![]() |
Bylem pewien ze gadki o rehabilitacji skoncza sie z rozpoczeciem rundy wiosennej 2011 ehhh.....
|
Spokojnie - remis będzie conajmniej. Na zero z tyłu powinniśmy zagrać. Pytanie tylko czy zagramy na plus z przodu. Oby drużyna zaczęła rozkręcać się jak najszybciej. Osobiście wstawiłbym do pierwszego składu zamiast Kirma Łobodzińskiego. Myślę, że taka zmiana wyszłaby drużynie na dobre.
|
Ciekawe jakby drużyna wyglądała w ustawieniu 442 z Małeckim i Genkovem z przodu, na skrzydłach Melikson i Kirm, a w środku Wilk i Sivakov.
|
Cytat:
To drewno zarabiające krocie ma ch...a warte jedno zagranie na 5 spotkań. Już lepiej jakiegoś juniorka wpuszczać. |
Ciekawe przed meczem jakie będzie ustawienie w środku.. Czy Maskant postawi jednak na Wilka? mam nadzieje że odważy się na taki ruch.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Żarty już się skończyły... Wisła grać k....... mać... Tylko zwycięstwo z Ruchem 2:0....
|
zawsze jak przyjeżdżam na R22, to Wisełka wygrywa. Nawet z Barceloną :) Często też pada dużo bramek :) Jutro melduje się na stadionie - to tylko 580 km! :)
|
To będzie taki test która Wisła jest bardziej prawdziwa ta z meczu z Bielskiem czy z Arką.
Jeszcze jedno- dość niepokojące jest to, że nasi zmiennicy grają kasznę a mówienie Łobo walczącego o pierwszy skład że zabrakło zaangażowania to skandal. |
jak by mi pracownik powiedział, że nie zrobił czegoś, bo zabrakło zaangażowania, to musiałby szukać nowej pracy raczej. Zabrakło zaangażowania to nic innego jak - "nie chciało mi się"
Nie wiem czy słusznie zauważyłem, ale o braku zaangażowania mówili tylko Polacy? |
"Walczymy o mistrzostwo" więc nie widzę innej możliwości jak 3 pkt dla nas. Gramy u siebie z drużyną rozpaczliwie walczącą o utrzymanie na dodatek bida w niej piszczy. Z całym szacunkiem dla Ruchu oczywiście...
@ Jonasz - bo nasi stranieri w ogóle nic nie powiedzieli. Swoją drogą to takie gadanie świadczy o wielkiej hmmm prostolinijności naszych graczy:) Opowiadać na prawo i lewo, że im się nie chciało (niedostatek zaangażowania)...:D |
Cytat:
Zagramy na zero w tyłu to zawsze jest szansa, że coś z przodu wpadnie. Jak z Arką. I tak chyba będzie wyglądać gra w tej rundzie biorąc pod uwagę brak napastników. Genkov ma na razie zaległości treningowe więc szaleć nie będzie jeszcze. Żurawski i Boguski - nie ma nawet co marzyć, że w tej rundzie powrócą do formy z przed lat. Rios - jeśli nawet by się przydał to nie będzie grał by zbijać w ten sposób cenę za ewentualny transfer. Dziwne, że w takiej sytuacji klub sobie spokojnie stawia na jednego nowego napastnika, który jest lekką niewiadomą bo mało to klasowych napastników nie odnalazło się w nowym klubie. Dodatkowo ewentualna kontuzja i kończymy z Żurawskim w podstawowej jedenastce. Także cała nadzieja w trenerze, że zgra drużynę, zaczniemy świetnie grać atakiem pozycyjnym i bramki będą padać po rozklepaniu obrony przez naszych pomocników. Byle by Maor jak najdłużej wytrzymał na wysokich obrotach półtorej rundy... Cytat:
|
Czy tylko przypadkiem zobaczyliśmy optymalny skład Wisły w Gdyni? Wydaje mi się że tak.Sobola zabrakło za kartki,co dało też opaskę kapitana Wilkowi.Jak patrzę na Radka Sobolewskiego,to widzę że gość stara się dość ekonomicznie gospodarować swoimi siłami(ma swoje lata w końcu).Na Legię pełna pyta,a na inne"żuczki"taktyka pod nazwą Oby Polska nie zginęła.Ciekawi mnie,co Maaskant zrobi ze składem na Ruch,czyli z prądem,czy pod prąd?
|
A gdybyśmy zagrali w środku Wilk - Melikson - Sobolewski, a na pozycji Kirma spróbować Siwakowa?
|
Cytat:
|
Cytat:
Możesz wytłumaczyć swój tok rozumowania, bo większej bzdury dawno nie czytałem... |
Cytat:
|
Chciałoby się powiedzieć, wszystkie ręce na pokład.
Bez eksperymentów, dawania szans, sprawdzania wariantów, ustalania składu od xxx. Muszą zagrać najlepsi, a którzy są najlepsi ostatnie mecze chyba wykazały dość jasno. Mecz może być ciężki, bo Ruch będzie jeszcze bardziej zdeterminowany niż PodB. Dodatkowo są podbudowani tym, że ktoś coś u nas na R22 ugrał. Druga linia musi zagrać o klasę lepiej niż w pucharze. Przy naszej ogólnej niemocy z przodu nie liczę na duży łup bramkowy, skromna wygrana po przyzwoitej grze mnie zadowoli. Na fajerwerki przyjdzie czas (mam nadzieję). |
Cytat:
Już eksperyment w obronie z przesunięciem Jaliensa na prawą stronę był niewypałem, w ogóle nie pojmuje po co nam w takim razie drugi klasyczny prawy obrońca jakim jest Łukasz Burliga, jeżeli zamiast niego występuje na boku stoper (to tak na marginesie) Wracając do zamiany Kirma na Sivakova na bok pomoc, jestem na nie, Białorusin jest defensywnym pomocnikiem i jak do tej pory w dwóch meczach wywiązywał się ze swoich zadań dobrze, więc po co zmieniać mu pozycję na inną, niech gra tam gdzie gra czyli na środku pomocy. Wciąż się będę upierał przy tym aby linia pomocy w piątek z Ruchem wyglądała tak: Wilk - Melikson- Sivakov, dobrze to funkcjonowało w Gdyni powinno się sprawdzić także na R22. Z całym szacunkiem dla Radka, ale liczy się dobro drużyny a Wilk w tym momencie, daje więcej Wiśle niż Sobol. Oczywiście to tylko moja opinia i każdy ma prawo się z nią nie zgadzać. |
Cytat:
|
Cytat:
:rotfl: Ja miałem wrażenie, że w meczu z Podbeskidzie Sivakov był o klasę lepszym zawodnikiem od Garguły - nie zaliczał tak głupich strat w ofensywie jak Garguła. - zdecydowanie lepiej rozgrywał piłkę. - był zdecydowanie bardziej pożyteczny w defensywie od Garguły ( to o czym napisałeś). - Biegał od dwóch do trzech razy więcej od Garguły... |
Maaskant lubi zaskakiwac, coś czuje że da pograc Boukhariemu i Jirsakowi dłużej.Skład jednak pewnie będzie taki jak z Arką .Gienek mam nadzieje że pokaże że nieprzypadkowo nastrzelał 11 bramek jesienią w Bułgarii,licze na podobny wynik teraz wiosną w Wiśle.
|
Ja licze na skład identyczny jak z Arką i grą z Gdyni też bym nie pogardził.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jednego u Maaskanta nie rozumiem - dlaczego Sobolewski ma mieć miejsce w składzie niezależnie od okoliczności i formy sportowej, Na dzień dzisiejszy Czarek przewyższa Sobola, co doskonale widzieliśmy porównując mecze z PBB i Arką... Nie rozumiem tego. Co z tego, że kapitan? To znaczy, ze nie można go usadzić na ławce skoro jest w słabej formie ?
|
Cytat:
|
Cytat:
Szkoda, bo myślałem, że bardziej u Roberta liczą się umiejętności czysto sportowe i to kto jest aktualnie w lepszej formie a te walory ewidentnie przemawiają na korzyść Czarka! Trzeba zaufać trenerowi, mam nadzieję, że naprawdę wie co robi. |
Cytat:
Ci pilkarze nie sa juniorami zeby ich jakos specjalnie motywowac. Graja dla WISLY KRAKOW i sa profesjonalistami wiec sami powinni wiedziec ze kazdy mecz trzeba grac na pelnej q..ie |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl