![]() |
Cytat:
|
^^ mi także pasuje
|
Ok, uzgodnione z blokersami :) Nam pasuje o 20:00.
|
Ja i Hastla z naszego teamu możemy grać o 21.00
|
Fair Play Team - AlkoFans 3:0
Wpisuję zaległy walkower, bo rywale nie są zainteresowani grą ;) Tymczasem 3 kolejką może już dzisiaj zagramy. |
Cytat:
|
A piknik fani kiedy mają zamiar zagrać ? :D
|
Cytat:
Edit: Wyslalem im pw, jak dostane odp. to mozemy sie dogadac co do meczu. |
Ja dziś mogę zagrać. Weekend do soboty po południu zajęty.
|
Cytat:
|
I? Z kim w ogóle grają piknik fani? Niech członkowie napiszą pw do mnie, wiślaka 92 :D
|
Piknik fani mają zaległy mecz jeszcze do rozegrania z nami, Blokersami ;)
|
Moszna - Blokersi 2:0
ArutTSW i samobój Mieliśmy w tym meczu...pecha! Dwie bramki w ostatniej sekundzie meczu Artura nie uznane ;-) |
Wydaje mi się, że to jest przegięcie, jeśli druzyna nie rozegrala meczu w terminie i jest walkower już wpisany. Dajmy czas się drużynom zebrać i zagrać, bo jak ktos ma czas i chęci to można nawet 3 kolejki jednego dnia zagrać. A te walkowery będą zamydlały obraz w terminarzu.
|
Cytat:
|
Panowie no zbierzcie ludzi i ogarnijcie się z tymi meczami. Na pewno każdy jest na forum raz dziennie, więc pisać wiadomości priv i grać mecze terminowo!
|
Jestem dzisiaj cały dzień dostępny jakby co ;)
GG: 33071278 Piknik fani niech piszą, trzeba zagrać w końcu chociaż 1 mecz. PS: U nas 3 zawodnik nie daje znaku życia, ktoś chciałby się do nas dołączyć? |
ponawiam prośbe Wiśłaka jak ktoś chce zagrac to pisać
|
wislak_92
Czekamy, czekamy, możemy zawsze zagrać. Natomiast co do trzeciej kolejki to czekam na kontakt od Lance albo Gargamela, bo był tam problem z trzecią osobą w ich teamie ;) |
jeśli chodzi o Alko~ to ja jestem cały czas już dziś dostępny. Nie wiem natomiast jak reszta...
|
Fifiorek priv, dzisiaj możemy zagrać spokojnie :)
|
http://www.haxball.com/?roomid=38d14...486edfb9e7d527
wbijac :) Poza tym nabór 1 gracza do Piknik Fanów :) |
Fair play team - passion team 4:2 (1:1)
Bramki dla FPT: Khantor x 2 Damiano (Fiforek) x 1 Cimek 1906 x 1 Dziękujemy panowie świetny mecz. |
No dzięki dzięki, na szczęście są rewanże, bo przy pingu 155 nie za bardzo da się grać, kiedy 2 razy trzeba kliknąć, aby piłkę kopnąć :) ale nie ma tego złego ...
|
no taka gra jest, że lagi są problemem bardzo powszechnym, np. taka fifa 11 bez problemu chodzi przez neta a na niektórych serwach spore lagi mam. Trzeba wszystkie programy pogasić, pomaga.
Czekam na kontakt z Young boys power w celu rozegrania 4 kolejki, a tymczasem wpisuję walkower z Alkofansami Fair play tam - alkofans 3:0 w.o I kolejka zaległy mecz :) Brak kontaktu dalej a już grubo po terminie ;) |
Ja proponuje zdegradować te druzyny które nie daly znaku zycia narazie, nie zagrały meczu i nie ma z nimi kontaktu. Bo tylko zaśmiecają tą ligę.
A co do meczu to dla nas: 1 wislacki, 1 LanceTS. U mnie też ping nie schodził pon 150, a co parenaście sekund skakał do 500-600. Cieżko się gra w takich warunkach. Mimo wszystko gratuluje przeciwnikom :) |
nie chce tu zasmiecac ale jak jakies druzynie wypadl gracz to jestem chetny
|
Cytat:
Dużo też zależy od lokalizacji, na przykłąd jak mieszkasz na drugim końcu, albo poza Krakowem to są coraz większe lagi, ale będzie rewanż to się wyrówna. Powodzenia; ) |
AlkoFans chetni dzis na gre w godzinach 20-21, jutro 19-21 takze mozemy nadrobic zalegle mecze.
~ Fair Play Team mozemy dzis rozegrac meczyk z 1 kolejki, no chyba ze wolicie walkower i miec te 3 punkty wiecej niz udowodnic swoja wyzszosc na boisku ;) |
można jakoś do was dołączyć żeby sobie pograć też?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl