Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Puchar Polski w wykonaniu innych zespołów. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7932)

marek2a 19.04.2011 20:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eternit (Post 1079746)
Idzie gdzieś w TV ten mecz?

W TVP Sport

Jaroo1 19.04.2011 20:36

Odnosze wrarzenie ze od kiedy Skorza zaczal wypowiadac zdanie "liga bedzie ciekawsza" to naprawde w naszej pilce sie dzieja niezle jaja hehe
A co do Podbeskidzia to mysle ze wiecej w ich zwyciestwach zaslugi Wisly i Amici niz ich samych. Nasze druzyny z trudem mobilizuja sie na lige a wez tu graj z I ligowcem o jakichs Pucharek Polski

wolfy 19.04.2011 20:38

Ależ ten Arboleda mnie wkurza tymi symulkami...

mic 19.04.2011 20:39

Ta czarna piz.da znowu cyrki rozpoczyna...

No to z sedziego zrobi pacynke za ta kartke :lol:

Żuczek 19.04.2011 20:42

Wreszcie się jakiś odważny sędzia znalazł i dał Marmoledzie żółtko. Może to go wreszcie uspokoi.

klusek106 19.04.2011 20:43

widze ze "uwaziaj uwaziaj" znowu odpiernicza maniane, czarnego normalnie dotkac nie mozna bo kladzie sie conajmniej jakby perfidnie dostal z lokcia. Podbeskidzianie musza uwazac na czarny paluszek Arboledy ;)

mitmichael 19.04.2011 20:44

Alez kontra, ja pierdziele :shock: 2-0 Podbeskidzie

Simao1 19.04.2011 20:44

2-0! No to po Amice :D

klusek106 19.04.2011 20:44

ale jaja ! 2-0

Żuczek 19.04.2011 20:44

2:0, Malinowski to jest prze gość

Ravers 19.04.2011 20:44

Baj Baj Amica :D

PS. Ten komentator to dopiero odpierdziela maniane :D

wolfy 19.04.2011 20:45

2:0 :shock:

Ale jaja :lol:

I do tego po jakiej kontrze. Żaden fart, bardzo ładnie rozegrana kontra, masakrująca skuteczność: 4 sytuacje, dwa gole.

PhantomRanger 19.04.2011 20:45

2:0 ja nie mogę :) Widać to nie przypadek, że my z nimi przegrali 3:2 w dwumeczu.

iiYama 19.04.2011 20:45

Jejeje

http://www.stopstream.tv/ch6.html

Tu można podziwiać też

mic 19.04.2011 20:45

To Podbeskidzie to jakas masakra :shock:

Niezle chlopaki graja, trzeba przyznac

gromaders 19.04.2011 20:45

idzie idzie idzie Podbeskidzie :D sialalaal z......
ale jada Amikorzy :) oby utrzymali :)

grzechu1991 19.04.2011 20:46

haha:D Czekam na kolege Studio, żeby nam powiedział, co nas będzie boleć po tym meczu.

rafalek 19.04.2011 20:46

No to Kolejorz może się żegnac z PP :D

snyrting 19.04.2011 20:46

Jasina za chwile zejdzie z tych emocji ;)

Ale mecz świetny...

Kocur 19.04.2011 20:46

Malinowski :shock:

Drugi mecz, drugi raz wchodzi pod koniec meczu i drugi raz daje w dupę kuchenkom

Teqcontroller 19.04.2011 20:47

haha 2 ucho na sucho :D
Nie dziwi mnie to jakos :D powinno byc wiecej :D

Simao1 19.04.2011 20:48

Przeszli Wisłę, prawdopodobnie przejdą i Amicę, a przed nimi perspektywa finału, a można i zaryzykować stwierdzenie, że i europejskie puchary... To jest właśnie piękno sportu, gdzie "gwiazdy", które są przepłacane zostają ogrywane przez piłkarzy z wiarą we własne umiejętności i o wiele szczuplejszą pensją niż rywale. W przyszłym sezonie mogą namieszać w Ekstraklasie...

BRTS39 19.04.2011 20:48

Spokojnie chłopaki Amcia to szczęściarze im zawsze może sie udać.

Karherop 19.04.2011 20:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1079779)
Malinowski :shock:

Drugi mecz, drugi raz wchodzi pod koniec meczu i drugi raz daje w dupę kuchenkom

do końca meczu jeszcze pół godziny więc spokojnie

nie mniej jednak brawo Podbeskidzie!

orzeu 19.04.2011 20:48

Chcialbym zobaczyc takie samo zaangazowanie w tym temacie jutro gdy bedzie grac Lechia.
Co was obchodzi mecz drugoligowca z Amika?

wolfy 19.04.2011 20:49

Tylko ciekawe, któremu z piłkarzy Podbeskidzia zostanie zafundowane darmowe badanie prostaty? Ten Malinowski powinien mieć się na baczności...
Cytat:

Pierwotnie napisane przez orzeu (Post 1079784)
Chcialbym zobaczyc takie samo zaangazowanie w tym temacie jutro gdy bedzie grac Lechia.
Co was obchodzi mecz drugoligowca z Amika?

Bo to mecz pierwszoligowca z Amiką? I pierwszoligowiec wygrywa 2:0? Prowadzi 3:1 w dwumeczu?

damian4892 19.04.2011 20:49

a jak my z nimi przegralismy to wszyscy po nas jechali jaka to kompromitacja itd... Ciekawe, jesli Amica dzisiaj przegra to czy z nich tez sie beda tak smiac..

mitmichael 19.04.2011 20:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Simao1 (Post 1079781)
Przeszli Wisłę, prawdopodobnie przejdą i Amicę, a przed nimi perspektywa finału, a można i zaryzykować stwierdzenie, że i europejskie puchary... To jest właśnie piękno sportu, gdzie "gwiazdy", które są przepłacane zostają ogrywane przez piłkarzy z wiarą we własne umiejętności i o wiele szczuplejszą pensją niż rywale. W przyszłym sezonie mogą namieszać w Ekstraklasie...

Podbeskidzie to taka rewelacja jak we Francj Angers - motywuja takie kluby mecze z mocnymi rywalami.

BRTS39 19.04.2011 20:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orzeu (Post 1079784)
Chcialbym zobaczyc takie samo zaangazowanie w tym temacie jutro gdy bedzie grac Lechia.
Co was obchodzi mecz drugoligowca z Amika?

Myślę że bardziej jest to mecz zespołu który nas wyeliminował z mistrzem Polski który jest w kiepskiej formie.

Jaroo1 19.04.2011 20:54

Cytat:

haha Czekam na kolege Studio, żeby nam powiedział, co nas będzie boleć po tym meczu.
Zaskocze Cie i ja Ci odpowiem. Beda nas bolaly brzuchy ze smiechu


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl