Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Liga haxa balla. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7966)

Titto 07.04.2011 15:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gypsy (Post 1073816)
Titto jak dla mnie możemy grać nawet dzisiaj, nei wiem jak reszta BLOKERSÓW, niech się wypowiedzą!!

Mi pasuje dzisiaj o 20. Spytaj kolegów czy im też to pasuje?

arturtsw 07.04.2011 15:32

^^ mi także pasuje

gypsy 07.04.2011 15:49

Ok, uzgodnione z blokersami :) Nam pasuje o 20:00.

arturtsw 07.04.2011 16:09

Ja i Hastla z naszego teamu możemy grać o 21.00

Fifiorek 07.04.2011 16:28

Fair Play Team - AlkoFans 3:0
Wpisuję zaległy walkower, bo rywale nie są zainteresowani grą ;)
Tymczasem 3 kolejką może już dzisiaj zagramy.

Titto 07.04.2011 16:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fifiorek (Post 1073857)
Fair Play Team - AlkoFans 3:0
Wpisuję zaległy walkower, bo rywale nie są zainteresowani grą ;)
Tymczasem 3 kolejką może już dzisiaj zagramy.

Nie są zainteresowani grą z wami czy w ogóle nie są zainteresowani grą w lidze?

WiślakMyślenice 07.04.2011 19:34

A piknik fani kiedy mają zamiar zagrać ? :D

wislak_92 07.04.2011 19:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fifiorek (Post 1073857)
Fair Play Team - AlkoFans 3:0
Wpisuję zaległy walkower, bo rywale nie są zainteresowani grą ;)
Tymczasem 3 kolejką może już dzisiaj zagramy.

Nie mialem czasu ogarnac reszty towarzystwa, ale z tego co widze to juz czas na rozegranie 1 kolejki dawno minal..

Edit: Wyslalem im pw, jak dostane odp. to mozemy sie dogadac co do meczu.

WiślakMyślenice 07.04.2011 19:49

Ja dziś mogę zagrać. Weekend do soboty po południu zajęty.

Titto 07.04.2011 20:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak_92 (Post 1073935)
Nie mialem czasu ogarnac reszty towarzystwa, ale z tego co widze to juz czas na rozegranie 1 kolejki dawno minal..

Edit: Wyslalem im pw, jak dostane odp. to mozemy sie dogadac co do meczu.

A to spoko. Możecie jeszcze zagrać ten zaległy mecz. I tak większość teamów nie rozegrała meczu w terminie ;)

WiślakMyślenice 07.04.2011 20:17

I? Z kim w ogóle grają piknik fani? Niech członkowie napiszą pw do mnie, wiślaka 92 :D

gypsy 07.04.2011 20:33

Piknik fani mają zaległy mecz jeszcze do rozegrania z nami, Blokersami ;)

Titto 07.04.2011 20:34

Moszna - Blokersi 2:0
ArutTSW i samobój
Mieliśmy w tym meczu...pecha!
Dwie bramki w ostatniej sekundzie meczu Artura nie uznane ;-)

LanceTS 07.04.2011 21:20

Wydaje mi się, że to jest przegięcie, jeśli druzyna nie rozegrala meczu w terminie i jest walkower już wpisany. Dajmy czas się drużynom zebrać i zagrać, bo jak ktos ma czas i chęci to można nawet 3 kolejki jednego dnia zagrać. A te walkowery będą zamydlały obraz w terminarzu.

Titto 08.04.2011 13:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LanceTS (Post 1073983)
Wydaje mi się, że to jest przegięcie, jeśli druzyna nie rozegrala meczu w terminie i jest walkower już wpisany. Dajmy czas się drużynom zebrać i zagrać, bo jak ktos ma czas i chęci to można nawet 3 kolejki jednego dnia zagrać. A te walkowery będą zamydlały obraz w terminarzu.

Jak na razie wpisany jest walkower, ale daje jeszcze tym drużynom, które nie były w stanie rozegrać meczu w terminie trochę czasu. Także spokojnie...

Gargamel 08.04.2011 13:45

Panowie no zbierzcie ludzi i ogarnijcie się z tymi meczami. Na pewno każdy jest na forum raz dziennie, więc pisać wiadomości priv i grać mecze terminowo!

WiślakMyślenice 08.04.2011 13:47

Jestem dzisiaj cały dzień dostępny jakby co ;)

GG: 33071278

Piknik fani niech piszą, trzeba zagrać w końcu chociaż 1 mecz.

PS: U nas 3 zawodnik nie daje znaku życia, ktoś chciałby się do nas dołączyć?

farciarz 08.04.2011 18:36

ponawiam prośbe Wiśłaka jak ktoś chce zagrac to pisać

Fifiorek 08.04.2011 19:08

wislak_92
Czekamy, czekamy, możemy zawsze zagrać.
Natomiast co do trzeciej kolejki to czekam na kontakt od Lance albo Gargamela, bo był tam problem z trzecią osobą w ich teamie ;)

Pawlolek 08.04.2011 19:39

jeśli chodzi o Alko~ to ja jestem cały czas już dziś dostępny. Nie wiem natomiast jak reszta...

Gargamel 08.04.2011 20:06

Fifiorek priv, dzisiaj możemy zagrać spokojnie :)

WiślakMyślenice 09.04.2011 15:48

http://www.haxball.com/?roomid=38d14...486edfb9e7d527

wbijac :)

Poza tym nabór 1 gracza do Piknik Fanów :)

Fifiorek 11.04.2011 21:25

Fair play team - passion team 4:2 (1:1)
Bramki dla FPT:
Khantor x 2
Damiano (Fiforek) x 1
Cimek 1906 x 1

Dziękujemy panowie świetny mecz.

Gargamel 11.04.2011 21:28

No dzięki dzięki, na szczęście są rewanże, bo przy pingu 155 nie za bardzo da się grać, kiedy 2 razy trzeba kliknąć, aby piłkę kopnąć :) ale nie ma tego złego ...

Fifiorek 11.04.2011 21:36

no taka gra jest, że lagi są problemem bardzo powszechnym, np. taka fifa 11 bez problemu chodzi przez neta a na niektórych serwach spore lagi mam. Trzeba wszystkie programy pogasić, pomaga.
Czekam na kontakt z Young boys power w celu rozegrania 4 kolejki, a tymczasem wpisuję walkower z Alkofansami
Fair play tam - alkofans 3:0 w.o I kolejka zaległy mecz :)
Brak kontaktu dalej a już grubo po terminie ;)

LanceTS 12.04.2011 14:10

Ja proponuje zdegradować te druzyny które nie daly znaku zycia narazie, nie zagrały meczu i nie ma z nimi kontaktu. Bo tylko zaśmiecają tą ligę.

A co do meczu to dla nas: 1 wislacki, 1 LanceTS.
U mnie też ping nie schodził pon 150, a co parenaście sekund skakał do 500-600. Cieżko się gra w takich warunkach. Mimo wszystko gratuluje przeciwnikom :)

godzilla 12.04.2011 14:49

nie chce tu zasmiecac ale jak jakies druzynie wypadl gracz to jestem chetny

Cinek1906 12.04.2011 14:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LanceTS (Post 1076616)
Ja proponuje zdegradować te druzyny które nie daly znaku zycia narazie, nie zagrały meczu i nie ma z nimi kontaktu. Bo tylko zaśmiecają tą ligę.

A co do meczu to dla nas: 1 samobój chyba i LanceTS 1.
U mnie też ping nie schodził pon 150, a co parenaście sekund skakał do 500-600. Cieżko się gra w takich warunkach. Mimo wszystko gratuluje przeciwnikom :)


Dużo też zależy od lokalizacji, na przykłąd jak mieszkasz na drugim końcu, albo poza Krakowem to są coraz większe lagi, ale będzie rewanż to się wyrówna.

Powodzenia; )

wislak_92 12.04.2011 15:02

AlkoFans chetni dzis na gre w godzinach 20-21, jutro 19-21 takze mozemy nadrobic zalegle mecze.

~ Fair Play Team mozemy dzis rozegrac meczyk z 1 kolejki, no chyba ze wolicie walkower i miec te 3 punkty wiecej niz udowodnic swoja wyzszosc na boisku ;)

Przemas 12.04.2011 15:14

można jakoś do was dołączyć żeby sobie pograć też?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl