Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Mam pytanie (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7956)

Wiślak z Azorów 29.12.2011 00:08

można kupić na inne miejsce

Aniołek_Wisła 29.12.2011 01:59

Witam . Mam 2 pytania :D 1) jesli ma sie karte kibica Wisły , mozna zrobić karte kibica Lechii i pojsc na mecz w Gdansku ?? 2) na jakiej zasadzie bd sprzedaz internetowa ... w sensie ze sami drukujemy bilet ... czy wbijamy jakos na karte kibica ... jak placimy ... wiadomo cos ?? albo jakies przypuszczenia ??

Wiślak z Azorów 29.12.2011 02:16

1) można 2) nie wiadomo jeszcze nic.

h3po4 29.12.2011 10:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aniołek_Wisła (Post 1205765)
Witam . Mam 2 pytania :D 1) jesli ma sie karte kibica Wisły , mozna zrobić karte kibica Lechii i pojsc na mecz w Gdansku ?? 2) na jakiej zasadzie bd sprzedaz internetowa ... w sensie ze sami drukujemy bilet ... czy wbijamy jakos na karte kibica ... jak placimy ... wiadomo cos ?? albo jakies przypuszczenia ??

1) Puki co można, bo w przyszłości ma być jeden system połączony i jedna karta na wszystkie stadiony..
Zobaczymy

fifi1906 29.12.2011 11:13

gdzie znajde zdjęcie/filmik jak Wisełka wspiera Kosowo?

SZYMEK_TSW 29.12.2011 12:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fifi1906 (Post 1205798)
gdzie znajde zdjęcie/filmik jak Wisełka wspiera Kosowo?

http://www.youtube.com/watch?v=fEPEMt_asyM

leksus 29.12.2011 13:01

Wchodził ktoś na sektor H21-22 od strony Reymonta? Na mapce (http://bp.wisla.krakow.pl/files/mapka.jpg) twierdzą, że wejście tylko od Błoń, ale jaki to ma sens, jeśli można już na stadionie przejść korytarzem z A na H?

grzesiek_gt 30.12.2011 22:56

pytanie tylko czy bramki na A przyjmą ci bilet z H

piotrex007 30.12.2011 23:15

A odpowiedź jest taka, że raczej nie. Ja np. wszedłem na G3 poprzez bramkę z G2, bo chciałem sprawdzić, czy tak można, a przy G3 były kolejki. Z kolei nie udało mi się wejść przez bramkę G1, więc tym bardziej z A do H nie będzie to możliwe wg mnie, ale spróbować możesz :)

cris21 10.01.2012 22:43

Witam, mam 2 pytania. Czy wie ktoś może jakie będą konsekwencje tego że ktoś bedzie wchodził na stadion na karnet na którym znajdują się dane osoby innej niż wchodziła? czy może np. ochrona zatrzyma karnet i oddeśle osobie której dane znajdują się na karcie czy może odrazu odda tej osobie która wchodziła z tym że że nie może wejść? I jeszcze jedno na kołowrotku pojawia się tylko czy karnet jest ważny (po przez zapalenie zielonego światła) a nigdzie nie pojawiają się dane i czy jest ulgowy, tak ?

d.j 10.01.2012 22:49

Pojawiają się im dane... mają takie minikomputery na których oprócz twoich danych pojawia się też zdjęcie...

gypsy 01.02.2012 11:41

Jak wygląda sprawa z wchodzeniem na sektor C? Czy np. jeśli mam bilet na C4, to mogę przejść przez bramkę na C5 i tam zająć miejsce?

Kaan 01.02.2012 12:16

Mozesz wejśc przez C4 i zając miejsce na C5, natomiast bramka C5 Cie nie przepusci.

Edit: ok, miałem złe informacje, przepraszam za wprowadzenie w błąd.

mr_kwolf 01.02.2012 12:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kaan (Post 1214226)
Mozesz wejśc przez C4 i zając miejsce na C5, natomiast bramka C5 Cie nie przepusci.

Mylisz się. Na sektorze C wchodzisz przez którę chcesz bramkę. Przynamniej tak było do tej pory.

PvD 01.02.2012 13:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 1214229)
Mylisz się. Na sektorze C wchodzisz przez którę chcesz bramkę. Przynamniej tak było do tej pory.

było i jest!

gypsy 01.02.2012 17:14

ok, dzięki wielkie za rozwianie wątpliwości ;)

Made in Poland 11.02.2012 20:40

Witam, mam pytanie odnośnie najbliższego meczu z Standardem Liege. Mianowicie czy inna osoba może kupić mi bilet na ten mecz ? Ja i ta osoba nie posiadamy karty kibica. Czy bez problemu wejdę na mecz ? Nie wiem jak to teraz funkcjonuje na stadionie bo dawniej nie było problemu ,a teraz w ekstraklasie takiej opcji nie ma. Pozdrawiam

adikos1906 11.02.2012 20:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Made in Poland (Post 1216944)
Witam, mam pytanie odnośnie najbliższego meczu z Standardem Liege. Mianowicie czy inna osoba może kupić mi bilet na ten mecz ? Ja i ta osoba nie posiadamy karty kibica. Czy bez problemu wejdę na mecz ? Nie wiem jak to teraz funkcjonuje na stadionie bo dawniej nie było problemu ,a teraz w ekstraklasie takiej opcji nie ma. Pozdrawiam


Jeśli nie masz wyrobionej KK to inna osoba może Ci kupić bilet na mecz. Musi mieć tylko twój nr pesel.

Made in Poland 11.02.2012 21:25

OK dzięki . PZDR

mistico 12.02.2012 18:08

mecz ze Standardem, woj. Łódzkie
 
Witam
Szukam chętnej osoby z woj. Łódzkiego lub Śląskiego (okolice Częstochowy) na wyjazd do Krakowa na czwartkowy mecz Ligi Europejskiej ze Standardem.
Jadę z miejscowości Działoszyn przez Częstochowę, Dąbrowę Górniczą i Olkusz. Możliwość oczywiście zjechania z trasy po chętną osobę ;)
W samochodzie mam jeszcze jedno wolne miejsce.
Wyjazd z samego rana, tak żeby zdążyć spokojnie kupić bilety :) Powrót od razu po meczu.

Jedyne koszty to oczywiście paliwo, które w sprawiedliwy sposób podzielimy.

Chętnych proszę o kontakt tutaj lub na PW.

Dean 15.02.2012 17:32

Poszukuję tych butów: http://www.mastersport.pl/index.php?...cat=1&pID=1558

Nie ma ani w necie, ani w Krakowie nigdzie. Pomoże ktoś?

doodi 17.02.2012 10:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dean (Post 1218108)
Poszukuję tych butów: http://www.mastersport.pl/index.php?...cat=1&pID=1558

Nie ma ani w necie, ani w Krakowie nigdzie. Pomoże ktoś?

Szukałeś w sklepach Adidas Originals? (Bonarka, G. Krakowska)
Możesz spróbować uderzyć na Floriańską do Adidasa, nie wiem jak teraz, ale dawniej był to tzw. sklep flagowy i nawet jeśli nie mieli czegoś na stanie, można było zamawiać z aktualnego katalogu. Jeśli więc byłaby to aktualna kolekcja, może udałoby Ci się zamówić.
... ale może być ciężko, bo skórzane maratony pojawiają się w katalogu baaaaaaaaaardzo rzadko.

nero 18.02.2012 12:19

Co trzeba mieć, zrobić żeby móc parkować auto koło Wiślackiego Świata?

Luk_Biala_Gwiazda 19.02.2012 00:51

Czy jest jeszcze możliwość odbioru superpucharowych gadżetów, czy już przepadło?

MłodyAleByku 12.03.2012 15:56

Mecz w Bełchatowie zaczyna się o 15:45, o której godzinie planujecie wyjazd i przyjazd?

Henio1 02.04.2012 09:50

czy ktos może podac Mi jakis adres m@ilowy do klubu z którego ktos łaskawie będzie uprzejmy Mi odpisac na mojego m@ila bo sekretariat juz 4 miesiac ma mnie w dupie i nie raczy odpisywac

KOMINEK 02.04.2012 11:43

myślę że nikt nie jest w stanie tego dokonać

aNouc 02.04.2012 12:10

Zalezy o co pytasz i jak konstruujesz pytania :D
Ja piszę do nich na .. GG i z reguły mi odpowiadają. Z emailami też nie mam problemów.

siczka 07.04.2012 16:08

czesc, planuje wybrac sie ze znajoma na mecz z łksem. zastanawialem sie nad wyborem sektora i padlo na G. czy to dobry pomysl? staz kibicowania mam raczej marny : P.
pozdrawiam

LuKaS TSW 07.04.2012 16:17

Niezły pomysł,tam też się dopinguje,ale nie aż z takim zaangażowaniem jak na sektorze C,ale jak chcecie sobie obejrzeć spokojnie mecz,bez prawie żadnego wstawania czy dopingowania,to wybierzcie sektor F.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl