Ciekawe.. Do tego żydki ledwie remis z Grudziądzem. Coraz ciekawiej, szkoda tylko że Nieciecza poleciała w ch i ledwo zremisowała, a Flota przegrywa...
|
Dolcan i Termalica do ekstraklasy!
Dobre podsumowanie całego burdelu w polskiej piłce... |
Komplet wyników 25. kolejki I ligi:
http://i35.tinypic.com/2hxr6vd.jpg Tabela po 25 kolejkach: http://i33.tinypic.com/2el7b7c.jpg |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl